Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:
Alchemik pisze:No, to ''sapdaj'' :tanczy: AleÂż ze mnie udany pedagog mÂłodzieÂży :lol2:
Spróbuj mo¿e zatem jeszcze wp³yn¹Ì na Agatê i jej styl ubierania siê w pracy (prywatny bowiem bardzo mi odpowiada :) ).
Jej wczorajszym outfitem, jako znawca mody klasycznej, jestem zaÂłamany ;(
Nie przejmuj siĂŞ tak bardzo :D Ja znawcÂą mody nie jestem i teÂż mi oko kuleje, kiedy patrzĂŞ na capsy z wczoraj :devil:

Wp³yn¹Ì na Agatty sposób i styl ubierania? :uhh: Jak? :uhh: Nie mam stosownej trampoliny, ¿eby siê odpowiednio wybiÌ :devil:

PS Tylko niech Ci nie przyjdzie do gÂłowy k_k wrzucaĂŚ do ''stĂłpki'' linku... tego... no wiesz :rozglada: :devil:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 15 paź 2007, 11:07 przez Alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:Wp³yn¹Ì na Agatty sposób ubierania? :uhh: Jak? :uhh: Nie mam stosownej trampoliny, ¿eby siê odpowiednio wybiÌ :devil:
Poza tym trochĂŞ nie wypada... :rozglada:
Alchemik pisze:PS Tylko niech Ci nie przyjdzie do gÂłowy k_k wrzucaĂŚ do ''stĂłpki'' linku... tego... no wiesz :rozglada: :devil:
Nie zamierzam :D UwaÂżam, ze ktoÂś bardzo nieÂładnie postÂąpiÂł publikujÂąc link :x

Ja koncentrujĂŞ siĂŞ aktualnie, podobnie jak i Wy zresztÂą, na wpatrywaniu siĂŞ w dÂłonie Agatty i wczoraj zobaczyÂłem, Âże na prawej dÂłoni Agata ma raczej zdecydowanie pierÂścionek, a na lewej hm :D Raczej zdecydowanie obrÂączkĂŞ :D (teraz mam podstawy, Âżeby wierzyĂŚ Waszym podejrzeniom :cicho: ) :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:Poza tym trochĂŞ nie wypada... :rozglada:
Bardziej jednak wypada dyskutowaĂŚ o strojach niÂż o Âżyciu prywatnym, wobec tego...
Alchemik pisze:Ja koncentrujĂŞ siĂŞ aktualnie, podobnie jak i Wy zresztÂą, na wpatrywaniu siĂŞ w dÂłonie Agatty i wczoraj zobaczyÂłem, Âże na prawej dÂłoni Agata ma raczej zdecydowanie pierÂścionek, a na lewej hm :D Raczej zdecydowanie obrÂączkĂŞ :D (teraz mam podstawy, Âżeby wierzyĂŚ Waszym podejrzeniom :cicho: ) :D
Podstway byÂły zawsze do takiego myÂślenia :lol2: PozostaĂąmy jednak przy tej wersji, ktĂłrÂą napisaÂłeÂś :lol: Niech ona nam wystarczy, poniewaÂż i tak wiĂŞcej nie wypatrzymy :devil:
Chyba, Âże Agatta przeÂśle nam takie ujĂŞcie swoich dÂłoni:

Obrazek

(W razie czego prosimy o zdjĂŞcie lepszej rozdzielczoÂści :lol2: )

O :D Wtedy moÂżemy sobie pospekulowaĂŚ: obrÂączka - nie obrÂączka :> czy moÂże pierÂścionek :> :D
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:Bardziej jednak wypada dyskutowaĂŚ o strojach niÂż o Âżyciu prywatnym, wobec tego...

Podstway byÂły zawsze do takiego myÂślenia :lol2:
Masz racjĂŞ :) Dlaczego miaÂłoby ich nie byĂŚ? :) Z tym, Âże czasami trzeba coÂś zobaczyĂŚ, Âżeby w czymÂś innym mocniej siĂŞ utwierdziĂŚ :)
Alchemik pisze:PozostaĂąmy jednak przy tej wersji, ktĂłrÂą napisaÂłeÂś :lol: Niech ona nam wystarczy, poniewaÂż i tak wiĂŞcej nie wypatrzymy :devil:
Chyba, Âże Agatta przeÂśle nam takie ujĂŞcie swoich dÂłoni:

Obrazek

(W razie czego prosimy o zdjĂŞcie lepszej rozdzielczoÂści :lol2: )

O :D Wtedy moÂżemy sobie pospekulowaĂŚ: obrÂączka - nie obrÂączka :> czy moÂże pierÂścionek :> :D
:hahaha:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:Masz racjĂŞ :) Dlaczego miaÂłoby ich nie byĂŚ? :) Z tym, Âże czasami trzeba coÂś zobaczyĂŚ, Âżeby w czymÂś innym mocniej siĂŞ utwierdziĂŚ :)
Eee tam, nie zgadzam siĂŞ z tym :D W Âżyciu naleÂży kierowaĂŚ siĂŞ przeczuciem :lol2: , sercem i trochĂŞ rozumem :lol2:
W wielu przypadkach ''rozszyfrowywanie'' ludzi jest uÂłatwione, bo majÂą wiele rzeczy wypisanych na twarzy i wiele rzeczy moÂżna wyczytaĂŚ z ich oczu :D
Tylko jest jeden problem :D No wÂłaÂściwie to dwa problemy :D Problem z interpretacjÂą tego, co siĂŞ widzi i problem z... rozdzielczoÂściÂą zdjĂŞĂŚ :devil:
king_kocur pisze: :hahaha:
Alchemik odpowiada: :hahaha:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 15 paź 2007, 12:02 przez Alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Post autor: zoha8 »

Zgadzam siĂŞ z poprzednikami!
Osoba (nowicjusz) ktĂłra wrzuciÂła prywatne filmy z Âżycia Agaty zdecydowanie przesadziÂła!!!
Jak podejrzewam dziĂŞki takim linkom juÂż nam wiĂŞcej nie odpowie.
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

zoha8 pisze:Zgadzam siĂŞ z poprzednikami!
Osoba (nowicjusz) ktĂłra wrzuciÂła prywatne filmy z Âżycia Agaty zdecydowanie przesadziÂła!!!
Zastanawia jednak fakt, skÂąd wiedza o istnieniu takiego linku :mhm:
Ja wÂżyciu bym go nie odnalazÂł :D Nie ma przecieÂż w opisie, ani tagach Âżadnego odnoÂśnika do Agatty, ktĂłry mĂłgÂłby nas nakierowaĂŚ :rozglada:
Inna sprawa z publikowaniem takiego linka tutaj ;)
zoha8 pisze:Jak podejrzewam dziĂŞki takim linkom juÂż nam wiĂŞcej nie odpowie.
To smutne ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

zoha8 pisze:Zgadzam siĂŞ z poprzednikami!
Osoba (nowicjusz) ktĂłra wrzuciÂła prywatne filmy z Âżycia Agaty zdecydowanie przesadziÂła!!!
ÂŻeby film byÂł prywatny moÂżna ustawiĂŚ na youtube odpowiednie opcje ;)

Public or Private ;)
:arrow:
Obrazek

I wtedy tylko uprawnione osoby majÂą do filmu, czy jak w tym przypadku kompilacji graficzno-filmowej, wglÂąd ;)
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:
zoha8 pisze:Zgadzam siĂŞ z poprzednikami!
Osoba (nowicjusz) ktĂłra wrzuciÂła prywatne filmy z Âżycia Agaty zdecydowanie przesadziÂła!!!
ÂŻeby film byÂł prywatny moÂżna ustawiĂŚ na youtube odpowiednie opcje ;)

Public or Private ;)
WiĂŞc moÂże wcale nie miaÂł byĂŚ prywatnym :mhm:
Ale co to w ogĂłle za pomysÂły czyjeÂś - kogoÂś ze Âśrodowiska tak skrytej jak Agatta osoby, na umieszczenie tak bardzo prywatnych spraw w internecie :>
king_kocur pisze:I wtedy tylko uprawnione osoby majÂą do filmu, czy jak w tym przypadku kompilacji graficzno-filmowej, wglÂąd ;)
A teraz mog¹ patrzeÌ wszyscy - dziêki komuœ, kto by³ w stanie taki unikat, niczym ig³ê w stogu siana znaleŸÌ :spiewa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Ja tylko na chwilĂŞ....... widzĂŞ , Âże caÂły czas trwa gorÂąca dyskusja na temat tego , czy dyskutowaĂŚ ,czy nie dyskutowaĂŚ na temat prywatnego Âżycia Agatki :rozglada: ??

moÂże faktycznie przystopujmy :stop: !! Tak wÂłaÂściwie to co nam da wiedza , czy Agatka jest mĂŞÂżatkÂą czy nie ;) ?? Czy jest czy nie jest i tak jest piĂŞkna , profesjonalna , czasami zdarzajÂą jej siĂŞ wpadki , w wiĂŞkszoÂści przypadkĂłw jest idealnie , czasami Âładnie a czasami mniej Âładnie siĂŞ ubiera , mniej lub bardziej siĂŞ uÂśmiecha -jest taka sama jak byÂła wtedy kiedy nie miaÂła na rĂŞkach tej tajemniczej biÂżuterii :lol: !!


WpadÂłem tylko sprawdziĂŚ , czy nie widaĂŚ Agatki na horyzoncie a widzÂąc , Âże nie spokojniejszy wracam doo obowiÂązkĂłw :tanczy: !!

nara :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Ja tylko na chwilĂŞ.......
O :) Przynajmniej ten pilny studencik :) TÂłumaczy siĂŞ zawczasu :lol:
Albo boi kontaktu z moim pedagogicznym wpÂływem :devil:
Przez ten poÂśpiech jednak wiele tracisz :spiewa:
marcinkowsky pisze:widzĂŞ , Âże caÂły czas trwa gorÂąca dyskusja na temat tego , czy dyskutowaĂŚ ,czy nie dyskutowaĂŚ na temat prywatnego Âżycia Agatki :rozglada: ??
CaÂły czas podsycana nowymi piekielnie kuszÂącymi faktami :neutral:
I nie wódŸ nas Agatto wiêcej na pokuszenie... :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: ...ja nie chcê gin¹Ì w piekle :rydzyk:
moÂże faktycznie przystopujmy :stop: !! Tak wÂłaÂściwie to co nam da wiedza , czy Agatka jest mĂŞÂżatkÂą czy nie ;) ?? Czy jest czy nie jest i tak jest piĂŞkna , profesjonalna , czasami zdarzajÂą jej siĂŞ wpadki , w wiĂŞkszoÂści przypadkĂłw jest idealnie , czasami Âładnie a czasami mniej Âładnie siĂŞ ubiera , mniej lub bardziej siĂŞ uÂśmiecha -jest taka sama jak byÂła wtedy kiedy nie miaÂła na rĂŞkach tej tajemniczej biÂżuterii :lol: !!
Gdyby tylko o to chodziÂło :spiewa:
marcinkowsky pisze:WpadÂłem tylko sprawdziĂŚ , czy nie widaĂŚ Agatki na horyzoncie a widzÂąc , Âże nie spokojniejszy wracam doo obowiÂązkĂłw :tanczy: !!
Tylko o sobie myÂśli - egoista :evil:
marcinkowsky pisze:nara :lol2: !!
Có¿ to znaczy? :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:WpadÂłem tylko sprawdziĂŚ , czy nie widaĂŚ Agatki na horyzoncie a widzÂąc , Âże nie spokojniejszy wracam doo obowiÂązkĂłw :tanczy: !!
To ja proponujĂŞ powspominaĂŚ :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I ma³a refleksja jeszcze :D Moim zdaniem Agata tak jak wczoraj wygl¹daj¹c mog³aby z powodzeniem zagraÌ jedn¹ z g³ównych ról w filmach typu ''Domek na prerii'' i ''Dr. Quinn, Medicine Woman'' :D Albo guwernantkê Anielki :D
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

not that kind pisze:
marcinkowsky pisze:WpadÂłem tylko sprawdziĂŚ , czy nie widaĂŚ Agatki na horyzoncie a widzÂąc , Âże nie spokojniejszy wracam doo obowiÂązkĂłw :tanczy: !!
To ja proponujĂŞ powspominaĂŚ :D
I usun¹Ì z pamiêci inne pozapracowe w¹tki? :lol2:
not that kind pisze:I ma³a refleksja jeszcze :D Moim zdaniem Agata tak jak wczoraj wygl¹daj¹c mog³aby z powodzeniem zagraÌ jedn¹ z g³ównych ról w filmach typu ''Domek na prerii'' i ''Dr. Quinn, Medicine Woman'' :D Albo guwernantkê Anielki :D
:hahaha: Faktycznie :o :hahaha: Tylko kiecki... znaczy siĂŞ spĂłdnicy do ziemi brakuje :lol:
notka - jesteÂś genialna! :tanczy:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

notka - jesteÂś genialna!
:brawa: :brawa: :brawa:
Kiedy wczoraj oglÂądaÂłem AgatĂŞ, pierwsze skojarzenie jakie przyszÂło do gÂłowy - "Doktor Quinn"
(ta fryzura !) tylko romantycznego XIXwiecznego kapelusza jej brakowaÂło :tanczy: :tanczy:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

No i tego indiaĂąskiego dÂługowÂłosego dzikusa u boku :lol: :lol: :lol:
/.../XIXwiecznego/.../
W studio rodem z XXI wieku w XIX wiecznym stroju :spiewa:

Ale nam siĂŞ nawyrabiaÂło :D WiedziaÂłem, Âże gdzieÂśtu jest jakiÂś konflikt - zupeÂłnie jak konflikt romantykĂłw z klasykami i klasykĂłw z romantykami :lol: :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości