Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Romantyzm Sienkiewiczowski w najlepszym wydaniu 8) :brawa: Ale jak widaÌ nie ka¿den zdolny do tak iœcie szlachetnej postawy, kiedy serce pêka na pó³ z ¿alu :lol2:
stajlus pisze:dziex za wyjaÂśnienia :P a fragment nie po to pikowaÂłem, Âżeby teraz o nim mĂłwiĂŚ ;)
Prawda :D
Jeszcze coÂś mi siĂŞ przypomniaÂło apropo gwiazd medialnych ;) bo o Âślubie Agaty nadal nic nie wiemy? ;) chodzi mi o to, Âże powinna tak jak Hanka z Lisem przesÂłaĂŚ SE esa, Âże wziĂŞli Âślub tu i tam, o tej i tej godzinie :lol:
myÂślĂŞ, Âże Agata ze swoim Tommy'm robiliby jeszcze wiĂŞkszÂą karierĂŞ w gazetach w rubrykach towarzyskich :tanczy: i nie byÂłoby tego sztucznego namuszania co w przypadku innych gwiazd :devil:
:hahaha: Dobreeee :hahaha:
Z tym, ¿e nie wiem, jak wielka i donoœna rewolucja w myœleniu Agatty w ochronie jej ¿ycia prywatnego musia³aby siê odbyÌ, ¿eby zdoby³a siê na tego typu pró¿niacze myœlenie :mhm: :devil:

A jak siĂŞ zapatrujecie na dzisiejszy wieczĂłr wyborczy? :D
MyÂślicie bĂŞdzie jak Agatta, jak miaÂło to miejsce podczas wyborĂłw 2 lata temu? :D
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

JuÂż od samego rana tak chce Wam siĂŞ ÂświrowaĂŚ :lol2: ???

I prosiÂłem juÂż kiedyÂś , Âże Sienkiewiczem nie zaprzÂątaĂŚ mi tu forum :ban: !! Bo wycierpiaÂłem swoje przez niego :hmm: !! :twisted:
Alchemik pisze:
Ale Ty okrutny jesteÂś :hmm: !! :devil: Resztki marzeĂą odbierasz :devil: !!
Amortyzuje zawczasu upadek w rzeczywistoœÌ :lol2:

Ale wyszÂło z tymi wyborami :D
No patrzcie, nie wpadÂłem na to, Âże lokalny patriotyzm u Agatty zwyciĂŞÂży z miÂłoÂściÂą do stĂŞsknionych fanĂłw :lol2:
My zawsze jesteÂśmy na koĂącu ;( !! no ale mozna siĂŞ uprzeĂŚ i pocieszyĂŚ , Âże tym razem przegraliÂśmy z obowiÂązkiem wziĂŞcia udziaÂłu w wyborach :devil:
nie sÂądzĂŞ , by Agatka byÂła w tym wieczorze -nie mam takiego przeczucia :devil: !!
Chcia³byœ Agattê nara¿aÌ na niewyspanie? :D Jak d³ugo by³aby w stanie znieœÌ ten ''urlopowy'' tryb ¿ycia? :lol2:
A co ty taki niewierzÂący w AgatkĂŞ :lol: ??
stajlus pisze:eszcze coÂś mi siĂŞ przypomniaÂło apropo gwiazd medialnych ;) bo o Âślubie Agaty nadal nic nie wiemy? ;) chodzi mi o to, Âże powinna tak jak Hanka z Lisem przesÂłaĂŚ SE esa, Âże wziĂŞli Âślub tu i tam, o tej i tej godzinie :lol:
myÂślĂŞ, Âże Agata ze swoim Tommy'm robiliby jeszcze wiĂŞkszÂą karierĂŞ w gazetach w rubrykach towarzyskich :tanczy: i nie byÂłoby tego sztucznego namuszania co w przypadku innych gwiazd :devil:


:lol: rewolucja Al -to musialoby siĂŞ chyba trzĂŞsienie ziemi odbyĂŚ , Âżeby Agatka takie informacje zaczĂŞÂła sprzedawaĂŚ gazetom -albo musiaÂłaby byĂŚ w szoku poÂślubnym :lol2: !!
no ale nie wiwiadomo , co w jej mentalnoÂści siĂŞ zmieni ,kiedy posmakuje warszawskiego Âświatka ;) ?? :lol2:

Tylko niech go w koĂącu znowu zacznie smakowaĂŚ :ban:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

a ja jeszcze powiem, Âże szkoda Âże Agata nigdy w relacjach nie pokazaÂła swoich umiejĂŞtnoÂści sportowych - snowboardowych 8) ;(
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:a ja jeszcze powiem, Âże szkoda Âże Agata nigdy w relacjach nie pokazaÂła swoich umiejĂŞtnoÂści sportowych - snowboardowych 8) ;(
:szalony: IdÂąc za ciosem moÂżna stwierdziĂŚ z Âżalem , Âże wielu innych umiejĂŞtnoÂści nigdy w relacjach nie zaprezentowaÂła :D !! :xx: :xx: :xx:
Ostatnio zmieniony niedziela 21 paź 2007, 09:29 przez marcinkowsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

I prosiÂłem juÂż kiedyÂś , Âże Sienkiewiczem nie zaprzÂątaĂŚ mi tu forum :ban: !! Bo wycierpiaÂłem swoje przez niego :hmm: !! :twisted:
:shock: :shock: :shock:
No có¿, bêdê musia³ dok³adnie przejrzeÌ ca³y w¹tek ( i tak zamierza³em to zrobiÌ, poniewa¿ regularnie zagl¹daÌ tutaj zacz¹³em dopiero od momentu debiutu AT jako prezenterki ) aby dowiedzieÌ siê, czy cierpia³eœ przez Sienkiewicza, czy te¿ przez polonistê ( -stkê ) :mhm:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Jeden i drugi mieli swĂłj udziaÂł w skutecznym zniechĂŞcaniu mnie :devil: !!


Ciekawe , czy ktoÂś lub coÂś byÂłoby mnie w stanie zniechĂŞciĂŚ do Agatki :lol2: ??

WydawaĂŚ by siĂŞ mogÂło taki cios nam zadano tymi filmikami a my siĂŞ jako tako po tym ''zachwianiu'' trzymamy :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:a ja jeszcze powiem, Âże szkoda Âże Agata nigdy w relacjach nie pokazaÂła swoich umiejĂŞtnoÂści sportowych - snowboardowych 8) ;(
:szalony: IdÂąc za ciodem moÂżna stwierdziĂŚ z Âżalem , Âże wielu innych umiejĂŞtnoÂści nigdy w relacjach nie zaprezentowaÂła :D !! :xx: :xx: :xx:
:ban: skoncentrujmy siĂŞ moÂże na wieczorze wyborczym :ban: :evil: :devil:

Dlaczego twierdzisz marcinkowsky, Âże nie bĂŞdzie Agatty - wszak juÂż dawno stwierdziÂłeÂś, Âże nie ma co bazowaĂŚ na przeczuciach :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

WydawaĂŚ by siĂŞ mogÂło taki cios nam zadano tymi filmikami a my siĂŞ jako tako po tym ''zachwianiu'' trzymamy :lol2: !!
Myœlê , ¿e to dziêki wam, tzn. Tobie, Alowi i Obiemu , ¿e natychmiast przyjêliœcie solidarn¹ postawê: "nie komentujemy >>wiadomych<< materia³ów ". Dziêki temu ³atwiej by³o opanowaÌ ból serca...
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

epsztajnek pisze:
WydawaĂŚ by siĂŞ mogÂło taki cios nam zadano tymi filmikami a my siĂŞ jako tako po tym ''zachwianiu'' trzymamy :lol2: !!
Myœlê , ¿e to dziêki wam, tzn. Tobie, Alowi i Obiemu , ¿e natychmiast przyjêliœcie solidarn¹ postawê: "nie komentujemy >>wiadomych<< materia³ów ". Dziêki temu ³atwiej by³o opanowaÌ ból serca...
MyÂśmy nie komentowali z przyzwoitoÂści, z powodu zÂłoÂżonych obietnic :aniol: i dla dobra Agatty :aniol:

Ale teraz nas coÂś targa i ktoÂś od czasu do czasu wodzi na pokuszenie :x
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
epsztajnek pisze:
WydawaĂŚ by siĂŞ mogÂło taki cios nam zadano tymi filmikami a my siĂŞ jako tako po tym ''zachwianiu'' trzymamy :lol2: !!
Myœlê , ¿e to dziêki wam, tzn. Tobie, Alowi i Obiemu , ¿e natychmiast przyjêliœcie solidarn¹ postawê: "nie komentujemy >>wiadomych<< materia³ów ". Dziêki temu ³atwiej by³o opanowaÌ ból serca...
MyÂśmy nie komentowali z przyzwoitoÂści, z powodu zÂłoÂżonych obietnic :aniol: i dla dobra Agatty :aniol:

Ale teraz nas coÂś targa i ktoÂś od czasu do czasu wodzi na pokuszenie :x
A ja ile razy mam powtarzaĂŚ , Âże nikomu nigdy niczego co by obietnicĂŞ milczenia przypominaÂło nie obiecywaÂłem :devil: ??

no dobra , dobra -jeden za wszystkich............ ;)

ps a co to jest ta ''przyzwoitoœÌ'' :devil: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Post autor: }{ypnosea »

marcinkowsky pisze: Nawet nie wiecie jak bym chciaÂł poznaĂŚ Blacka opiniĂŞ na temat filmĂłw :lol2: !! :lol: Nie macie z nim kontaktu mailowego -bo mi nie odpisaÂł kiedyÂś ;( !! ChciaÂłbym wiedzieĂŚ , czy teÂż mu oko zbielaÂło :lol2: ??
MoÂże powiedziaÂłby to co ja, Âże to wszystko co tam siĂŞ dzieje to jedna wielka dzicinada i pokazwĂłwa, ot co :? A nie Âżadne wielkie uczucie :?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

A teraz jaki jestem ciekaw opinii Blacka na temat Twojej opinii :o ?!! :shock: :lol:
MoÂże powiedziaÂłby to co ja, Âże to wszystko co tam siĂŞ dzieje to jedna wielka dzicinada i pokazwĂłwa, ot co :? A nie Âżadne wielkie uczucie :?
Ludzie wyra¿aj¹ uczucia na ró¿ne sposoby - to (wiadomo co) jest sposób :] !! Czy ci siêto podoba , czy nie :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

MoÂże powiedziaÂłby to co ja, Âże to wszystko co tam siĂŞ dzieje to jedna wielka dzicinada i pokazwĂłwa, ot co :? A nie Âżadne wielkie uczucie :?
MoÂże siĂŞ mylĂŞ, ale Pani Redaktor Tomaszewska nie wyglÂąda na osobĂŞ, ktĂłra lubi urzÂądzaĂŚ takie>>pokazĂłwki<<
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

}{ypnosea pisze:
marcinkowsky pisze: Nawet nie wiecie jak bym chciaÂł poznaĂŚ Blacka opiniĂŞ na temat filmĂłw :lol2: !! :lol: Nie macie z nim kontaktu mailowego -bo mi nie odpisaÂł kiedyÂś ;( !! ChciaÂłbym wiedzieĂŚ , czy teÂż mu oko zbielaÂło :lol2: ??
MoÂże powiedziaÂłby to co ja, Âże to wszystko co tam siĂŞ dzieje to jedna wielka dzicinada i pokazwĂłwa, ot co :? A nie Âżadne wielkie uczucie :?
:hahaha: Dziewczyno - doprowadzasz mnie do Âłez :hahaha: Ale dziĂŞki Ci za to :D

Ja nie chcĂŞ wypowiadaĂŚ siĂŞ w kwestii sposobĂłw i ich szczeroÂści w wyraÂżaniu uczuĂŚ, bo kaÂżdy ma prawo mieĂŚ swoje zdanie, nie chcĂŞ teÂż nic sugerowaĂŚ - broĂą BoÂże, a zaznaczyĂŚ tylko i upewniĂŚ siĂŞ, kto inny jak nie Black chciaÂł, a wÂłaÂściwie to proponowaÂł, z okazji Walentynek zastawiĂŚ wejÂście do poznaĂąskiego oddziaÂłu Tvn24 bukietami z kwiatami, z wizytĂłwkami wycelowanymi w AgattĂŞ? :hahaha:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
MoÂże powiedziaÂłby to co ja, Âże to wszystko co tam siĂŞ dzieje to jedna wielka dzicinada i pokazwĂłwa, ot co :? A nie Âżadne wielkie uczucie :?
MoÂże siĂŞ mylĂŞ, ale Pani Redaktor Tomaszewska nie wyglÂąda na osobĂŞ, ktĂłra lubi urzÂądzaĂŚ takie>>pokazĂłwki<<
Przede wszystkim urzeka autentyzm tamtych chwil :P !!
Alchemik pisze:Ja nie chcĂŞ wypowiadaĂŚ siĂŞ w kwestii sposobĂłw i ich szczeroÂści w wyraÂżaniu uczuĂŚ, bo kaÂżdy ma prawo mieĂŚ swoje zdanie, nie chcĂŞ teÂż nic sugerowaĂŚ - broĂą BoÂże, a zaznaczyĂŚ tylko i upewniĂŚ siĂŞ, kto inny jak nie Black chciaÂł, a wÂłaÂściwie to proponowaÂł, z okazji Walentynek zastawiĂŚ wejÂście do poznaĂąskiego oddziaÂłu Tvn24 bukietami z kwiatami, z wizytĂłwkami wycelowanymi w AgattĂŞ? :hahaha:
Serio :lol: ?? miaÂł takie plany :lol: ??

Hmmm....... :mhm: ?? :uhh:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości