Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:Ja cieszy³bym siê bardziej, gdyby to co mogê mieÌ, wystêpowa³o w godzinach porannych :lol2: Albo mo¿e tak: zdecydowanie nie w sobotni wieczór :lol2: Dzisiaj postanowi³em zamkn¹Ì dom na cztery spusty :devil:
..bardzo dobrze opracowana strategia :brawa:
..wczoraj traciÂła Agatka a dzis traciĂŚ bĂŞdÂą bliscy i znajomi - sprawiedliwie :tanczy:

..tylko ja nie mam zamiaru byĂŚ sprawiedliwy i dzis tak jak wczoraj zamierzam siedzieĂŚ przed telewizorem :devil:
Alchemik pisze:
..chociaÂż caÂły czas ÂżaÂłujĂŞ Âże Agatka nie moÂże poprowadziĂŚ ani jednej rozmowy ;(
Przyjdzie na to czas :D Po tym jak Agatta umiejĂŞtnie ''atakowaÂła'' czerwonych moÂżna przypuszczaĂŚ, Âże to kwestia czasu :spiewa:

Na razie pozostajÂą nam do odbioru Âświetnie zaprezentowane newsy :tanczy:
..no dobrze - skoro tak piszesz to bĂŞdĂŞ czekaÂł na ten czas :lol2:
Alchemik pisze:
obie¿yœwiat pisze:..trzeba by³o wzi¹Ì miot³ê i intruzów pogoniÌ :devil:
Gdybym to zrobiÂł pewnie zabraliby te pyszne belgijskie trunki ze sobÂą ;) albo nie daj BoÂże stÂłukÂłyby siĂŞ jak kubek marcinkowsky'ego :devil:
.. :hmm: zapomniaÂłbym Âże mu jeden z moich obiecaÂłem :lol:

..a Tobie coÂś z tych trunkĂłw siĂŞ ostaÂło :?: :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

PrzecieÂż ile moÂżna odpoczywaĂŚ? :lol: WrĂłciÂła do pracy i tym samym do fanĂłw :D Ale my siĂŞ jej musimy Âźle kojarzyĂŚ :devil: Bo rozumiecie mam nadziejĂŞ, Âże sÂą dwa kraĂące: prywatny i zawodowy :D I o ile prywatny wiĂŞkszoÂści kojarzy siĂŞ pozytywnie, o tyle zawodowy juÂż mniej pozytywnie :devil: A my jednoznacznie wpisujemy siĂŞ w ten zawodowy :spiewa:

Obawiam siê, ¿e Agata nie wysz³a za m¹¿ :D Wydaje mi siê, ¿e ona jednak czeka na to, a¿ stanie siê gwiazd¹ i w dniu jej œlubu, który bêdzie odbywa³ siê w USA, nad olbrzymim namiotem, w którym bêdzie mia³a miejsce uroczystoœÌ, bêdzie lata³ b³êkitny 24 z paparazzi na pok³adzie :devil:

A i jeszcze Kwas :lol: Kwach zarzuci³ Agatce niegodziwoœÌ :o Przecie¿ ona zachowuje siê niegodziwie tylko wzglêdem maluczkich (czyt. swoich fanów), a do takich mê¿ów stanu .... :hahaha: mê¿ów stanu :hahaha:
PytaliÂście o opiniĂŞ Black w tym temacie :D On w ogĂłle ze mnÂą na temat agaty nie chce rozmawiaĂŚ :D Chyba nawet o tym fakcie, ktĂłry miaÂł miejsce w Kaliszu nie wie ;)

Tak w ogĂłle to fajnie, Âże sobie o pracy i o nas przypomniaÂła :)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze: A i jeszcze Kwas :lol: Kwach zarzuci³ Agatce niegodziwoœÌ :o
Jak ona to przeÂżyje, usÂłyszeĂŚ coÂś takiego z ust... autorytetu moralnego wiĂŞkszoÂści PolakĂłw :devil:
Tak w ogĂłle to fajnie, Âże sobie o pracy i o nas przypomniaÂła :)
I o tak lubianej przez nas bluzce te¿ sobie przypomnia³a :rozglada: Dobrze, ¿e strój na jakoœÌ prezentowanych przez ni¹ serwisów nie wp³ywa :rozglada: A poza tym, fajna fryzurka :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

I o tak lubianej przez nas bluzce teÂż sobie przypomniaÂła
:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
A poza tym, fajna fryzurka :tanczy:
WÂłaÂśnie, uroczo w niej dziÂś wyglÂąda :tanczy:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Kobitki ..... bo panowie podobno nie znajÂą siĂŞ na modzie .... :lol2: Powiedzcie mi .... ale nie -przecieÂż wiem , Âże wy teÂż nie rozumiecie czym Agatka kieruje siĂŞ , kiedy decyduje siĂŞ zakÂładajÂąc na siebie takÂą bluzkĂŞ :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Czy ona .... a nie .... to bez sensu pytaĂŚ :devil: :devil: :devil: !!

OdrzuĂŚmy strĂłj -chyba sobie ekran zalepiĂŞ do poÂłowy od doÂłu :devil: :devil: :devil: :devil: !!

Bo poza tym serwisy krĂłtkie bo krĂłtkie ale poprowadziÂła Âświetnie :brawa: !! :brawa: Rozmowa z kimÂś tam z MONu byÂła profesjonalna i rzeczowa -i to tak od razu na wstĂŞpie :) !!

Czekam na raporcik w wersji -dzisiaj niestety znowu w wersji mini ;(
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

OdrzuĂŚmy strĂłj -chyba sobie ekran zalepiĂŞ do poÂłowy od doÂłu :devil: :devil: :devil: :devil:
Nie zaklejaj... zwróÌ na przyk³ad uwagê, jak kolor tej bluzki znakomicie harmonizuje z kolorem ust Agatki :tanczy: :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Kobitki ..... bo panowie podobno nie znajÂą siĂŞ na modzie .... :lol2: Powiedzcie mi .... ale nie -przecieÂż wiem , Âże wy teÂż nie rozumiecie czym Agatka kieruje siĂŞ , kiedy decyduje siĂŞ zakÂładajÂąc na siebie takÂą bluzkĂŞ :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
..z tego co pamiĂŞtam tylko epsztajnek byÂł entuzjastÂą tej bluzki :lol:
..wiem Âże o gustach siĂŞ nie dyskutuje ale czy to nie jest przypadkiem jakaÂś ironia z Twojej strony :?: :devil:

OdrzuĂŚmy strĂłj -chyba sobie ekran zalepiĂŞ do poÂłowy od doÂłu :devil: :devil: :devil: :devil: !!
..Âświetny pomysÂł :devil:
..skorzystaÂłem - chociaÂż w tym kolorze to Agatce bardzo do twarzy :)
Bo poza tym serwisy krĂłtkie bo krĂłtkie ale poprowadziÂła Âświetnie :brawa: !! :brawa: Rozmowa z kimÂś tam z MONu byÂła profesjonalna i rzeczowa -i to tak od razu na wstĂŞpie :) !!
..a w raporcie rozmawia³a z ministrem Szczyg³¹ i o dziwo na ni¹ nie krzycza³ :o
..widocznie zadawaÂła sensowne pytania :D
Funckyrella pisze:PytaliÂście o opiniĂŞ Black w tym temacie :D On w ogĂłle ze mnÂą na temat agaty nie chce rozmawiaĂŚ :D Chyba nawet o tym fakcie, ktĂłry miaÂł miejsce w Kaliszu nie wie ;)
..to Black wcisn¹³ przycisk ERASE i usun¹³ ze swojego ¿ycia ca³kowicie Agatkê :o
..teraz - kiedy tyle siĂŞ u niej dzieje :o
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:
marcinkowsky pisze:Kobitki ..... bo panowie podobno nie znajÂą siĂŞ na modzie .... :lol2: Powiedzcie mi .... ale nie -przecieÂż wiem , Âże wy teÂż nie rozumiecie czym Agatka kieruje siĂŞ , kiedy decyduje siĂŞ zakÂładajÂąc na siebie takÂą bluzkĂŞ :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
..z tego co pamiĂŞtam tylko epsztajnek byÂł entuzjastÂą tej bluzki :lol:
..wiem Âże o gustach siĂŞ nie dyskutuje ale czy to nie jest przypadkiem jakaÂś ironia z Twojej strony :?: :devil:
Ja od dzisiaj chyba teÂż nim bĂŞdĂŞ :hahaha:
KtoÂś i coÂś mi dzisiaj cholernie popsuÂło nastrĂłj :twisted: a w momencie, gdy zobaczyÂłem AgattĂŞ ubranÂą w tĂŞ bluzkĂŞ nastrĂłj diametralnie mi siĂŞ poprawiÂł :hahaha: :hahaha: :devil:

Ja juÂż naprawdĂŞ niczego, co ma ÂścisÂły zwiÂązek z tÂą bluzkÂą nie prĂłbujĂŞ zrozumieĂŚ :lol2: PoniewaÂż zrozumienie tego, co chciaÂłbym zrozumieĂŚ, jest niemoÂżliwoÂściÂą :hyh:

Konstrukcja tego, co tutaj umownie nazywamy bluzkÂą :devil: w kontekÂście tego wywoÂłanego przeze mnie wczeÂśniej ÂścisÂłego zwiÂązku, tutaj zwiÂązku bluzki z ciaÂłem Agatty, miaÂła niestety niezbyt pozytywny wpÂływ na jej psychikĂŞ - moim zdaniem :D Owszem rozmowy oceniam bardzo wysoko, ale niestety zdarzaÂły siĂŞ czĂŞste pomyÂłki w wyrazach i czasami w zdaniach - domyÂślam siĂŞ, Âże ta bluzka do wygodnych nie naleÂży, a ubranie ma wpÂływ na naszÂą kondycjĂŞ psychicznÂą ;)

Do tej pory uspokoiĂŚ siĂŞ nie mogĂŞ, kiedy przypomnĂŞ sobie 2 lapsusy :D
1. Agatta wypowiada zdanie o ''byÂłych matkach... matkach byÂłych betanek'' :hahaha:
2. Agatta wrĂŞcz zapowietrza siĂŞ i zacina przy wypowiadaniu imienia ''Jacek'' (Kurski, ale nie to jest tu istotne :devil: ) :hahaha:
Funckyrella pisze:Obawiam siê, ¿e Agata nie wysz³a za m¹¿ :D Wydaje mi siê, ¿e ona jednak czeka na to, a¿ stanie siê gwiazd¹ i w dniu jej œlubu, który bêdzie odbywa³ siê w USA, nad olbrzymim namiotem, w którym bêdzie mia³a miejsce uroczystoœÌ, bêdzie lata³ b³êkitny 24 z paparazzi na pok³adzie :devil:
A jak, droga Funcky zapatrujesz siĂŞ na ten drugi pierÂścionek, ktĂłry odkryliÂśmy u Agatty na jej palcu prawej dÂłoni :> Zwyczajowo w Polsce pierÂścionek zarĂŞczynowy umieszcza siĂŞ na palcu serdecznym prawej rĂŞki :D Po Âślubie miejsce to zajmie obrÂączka a pierÂścionek zarĂŞczynowy przewĂŞdruje na drugÂą rĂŞkĂŞ w to samo miejsce - jakaÂś analogia siĂŞ nasuwa? :lol2:
Funckyrella pisze:PytaliÂście o opiniĂŞ Black w tym temacie :D On w ogĂłle ze mnÂą na temat agaty nie chce rozmawiaĂŚ :D Chyba nawet o tym fakcie, ktĂłry miaÂł miejsce w Kaliszu nie wie ;)
..to Black wcisn¹³ przycisk ERASE i usun¹³ ze swojego ¿ycia ca³kowicie Agatkê :o
..teraz - kiedy tyle siĂŞ u niej dzieje :o
Biedak. Ogl¹daÌ, z tego, co mi wiadomo te¿ nie ogl¹da. WidaÌ chce wyrzuciÌ z siebie wszystko, co ma zwi¹zek z Agatt¹ - ³¹cznie ze wspomnieniami ;) Nie uda mu siê :D
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Ja od dzisiaj chyba teÂż nim bĂŞdĂŞ :hahaha:
KtoÂś i coÂś mi dzisiaj cholernie popsuÂło nastrĂłj :twisted: a w momencie, gdy zobaczyÂłem AgattĂŞ ubranÂą w tĂŞ bluzkĂŞ nastrĂłj diametralnie mi siĂŞ poprawiÂł :hahaha: :hahaha: :devil:

Ja juÂż naprawdĂŞ niczego, co ma ÂścisÂły zwiÂązek z tÂą bluzkÂą nie prĂłbujĂŞ zrozumieĂŚ :lol2: PoniewaÂż zrozumienie tego, co chciaÂłbym zrozumieĂŚ, jest niemoÂżliwoÂściÂą :hyh:
Dzisiaj nikt nie ma zamiaru podaĂŚ capsĂłw :lol2: ??
MoÂże ja to zrobiĂŞ , Âżeby niewtajemniczeni wiedzieli nad czym ubolewamy (wszyscy za wyjÂątkiem epsztajnek'a :D ) :devil:

ObrazekObrazekObrazek

W telewizji ma intensywniejszy kolor , w którym to kolorze bezapelacyjnie jest Agatce do twarzy :D !! Formu³a bluzki -znowu bezapelacyjnie -psuje jednak ca³¹ przyjemnoœÌ ogl¹dania :hmm: !!
Do tej pory uspokoiĂŚ siĂŞ nie mogĂŞ, kiedy przypomnĂŞ sobie 2 lapsusy :D
1. Agatta wypowiada zdanie o ''byÂłych matkach... matkach byÂłych betanek'' :hahaha:
2. Agatta wrĂŞcz zapowietrza siĂŞ i zacina przy wypowiadaniu imienia ''Jacek'' (Kurski, ale nie to jest tu istotne :devil: ) :hahaha:

''Jaaahacka'' sÂłyszaÂłem , ale betanek nie :lol: !!
Funckyrella pisze:Obawiam siê, ¿e Agata nie wysz³a za m¹¿ :D Wydaje mi siê, ¿e ona jednak czeka na to, a¿ stanie siê gwiazd¹ i w dniu jej œlubu, który bêdzie odbywa³ siê w USA, nad olbrzymim namiotem, w którym bêdzie mia³a miejsce uroczystoœÌ, bêdzie lata³ b³êkitny 24 z paparazzi na pok³adzie :devil:
A jak, droga Funcky zapatrujesz siĂŞ na ten drugi pierÂścionek, ktĂłry odkryliÂśmy u Agatty na jej palcu prawej dÂłoni :> Zwyczajowo w Polsce pierÂścionek zarĂŞczynowy umieszcza siĂŞ na palcu serdecznym prawej rĂŞki :D Po Âślubie miejsce to zajmie obrÂączka a pierÂścionek zarĂŞczynowy przewĂŞdruje na drugÂą rĂŞkĂŞ w to samo miejsce - jakaÂś analogia siĂŞ nasuwa? :lol2:
:shock: Taki to jest zwyczaj :shock: ??!! No to wszystko jasne :tanczy: !! Agatka wysz³a za m¹¿ , ale nie zmieni³a nazwiska :tanczy:
Biedak. Ogl¹daÌ, z tego, co mi wiadomo te¿ nie ogl¹da. WidaÌ chce wyrzuciÌ z siebie wszystko, co ma zwi¹zek z Agatt¹ - ³¹cznie ze wspomnieniami ;) Nie uda mu siê :D
nie chciaÂłbym przez to , co Black przechodziĂŚ ;( Pewnie ucieka z domu , Âżeby go nie (po)ciÂągnĂŞÂło do telewizora :lol2: !!



forum zaczyna siĂŞ chrzaniĂŚ :spiewa:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

! Agatka wysz³a za m¹¿ , ale nie zmieni³a nazwiska :tanczy:
Wykluczacie prosty przypadek, Âże po prostu nosi dwa pierÂścionki :?: :shock: To i tak skromna z niej dziewczyna :aniol: NiektĂłre panie noszÂą po pierÂścionku na kaÂżdym palcu :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
! Agatka wysz³a za m¹¿ , ale nie zmieni³a nazwiska :tanczy:
Wykluczacie prosty przypadek, Âże po prostu nosi dwa pierÂścionki :?: :shock: To i tak skromna z niej dziewczyna :aniol: NiektĂłre panie noszÂą po pierÂścionku na kaÂżdym palcu :devil:
Na serdecznych palcach panny nie powinny nosiĂŚ pierÂścionkĂłw innych niÂż zarĂŞczynowe - no i np. cudzych obrÂączek przed Âślubem , bo w przeciwnym razie grozi to staropanieĂąstwem :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

I jeszcze takich bluzek nie powinny panny nosiĂŚ - chyba Âże sÂą juÂż zarĂŞczone albo sÂą juÂż mĂŞÂżatkami :lol:

A ja obiecywaÂłam, Âże nie bĂŞdzie capsĂłw, jak Agata zaÂłoÂży tĂŞ bluzkĂŞ... i tĂŞ marynarĂŞ - ona chyba naprawdĂŞ chce siĂŞ nas wszystkich pozbyĂŚ :devil: ZauwaÂżyÂła, Âże z jednym jej siĂŞ udaÂło, to z innymi teÂż tak Âłatwo pĂłjdzie :devil:
CaÂły czas siĂŞ ÂłudzĂŞ, Âże jak siĂŞ w niej Agata zobaczy, to moÂże przejrzy na oczy i wiĂŞcej razy jej na siebie nie zaÂłoÂży

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Sama w wielkim studio i w odosobnionej bluzce :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zobaczcie na te telewizorki z tyÂłu :D Agata moÂże chciaÂła byĂŚ na nich bardziej widoczna? :devil:
:D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

cudownie wyszÂła na przedostatnim capsie- to jej rozmarzone spojrzenie.... :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

cudownie wyszÂła na przedostatnim capsie- to jej rozmarzone spojrzenie.... :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
Utkwione w Tomka :lol2: !! :lol: DÂżiĂŞki notka , Âże jednak siĂŞ przemogÂłaÂś :lol: !! :*
not that kind pisze:I jeszcze takich bluzek nie powinny panny nosiĂŚ - chyba Âże sÂą juÂż zarĂŞczone albo sÂą juÂż mĂŞÂżatkami :lol:

Zobaczcie na te telewizorki z tyÂłu :D Agata moÂże chciaÂła byĂŚ na nich bardziej widoczna? :devil:
MoÂże ta bluzka to jakiÂś zabieg socjotechniczny :lol2: ?? Tylko niech nam go ktoÂś przetÂłumaczy :devil: !!

Ale ÂświĂąstwo zrobili w serwisie po 22. :evil: !! Zamiast uÂśmiechu Agatki na koniec pokazali Âśnieg w Moskwie :evil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:Obawiam siê, ¿e Agata nie wysz³a za m¹¿ :D Wydaje mi siê, ¿e ona jednak czeka na to, a¿ stanie siê gwiazd¹ i w dniu jej œlubu, który bêdzie odbywa³ siê w USA, nad olbrzymim namiotem, w którym bêdzie mia³a miejsce uroczystoœÌ, bêdzie lata³ b³êkitny 24 z paparazzi na pok³adzie :devil:
A jak, droga Funcky zapatrujesz siĂŞ na ten drugi pierÂścionek, ktĂłry odkryliÂśmy u Agatty na jej palcu prawej dÂłoni :> Zwyczajowo w Polsce pierÂścionek zarĂŞczynowy umieszcza siĂŞ na palcu serdecznym prawej rĂŞki :D Po Âślubie miejsce to zajmie obrÂączka a pierÂścionek zarĂŞczynowy przewĂŞdruje na drugÂą rĂŞkĂŞ w to samo miejsce - jakaÂś analogia siĂŞ nasuwa? :lol2:
:shock: Taki to jest zwyczaj :shock: ??!! No to wszystko jasne :tanczy: !! Agatka wysz³a za m¹¿ , ale nie zmieni³a nazwiska :tanczy:
.znowu zaczynamy trudniĂŚ siĂŞ plotkami :stop:

..a to nie jest tak przypadkiem Âże ten pierÂścionek po Âślubie jest na tym samym palcu co obrÂączka :mhm: :devil: :xx:

Biedak. Ogl¹daÌ, z tego, co mi wiadomo te¿ nie ogl¹da. WidaÌ chce wyrzuciÌ z siebie wszystko, co ma zwi¹zek z Agatt¹ - ³¹cznie ze wspomnieniami ;) Nie uda mu siê :D
nie chciaÂłbym przez to , co Black przechodziĂŚ ;( Pewnie ucieka z domu , Âżeby go nie (po)ciÂągnĂŞÂło do telewizora :lol2: !!
..Âżycie na odwyku Âłatwe nie jest ;)
..zwÂłaszcza po tak silnym uzaleÂżnieniu trudno siĂŞ wyleczyĂŚ :D
..niby siĂŞ moÂżna uwolniĂŚ..ale czy tak do koĂąca to siĂŞ udaje :mhm:
..mam nadziejĂŞ Âże jak Blackowi siĂŞ uda siĂŞ do nas zgÂłosi ÂżebyÂśmy w razie czego skorzystali z rad :lol2:
Utkwione w Tomka :lol2: !! :lol: DÂżiĂŞki notka , Âże jednak siĂŞ przemogÂłaÂś :lol: !! :*
..dziĂŞki :*
..lubiĂŞ jak Agatka rozmawia z kolegami i z koleÂżankami :)
..jest wtedy najbardziej autentyczna :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości