Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Funckyrella pisze:Mandi, wywiad krĂłtki, ale zobacz jaki treÂściwy :D Ilu nowych rzeczy dowiedzieliÂśmy siĂŞ o Agacie :D Nie wiedzieĂŚ nic a wiedzieĂŚ to co jest w wywiadzie .... :>
To prawda, lepiej wiedzieĂŚ choĂŚ trochĂŞ niÂż nic, ale Agata byÂła oszczĂŞdna w udzielaniu odpowiedzi. Tak jakby siĂŞ trochĂŞ baÂła, Âże powie za duÂżo... i wtedy czar pryÂśnie.
Funckyrella pisze:Poza tym, gdyby nie Black i jego dramatyczna momentami walka o przemycenie kilku dodatkowych pytaĂą do Agaty, wywiad byÂłby jeszcze krĂłtszy :D A autorzy serwisu, z ktĂłrego wywiad pochodzi, mogÂą ci potwierdziĂŚ, Âże Black walczyÂł jak lew do ostatniej chwili
Dobrze, Âże Black tak dzielnie walczyÂł bo bez tego to juÂż prawie nic nie zostaÂłoby z tego wywiadu i szkoda byÂłoby marnowaĂŚ cenny czas Agaty.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Agata w KroÂśnie :shock: Na polach wÂśrĂłd rolnikĂłw :lol: MĂłwiÂła o suszy i plonach ...... piĂŞknie mĂłwiÂła :brawa: :tanczy:
No to chÂłopaczyska jak zobaczyÂły AgatĂŞ na polu wÂśrĂłd tych snopĂłw to dopiero machina wyobraÂźni ruszyÂła :devil: :devil:

Ale Black siĂŞ wÂścieknie :spiewa: caÂły dzieĂą Agata na pewno tam w tym KroÂśnie przebywaÂła i na wizji byÂła zaledwie jeden raz :twisted: :twisted:

ÂŚwietnie wÂśrĂłd tych snopĂłw ze sÂłomÂą wyglÂądaÂła :tanczy: :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

piĂŞknie mĂłwiÂła
Sorry, ale raczej piĂŞknie siĂŞ jÂąkaÂła... :? Mimo to jej wystĂŞp pod wzglĂŞdem merytorycznym byÂł bardzo dobry, niczego nie brakowaÂło, duÂżo konkretĂłw, chyba wszystko co powiedzieĂŚ powinna, powiedziaÂła.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:uhh: Wypominasz jej to jedno zajÂąkniĂŞcie :>

ÂŻyczyĂŚ kaÂżdemu tak udanej, klarownej i przejrzystej relacji :D
A jakie to wszystko skomplikowane, zwÂłaszcza dla laika w sferze rolnictwa, a Agata piĂŞknie, powtĂłrzĂŞ piĂŞknie wyjaÂśniaÂła wszystkie procedury zwiÂązane z np. wywalczaniem odszkodowaĂą :)

Btw. CaÂła ekipa miaÂła trochĂŞ wolnego czasu na pewno, wiĂŞc i okazjĂŞ na zarobek i ,,dorobienie'' sobie do pensji :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wypominasz jej to jedno zajÂąkniĂŞcie
Jak to jedno? :uhh: Chyba nieuwaÂżnie jej sÂłuchaÂłaÂś... :hyh:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No to policz :lol: Nie bêdê siê wyk³ócaÌ :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Masz racjĂŞ Marcinqu, to byÂło urocze :P
Agatki relacja na Âżywo skÂładaÂła siĂŞ z 3 czĂŞÂści, przerywanych zdobytymi wczeÂśniej nagranymi rozmowami i jeÂśli mnie sÂłuch nie myli lekki ''poÂślizg'' sÂłowny wystÂąpiÂł w tej 3-ciej :>
Ale czym¿e to by³o ... w porównaniu z ca³¹ reszt¹ ... :) Ten zasób wiedzy i s³ownictwa ... :P I faktycznie tylko z³oœÌ mo¿e ogarn¹Ì, kiedy pomyœli siê, ¿e Agacie dano szansê wyst¹pienia tylko raz :twisted:

Ta jej ''miejskoœÌ'' rewelacyjnie komponowa³a siê z tym wiejskim krajobrazem :P
ÂŚwietnie wÂśrĂłd tych snopĂłw ze sÂłomÂą wyglÂądaÂła
A za niÂą lasy ... :lol: SzÂła dzieweczka do laseczka ... hehe :)
No to chÂłopaczyska jak zobaczyÂły AgatĂŞ na polu wÂśrĂłd tych snopĂłw to dopiero machina wyobraÂźni ruszyÂła
Wcale nie ... :spiewa: Jeeeezzzzzz ... ona jest cudownaaaa :P

Ale :> Wyœl¹ dziewczynê w jakieœ cywilizowane zad..ie :x Gmina Mosina, a co za tym idzie Krosno, le¿y w powiecie poznaùskim, przynajmniej dziêki temu trudy podró¿y nie by³y tak uci¹¿liwe :? Gmina jest najwiêksz¹ chlub¹ i najbardziej atrakcyjn¹ gospodarczo gmin¹ Powiatu Poznaùskiego :D Ale peryferia straszne, krajobraz za to przepiêkny, wspania³e drogi ... mia³em przyjemnoœÌ z³apaÌ tam kiedyœ gumê :devil:

To dziÂś pewnie jest jeden z tych dni, po ktĂłrym Agata wraca do domu z pracy i pada ze zmĂŞczenia poddajÂąc siĂŞ ... kanapie... :rozglada:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Black Jack '62 pisze:Masz racjĂŞ Marcinqu, to byÂło urocze :P
Ja Ci dam Marcinqa Blaqu Jacqu :devil: Jak pedofil jakiÂś... Wiecie co... :? :lol:
jeÂśli mnie sÂłuch nie myli lekki ''poÂślizg'' sÂłowny wystÂąpiÂł w tej 3-ciej :>
Jaki znowu poÂślizg sÂłowny? :>
Ta jej ''miejskoœÌ'' rewelacyjnie komponowa³a siê z tym wiejskim krajobrazem :P
Taaa... :devil: :lol2:

No to chÂłopaczyska jak zobaczyÂły AgatĂŞ na polu wÂśrĂłd tych snopĂłw to dopiero machina wyobraÂźni ruszyÂła
No to chÂłopaczyska jak zobaczyÂły AgatĂŞ na polu wÂśrĂłd tych snopĂłw to dopiero mac... to dopiero co innego im ruszyÂło! :devil:
Powiatu PoznaĂąskiego :D
Nie, Âżebym siĂŞ czepiaÂł, ale powiatu poznaĂąskiego :lol2: :lol2: :lol2:
To dziÂś pewnie jest jeden z tych dni, po ktĂłrym Agata wraca do domu z pracy i pada ze zmĂŞczenia poddajÂąc siĂŞ ... kanapie... :rozglada:
Eee tam, nie sÂądzĂŞ :>
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Marcin pisze:
Black Jack '62 pisze:No to chÂłopaczyska jak zobaczyÂły AgatĂŞ na polu wÂśrĂłd tych snopĂłw to dopiero mac... to dopiero co innego im ruszyÂło! :devil:
Spróbujê odgadn¹Ì ...... Bizony kosz¹ce zbo¿e masz na myœli? :jupi:
Nie, Âżebym siĂŞ czepiaÂł, ale powiatu poznaĂąskiego :lol2: :lol2: :lol2:
Black ju¿ kiedyœ przez coœ podobnego przechodzi³ :devil: Przez dziewczynê ze szkolnej ³awy dosta³ buta za dyktando z w³aœnie pisowni wyrazów du¿¹ i ma³¹ liter¹ :lol: Pani pó³ roku mu to wtedy wypomina³a, ¿e jak to Jacuœ?!!! :devil: Jak widaÌ historia lubi siê powtarzaÌ :lol2:
To dziÂś pewnie jest jeden z tych dni, po ktĂłrym Agata wraca do domu z pracy i pada ze zmĂŞczenia poddajÂąc siĂŞ ... kanapie... :rozglada:
Eee tam, nie sÂądzĂŞ :>
A ja myœlê, ¿e tak :D Po powrocie do domu k¹piel (obowi¹zkowa :lol2: ) po ciê¿kim dniu i do ³ó¿eczka :D

A tak w ogóle to nieskromnie muszê stwierdziÌ, skoro nikt mi nie podziêkowa³, ¿e spisa³am siê dzisiaj na medal :D Ju¿ mia³am nie przychodziÌ na ten serwis, ale jednak coœ mi podpowiada³o, ¿eby jednak w³¹czyÌ tv :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marcin pisze:
Black Jack '62 pisze:Masz racjĂŞ Marcinqu, to byÂło urocze :P
Ja Ci dam Marcinqa Blaqu Jacqu :devil: Jak pedofil jakiÂś... Wiecie co... :? :lol:
Blacqu Jackqu - jak s³odko - proszê zwracaj siê teraz tak do mnie :) :lol: O co jak o co, ale o pedofiliê to mnie pos¹dzaÌ nie mo¿na :devil: Znasz mnie przecie¿ :> Jedyn¹ moj¹ s³aboœci¹ s¹ ... a w³aœciwie, to jest piêkna i inteligentna brozowooka dziennikareczka z Poznania :P A tego nijak pod pedofiliê podpi¹Ì siê nie da - mo¿esz zatem Marcinqu czuÌ siê bezpieczny :lol2:
Jaki znowu poÂślizg sÂłowny? :>
No to podejÂście w 3 prĂłbach do wypowiedzenia sÂłowa ''ktĂłry'', ktĂłrÂą to prĂłbĂŞ nazawaÂłeÂś ... jak nazwaÂłeÂś :?
ÂŁatwiej przychodzi mi wybaczenie Agacie sÂłownej ''perypetii'', niÂż np. Grassowi jego ... nawet nie wiem jak nazwaĂŚ, to co i jak robiÂł, zapowiadajÂąc relacjĂŞ Agaty, gdybym go nie znaÂł, pomyÂślaÂłbym, Âże ... :>
No to chÂłopaczyska jak zobaczyÂły AgatĂŞ na polu wÂśrĂłd tych snopĂłw to dopiero mac... to dopiero co innego im ruszyÂło! :devil:
:> Nie wiem, co mogÂłeÂś mieĂŚ na myÂśli, chyba faktycznie te potworne maszyny rolincze zwane bizonami :devil:
A moj¹ fantazyjn¹ wyobraŸniê studzi³ fakt ¿niw i zapewne k³uj¹ce œciernisko, na którym sta³a Agata :lol2: Inaczej malowa³yby siê wodze moje wybuja³ej fantazji, gdyby Agata taka jak wczoraj :P sta³a na œwie¿o skoszonej ³¹ce, na której suszy³aby siê œwie¿o skoszona pachn¹ca trawa :lol:
Nie, Âżebym siĂŞ czepiaÂł, ale powiatu poznaĂąskiego :lol2: :lol2: :lol2:
Przyznajê siê do b³êdu - nie mam innego wyjœcia, ale Funcky ju¿ wyt³umaczy³a, ¿e czasem ( :devil: ) zdarzy mi siê straciÌ g³owê, a przejawia siê to tym, co wyszczególni³eœ :lol:
To dziÂś pewnie jest jeden z tych dni, po ktĂłrym Agata wraca do domu z pracy i pada ze zmĂŞczenia poddajÂąc siĂŞ ... kanapie... :rozglada:
Eee tam, nie sÂądzĂŞ :>
Nie mów, ¿e myœlisz, i¿ Agata tam, w tej wiosze, by³a tylko tyle ile pokazali w tvn24 :> Na pewno caluteùki dzieù stracili na zdobywanie materia³ów filmowych. I zapewne w planach mieli wiêcej wejœÌ na wizjê, ale niestety znalaz³o siê wiele wa¿niejszych od suszy w Wielkopolsce, tematów :(
I BĂłg raczy wiedzieĂŚ, kiedy teraz znowu dane nam bĂŞdzie AgatkĂŞ podziwiaĂŚ :(
A tak w ogĂłle to nieskromnie muszĂŞ stwierdziĂŚ, skoro nikt mi nie podziĂŞkowaÂł, Âże spisaÂłam siĂŞ dzisiaj na medal
:buzi:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

DESPERACKA ROZPACZ ):

Post autor: HERMEN »

Ale jak to ? ): Nie, to niemoÂżliwe :(

Czy ja nie mogĂŞ mieĂŚ choĂŚ raz takiego farta jak Wy?!! ): ): ): ): ): ):

JeÂśli ktoÂś moÂże udostĂŞpniĂŚ nagranie albo w jakiÂś inny sposĂłb nakreÂśliĂŚ wczorajszÂą obecnoœÌ Agaty, to niech poda numer konta – za najdrobniejszy akt Âłaski jestem w stanie zapÂłaciĂŚ kaÂżde pieniÂądze... ):
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

StaÂła dzieĂą caÂły i wyuczona na pamiĂŞĂŚ notatka jednak poszÂła w innej wersji. JÂąkanie, mylenie, yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. A moÂże do logopedy? A moÂże warto poĂŚwiczyĂŚ? Tak wieÂś - to dobre miejsce dla tego poziomu.
dominik
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A moÂże uda siĂŞ pan do jakiegoÂś lekarza duszy? :D

HERMENQU :lol2: Postaram siĂŞ jakoÂś ulÂżyĂŚ Tobie w Twoim cierpieniu - czekaj na maila :D
Na pewno nie bĂŞdzie to speÂłnienie Twoich marzeĂą, ale zawsze coÂś i to za zupeÂłnÂą darmochĂŞ :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

...sprawiedliwoœci, wo³am o sprawiedliwoœÌ!!!!

Post autor: HERMEN »

Black Jack '62 pisze:A moÂże uda siĂŞ pan do jakiegoÂś lekarza duszy? :D
Temu wrednemu typowi juÂż nic nie pomoÂże /:
Ale jego szkodliwe dziaÂłanie szkodzi... HAHAHA - chciaÂłby :-}

SHIT, i on móg³ relacjê widzieÌ na ¿ywo, a ja nie - gdzie¿ tu sprawiedliwoœÌ?!!!!
Black Jack '62 pisze:HERMENQU :lol2: Postaram siĂŞ jakoÂś ulÂżyĂŚ Tobie w Twoim cierpieniu - czekaj na maila :D
Na pewno nie bĂŞdzie to speÂłnienie Twoich marzeĂą, ale zawsze coÂś i to za zupeÂłnÂą darmochĂŞ :lol:
WOW, wiedziaÂłem, Âże mam czego ÂżaÂłowaĂŚ... DziĂŞki Black Jack :tanczy: Teraz tym bardziej wiem, w czym rzecz tkwi (-;
MogÂłeÂś sobie na tym nieÂźle zarobiĂŚ (=
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Temu wrednemu typowi juÂż nic nie pomoÂże /:

Szczera spowiedÂź zawsze pomaga :rydzyk:
Ale jego szkodliwe dziaÂłanie szkodzi... HAHAHA - chciaÂłby :-}
Ja po przeczytaniu jego posta dostajĂŞ 1 minutowej blokady myÂśli :hyh: :devil:
Nie cierpiĂŞ opozycji, dlatego znajomi odradzali mi, kiedy chciaÂłem zostaĂŚ politykiem :devil:
SHIT, i on móg³ relacjê widzieÌ na ¿ywo, a ja nie - gdzie¿ tu sprawiedliwoœÌ?!!!!
SprawiedliwoœÌ dopiero po œmierci :rozglada:
WOW, wiedziaÂłem, Âże mam czego ÂżaÂłowaĂŚ... DziĂŞki Black Jack :tanczy: Teraz tym bardziej wiem, w czym rzecz tkwi (-;
MogÂłeÂś sobie na tym nieÂźle zarobiĂŚ (=
Ja nie z tych, co na prawdziwej sztuce i piĂŞknie chcÂą zbijaĂŚ majÂątek 8) Ciesz siĂŞ razem z nami :P
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości