Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Aaaa... fucktycznie Marcinie, nie pamiĂŞtam jednak zbyt dokÂładnie, to byÂło 5 wrzeÂśnia :]
kamuii pisze:1550 osĂłb uznaÂło ze dobrze Âże Anite przesunĂŞli :sad:
Kamuii, chyba nie uwierzyÂłaÂś nawet na sekundĂŞ w to, Âże 1550 osĂłb zuwaÂżyÂło, Âże Anita zniknĂŞÂła z faktĂłw, a co tu dopiero mĂłwiĂŚ o wypowiedzeniu siĂŞtychÂże osĂłb na temat sÂłusznoÂści tego dziaÂłania :? :lol:

PĂłki Ci ''nieÂżyczliwi'' nie odpier**lÂą'' siĂŞod Bogu ducha winnej Anity, te ankiety nie majÂą najmniejszego sensu :?

A wiem, ¿e zapiek³oœÌ tych ''nie¿yczliwoœÌ'' mo¿na wa¿yÌ w tonach, wiêc ankiety nie maj¹ wiêkszego sensu :?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Blacky :> , chyba zapiek³oœÌ nie¿yczliwych? :D
Ale mniejsza o to :wink:

Mamy CiĂŞ - aÂż dziwnie siĂŞ czuÂłam ,kiedy sÂłyszaÂłam, Âże o Anicie mĂłwiÂło siĂŞ w kategoriach pracoholizmu :sad: Teraz trudno o podobne odczucia. Ale fakt faktem, Anita byÂła w tym programie sÂłodka i taka naturalna :P
MyÂślĂŞ, Âże Anita juÂż dawno temu winna byÂła skorzystaĂŚ z tego ewakuacyjnego wyjÂścia :?

Ciekawe, czy patowa sytuacja z Porankami jutro bĂŞdzie miaÂła swĂłj finaÂł, czy moÂże ciÂąg dalszy?
WyliczankĂŞ Blacka niegdyÂś diabli wziĂŞli, to moÂże ja oberwiĂŞ zaraz z listkĂłw kwiatek, ktĂłry mam na biurku........ : bĂŞdzie Anita...... nie bĂŞdzie, bĂŞdzie, nie bĂŞdzie....., etc. Koniec listkĂłw :sad: Nie bĂŞdzie? :sad: Oto rezultat naszej bezsilnoÂści i zaÂłamania, musimy sprowadzaĂŚ siĂŞ do intuicyjnego wyliczania dyÂżurĂłw Anity,
przy czym inni prezenterzy nie schodzÂą z wizji :? Anita myÂślaÂła, Âże sytuacja z windÂą to byÂł matrix :? A ja nie przypuszczaÂłam, Âże my wszyscy za przyczynÂą Anity i jej gasnÂącej kariery znajdziemy siĂŞ w takim matrixie :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

WidzĂŞ, Âże i Ciebie Funcky chwyciÂł pesymizm :? Czemu mnie to nie dziwi :roll: :zalamany:

W chwilach, takich jak ta, tygodniach, takich jak te, które za nami, czyli bez nawet cienia Anity, kiedy nie rozumiem kompletnie jej zachowania, braku jakiejkolwiek reakcji, ze wzmo¿on¹ si³¹ pragn¹³bym zadaÌ Anicie kilka bardzo, ale to bardzo nurtuj¹cych mnie z coraz wiêksz¹ si³¹, pytaù. Mogê siê jednak domyœlaÌ, ¿e gdyby nawet kiedyœ nadarzy³a siê okazja ku temu, by podpytaÌ Anitê, uzyska³bym bardzo dyplomatyczne i zbywaj¹ce odpowiedzi, do takich Anita zd¹¿y³a nas przez ostatni ponad rok przyzwyczaiÌ. I pytania te pozosta³yby w gruncie rzeczy w dalszym ci¹gu retorycznymi. Myœlê, ¿e póki Anita nie odzyska wiary we w³asne si³y i mo¿liwoœci i nie zrozumie, ¿e w tvn-ie nie ma miejsca dla ambitnych, nie mamy co liczyÌ na szczeroœÌ z jej strony :sad:
Ale có¿ my mo¿emy zrobiÌ :?: Nic :!:
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Black Jack '62 pisze:WidzĂŞ, Âże i Ciebie Funcky chwyciÂł pesymizm :?
[..]
Ale có¿ my mo¿emy zrobiÌ :?: Nic :!:
Mo¿ecie coœ zrobiÌ. CieszyÌ siê !! Tak, w³aœnie tak - cieszyÌ siê. Wiem, Anity nie ma, ale za to s¹ doœÌ optimistyczne wieœci. Nie wiem, mo¿e o tym ju¿ wiecie, ale :arrow:
http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=29444
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

To dobrze, Âże Dama Pik jest oglÂądana, ale nam nikt nie wmĂłwi, Âże Anita jest stworzona do takich programĂłw, ona jest stworzona do newsĂłw i basta!

Ale sÂą inne powody do zadowolenia :D
Wreszcie zÂła porankowa passa przerwana :D :jupi:
Anita po ponad miesiĂŞcznym wagarowaniu pojawiÂła siĂŞ dzisiaj w Poranku :jupi:
WidaĂŚ wypoczĂŞta, wyglÂądaÂła bardzo Âładnie, humorek wyÂśmienity - zwÂłaszcza w rozmowach pogodowych z Tomkiem Wasilewskim :D A i kondycja dziennikarska bez wiĂŞkszego uszczerbku, czy zarzutu. A w Poranku bez zmian, formuÂła caÂły cza ta sama, tylko lekkie zmiany w serwisach - widaĂŚ porankowi senarzyÂści obudzili siĂŞtroszkĂŞ :wink: :evil2: :evil2:

Z powrotu Anity, równie mocno jak my, cieszy³ siê chyba Grzegorz Miecugow :D Ju¿ dziesieÌ minut przed dziewi¹t¹ kr¹¿y³ wokó³ Anity :D Gdy ta mia³a przegl¹d prasy stan¹³ prawie miêdzy ni¹ a panem operatorem :D Ale¿ Black by³ zazdrosny :evil2:
Black Jack pisze:W chwilach, takich jak ta, tygodniach, takich jak te, które za nami, czyli bez nawet cienia Anity, kiedy nie rozumiem kompletnie jej zachowania, braku jakiejkolwiek reakcji, ze wzmo¿on¹ si³¹ pragn¹³bym zadaÌ Anicie kilka bardzo, ale to bardzo nurtuj¹cych mnie z coraz wiêksz¹ si³¹, pytaù.
No to je wypunktuj, moÂże Anita odpowie Ci na nie w mailu :wink: ÂŻartowaÂłam :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DziĂŞki Bogu Funcky, Twoje wyliczanki nie sprawdziÂły siĂŞ i byÂła Anita w poranku, bo gdyby staÂło siĂŞ inaczej, to moje zaÂłamanie przerodziÂłoby siĂŞ chyba w zÂłamanie :wink:
Koniec roku byÂł dla nas, delikatnie mĂłwiÂąc, fatalny, Anity w grudniu byÂło jak na lekarstwo :sad: A Anita chyba przespaÂła moment, nadejÂścia nowego roku, bo rychÂło rano mĂłwiÂła o nadchodzÂącym nowym roku :wink: oczywiÂście po chwili siĂŞ poprawiÂła :D
Z powrotu Anity, równie mocno jak my, cieszy³ siê chyba Grzegorz Miecugow :D Ju¿ dziesieÌ minut przed dziewi¹t¹ kr¹¿y³ wokó³ Anity :D Gdy ta mia³a przegl¹d prasy stan¹³ prawie miêdzy ni¹ a panem operatorem :D Ale¿Black by³ zazdrosny :evil2:
Wiesz co Funcky... :? W to, ¿e siê cieszy³ nie w¹tpiê, ale nawet mi do g³owy nie przysz³o, ¿eby byÌ zazdrosnym o to, ¿e Miecugow krêci³ siê wokó³ Anity :wink:

ÂŁadnie, skÂładnie i precyzyjnie Anita koÂłowaÂła nad tematami politycznymi, czyli kwestia dymisji w rzÂądzie, kwestia gazu rosyjsko - ukraiĂąska, polsko - norweska i wiele innych.
Ta ostatnia kwestia, znalazÂła swoje rozwiniĂŞcie w rozmowie z b. premierem J. Buzkiem, ktĂłrÂą Anita bardzo profesjonalnie, acz krĂłtko, poprowadziÂła.
humorek wyÂśmienity - zwÂłaszcza w rozmowach pogodowych z Tomkiem Wasilewskim :D
Tak. I to od samiutkiego ranka, po szóstej w pewnym momencie Tomasz nie móg³ dojœÌ do s³owa, bo Anita wpad³a w monologowy s³owotok :lol: PóŸniej ''testowa³a'' Tomasza z fizyki i pyta³a o to, ile wa¿y œnieg :wink: No i ten moment, kiedy Tomasz mówi³, ¿e pogoda bêdzie normalna, Anita zapyta³a z niezwykle serdecznym œmiechem, ¿e nigdy nie wie, co to w pogodzie znaczy ''normalna'' :D:D:D To by³o urocze :p
A my, wszystko na to wskazuje, Âże w tym tygodniu bĂŞdziemy ''normalnie'' mogli oglÂądaĂŚ AnitĂŞ, czyli dziÂś w poranku, a jutro w faktach.
Wirtualne Media pisze:Nowy, prowadzony przez AnitĂŞ Werner, program TVN24 "Dama Pik" cieszy siĂŞ popularnoÂściÂą widzĂłw. ZasiĂŞg premierowego odcinka emitowanej w ostatni weekend listopada audycji wyniĂłsÂł 462,671 tys. osĂłb.

TVN24, w komunikacie prasowym poinformowa³a tak¿e, i¿ "Dama Pik" zyska³a wy³¹cznego sponsora. Zosta³a nim Toyota Aygo. Sponsoring obejmuje odcinki programu emitowane od listopada br. do koùca stycznia przysz³ego roku.

W jego ramach przed i po programie pokazywany jest billboard sponsorski marki Toyota Aygo - wizualnie dopasowany do czo³ówki programu. Poza tym, sponsor programu bêdzie pokazany w formie graficznej tak¿e przy zapowiedziach premierowych odcinków programu "Dama Pik". W dniu premiery na zakoùczenie ka¿dego serwisu informacyjnego o pe³nej godzinie pojawi siê specjalna plansza z godzin¹ emisji programu i logotypem sponsora.

"Dama Pik" to cykl wywiadĂłw Anity Werner, ktĂłrych bohaterkami sÂą kobiety ze Âświata polityki, biznesu i kultury. 24 grudnia zostanie nadany odcinek, w ktĂłrym bĂŞdzie moÂżna poznaĂŚ Dagmar Havlovej. Z kolei bohaterem styczniowego odcinka bĂŞdzie Dory Bakoyianni.
ZadziwiajÂące, Âże 3/5 tego artykuÂłu to informacja o sponsorze :?
A wiĂŞc nie Erika Steinbach, tylko pani burmistrz Aten bĂŞdzie kolejnÂą bohaterkÂą ''Damy Pik''.
CaÂły czas podniecajÂą siĂŞ dobrym wynikiem listopadowej ''Damy Pik'', a dlaczego nie piszÂą nic o grudniowym wyniku :?:
Funckyrella pisze:No to je wypunktuj, moÂże Anita odpowie Ci na nie w mailu :wink: ÂŻartowaÂłam :D
Nie, dlaczego to miaÂłby byĂŚ Âżart :?: :wink: ChĂŞtnie je wypunktujĂŞ, bo wprawdzie cieszy mnie bardzo widok rozradowanej Anity, ale jednoczeÂśnie zastanawia, jakie ona moÂże mieĂŚ powody do zadowolenia, skoro my ich nie mamy :?: CiÂągle tylko narzekamy, Âże jej nie ma i nie ma, jak siĂŞ juÂż pojawi, to na krĂłtko. WepchniĂŞto jej jakiÂś program z niszowÂą oglÂądalnoÂściÂą, a ona siĂŞ z tego cieszy :?
Cieszy mnie, Âże pozbieraÂła siĂŞ po tym ciĂŞÂżkim doÂświadczeniu i upadku z wrzeÂśnia 2004 roku, dlatego Anita mogÂłaby nam zaserwowaĂŚ szczere odpowiedzi na pytania, ktĂłre zadajemy sobie od tego tragicznego wrzeÂśnia, wÂłaÂśnie:

1. Kiedy i od kogo dowiedzia³a siê, ¿e od wrzeœnia 2004 roku nie bêdzie prowadzi³a g³ównych wydaù Faktów :?:
2. Czym umotywowano decyzjê o odsuniêciu jej od Faktów g³ównych, czy w ogóle podano jakiœ powód :?:
3. Czy uwaÂża za sprawiedliwy ''wyrok'' nakazujÂący zesÂłanie do FaktĂłw popoÂłudniowych :?:
4. Czy autorski program mia³ byÌ form¹ rekompensaty? ''Dama Pik'' w zamian za Fakty g³ówne :?:
5. Kto zaproponowaÂł jej realizacjĂŞ autorskiego programu :?:
6. WpadÂł na pomysÂł, by program jej autorstwa miaÂł takÂą formĂŞ, jakÂą moÂżemy oglÂądaĂŚ od listopada :?:
7. Czy zgodzi siĂŞ ze stwierdzeniem, Âże ''Dama Pik'', mimo iÂż mistrzowsko wykonany program, to ''gra niewarta Âświeczki'', bo przygotowania tak jÂą pochÂłonĂŞÂły, Âże przeciĂŞtny widz zapomniaÂł o jej istnieniu, a realizowany program i tak trafia do bardzo wÂąskiej widowni :?:
8. Czy nie ¿a³uje, ¿e we wrzeœniu 2004, kiedy odsuniêto j¹ od prowadzenia Faktów g³ównych, nie szuka³a pracy w innej stacji :?:

Doskonale zdajĂŞ sobie sprawĂŞ z tego, Âże odpowiedzi na powyÂższe pytania nigdy nie poznamy, ale kto mi zabroni je zadaĂŚ :?: :D
OczywiÂście jest caÂła masa innych pytaĂą, ktĂłre chciaÂłbym zadaĂŚ/ zadawaĂŚ Anicie, ale te juÂż sobie i Wam podarujĂŞ :wink:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Tylko osiem?
I ja chciaÂłabym je zadaĂŚ Anicie :? I poznaĂŚ szczere odpowiedzi!
Black a co z pytaniami typu: ,,jaki Ci min¹³ dzieù?'', czy w koùcu: ,,jak Ci siê spa³o?'' :lol: :evil2: :wink:
Okrutna jestem, wiem, wiem :/ Ale taka juÂż czasem jestem :wink:
W szĂłstym pytaniu brakuje sÂłowa ,,kto'' :D A to zmienia trochĂŞ sens pytania.
Black Jack pisze:Wiesz co Funcky... :? W to, ¿e siê cieszy³ nie w¹tpiê, ale nawet mi do g³owy nie przysz³o, ¿eby byÌ zazdrosnym o to, ¿e Miecugow krêci³ siê wokó³ Anity :wink:
Jasne jak mog³o mi coœ podobnego przyjœÌ do g³owy :roll:

Jeszcze kilka detali :wink:
Biedny pan operator (dziœ ten z dredami), du¿o ni¿szy od Anity, ledwo zd¹¿y³ za ni¹, kiedy ta na swoich d³ugich nogach przemieszcza³a siê po studio z wiêksz¹ prêdkoœci¹ :evil2:
I jeszcze jedno, Anita niedawno ubolewaÂła nad tym, Âże nie moÂże nauczyĂŚ siĂŞ mĂłwiĂŚ po niemiecku, a dziÂś tak Âładnie wymawiaÂła nazwĂŞ Baden reichenhall :D WÂłoÂżyÂłaby trochĂŞ serca w naukĂŞ niemieckiego i byÂłoby super: wymowĂŞ ma dobrÂą, a poradziÂłaby sobie na pewno i z czasami, stronami, zaimkami, szykiem przestawnym, rekcjÂą, itd. :D Kwestia samozaparcia :D
Black Jack pisze:A my, wszystko na to wskazuje, Âże w tym tygodniu bĂŞdziemy ''normalnie'' mogli oglÂądaĂŚ AnitĂŞ, czyli dziÂś w poranku, a jutro w faktach.
Pewnie masz racjĂŞ, tylko ciekawe, jak dÂługo ta ,,sielanka'' potrwa. Ach ten nasz wrodzony i wyuczony jednoczeÂśnie pesymizm :/ MoÂżna przypuszczaĂŚ, Âże Anita nie byÂła jeszcze na urlopie, bo wypytywaÂła Tomka Wasilewskiego o warunki narciarskie, a jak powszechnie wiadomo Anita spĂŞdza wolny czas na nartach wÂłaÂśnie :] A wiĂŞc moÂżliwe, Âże ,,przed nami'' jeszcze urlop Anity :/
Ale pĂłki co cieszy siĂŞ tym, co nam dano i bÂądÂźmy wdziĂŞczni, Âże choĂŚ tyle nam dano, bo lepsze to, niÂż nic.
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No to nasz gwiazda "zagoÂściÂła" dzisiaj w poranku ...
SÂądze ze zagosciÂła to dobre sÂłowo bo pewnie dÂługo nie zostanie :x

Dla mnie to dobrze ;) bo takie wczesne wstawanie mnie irytyuje na resztĂŞ dnia :D

Zdecydowanie wolĂŞ sobie Fakty obejrzeĂŚ. Z drugiej strony rano zazwyczaj jestem w domu wiĂŞc moge spokojnie oglÂądac :D

Najlepszy kawalek z dzisijeszego poranka to ten ze Âśniegiem :D
Szkoda tylko ze miaÂła tÂą okropnÂą marynarĂŞ :(

Pytania do Anity
a) retoryczne :x
- kto spowodowaÂł ze zostaÂłaÂś zdegradowana ?
- kto na tym skorzystaÂł ?
- czy wrĂłcisz jeszcze na 19.00 ?
- czy uwaÂżasz ze masz szansĂŞ na rozwuj w porankach i popoludniowych ???
b) zwykÂłe :D
- czy uwaÂżasz Âże Dama Pik to co jest Twoim speÂłnieniem zawodowym ?
- czy sÂądzisz Âże w TVN bedzie CI dane zrobiĂŚ program na miae Twoich ogromych moÂżliwoÂści ? (to chyba tez bardziej retoryczne ale :evil2: ... niech zostanie
- czy juÂż zrozumialaÂś znaczenie sÂłow Koteria i Nepotyzm ???

Funcky :D Ja myÂślĂŞ Âże Anita dobrze mĂłwi po niemiecku ale nie biegle... za to wymowĂŞ moze mieĂŚ dobra jeÂśli nad niÂą tak pracowali jak z ang...
Android <3
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

kamuii pisze: - czy uwaÂżasz ze masz szansĂŞ na rozwuj w porankach i popoludniowych ???
Kamuii, przepraszam CiĂŞ, ale "rozwĂłj" pisze sie przez "Ăł", bo siĂŞ wymienia na "rozwoje" :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

AleÂż Kamuii, ile razy mam Ci tÂłumaczyĂŚ, Âże wczesne wstawanie przedÂłuÂża Âżycie :?: :D:D
kamuii pisze:- czy juÂż zrozumialaÂś znaczenie sÂłow Koteria i Nepotyzm :?: ?
:smiech: :smiech Kamuii, bomba :brawo: :smiech:
Funckyrella pisze:Jeszcze kilka detali :wink: (...)
He, he... :D A strĂłj Anity :hyhy: Znowu tak nas ucieszyÂł sam widok naszej gwiazdy, Âże nie zganiliÂśmy jej za ten szary zgniÂłozielony garniturek :? Na pewno jest cieplutki, dobrze teÂż ''leÂży'' na Anicie, ale do urokliwych nie naleÂży :? I ten seledynowy golf - Funcky dusiÂła siĂŞ, patrzÂąc jak obcisÂły jest on na szyi Anity :evil2: Twierdzi, Âże ona by w tak ciasnym golfie nie wytrzymaÂła nawet 5-ciu minut :evil2:
Funckyrella pisze:Pewnie masz racjĂŞ, tylko ciekawe, jak dÂługo ta ,,sielanka'' potrwa. Ach ten nasz wrodzony i wyuczony jednoczeÂśnie pesymizm :/ MoÂżna przypuszczaĂŚ, Âże Anita nie byÂła jeszcze na urlopie, bo wypytywaÂła Tomka Wasilewskiego o warunki narciarskie, a jak powszechnie wiadomo Anita spĂŞdza wolny czas na nartach wÂłaÂśnie :] A wiĂŞc moÂżliwe, Âże ,,przed nami'' jeszcze urlop Anity :/
Ale pĂłki co cieszy siĂŞ tym, co nam dano i bÂądÂźmy wdziĂŞczni, Âże choĂŚ tyle nam dano, bo lepsze to, niÂż nic.
ÂŻadnych urlopĂłw :< KaÂżdorazowy wyjazd na rozmowy z ''damami pik'' to byÂły jej urlopy :!:
Anita ma do odrobienia zarĂłwno fakty, jak i poranki, wiĂŞc powinna kierujÂąc siĂŞ logikÂą, odrobiĂŚ zalegÂłoÂści :] Powinna, ale wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawĂŞ z tego, Âże logika weÂźmie w Âłeb :evil:
Jutro pewnie, tak to juÂż pewne, Âże jutro ''marne'' fakty... ktĂłrych reklamĂŞ dziÂś 2 razy widziaÂłem, 2 razy byÂł to uÂśmiech Anity :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja tam zganilam zaraz na wejsciu strĂłj :D

AIWLIS :D dziĂŞkuje za zwrĂłcenie uwagi ale nie kÂłopocz siĂŞ tym :lol: jeszcze wiele rzeczy CiĂŞ zadziwi :evil2:

Black biedaku a Ty co taki zaÂłamany ?
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

To na pewno przez AnitĂŞ, a o kogo innego mogÂłoby chodziĂŚ? :wink:

Wszystko wskazuje na to, Âże nasze przypuszczenia sprawdziÂły siĂŞ :D
Anita juÂż od jakiegoÂś (?) czasu na stanowisku, wiĂŞc Fakty w trakcie przygotowaĂą!
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe no ja tam nie wiem moÂże Black na boku zdradza AnitĂŞ :P

oczywiÂście zgodnie z rozkÂładem skoro dziÂś Porada... to Kamuii wstaÂła juÂż o 6.00 :/
Ale to by³a jazda :D otwieram oczy w³¹czam TV a tam Anita na miejscu dla prowadz¹cej Newsy :woo: patrze jakoœ dziwnie ubrana te korale i golf... :> dziwne patrze uwazniej budzê siê :D i ooooooooo SAKOWSKA ;D na miejscu dla reporterów
MusiaÂłam byĂŚ nieÂźle zaspana zeby je pomyliĂŚ :D
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kamuii :!: Ja zdradzaÂł... na boku... AnitĂŞ... :?: :!: :!: :!: Jak moÂżesz mnie o coÂś takiego posÂądaĂŚ???!!!!! Je jestem jej wierny jak ... :!: :D :D :wink:
To, Âże nie znajdĂŞ drugiej takiej kobiety, to jest pewne ;( To, Âże nie zdobĂŞdĂŞ Anity teÂż ;( StÂąd to moje zaÂłamnie... :zalamany: :wink:

No dobra doœÌtego rozczulania nad w³asny losem...
Co jÂą wprawiÂło w tak dobry nastrĂłj :?: Mam na myÂśli AnitĂŞ oczywiÂście :wink: Czy to praca... :roll: Nie sÂądzĂŞ... :roll: to pewnie Âżycie prywatne zaczĂŞÂło siĂŞ Anicie ukÂładaĂŚ... a moÂże jednak na odwrĂłt :niepewny:
MyÂślaÂłem, Âże wczoraj w poranku tryskaÂła maxymalnie wyÂśmienitym nastrojem... nic bardziej mylnego, to maximum miaÂło miejsce dzisiaj w faktach :D
ZaczeÂło siĂŞ juÂż na samym poczÂątku, od pierwszych sekund faktĂłw - Anita niemalÂże szczebiotaÂła - to niej nie podobne, a przynajmniej nieczĂŞste zjawisko :D
Czy mi siĂŞ zdawaÂło, czy przed powitaniem Anita na chwilĂŞ ''zapowietrzyÂła'' siĂŞ :?: :lol: W kaÂżdym bÂądÂź razie wstrzymaÂła oddech i dopiero po chwili przywitaÂła siĂŞ z widzami :D
Wakacje, wakacje... bĂŞdÂą 2 tygodnie wczeÂśniej :jupi: Hurrraa :jupi: DziĂŞki Kaziu, wiedzialem, Âże on bĂŞdÂąc w posiadaniu Âżony nauczycielki, krzywdy belfrom nie zrobi, a wrĂŞcz przeciwnie :wesoly: :wink: Nie wiem, dlaczego AnitĂŞ teÂż to rozbawiÂło :roll: :D Najbardziej chyba jednak bawiÂły jÂą walonki - ostatni i przyszÂłoÂściowy krzyk mody :evil2: SpodobaÂły siĂŞ Anicie do tego stopnia, Âże zagadnĂŞÂła o nich jeszcze na koniec, przy okazji przepowiadania pogody :evil2:

PS WyglÂądaÂła piĂŞknie :P Te loki... :P
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

tvn24.pl pisze:W ostatnim odcinku

Premiera w sobotĂŞ, 28 stycznia o godzinie 15:35.
wersje skrĂłcone w kaÂżdÂą sobotĂŞ o godzinie 15:35.

W Niemczech jest maÂło znana, w Polsce jej nazwisko budzi emocje i dyskusje o historycznych faktach.

Erika Steinbach, przewodniczÂąca ZwiÂązku WypĂŞdzonych, nadal twardo walczy o budowĂŞ Centrum Przeciwko WypĂŞdzeniom, ale sÂłowa dobiera juÂż ostroÂżniej.

Nazywana "Tygrysic¹ Wypêdzonych", zaprasza nas na œniadanie do ulubionej kawiarni, na zakupy do obuwniczego sklepu i na spacer do berliùskiego ZOO, które odwiedza³a z matk¹ jako dziecko. Pokazuje oblicze kochaj¹cej ¿ony, a my sprawdzamy czy jednak ma coœ wspólnego z tygrysem i czy dla Polaków wci¹¿ brzmi i wygl¹da groŸnie.

Pytamy dlaczego urodzona w Rumii cĂłrka pracownika niemieckiej armii nazywa siebie wypĂŞdzonÂą i dlaczego upiera siĂŞ przy budowie Centrum Przeciwko WypĂŞdzeniom? Jakie Centrum i gdzie miaÂłoby powstaĂŚ i czy z pomocÂą Angeli Merkel?

SÂłuchamy o tym, co przeszkodziÂło jej w zostaniu skrzypaczkÂą i zastanawiamy siĂŞ czy dla polsko-niemieckich stosunkĂłw nie byÂłoby lepiej gdyby jednak tÂą skrzypaczkÂą zostaÂła?

W koĂącu dyskutujemy o polskich emocjach i historii, i sprawdzamy czy pamiĂŞta o faktach, z ktĂłrymi dyskutowaĂŚ siĂŞ nie da.

Erika Steinbach w programie Anity Werner "Dama Pik" w TVN24, w soboty o 15.35.
Co innego twierdzi serwis tvn24.pl. Strona TVN24 informuje, Âże kolejnym goÂściem Anity Werner w programie "Dama Pik" bĂŞdzie nie kto inny, jak Erika Steninbach.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości