Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Faktycznie, Anita wyglÂąda w tym odcinku naprawdĂŞ piĂŞknie :D A ten uÂśmiech godny uchwycenia i uwiecznienia :tak:
Black, ale czy Ty przypadkiem nie idealizujesz za bardzo Anity? Wiem, Âże Anita jest dobrÂą osĂłbkÂą, ale moÂże w przypadku Steinbach, byÂła po prostu miÂła :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

a

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

a JAKIE TY MASZ pojĂŞcie o tym kto jest dobrym czÂłowiekiem a kto nie.
MyÂśle ,Âże Anita jest taka ale zawsze znajdzie siĂŞ ktoÂś kto bĂŞdzie miaÂł inne zdanie.
Poza tym byĂŚ moÂże osoba ktĂłra jest uwaÂżana przez caÂły nawet Âświat za dobrÂą w oczach Boga taka nie jest a to wÂłaÂśnie jakimi jesteÂśmy ludÂźmi wobec Boga siĂŞ liczy ,reszta przeminie jak wszystko pamiĂŞtaj o tym.
Nie oceniaj ludzi w ten sposĂłb najlepiej w ogĂłle tego nie rĂłb.
Poza tym istnieje jeszcze coÂś takiego jak dobro wrodzone coÂś w rodzaju predestynacji.Moja mama byÂła takim wÂłasnie czÂłowiekiem.ByÂła naprawde niespotykanie dobrym,ciepÂłym czÂłowiekiem.I jestes w tym momencie mimo wszystko obiektywny.Wiele w Âżyciu wycierpiaÂła i to naprawde bez wyolbrzymiania.SÂądze ,Âże byÂło to dla niej sprawdzianem z resztÂą po prostu to wiem.Dlatego nei byÂło potrzeby aby siĂŞ tu dalej mĂŞczyÂła.JEst teraz w niebie jakkolwiek to smiesznie dla was zabrzmi.
Prawdziwe dobro nie przejawia siĂŞ tak jak siĂŞ nam wydaje , jest to zupeÂłnie cos innego.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

a JAKIE TY MASZ pojĂŞcie o tym kto jest dobrym czÂłowiekiem a kto nie.
Black ma tak¹ zdolnoœÌ - nie mam pojêcia po kim j¹ odziedziczy³ :roll: :evil2:

Bardzo teoretycznie podchodzisz do zagadnienia ,,dobro'' :wink: Historia z mamÂą wzruszajÂąca ;(

Ale ja nie o tym g³ównie chcia³am napisaÌ :D
Na ca³e szczêœcie i cyfrowa tv i Anita dziœ rano zagoœci³y na naszym ekranie :D Nie wyobra¿am sobie, co by by³o, gdyby sta³o siê inaczej.......... ale to ju¿ pozostawiam bez g³êbszej analizy :evil2:

Wa¿¹c moj¹ apolitycznoœÌ, strasznie - no mo¿e nie tak mocno - rozdra¿ni³ mnie dzisiejszy Poranek, to przyklaskiwanie partii PO przez TVN24 - niezmienne zreszt¹. Tu oczywiœcie nale¿y wyszczególniÌ szczególn¹ aktywnoœÌ Anity, próbuj¹c¹ (przynajmniej próbuj¹c¹) zachowaÌ jakiœ tam obiektywizm. Owszem PiS nakrêci³, ale te smutne mordki Tuska i Marysi, nie s¹ nieskalane ¿adn¹ win¹ za aktualny stan rzeczy :?
Jeszcze pomys³, ¿eby na ponad 15 minut przerywaÌ Poranek z powodu konferencji premiera - te¿ mi powód :wink: Przy sposobnoœci, wspó³czu³am Anicie, ¿e musi tego s³uchaÌ na stoj¹co - mam nadziejê, ¿e podstawili jej jakiœ fotelik :? WidaÌ, ¿e s³ucha³a dok³adnie, bo ³adnie streœci³a s³owa premiera i klarownie widzom wyjaœni³a, sk¹d ca³e zamieszanie :brawo:
Dodam tylko, w kontekœcie stania, ¿e Anita w³o¿y³a dziœ szpilki :/ A przy garderobie pozostaj¹c, owszem mia³a bardzo ³adn¹ bia³¹ marynarkê, pod ni¹ ³adn¹ czarn¹ bluzeczkê z wplecion¹ bia³¹ tasiemk¹ u góry, ale nie oby³o siê bez zgrzytu, mianowicie spodnie - zwê¿one ku do³owi - jak mi to siê nie podoba :x Chocia¿ Anita i tak wygl¹da³a w nich nieŸle :wink:

Ha, ha :wink: :D Black dzisiaj znowuÂż bĂŞdziesz miaÂł okazjĂŞ pointerpretowaĂŚ uÂśmiechy Anity, jakimi obdarowywaÂła swoich kolegĂłw redakcyjnych :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Taaa... na kokietowanie jej siĂŞ zebraÂło :x A moÂże to znowu, to jej ... dobro... :evil2:
A poropos....
A czy ja napisaÂłem, Âże jestem pewien w 100%, Âże Anita jest dobrym czÂłowiekiem, nie nie napisalem tego, napisaÂłem tylko, Âże wiele, bardzo wiele na to wskazuje :!: Ponadto uÂżywaÂłem w mojej wypowiedzi trybu przypuszczajÂącego :] A poza tym, mam chyba prawo do wÂłasnego zdania, prawda :?:
a JAKIE TY MASZ pojĂŞcie o tym kto jest dobrym czÂłowiekiem a kto nie.
Black ma tak¹ zdolnoœÌ - nie mam pojêcia po kim j¹ odziedziczy³ :roll: :evil2:
Jak to nie masz pojêcia po kim :?: Po naszej cioci, która by³a wró¿k¹ :evil2: :wink:
Black, ale czy Ty przypadkiem nie idealizujesz za bardzo Anity? Wiem, Âże Anita jest dobrÂą osĂłbkÂą, ale moÂże w przypadku Steinbach, byÂła po prostu miÂła
Ja :?: idealizowaÂł :?: :!: No co Ty... A czy bycie miÂłym w stosunku do innych ludzi, to nie jest przejaw dobra :?:

:jupi: By³a Anita w poranku, by³ odkodowany tvn24 :D Poranek wiêc, jako pora dnia, by³ zatem udany :wesoly: Obudzi³em siê... normalnie... bez budzika... za 5 minut 6-sta :D Z wra¿eù ogólnych jeszcze kilka s³ów, Anita oczywiœcie piêknie wygl¹da³a, by³a rzeœka, o 6-stej, w serwisie szybkim krokiem przemierza³a studio od jednego koùca do drugiego, po chwili wejœcie na wizjê z przegl¹dem prasy i ¿adnej zadyszki :D
Skoro ju¿ przeszed³em do w³aœciwej czêœci poranka, to kolejn¹ rzecz¹, która mi utkwi³a, by³a rozmowa telefoniczna z Piotrem Milewskim, któr¹ Anita przeprowadzi³a stoj¹c przy biurku, przy którym przygotowywane by³y serwisy, i Górlicki bardzo intensywnie w czasie, gdy Anita zadawa³a pytanie, rozmawia³ z koleg¹ siedz¹cym obok - ja bym na miejscu Anity, po zejœciu z wizji, waln¹³ ich tymi kartkami, które Anita trzyma³a w d³oniach :evil2: Ale... przecie¿ wiemy, ¿e Anitka to :aniolek:
to przyklaskiwanie partii PO przez TVN24 - niezmienne zreszt¹. Tu oczywiœcie nale¿y wyszczególniÌ szczególn¹ aktywnoœÌ Anity, próbuj¹c¹ (przynajmniej próbuj¹c¹) zachowaÌ jakiœ tam obiektywizm.
Taa... :? Probowa³a, ale i tak dawa³o siê wyczuÌ, komu przyklaskuje :? No, ale mi³o siê patrzy³o, kiedy widaÌ by³o jej zaanga¿owanie w bie¿¹ce sprawy polityczne, z jak¹ uwag¹ œledzi³a w poszczególnych wejœciach, dostêpne materia³y, w koùcu mi³o patrzy³o siê, gdy pariodiowa³a gest Tuska :D Pariodiowa³a, czy mo¿e raczej prezentowala go, nie raz, a 3 razy. Miêdzy innymi podczas zadawania pytania Diminice Wielowieyskiej, któr¹ w rozmowie telefonicznej poprosi³a o komentarz polityczny.

Bis bald :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ja bym na miejscu Anity, po zejœciu z wizji, waln¹³ ich tymi kartkami, które Anita trzyma³a w d³oniach :evil2:
Po zejœciu z wizji, mówisz :roll: Sk¹d wiêc pewnoœÌ, ¿e Anita tego nie zrobi³a? :evil2:
Taaa... na kokietowanie jej siĂŞ zebraÂło :x
Tylko tyle na ten, jak widzĂŞ - draÂżliwy dla Ciebie - temat? :hyhy:
To moÂże _ja_ rozwinĂŞ myÂśl?
MyÂślĂŞ, Âże zamiast sÂłowa kokietowaÂła, uÂżyjĂŞ zwrotu byÂła miÂła :wink:
Otó¿ Anita dziœ BY£A szczególnie MI£A :wink: do swoich redakcyjnych kolegów :D
OczywiÂście tego specyficznego klimatu nie oddam w sÂłowach, ale kto oglÂądaÂł, ten wie, o czym piszĂŞ :wink:
Pierwszym, ktĂłry doÂświadczyÂł tego zaszczytu :wink: byÂł (mĂłj ulubiony) Sergiusz Ryczel.
Który to, mówi¹c na wstêpie o jakimœ wydarzeniu sportowym, stwierdzi³, ¿e ,,ale nas to nie interesuje...'', na co Anita stanowczo, acz na luzie, z uœmiechem na twarzy i w g³osie, zareagowa³a ,,jako to... nie interesuje?'' :D :D :D W zwi¹zku z tym, Sergiusz musia³ siê jakoœ z tych s³ów wykrêcaÌ, a mi³o by³o do koùca, koùca, który Anita skwitowa³a s³owami, nawi¹zuj¹c do wczeœniejszej wypowiedzi kolegi: ,,nadzieje s¹, ale my musimy ju¿ koùczyÌ'' :D
Kolejnym ,,szczĂŞÂśliwcem'', ktĂłry mĂłgÂł podziwiaĂŚ :wink: naocznie uÂśmiech Anity byÂł RafaÂł Poniatowski.
Mówi³ o jakichœ problemach z dojazdem, chyba premiera (?), Anita wtedy wtr¹ci³a s³ówko i uœmiech( :D ) ,,z powodu mrozu?'' :D Przy okazji dowiedzieliœmy siê, ¿e Rafa³ nie mia³ problemów z uruchomieniem silnika dzisiaj rano :wink: Mi³a atmosfera w studio, jak widaÌ :P
No a tym, który nie móg³ siê doczekaÌ spotkania z Anit¹, bo i czekaÌ musia³ najd³u¿ej :evil2: by³ oczywiœcie Grzegorz Miecugow :D Znowu, ju¿ o 9:10, kr¹¿y³ wokó³ Anity.
Ale jak juÂż siĂŞ doczekaÂł, czyli o dziewiÂątej, w podskokach :D zbliÂżyÂł siĂŞ do Anity :D Tu teÂż miaÂła miejsce miÂła, acz krĂłtka konwersacja, na tematy polityczne oczywiÂście, ktĂłrych, jak stwierdziÂła Anita ,,sporo dzisiaj'', chodziÂło jej zapewne o niejasnÂą sytuacjĂŞ politycznÂą, czyli wybory, czy koalicja, o ktĂłrej zinterpretowanie poprosiÂł AnitĂŞ Grzegorz, sÂłowami: ,,A Ty jak sÂądzisz?'', na co Anita szybko i oczywiÂście z uÂśmiechem, i ÂżyciowÂą mÂądroÂściÂą ,,Czas pokaÂże'' :D
CZAS POKAÂŻE ÂŚwiĂŞte sÂłowa :tak:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŚwiĂŞte, jak ÂświĂŞte... na pewno mÂądre sÂłowa... aktualnie, to jedyna moÂżliwa odpowiedÂź, jakÂże dyplomatyczna :D
Znowu, ju¿ o 9:10, kr¹¿y³ wokó³ Anity.
chyba od za 10min. 9-ta :> :D

Fakt, do kolegĂłw Anita zawsze jest milsza, niÂż do koleÂżanek :D Np. dziÂś wzglĂŞdem Agnieszki Cegielskiej :D Ale to moÂże dlatego, Âże te druga miaÂła dziÂś dla nas same ''mroÂźne informacje'' - jak jÂą reklamowaÂła Anita :evil2:

PS Dziœ widzia³em MaÌka Jab³oùskiego w Kawie, czy herbacie :D Jest œwietnym prowadz¹cym - w tvn24 widaÌ siê marnowa³ :x Anita mog³aby wzi¹Ì z niego przyk³ad :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

chyba od za 10min. 9-ta :> :D
Tak, naturalnie o 8.50 :evil2:
Dziœ widzia³em MaÌka Jab³oùskiego w Kawie, czy herbacie :D Jest œwietnym prowadz¹cym - w tvn24 widaÌ siê marnowa³ :x Anita mog³aby wzi¹Ì z niego przyk³ad :D
Mog³eœ napisaÌ, ¿e kolega ci powiedzia³, co jeœli Anita dowie siê, ¿e w trakcie Poranka z ni¹, prze³¹czasz na Jedynkê :evil2: :evil2: :wink: Có¿, trzeba by³o szukaÌ ratunku, kiedy w kó³ko ,,zmuszano'' nas do ogl¹dania mapek pogodowych i fragmentów Teraz My :? :D
Maciuœ jest w porzo goœÌ :spoko: Teraz ma przynajmniej okazjê zab³ysn¹Ì :D Anicie podpowiadamy zrobiÌ to samo :tak:
te druga miaÂła dziÂś dla nas same ''mroÂźne informacje'' - jak jÂą reklamowaÂła Anita :evil2:
Reklamowa³a Agnieszkê mroŸnie :lol: Nawet przegl¹daj¹c SE na stronie z pogodowymi rewelacjami, Anita napomknê³a, ¿e jak ,,paùstwo poczekaj¹ na prognozê pogody, to dowiedz¹ siê, czy faktycznie 25 stopniowe mrozy bêd¹'' - to moja parafraza :wink: Ale stara³am siê zachowaÌ zgodnoœÌ z duchem sceny i dramaturgi¹ ca³oœci :evil2: :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Anicie podpowiadamy zrobiĂŚ to samo :tak:
Taaa... gdyby zmieniÂła stacjĂŞ, miaÂłaby moÂże wiĂŞcej swobody i nie musiaÂłaby dostosowywaĂŚ siĂŞ do standardĂłw tvn-owskich. Np. takim standardem jest ''pianie'', ktĂłrym Anita raczyÂła nas wczesnym rankiem - ale trzeba przyznaĂŚ kiepÂściutko jej to idzie :evil2: Pod wzglĂŞdem ''piania'' jest najgorszÂą kreatorkÂą :evil2:

CoÂś o przeglÂądach prasy nie pisaliÂśmy dzisiaj :> Pewnie dlatego, Âże traktowaÂły niemal o tym samym, z maÂłymi wyjÂątkami. I te wyjÂątki miĂŞdzy innymi, to przeglÂądy ekonomiczne. A w nich niezwykle interesujÂące zestawienie najbardziej zapracowanych narodĂłw. Polska wysoko w rankingu, od nas lepsi tylko KoreaĂączycy :] Anita pewnie podnosi znaczÂąco naszÂą zapracowanÂą ÂśredniÂą krajowÂą :wink:
''El¿bieto, kim jesteœ'' - tak brzmia³ nag³ówek artyku³u, czytanego przez Anitê, traktuj¹cy o tajemniczej ''akcjonariuszce'', wykupuj¹cej co wa¿niejsze akcje, pragnê poinformowaÌ, ¿e t¹ ''akcjonariuszk¹'' jest... a nie powiem :evil2: Ale ma zamiar wykupiÌ te¿ znaczn¹ czêœÌ akcji tvn :evil2: :wink: Wtedy, zanim tajemnicza akcjonariuszka przekroczy progi stacji, bêdzie scenariusz jak w s³owach Gerwazego: ''wprzód, nim przyjmiecie w dom Wasz Napoleona, trzeba wymieœÌ œmiecie!'' :wink: :smiech: :smiech:
PrzeglÂądom prasy towarzyszyÂł oczywiÂście tradycyjny porzÂądek na biurku :D Od czasu do czasu moÂżna byÂło podziwiaĂŚ piĂŞkne, zadbane dÂłonie Anity, a w nich Âładny srebrny dÂługopis, byĂŚ moÂże Parker :roll: :D
Jeszcze pomysÂł, Âżeby na ponad 15 minut przerywaĂŚ Poranek z powodu konferencji premiera
Za³ama³em siê, kiedy siê o tym dowiedzia³em :zalamany: Ale Kaziu by³ ³askaw zaj¹Ì tylko nieco ponad 15 min. Wspó³czu³em Anicie, ¿e musi tyle staÌ przy tym monitorze ;( Ale nie pró¿nowa³a, bo, jak ju¿ Funcky pisa³aœ, bardzo profesjonalnie ujê³a w kilku zdaniach sens konferencji :D A konferencja by³a ciekawa, miêdzy innymi za spraw¹ dziennikarki z ''najsubtelniejszym'' g³osem, czyli Johan'y Kryùskiej :evil2: Ju¿ wyjaœniam niewtajemniczonym, Johana zada³a premierowi bardzo ostrym tonem pytanie w sprawie zamieszania wokó³ daty uchwalenia bud¿etu, a on z uœmiechem na twarzy odpar³ jej: ''Czy pani na mnie krzyczy, czy mi siê wydaje :?: '' :evil2: :smiech:
o niejasnÂą sytuacjĂŞ politycznÂą, czyli wybory, czy koalicja, o ktĂłrej zinterpretowanie poprosiÂł AnitĂŞ Grzegorz, sÂłowami: ,,A Ty jak sÂądzisz?'', na co Anita szybko i oczywiÂście z uÂśmiechem, i ÂżyciowÂą mÂądroÂściÂą ,,Czas pokaÂże'' :D
Anita ma maleĂąkÂą wÂładzĂŞ nad Miecugowem :D to wielokrotnie daÂło siĂŞ zaobserwowaĂŚ. Kiedy Miecugow np. PoradĂŞ, Grassa traktuje jak studencikĂłw, nie dopuszczajÂąc ich czasem w rozmowie do gÂłosu, AnitĂŞ zapytaÂł o jej opiniĂŞ :shock: :D ÂŁadnie z jego strony :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

No wiesz Black przypuszczam, ¿e my zrobilibyœmy to samo :D , szczególnie gdyby to by³a Anita. A g³os Joasi Kryùskiej :lol: no có¿ :roll: , ale mimo to jest jedn¹ z moich ulubionych dziennikarek w tvn24 i ¿a³ujê, ¿e jej w¹tek jest doœÌu bogi. :(
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŻartujesz, adoratorzy gÂłosu Johany, nie udzielajÂą siĂŞ w jej wÂątku :shock:
Ty michaek, jako fan Anity - skoro masz juÂż jÂą w awatarze - lepiej zatroszcz siĂŞ o jej wÂątek :evil2:
Widzisz, teraz, kiedy mĂłgÂłbyÂś siĂŞ sensownie, bez kontrowersji i na temat wypowiedzieĂŚ nie robisz tego :? :D :wink: Dlaczego :?: :D

Dzisiaj - myœlê, ¿e mo¿na tak powiedzieÌ - nawet, nawet ten poranek by³ :8 Jakby go okroiÌ - chocia¿ w po³owie - o prognozy pogody i serwisy, a w to miejsce wsadziÌ rozmowy z goœÌmi - choÌby telefoniczne, o godzinê opóŸniÌ emisjê, to mo¿e i goœcie (politycy, komentatorzy - moi ulubieni :evil2: ) we w³asnej osobie by siê pojawili :wink: A poranek móg³by nosiÌ miano ''Programu publicystycznego o poranku'' :D A Anita w roli prowadz¹cej by³aby po prostu rewelacyjna - mam co do tego 100% przekonanie :brawo:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black, ale Ty jednak tĂŞpak jesteÂś :? Michaek jest tu pod przebraniem fana Anity, a z jego wypowiedzi wnioskujĂŞ, Âże zaprosiÂł ciĂŞ do wÂątku o Joannie KryĂąskiej :wink: :lol:

Dobre to z t¹ El¿biet¹ - nigdy nie pos¹dza³am Ciê o tak¹ pomys³owoœÌ :D
Anita ma maleĂąkÂą wÂładzĂŞ nad Miecugowem :D to wielokrotnie daÂło siĂŞ zaobserwowaĂŚ. Kiedy Miecugow np. PoradĂŞ, Grassa traktuje jak studencikĂłw, nie dopuszczajÂąc ich czasem w rozmowie do gÂłosu, AnitĂŞ zapytaÂł o jej opiniĂŞ :shock: :D ÂŁadnie z jego strony :D
Szkoda tylko, Âże Anita tej maleĂąkiej wÂładzy nie wykorzysta :/ w ten....... bÂądÂź inny sposĂłb...... :lol:

A na jutro szykujmy siê na Fakty, wnioskujê ze s³ów Patrycji, ¿e jutro Anita zaprezentuje nam popo³udniowe wydanie :]
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

NaprawdĂŞ :D Anita jutro w faktach - nie posiadam siĂŞ z radoÂści :?
Funckyrella pisze:Black, ale Ty jednak tĂŞpak jesteÂś :?
Cholera jasna, co jest :?: Wszyscy mnie ostanio obraÂżajÂą :<
Funckyrella pisze:Michaek jest tu pod przebraniem fana Anity, a z jego wypowiedzi wnioskujĂŞ, Âże zaprosiÂł ciĂŞ do wÂątku o Joannie KryĂąskiej :wink: :lol:
JeÂśli tak, to zaraz przekopiujĂŞ ten frament o Johan'ie do stosownego wÂątku :evil2: :wink:
Szkoda tylko, Âże Anita tej maleĂąkiej wÂładzy nie wykorzysta :/ w ten....... bÂądÂź inny sposĂłb...... :lol:
Funcky :!: Wypraszam sobie tego typu teksy, nawet w Âżartach :x :!:

Dobrej nocy :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No tak, jeszcze na dobranoc siĂŞ na mnie obraziÂł :|
Funcky :!: Wypraszam sobie tego typu teksy, nawet w Âżartach :x :!:
A co ja takiego zdroÂżnego napisaÂłam? :zdziwko: To nie moja wina, Âże tobie wszystko kojarzy siĂŞ....... jednoznacznie :lol: :wink:
JeÂśli ciĂŞ uraziÂłam przepraszam :P
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O chooooooollllllllleeeeeeeeeeerrrrrrrraaaaaaaaaa jjjjjjjjassssssssnnnnnnnaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!

MiaÂłem juÂż nie wchodziĂŚ na net...
Otwieram skrzynkĂŞ mailowÂą a tam w wiadomoÂściach odebranych, w rubryce nadawca: A.Werner@tvn.pl !!!!!!!!!!
Otwieram list, ktĂłry jest odpowiedziÂą na moje zapytania o powtĂłrki zajawek ''Damy Pik'', a tam:
Dzien dobry,
Bardzo sie cieszymy, ze podoba sie Panu nasz program :)
Krotkie 5-cio minutowe odcinki maja emisje tylko w sobote i nie sa juz
pozniej powatarzane.
Natomiast premierowy odcinek jest powtarzany dwa razy: nastepnego dnia po
premierze w niedziele po serwisie informacyjnym o godz. 12.00, czyli ok
godz. 12.05 oraz w poniedzialek po Faktach popoludniowych, czyli ok godz.
17.05.
Co do godziny emisji krotkich odcinkow to rzeczywiscie byly one puszczane
pozniej niz w zapowiedzi, ale mamy nadzieje, ze juz w te sobote bedzie
krotszy serwis informacyjny i wystartujemy punktualnie.

Pozdrawiamy serdecznie i dziekujemy za maila,

Chiara Ferraris
redakcja programu "Dama Pik"
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Eee? Chiara Ferraris? Czemu ta kobieta pisaÂła ze skrzynki mailowej Anity Werner? :|

Ale dzisiaj Anita w Poranku miaÂła wreszcie Âładne wdzianko. :D Dotychczas prezentowaÂła nam kompletne bezguÂście. :?

A co do "Damy Pik", to skracanie serwisu jest bez sensu. Po prostu reklamĂłwki i zapowiedzi powinni daĂŚ na 15:50.

I jeszcze jedno? Jakim cudem powtĂłrka "Damy Pik" nadawana jest w niedzielĂŞ o 12:05, skoro "serwis" o 12 zawsze trwa 15 minut, bo nadawany jest teÂż w ITVN (specjalnie z myÂślÂą o widzach w Australii). Albo tego nie odnotowaÂłem, albo raz w miesiÂącu robiÂą wyjÂątek. :]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości