Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funcky, Âżycie bez polityki nie ma sensu :D Inaczej zaÂś jest z politykami :wink:

Moim zdaniem dzisiejsze, krĂłtkie, bo krĂłtkie, ale to byÂły jedne z tych lepszych faktĂłw pop. Anita musiaÂła byĂŚ dobra w pisaniu streszczeĂą :wink:
Ehhh... Anitka kr¹¿y wokó³ teamtyki damsko-mêskiej... dzisiaj znowu ma³¿eùstwo... :wink: Przes¹dni ludzie maj¹ ciê¿kie ¿ycie :lol: BaÌ siê zawieraÌ zwi¹zków ma³¿eùskich 2 pi¹tek 13-stego :wink: Babcia z materia³u by³a the best :spoko:
Funckyrella pisze:A dziÂś :D ÂŁadny fioletowy golf :D Okropna szara i za duÂża marynara :/
Ja nie wiem, co Anita chce tym wskuraĂŚ :? Ma tyle Âładniejszych ciuchĂłw, a ostatnimi czasy ubiera siĂŞ wrĂŞcz bez gustu :? A golfik Âładny, do twarzy Anicie w tym kolorku :D
Funckyrella pisze:A juÂż na sam koniec miaÂłam wraÂżenie, Âże Anita w skutek maÂłego zaplÂątania myÂśli, zdradziÂła nam, Âże zobaczymy siĂŞ z niÂą w przyszÂłym tygodniu :D WiĂŞc chociaÂż na tyle moÂżemy byĂŚ spokojni :D
Spokojni o to, Âże nie ma w planach wyjazdu :D Ale tego optymistycznej wymowy oznacza to, Âże spotkamy siĂŞ z niÂą dopiero w srodowym poranku :sad:

W³¹czy³em jeszcze na M24h, ale zdaje siê, ¿e pi¹tki Anita nie pe³ni po faktach ''dy¿uru'' na swoim stanowisku :evil2: :sad:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Na pewno nie czekaÂła dÂługo, zabraÂła wszystko, co miaÂła pod rĂŞkÂą i czym prĂŞdzej czmychnĂŞÂła do domciu :D
Spotkamy siĂŞz niÂąjeszcze w tym tygodniu - jutro w Damie Pik :D
A golfik Âładny, do twarzy Anicie w tym kolorku
Zdrabniamy jak nikt inny? :lol: PowinieneÂś wiĂŞc napisaĂŚ: golfik Âładniusi, do twarzusi Anitce w tym kolorku :lol: Ach :D Jak te zdrobnienia pasujÂą do naszego MaleĂąstwa :lol:
Ehhh... Anitka kr¹¿y wokó³ teamtyki damsko-mêskiej...
.....i ta typowo TVN-owa retoryka w wykonaniu Anity: podchody, zakusy, randki w kontekÂście politykĂłw, to juÂż nie Âśmieszy :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Dlaczego ja zawsze zapominam o tych sobotnich zajawkach ''Damy Pik'' :?: :?

Nie wiem, czy chronologicznie, ale na pewno piĂŞkne :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak piĂŞknie zgrywajÂą siĂŞ barwy: golfiku i adresu strony, z ktĂłrej capsy pochodzÂą :p
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Bardzo Âładne capsy, podziĂŞkowania dla twĂłrczyni :wink:

Dzisiaj mo¿emy byÌ na nerwach wró¿¹c przysz³oœÌ dzisiejszej zajawki Damy Pik :? Poniewa¿ panowie i panie pos³anki pojawili siê w sejmie i ,,obraduj¹'' :/ A wszyscy wiemy, czym to siê mo¿e skoùczyÌ.
Sytuacja wygl¹da nastêpuj¹co: Na pasku informuj¹, ¿e o 15:35 goœciem Anity Werner bêdzie Erika Steinbach - fajnie :D W rogu ekranu przy zakoùczeniu serwisów widnieje informacja o tym, ¿e Dama Pik o 15:30 - a wiêc ka¿¹ nam czekaÌ ju¿ od wpó³ :wink: - fajnie :D Tylko ta transmisja obrad sejmu nie daje mi spokojnie oczekiwaÌ na zajawkê :/ Kto wie, co mog¹ Ci .os³owie nawywijaÌ? :roll: :/
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

podziĂŞkowania dla twĂłrczyni :wink:
WÂłaÂśnie :D
(...) panowie i panie posÂłanki pojawili siĂŞ w sejmie i ,,obradujÂą'' :/ A wszyscy wiemy, czym to siĂŞ moÂże skoĂączyĂŚ.
O nie :!: Nawet o tym nie myœl :!: Gdyby przez obrady nie by³o zajawki ''Damy Pik'' to przechodzê na apolitycznoœÌ :!: :[
Nigdy nie moÂże byĂŚ spokoju, tzn. aÂż dziw, Âże do tej pory wyemitowano bezproblemowo wszystkie zajawki :? ZapominajÂąc juÂż o tym, Âże zmieniono porĂŞ ich emisji z 11.50 na 15.50 :?

15.35, czy 15.30 nie doœÌ, ¿e ¿enuj¹cym jest sam fakt, i¿ b³êdnie informuj¹ o porze emisji zajawki... cholera, przecie¿ oni nawet s³owem nie wspominaj¹, ¿e to zajawka :evil: Ale dobra.... spokój... pominê ju¿ to, dla w³asnego dobra.
M¹c¹ na wszystkie sposoby, ¿eby tylko jeszcze bardziej wprowadzaÌ potencjalnych widzów w b³¹d :evil:
Dlatego przypominam :wink:
Zajawka ''Damy Pik'' dzisiaj, w sobotĂŞ, o godzinie 15.50 :!:
Na wszelki wypadek lepiej w³¹czyÌ jednak o wpó³ do czwartej, bo kto mo¿e przewidzieÌ, co tym xxxxxxx mo¿e przyjœÌ do g³owy w kontekœcie pory emisji :evil:

Na razie oddalam perspektywĂŞ: sejm za ''DamĂŞ Pik''.... Ale zobaczymy, kto w tym pojedynku zwyciĂŞÂży :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

To moÂże byĂŚ niezwykle interesujÂące starcie :D Anita i jej autorski program kontra polscy _osÂłowie :evil2:
Tym razem wszystko w rĂŞkach parlamentarzystĂłw. JeÂśli nie wywinÂą takiego orÂła jak dwa dni temu, to moÂżemy byĂŚ spokojni o los zajawki, ale jeÂśli w sejmie bĂŞdzie tak kryzysowo jak wtedy, to cienko to widzĂŞ :?
Obrady w sejmie, to jak zabawa zapaÂłkami w pobliÂżu skÂładowni dynamitu...
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O nie :!: :sad: Tego siĂŞobawiaÂłem, Âże ''DP'' pĂłjdzie w tym kierunku, tzn. pokazania, Âże Steinbach teÂżczÂłowiek :evil:
Rozmowa w porzÂądku, zwÂłaszcze twarde pytanie Anity: ''to kto byÂł katem, a kto ofiarÂą?'', ale ten Âśmiech Anity w restauracji... :sad: Jak tak moÂżna w stosunku do Steinbach :?:

Walter tak kazaÂł Anicie :?: Ciekawe, czy ma teÂżzamiar wypÂłacaĂŚ odszkodowania :?: :evil:

Poczekam jeszcze na ca³oœÌ, ale po dzisiejszym framgencie nie jestem zadowolony z wymowy programu :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie rozumiem Twojego oburzenia Black? :? No przecieÂż to byÂło od poczÂątku, tzn. od pierwszego odcinka Damy Pik wiemy, Âże program ma na celu przybliÂżyĂŚ sylwetki znanych kobiet :?
Przy sposobnoÂści, Anita przy Steinbach wyglÂąda jak pcheÂłka :lol: W koĂącu Steinbach ma rozmiar buta 42, a Anita 41 :evil2:
A wracaj¹c do sedna, temat wypêdzeù, to nie jest temat do dyskusji, który mo¿na zamkn¹Ì w 25 minutowym programie - ¿e te¿ ja muszê Ciê do tego przekonywaÌ :? Anita dzisiaj w tym fragmencie robi³a co mog³a, to pytanie o kata i ofiarê praktycznie by³o kluczowe i dawa³o jednoznaczn¹ odpowiedŸ!
MyÂślĂŞ, Âże pokazanie stanowisk - co do historii - osĂłb takich jak Steinbach, pozwala zrozumieĂŚ, jak moÂżliwym byÂło dopuszczenie do straszliwych zbrodni Hitlera. Mam nadziejĂŞ, Âże nie przesadziÂłam z porĂłwnaniem?
Owszem ten uÂśmiech Anity moÂże dziwiĂŚ, ale pojawiÂł siĂŞ w normalnej Âżyciowej sytuacji i spotkaÂł siĂŞ z natychmiastowÂą reakcjÂą Anity.
Natomiast rozmowa na promie ju¿ zaczê³a iœÌ w dobrym kierunku, czyli kierunku prawdy historycznej.
Kwaœniewski trochê tej prawdy schowa³ do szuflady, ale Kaczyùski wy³o¿y³ j¹ znów na stó³, co Anita w rozmowie wyraŸnie pani Steinbach uœwiadomi³a :] I chwa³a jej za to :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

AleÂż Funcky, w to, Âże Anita zna prawdziwÂą historiĂŞ poczÂątku XX wieku nie wÂątpiĂŞ. DaÂła temu wyraz i w DP.
Tylko cholera mnie bierze, kiedy widzĂŞ jak AnitĂŞ bawiÂą opowiadane przez Steinbach anegdoty. Rozumiem, Âże ludzki odruch, ale obawiam siĂŞ, Âże pokazanie tego w DP ma jakiÂś nieczysty cel, np. pokazanie, Âże nie taka zÂła ta Steinbach jak jÂą malujÂą - co oczywiÂście jest prĂłbÂą zafaÂłszowania autentycznych faktĂłw :!:
To na razie czêœÌ programu, z ostateczn¹ ocen¹ wstrzymam siê do momentu, w którym zobaczê ca³oœÌ.
pokazanie stanowisk - co do historii - osĂłb takich jak Steinbach, pozwala zrozumieĂŚ, jak moÂżliwym byÂło dopuszczenie do straszliwych zbrodni Hitlera.
Chodzi Ci chyba o to, Âże tego typu ludzie sÂą w stanie uwierzyĂŚ nawet w skrajnie nieprawdziwe fakty i uznawaĂŚ je za priorytetowe, kierujÂąc siĂŞ nimi w Âżyciu :?:

A nie zwrĂłciÂłaÂś uwagi, z jakÂą wyniosÂłoÂściÂą Steinbach traktowaÂła AnitĂŞ :?: AnitĂŞ nie jako dziennikarkĂŞ tvn24, tylko AnitĂŞ jako PolkĂŞ. WidaĂŚ przecieÂż jak na dÂłoni, Âże Steinbach za Polakami nie przepada - baaaardzo delikatnie mĂłwiÂąc :? A tu nagle zjawia siĂŞ u niej sympatyczna polska telewizja i zamiast ''nadusiĂŚ'' jÂą i prĂłbowaĂŚ wyperswadowaĂŚ kwestiĂŞ odszkodowaĂą, chodzi z niÂą po sklepach, je w exkluzywnej restauracji, pÂłynie promem i uÂśmiecha siĂŞ :evil: Rozumiem, Âże moglo tak byĂŚ z poprzednimi damami, ale nie z damÂą-wrogiem Polski.
WiĂŞc nie dziw siĂŞ, Âże ogromny niesmak we mnie pozostaje :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Po czĂŞÂści masz racjĂŞ.
Lecz wiesz to równie dobrze jak ja, ¿e formu³ê Damy Pik, nie Anita wymyœli³a, czyli m.in. chodzenie po sklepach i tego typu lokalizacjach bliskich damom pik, jest wpisane w scenariusz programu.
Mnie tymi pytaniami Anita trochĂŞ uspokoiÂła!
zamiast ''nadusiĂŚ'' jÂą i prĂłbowaĂŚ wyperswadowaĂŚ kwestiĂŞ odszkodowaĂą,
O! Dos³owna interpretacja s³owa ,,nadusiÌ'' mog³aby siê dla Anity Ÿle skoùczyÌ :evil2: Patrz, ró¿nice gabarytowe :lol:
A tak na powa¿nie popieram, ale poczekajmy do momentu, a¿ zobaczymy ca³y program - tu zgodnoœÌ :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mnie tymi pytaniami Anita trochĂŞ uspokoiÂła!
Mnie te¿, po czêœci. Mog³a waln¹Ì rêk¹ w stolik - tak dla lepszego efektu, kiedy zapyta³a stanowczo: to kto w koùcu by³ katem, a kto ofiar¹ :!: Te fragmenty by³y mocne, tylko ¿ycie prywatne Eriki Steinbach nie bardzo mnie interesuje, a ju¿ na pewno nie jest takie wspania³e i sielskie, jak mo¿na to podziwiaÌ w programie.

Mimo tej ÂżenujÂącej sytuacji z uÂśmiechami, nie umknĂŞÂło mi, jak piĂŞknie i anielsko Anita wyglÂądaÂła :P ZwÂłaszcza w restauracji :D WidaĂŚ z luksusem jej do twarzy - widaĂŚ czuje siĂŞ w takich klimatach jak pani na wÂłoÂściach :D
Lecz wiesz to równie dobrze jak ja, ¿e formu³ê Damy Pik, nie Anita wymyœli³a, czyli m.in. chodzenie po sklepach i tego typu lokalizacjach bliskich damom pik, jest wpisane w scenariusz programu.
WÂłaÂśnie nie, tego akurat nie wiem, ale domyÂślam siĂŞ, podobnie jak Ty, Âże Anita w 100% wolnej rĂŞki nie miaÂła przy realizacji programu :? Czuje siĂŞ jej ducha, ale to nie jest caÂła ona. To nie jest ta Anita, ktĂłrÂą mogliÂśmy oglÂądaĂŚ w najbardziej spontanicznych momentach.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A wÂłaÂśnie, Âże to jest ta Anita, ktĂłra jak zwykle prĂłbuje zaÂłagodziĂŚ obyczaje, poprawiĂŚ w tej wÂąskiej sferze stosunki polsko-niemieckie, ale oczywiÂście nie przesadzajÂąc z uprzejmoÂściÂą. Za tej wÂładzy o Centrum Steinbach moÂże tylko pomarzyĂŚ. Kiedy Kwach byÂł u wÂładzy moÂże i nawet pozwoliÂłby urzÂądziĂŚ jej to centrum urzÂądziĂŚ w Belwederze, a Lech by jÂą w piĂŞĂŚ minut z Belwederu wypĂŞdziÂł :evil2:
15.35, czy 15.30 nie doœÌ, ¿e ¿enuj¹cym jest sam fakt, i¿ b³êdnie informuj¹ o porze emisji zajawki... cholera, przecie¿ oni nawet s³owem nie wspominaj¹, ¿e to zajawka Ale dobra.... spokój... pominê ju¿ to, dla w³asnego dobra.
M¹c¹ na wszystkie sposoby, ¿eby tylko jeszcze bardziej wprowadzaÌ potencjalnych widzów w b³¹d :evil:
A ja jeszcze na chwilĂŞ do reklamowanej pory emisji. Nie wiem, czy to chwyt marketingowy, czy to, o czym pisze Black. Jedno jest pewne, to na pewno ABSURD!! Ciekawe, co by byÂło, gdyby wszystkie programy i dÂłuÂższe, i tak krĂłtkie, jak zajawka Damy Pik, reklamowano z 15 minutowym wyprzedzeniem? :?
Mimo tej ÂżenujÂącej sytuacji z uÂśmiechami, nie umknĂŞÂło mi, jak piĂŞknie i anielsko Anita wyglÂądaÂła :P
To prawda, wygl¹da³a œlicznie - to chyba nie tylko za spraw¹ luksusu, a g³ównie za spraw¹ uroku osobistego :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Co nie zmienia faktu, Âże z luksusem jej do twarzy i jej urok osobisty na jego tle jeszcze bardziej promienieje :P
Jedno jest pewne, to na pewno ABSURD!! Ciekawe, co by byÂło, gdyby wszystkie programy i dÂłuÂższe, i tak krĂłtkie, jak zajawka Damy Pik, reklamowano z 15 minutowym wyprzedzeniem? :?
Eeee... nie wierzê, ¿e nie wiedzia³aœ, i¿ tvn24, to stacja nowoczesnych technologii i innowacyjnych (czyt. absurdalnych) pomys³ów :wink: :evil2: Zabieg marketingowy - jak to ³adnie ujê³aœ :evil2:
W tym przypadku absurd jest tym wiêkszy, ¿e reklamowana z 15 min. wyprzedzeniem zajawka trwa nieca³e 10 minut, a wiêc zak³adaj¹c, ¿e niewtajemniczony w tajniki programowe tvn24, czeka na ni¹, a po 10 minutach prze³¹cza na inny kana³, bo siê nie doczeka³ :evil:
Kiedy Kwach byÂł u wÂładzy moÂże i nawet pozwoliÂłby urzÂądziĂŚ jej to centrum urzÂądziĂŚ w Belwederze, a Lech by jÂą w piĂŞĂŚ minut z Belwederu wypĂŞdziÂł :evil2:
WyobraÂżasz sobie wtedy jej motywacjĂŞ do dziaÂłania :wink:
Przykro mi bardzo, ale ja w kwestii CPW jestem bardziej konserwatywny, ani¿eli LPR :evil2: Tu nie ma ¿adnych argumentów na ''tak'', s¹ tylko na ''nie''. A i owszem nie wykluczam mo¿liwoœci dyskusji, tylko tak w³aœciwie po co dyskutowaÌ, skoro racja historyczna le¿y po naszej stronie :?: A co najwa¿niejsze, ewidentnie widaÌ, ¿e si³a perswazji spe³za na niczym :? Mam nadziejê, ¿e tym razem Anita swój obiektywizm w s³owie koùcowym schowa g³êboko do kieszeni, bo w tym odcinku nale¿y opowiedzieÌ siê po którejœ ze stron, opowiedzieÌ siê po w³aœciwej stronie :]
Gdybym to ja realizowaÂł ten program, nie zostawiÂłbym na Steinbach suchej nitki :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

15 post, a wiesz, co to oznacza? We dwójkê napisaliœmy ca³¹ stronê :super:
nie wierzê, ¿e nie wiedzia³aœ, i¿ tvn24, to stacja nowoczesnych technologii i innowacyjnych (czyt. absurdalnych) pomys³ów :evil2:
:< Tylko mnie nie obraÂżaj! Takie rzeczy siĂŞ wie od......... pieluszek :evil2: :wink:
PrĂłbowaÂłam tylko zrozumieĂŚten absurd, co jest oczywiÂście rzeczÂą niemoÂżliwÂą - przynajmniej dla nas :]
Mam nadziejê, ¿e tym razem Anita swój obiektywizm w s³owie koùcowym schowa g³êboko do kieszeni, bo w tym odcinku nale¿y opowiedzieÌ siê po którejœ ze stron, opowiedzieÌ siê po w³aœciwej stronie :]
No przecieÂż juÂż go nam zaserwowaÂła w tej zajwce, tylko czekaĂŚ na nastĂŞpnÂą :D
Chyba muszĂŞ napisaĂŚ na adres Damy pik i zapytaĂŚ o powtĂłrki: czy sÂą powtarzane zajawki, i kiedy jest tak wÂłaÂściwie powtarzany premierowy odcinek :roll:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

15 post, a wiesz, co to oznacza? We dwójkê napisaliœmy ca³¹ stronê :super:
Od wieki wiekĂłw dobrze siĂŞ nam ze sobÂą rozmawiaÂło :wink:
Chyba muszĂŞ napisaĂŚ na adres Damy pik i zapytaĂŚ o powtĂłrki: czy sÂą powtarzane zajawki, i kiedy jest tak wÂłaÂściwie powtarzany premierowy odcinek :roll:
Szkoda Twojego trudu. PisaÂłem juÂż :] Czekam na odpowiedÂź do tej pory :? Wszyscy sÂą tak zajĂŞci realizacjÂą DP, Âże nawet czasu nie majÂą, by nam odpowiedzieĂŚ :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], marcin3usb i 20 gości