Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

To pewnie pozosta³oœÌ po "Samym ¯yciu" Po serialu uby³o 400 tyœ. widzów.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no bar to jush przyklad wyjatkopwej patologii spolecznej, mialem nadzije ze baru na tel liscie niegdy nie ujrze, teraz jednak widze ze jush nic mnie nie zdziwi, mam jednak satysfakcje ze ja tej statystyki baru niepodnosze, ale bardzo milo jest zobaczyc fkaty na 5 miejscu :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Szkoda, ¿e tylko fakty, jedyny program tvn, s¹ na tej liscie najlepiej ogladanych :) Bo tvn ma obecnie naprawde dobre programy. Ale czyta³am gdzies i to sie chyba potwierdza, ¿e ludzie bardzo czêsto maja w³aczony telewizor i wcale tego nie ogl¹daja, tylko ten telewizor jest takim t³em, trudno tak naprawdê ustalic co kto lubi ogladac. Trudno mi uwierzyc, ze bar móg³by mieÌ tak wysoka ogladalnoœÌ, ktos ma po prostu w³aczony telewizor i wykonuje jakies inne czynnosci. Zgadzam sie z tym , ¿e bar to taka patologia i ludzie którzy tam przuchodza to jakies œwiry. Raz w³¹czy³am na te plusy i minusy, ale wy³aczy³am, niby dorosli ludzie (chyba tylko z nazwy), a zachowuja sie jak dzieci, a to wszystko dla kasy i s³awy. Tvn tez mia³ kiedys taka swoja wpadke programow¹. To by³o takie przedsiewziecie pt. "Kawaler do wziecia". To by³ okropny proceder. Jeden facet - "suterner" bo jak go inaczej nazwaÌ i jego 20 kobiet "czy przyjmiesz ode mnie te róze - tak". Ale na szczêœcie nie zrobili kolejnej edycji.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja na taki program to nawet bojê siê mieÌ ustawionego telewizora nawet jak tego nie ogl¹dam. A zapewnieam was, ¿e spokojnie tyle osób mo¿e siê znaleŸÌ w naszym spo³eczeùstwie które to ogl¹daj¹. Przypomnê, ¿e odsetek osób z wy¿szym wykszta³ceniem w naszym kraju nie przekracza 10% a takie programy g³ównie ogl¹daj¹ ludzie z podst. i œrednim i prymitywni nasttolatkowie. :twisted: :twisted: :twisted: S¹ ludzie którzy ogladaj¹ wszystko co leci i nawet czêsto mog¹ nie wiedzieÌ o czym jest program. Poza tym du¿o emerytów i rencistów takie programy mo¿e ogl¹daÌ. Nie maj¹c co robiÌ a ksi¹¿ek nie czytaj¹ to ogl¹daj¹ jakieœ durne programy. :twisted: :twisted: :twisted: Dla mnie tvn ze swomi programami typu "ciao darwin" wcale nie jest lepszy od tvn :twisted:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no ciao darvin to rzeczywiscie wpadka tvn-u , ale pocieszajmy sie tym ze nastepnej edycji juz raczej nie bedzie bo ogladalnosc nie jest zachwycajaca...marne pocieszenie, ale zawsez jakies
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ten "Ciao Darwin" to na serio poraÂżka TVN. ÂŚmiejÂą siĂŞ juÂż z tego programu, a ja nawet wczoraj kawaÂłek oglÂądaÂłem i topili jednego Âłysego i jednego... dÂługowÂłosego. Ten Âłysy to byÂł jakis ograniczony. Zadali mu pytanie: Âłysy miaÂł 9 synĂłw i jednÂą cĂłrke. Ile miaÂł razem dzieci :?: Facet z gÂłupim uÂśmieszkiem odpowiedziaÂł... 18. :? :? :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a tak z innej paki, ma ktoœ dane na temat tego jak zmieni³a siê ogl¹dalnoœÌ Faktów po zmianie pory emisji z 19.30 na 19.00? :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale to by³o tak dawno. :arrow: Wiadomo, ¿e dziêki temu ogl¹dalnoœÌ wzros³a i tvn mo¿e siê poszczyciÌ swoj¹ ¿elazn¹ godzin¹ jak¹ jest 19. Wiadomo 2 najbardziej znane pory w przypadku dziennków to jest 19.30 i 19 przy czym ta druga popularniejsza.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ale chodzi mi o bardziej konkretne dane, jaka by³a œrednia ogladalnoœÌ tu¿ przed zmian¹ pory i tu¿ po niej :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

michos pisze:Ale to by³o tak dawno. :arrow: Wiadomo, ¿e dziêki temu ogl¹dalnoœÌ wzros³a i tvn mo¿e siê poszczyciÌ swoj¹ ¿elazn¹ godzin¹ jak¹ jest 19. Wiadomo 2 najbardziej znane pory w przypadku dziennków to jest 19.30 i 19 przy czym ta druga popularniejsza.
Michos, nie zrozumia³em. :D Która jest popularniejsza? S¹dzê, ¿e 19.30 - juz od koùca lat 50 o tej godzinie nadawano najpierw Wiadomoœci Dnia, a potem Dziennik. I je¿eli dzisiaj wyszed³byœ z ankieta na ulicê i spyta³ ludzi o której godzinie jest dziennik, to wiêkszoœÌ bez zastanowienia odpowiedzia³aby, ¿e o 19.30. Oczywiœcie TVN próbuje zmieniÌ te przyzwyczajenie. S¹dzê, ¿e taki sam pomys³ w Polsacie mia³ przez kilka tygodni Lis. Wszak nowy program informacyjny Polsatu mia³ nazywaÌ siê pocz¹tkowo "Dziennikiem". Na pewno potem mia³a ruszyÌ wielka kampania z has³em "Od paŸdziernika Dziennik wczeœniej. Zapraszamy na 18.30 (lub 19.00 - to by³oby lepsze rozwi¹zanie)". Oczyiwiœcie t³umaczyliby siê, ¿e chodzi o dawny Dziennik z TV4, w rzeczywistoœci reklama by³aby skierowana do widzów TVP1. Jestem pewien, ¿e tak¹ reklam¹ odebraliby pocz¹tkowo czêœÌ widzów Wiadomoœciom.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

To zalezy na jakiej grupie przeprowadzone zostaloby to badanie, jesli na pokoleniu lat 50-6- to zapene powiedziliby ze jest to godzina 19.30 jesli natomiast ktos przyszedlby do szkol ni zrobil tego rodzaju ankiete to nie jestem pewien czy wiadomosci o 19.30 byly by najczesciej wymieniane, osmiele sie nawet zaryzykowac teze ze jednak byly by to fakty o 19, ale to jak zwykle moje dywagacje, mysle jednak ze jest w nich odrobina slusznosci.

ps. tvn nie stara sie tego zmiania tvn jusg to zmienil :lol: :lol: :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Michos, nie zrozumiaÂłem
oczywiÂście ta pierwsza :!: :!: :!: sorry za pomyÂłkĂŞ :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Oj Mocne ogniwo - nie masz racji. MÂłody telewidz moÂże i pomyÂślaÂłby nawet o Dzienniku TV4, ale juz ludzie po 30 mĂłwiÂą na WiadomoÂści Dzinnik.
MoÂżna zapytaĂŚ inaczej - co leci o 19.30 na TVP1, co leci o 19.00 na TVN. W pierwszym przypadku czĂŞsciej poadnie odpowiedÂź Dziennik, w drugim zazwyczaj Fakty.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ale przyznasz racje ze fakty brzmni rownie dumnie co wiadomosci( wiadomosci w pojeciu oglonym nie koniecznie moim), ja wiem co jest kiedy i o ktorej godzinie, ale co racja to racja na fakty tesh bym nie powiedzail dziennik bo to mi to sformulowanie dziwnie mi sie kojarzy z jakim odleglym czasem
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mocne_ogniwo pisze:ale przyznasz racje ze fakty brzmni rownie dumnie co wiadomosci( wiadomosci w pojeciu oglonym nie koniecznie moim), ja wiem co jest kiedy i o ktorej godzinie, ale co racja to racja na fakty tesh bym nie powiedzail dziennik bo to mi to sformulowanie dziwnie mi sie kojarzy z jakim odleglym czasem
A moÂże - ogolonym? :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości