Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Heh, jasne, myÂślaÂłem o jednym, a napisaÂłem drugiego... heheh czasami siĂŞ zdarza... dziĂŞki za zwrĂłcenie uwagi :)
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Nie bĂŞdĂŞ miaÂł mozliwoÂści zrobienia capsĂłw z premiery programu Studia Europa ani w sobotĂŞ, ani w niedziele.
Kazdy mo¿e zrobiÌ capsy, jeœli ma modem, albo ogl¹da TVN24 na monitorze swojego komputera. Wystarczy œci¹gn¹Ì program do robienia zrzutów ekranu, np. z dobreprogramy.com i zrobiÌ taki screanshot, albo - to zalezy od programu - nagrac to w formacie AVI.
Dla tych którzy maj¹ modem, b¹Ì OnetSatelitê - http://tvn24-stream.onet.pl/ tam wszystko jest wyjasnione.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Mo¿na te¿ pod³¹czyÌ zwyk³y kabel tv do komputera poprzez kartê graficzn¹ z odpowiednim wejœciem. Mo¿e kiedyœ spróbuje tak zrobiÌ...


JuÂż po pierwszym odcinku II serii Studio Europa.
PoczÂątkowo program miaÂł zostaĂŚ wyemitowany o godzinie 10:45 wiĂŞc trochĂŞ siĂŞ zasmuciÂłem jak o okoÂło 10:50 zamiast SE nadano program 24 Cytaty. JuÂż myÂślaÂłem, Âże nici z nowego programu Anny KalczyĂąskiej, przynajmniej dziÂś...
Zacz¹³em siê nawet zastanawiaÌ dlaczego nie by³o Studia Europa, skoro nawet na g³ównej stronie tvn24 by³a informacja, o premierze tego programu. W serwisie o 12 zobaczy³em Kalczyùsk¹ na Zamku Królewskim, wiêc uzna³em, ¿e to oczywiste dlaczego nie ma dziœ Jej programu, bo przecie¿ nie mo¿e byÌ w dwóch miejscach na raz. PóŸniej jednak dotar³o do mnie, ¿e wiêkszoœÌ tygodniowych magazynów (za wyj¹tkiem Horyzontu i Lo¿y prasowej) nie jest nadawana na ¿ywo... wiêc ju¿ ca³kiem zg³upia³em...
Na szczĂŞÂście program jednak zostaÂł wyemitowany o 12:45 choĂŚ na stronie tvn24 napisano, Âże bĂŞdzie o 12:30.
Studio Europa ma bardzo ciekaw¹ formu³ê, relacje reporterów s¹ na bardzo wysokim poziomie, nie ograniczaj¹ siê jedynie do krótkiej informacji i relacji kilku osób jak to ma miejsce zazwyczaj w dziennikach, relacje reporterskie w SE s¹ raczej, w moim odczuciu, jak mini reporta¿e.
Przewodni temat programu, prawo lotnicze zostaÂł dziĂŞki temu naprawdĂŞ bardzo ciekawie zaprezentowany. Prezenterka rĂłwnieÂż bardzo ciekawie przedstawiaÂła kolejne punkty programu, cieszy mnie fakt, Âże w tak krĂłtkim programie znalazÂło siĂŞ miejsce na rozmowĂŞ z goÂściem zaproszonym do studia. Scenografia oraz grafiki wykorzystywane w programie sÂą, moim zdaniem, podobne do tych jakie moÂżna zobaczyĂŚ na antenie Biznes TV, co oczywiÂście nie oznacza, Âże sÂą nieÂładne, ba wrĂŞcz przeciwnie, pomysÂł z gwiazdkami (symbolami UE) uwaÂżam za bardzo trafiony.
Szkoda jedynie tego, Âże Studio Europa trwa tak krĂłtko i jest emitowane tylko raz w tygodniu, ale rozumiem, Âże przygotowanie takiego programu to nie Âłatwa sprawa, zwÂłaszcza mam na myÂśli przygotowanie tych 'objazdowych' reporterskich relacji.
WiĂŞc pozostaje cieszyĂŚ siĂŞ z tego co jest i czekaĂŚ na kolejny odcinek za tydzieĂą, tylko ciekawe o jakiej porze? O 10:45 tak jak na koniec programu zapowiedziaÂła Pani Ania czy znowu o 12:45, albo o jakieÂś innej porze??
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kurde a ja przegapiÂłem, o 10 czekaÂłem ale sie nie doczekaÂłem::(:( a powtĂłrka jutro jest w jakich godzinach??
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:Kurde a ja przegapiÂłem, o 10 czekaÂłem ale sie nie doczekaÂłem::(:( a powtĂłrka jutro jest w jakich godzinach??
Ja tak samo... :cry: Powinna byĂŚ jutro o 10:45.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ja mam nadzieje, chyba Âże bĂŞdzie jak dzisiaj. Kurde chyba "Studio Europe" w czasowyum poÂślizgu pobiÂło nawet "Wydarzenie":):)
Wróciłem!!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

JuÂż wiadomo dlaczego Studio Europa nie zostaÂło wyemitowane o 10:45, tak jak to byÂło poczÂątkowo planowane.

Pani Ania napisa³a mi, ¿e program by³ gotowy do emisji na czas, jednak monta¿yœci nie zd¹¿yli go na czas sprawdziÌ.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie wczoraj, to dziÂś miaÂłem okazjĂŞ zobaczyĂŚ program Ani ''Studio Europa'' :D
ProwadzÂąca oczywiÂście tradyjnie profesjonalna, czarujÂąca :D Program przemyÂślany, interesujÂący..., ale :? dlaczego rola dziennikarki takiej klasy zostaje sprowadzona do roli niemal czytajÂącej rozkÂład odlotĂłw samoltĂłw, odjazdĂłw pociÂągĂłw, w roli stewardesy, w roli pani z biura turystycznego :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Wczoraj chcia³am pos³uchaÌ programu Ani. Ale przed 11.00 us³ysza³am Leppera. Wkurzy³am siê i wyci¹gnê³am komuter z gniazdka. Ah, ci monta¿yœci. Dziœ mia³am okazjê tylko czo³ówkê i wstêp do programu us³yszeÌ. A potem musia³am ju¿ jechaÌ i tyle. Czo³ówka mi siê bardzo spodoba³a, nawet zrobi³am capsa, ale nie wiem jak¹ on ma jakoœÌ, bo mam problem z detonatorami :evil: :evil: :evil: i pracujê w rozdzielczoœci 800x600... :evil:
Ania powoli z gwiazdki robi siĂŞ GwiazdÂą i mnie to bardzo cieszy. Blacku, spokojnie co nagle, to po diable. A to byÂła jakaÂś ironia z tÂą stewardesÂą ?? Mam nadziejĂŞ, Âże to tylko przypadek.
Zobaczycie, jeszcze Anka popularnoÂściÂą przebije HaneczkĂŞ z Polszmatu, bo:
  • 1. Jest profesjonalistkÂą.
    2. Wzbudza pozytywne emocje.
    3. Wie, o czym mĂłwi i zna siĂŞ na tym, co robi.
    4. I tak wogĂłle jest Âświetna.
    A Haneczka:
    1. Trzepie tylko ÂłepetynÂą.
    2. PoszÂło, byle jak, ale poszÂło
    3. Ma zó³te zêby i nienaturalny uœmiech.
    4. Tylko lisy jÂą lubiÂą.
Obrazek
ania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 17 paź 2004, 18:33
Lokalizacja: warszawa

Post autor: ania »

dlaczego nie ma Ani? Czy ten jej program to taki sam ruch co z AnitÂą?? :?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ale program jest w soboty i neidz, a nie Âśrody :!:
kiedy miaÂłaby byĂŚ Ania?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jak to nie ma. Wczoraj w poranku byÂła!!!
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

TeÂż mi siĂŞ tak skojarzyÂło. Ania pojawia siĂŞ tak nieczĂŞsto, Âże mi to przypomina sytuacjĂŞ Anity, ktĂłra przygotowuje autorski program i nie ma jej zbyt czĂŞsto na wizji :?
Blacku, spokojnie co nagle, to po diable. A to byÂła jakaÂś ironia z tÂą stewardesÂą :?:
Nie ironia, po prostu moim zdaniem, to jest program z serii ''poradnikowy''. A rola prezenterska Ani niestety sprowadza siĂŞ dla mnie do roli stewardesy :? Ale oczywiÂście nie w kaÂżdym aspekcie :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jak to nie ma. Wczoraj w poranku byÂła!!!
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Black czy Ty zawsze musisz byĂŚ takim pesymistÂą -narzekaczem? :wink:

Jak nie mia³a programu to by³o Ÿle, bo takiej osobie jak Ona siê program nale¿y. Jak ma program to te¿ Ÿle bo jest za krótki i Kalczyùska nic tam nie robi oprócz zapowiadania kolejnych materia³ów.

Po drugie zawsze pojawiasz siĂŞ w wÂątku w wtedy gdy Pani Ani nie ma na wizji kilka dni i podnosisz swoje nie zadowolenie, Âże jÂą tak Âźle traktujÂą...
a jak jest na antenie czĂŞsto to oczywiÂście to przemilczasz.

Wiesz co Ci powiem?
Studio Europa mo¿e i jest program poradnikowym poniewa¿ z za³o¿enia ma przedstawiaÌ przeciêtnemu Polakowi prawo wspólnoty. Owszem mo¿e jest za, krótki jednak nie nazwa³bym roli prowadz¹cej w tm programie mianem stewardesy, no chyba, ¿e wed³ug Ciebie ka¿dy kto zapowiada materia³y jest stewardem lub w stewardes¹? bo niby czym ró¿ni siê zapowiadanie materia³ów w Studio Europa od zapowiadania materia³ów w Faktach czy innych Wiadomoœciach? Poza iloœci¹ materia³ów rzecz jasna...

Po drugie w sprawie obecnoÂści Anny KalczyĂąskiej na wizji, to z tego co ja widziaÂłem to Jej grafik wyglÂądaÂł nastĂŞpujÂąco:
  • 27 stycznia (piÂątek) dawaÂła livy z Sejmu
  • w nocy z 28(sobota) na 29 stycznia (niedziela) prowadziÂła specjalny program o Katastrofie w Katowicach
  • 30 stycznia (poniedziaÂłek) miaÂła serwisy w poranku
  • 31 stycznia (wtorek) miaÂła serwisy o w pó³ do i za 15 w Dniu na ÂŻywo
  • 1 lutego (Âśroda) prowadziÂła wieczorne serwisy
  • 2 lutego (czwartek) miaÂła rozmowĂŞ w GoÂściu porannym oraz serwisy w DnÂŻ o wpĂłd do i za 15
  • 3 lutego (piÂątek) byÂła na Zamku KrĂłlewskim na 1 dniu forum poÂświĂŞconemu problemom europejskim, live w M24 o 17:30
  • 4 lutego (sobota) rĂłwnieÂż byÂła na zamku - 2 dzieĂą forum, livy w serisach, tego dnia rĂłwnieÂż byÂła premiera Jej programu, ktĂłry nie tylko prowadzi ale takÂże jest autorem i pomysÂłodawcÂą
  • 6 lutego (poniedziaÂłek) miaÂła serwisy w poranku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości