Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Oni chyba sami nie wiedzÂą, kiedy te powtĂłrki nadajÂą :?

O chooooooollllllllleeeeeeeeeeerrrrrrrraaaaaaaaaa jjjjjjjjassssssssnnnnnnnaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!

MiaÂłem juÂż nie wchodziĂŚ na net...
Otwieram skrzynkĂŞ mailowÂą a tam w wiadomoÂściach odebranych, w rubryce nadawca: A.Werner@tvn.pl !!!!!!!!!!
Otwieram list, ktĂłry jest odpowiedziÂą na moje zapytania o powtĂłrki zajawek ''Damy Pik'', a tam:
Dzien dobry,
Bardzo sie cieszymy, ze podoba sie Panu nasz program :)
Krotkie 5-cio minutowe odcinki maja emisje tylko w sobote i nie sa juz
pozniej powatarzane.
Natomiast premierowy odcinek jest powtarzany dwa razy: nastepnego dnia po
premierze w niedziele po serwisie informacyjnym o godz. 12.00, czyli ok
godz. 12.05 oraz w poniedzialek po Faktach popoludniowych, czyli ok godz.
17.05.
Co do godziny emisji krotkich odcinkow to rzeczywiscie byly one puszczane
pozniej niz w zapowiedzi, ale mamy nadzieje, ze juz w te sobote bedzie
krotszy serwis informacyjny i wystartujemy punktualnie.

Pozdrawiamy serdecznie i dziekujemy za maila,

Chiara Ferraris
redakcja programu "Dama Pik"
Biedaczysko, chyba go nie odratujĂŞ - przez sekund parĂŞ robiÂł siĂŞ na przemian czerwony i blady :lol: :wink:

Ale zaraz, zaraz :| Marcin masz racjĂŞ, list wysÂłany ze skrzynki Anity, a podpisane ,,Chiara Ferraris redakcja programu "Dama Pik" - A wiĂŞc to nie Anity sÂłowa :roll:

PS Jestem jedynÂą, ktĂłrej nie podobaÂły siĂŞ dzisiejsze spodnie Anity? :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

List wys³any ze skrzynki Anity, o godzinie 12.32 - pasowa³oby na Anitê..., ale czemu mia³aby siê nie podpisaÌ w³asnym imieniem i pisaÌ w liczbie mnogiej :roll: Po chwili, kiedy szok min¹³ :wink: zorientowa³em siê, ¿e to imiê i nazwisko pojawia siê na zakoùczenie DP :? SzybkoœÌ kojarzenia i reakcji równa szybkoœci œwiat³a - brawo Black :mur:
Ale dlaczego wysyÂłaÂła list ze skrzynki Anity :?: :!: To nawet Funcky nie chce zdradziĂŚ mi swojego hasÂła :> A Anita ma takie zaufanie do Chiarry Ferraris :?: :? Funcky - ucz siĂŞ :D
Ju¿ mia³em iœÌ siê upiÌ :zalamany: Niemal 2 lata fascynacji kobiet¹, a ona po 2 latach pierwszy raz odpisuje mi na maila i zwraca siê do mnie per pan :placze:
Jak dobrze, Âże to nie list od Anity :D:D:D Przynajmniej nadal bĂŞdĂŞ ÂżyÂł nadziejÂą :smiech:

A wiĂŞc wiemy o powtĂłrkach tyle, ile wiedzieliÂśmy i nadal musimy zdaĂŚ siĂŞ na wyczucie :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie Funky niejesteœ sama. Te spodnie te¿ mi siê nie podoba³y. Przez ca³y Poranek, niewiedz¹c czemu mia³em wra¿enie jakby Anita prosto ze studia mia³a iœÌ na ryby. :? Dziwne wra¿enie. Black nie przejmuj siê, ja te¿ przez piêÌ minut zastanawia³em siê sk¹d znam to zazwisko :roll: .
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie, no aÂż siĂŞ tak bardzo tym nie przejmujĂŞ :wink:
Kiedy zobaczyÂłem w swojej skrzynce coÂś takiego: A.Werner@tvn.pl maÂło nie spadÂłem z fotela :evil2: Warto byÂło choĂŚ przez chwilĂŞ poczuĂŚ, Âże to jednak Anita... odpisaÂła :D

nie mogÂłem siĂŞ oprzeĂŚ by...
Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

MiÂłe wspomnienie Poranka zniknĂŞÂło? :sad:

A dzisiaj Anita juÂż na stanowisku, pierwszy raz widziaÂłam jÂą w serwisie o dziewiÂątej :smile:
Ubrana na ciemno, wÂłosy zwiÂązane w kitkĂŞ :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Monster

Post autor: Monster »

Dziœ w ,,Nowy Dzieù TV'' na ostatniej stronie jest artuku³ o Anicie Werner a bardziej o ,,Damie Pik''. I piêkne zdjêcie Anity na ca³¹ stronê... :wink:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No to mnie ubiegÂłeÂś :/
Ale to nic. :D

Od miesiĂŞcy przeglÂądam mnĂłstwo gazet i na nic nie natrafiaÂłem a dziÂś yes, yes, yes :D
Refleksje póŸniej :D
Na razie :smile:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ArtykuÂł nie dÂługi, nie krĂłtki, ani nie w sam raz.
Zbyt odkrywczy teÂż nie jest :/ Ale zdjĂŞcie Âładne - gdzieÂś juÂż je widziaÂłam :roll:
Jedynie wiemy, Âże Anita ,,nie ma zamiaru rzucaĂŚ newsĂłw dla publicystyki'' :smiech:

I jak Wam siê podoba³y dzisiejsze Fakty? Bo mnie bardzo i oœmielê siêje porównaÌ z niektórymi wydaniami g³ównych prowadzonych przez Anitê :brawo:
Zapowiedzi byÂły dÂługie, momentami nawet malownicze, napisaÂłabym, interesujÂące, taktowne. Fakty oglÂądaÂło siĂŞ po prostu rewelacyjnie :D Jak na popoÂłudniowe byÂło bomba :spoko:

No i Black siĂŞ rozanieliÂł, kiedy Anita wypowiadaÂła sÂłowa -tytuÂł filmu: ,,Tylko mnie kochaj'' :milosc: :milosc: :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Na pocz¹tek coœ najœwie¿szego :wink: Spogl¹dam jeszcze jednym okiem na telewizor, bo w M24h widaÌ, ¿e Anita ''czeka'' na nasze komentarze, na swoim stanowisku :evil2: :wink: Czeka w pozycji pó³le¿¹cej, rozmawiaj¹c przez telefon :evil2:
Anita czeka na komenty, bo wie, Âże bĂŞdÂą dobre :wink:
Do g³ównych, to mo¿e ja bym nie porównywa³ dzisiejszych popo³udniowych :?
Owszem zapowiedzi by³y dobre, a nie tak dobre i wyczerpuj¹ce poszczególne tematy, jak za czasów g³ównych. ChoÌ dziœ widaÌ by³o, ¿e Anita stara³a siê ju¿ pierwszych materia³ów brzmieÌ jak najlepiej.
Faktycznie nale¿¹ jej siê :brawa: za dzisiejsze wydanie, bo tak usatysfakcjonowany po obejrzeniu popo³udniowych nie by³em od... dawna :D:D I nie mo¿na tak zawsze :?: :!:
Anita by³a politycznie wywa¿ona, ale realistycznie patrzy³a w przysz³oœÌ przedstawiaj¹c aktualn¹ sytuacjê.
PóŸniej przyszed³ oczywiœcie czas na mrozy, najpierw te w Polsce, no a póŸniej te w Rosji: ''jest zima, wiêc musi byÌ zimno... ale czy a¿ tak?'' zapyta³a Anita z pretensj¹ i ¿alem w g³osie :lol:
PóŸniej informacja o œmierci ks Twardowskiego, Anita potrafi taktownie i z wyczuciem mówiÌ o œmierci...
''ProszĂŞ sobie wyobraziĂŚ(...)'' - sÂłowa te byÂły krokiem w stronĂŞ ''zbliÂżenia'' siĂŞ do widzĂłw, czyli zmiejszania dystansu... a historia tego maÂłego dzielnego chÂłopca poruszajÂąca ;(
Funckyrella pisze:No i Black siĂŞ rozanieliÂł, kiedy Anita wypowiadaÂła sÂłowa -tytuÂł filmu: ,,Tylko mnie kochaj'' :lol:
''Tylko mnie kochaj'' - ciekawe, czy Anita ma teraz do kogo takie s³owa kierowaÌ :roll: Jeœli nie to s³u¿ê pomoc¹ :wink:
Jakie to Âżycie jest skomplikowane i okrutne :zalamany:
Ale zdjĂŞcie Âładne - gdzieÂś juÂż je widziaÂłam :roll:
Tak, widzia³aœ na pewno, tylko ¿e mniejsze, zreszt¹ to zdjêcie pochodzi z ca³ej serii zdjêÌ, zrobionych na specjalne sesji zdjêciowej :] Có¿ to by³y za czasy - minê³y bezpowrtonie ;(

PóŸniej je odnajdê i przeanalizujê szczegó³owo text :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Jeœli jest co szczegó³owo analizowaÌ :wink:

ZapomniaÂłeÂś jeszcze dodaĂŚ, jak fajnie Anita przeszÂła od materiaÂłu o ,,Tylko mnie kochaj'' do pogody: rozgrzaliÂśmy paĂąstwa, to na koniec znowu paĂąstwa zmrozimy'' :lol:
A ta pretensja w gÂłosie anity na temat zimna w peÂłni przeze mnie popierana. 5, 6 stopni mrozu ok, ale 16?!! to juÂż przesada :wink:

Tylko mnie kochaj - ,,te sÂłowa chcemy sÂłyszeĂŚ najczĂŞÂściej'' - zdaniem Anity, teÂż jestem ciekawa, czy i kiedy Anita ostatnio ich uÂżyÂła? :D :wink: Ale ja siĂŞ nie oferujĂŞ, tak jak Black :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ale ja siĂŞ nie oferujĂŞ, tak jak Black :evil2:
No jasne... bo Ty masz od kogo te sÂłowa sÂłyszeĂŚ i do kogo kierowaĂŚ... Przepraszam muszĂŞ siĂŞ w kÂącie wypÂłakaĂŚ :placze: :wink:

Ale Anita chyba caÂły czas silngielkiem jest... bo chodzi z MartynÂą...

np. do kina :D:D
Obrazek

PodziĂŞkowania za odnalezienie fotki dla autorki strony, z ktĂłrej zdjĂŞcie pochodzi :wink:

Ehhh... chyba dzisiaj juÂżnie dokonam analizy textu... jestem padniĂŞty ...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ale ja siĂŞ nie oferujĂŞ, tak jak Black :evil2:
No jasne... bo Ty masz od kogo te sÂłowa sÂłyszeĂŚ i do kogo kierowaĂŚ... Przepraszam muszĂŞ siĂŞ w kÂącie wypÂłakaĂŚ :placze: :wink:

Ale Anita chyba caÂły czas silngielkiem jest... bo chodzi z MartynÂą...

np. do kina :D:D
Obrazek

PodziĂŞkowania za odnalezienie fotki dla autorki strony, z ktĂłrej zdjĂŞcie pochodzi :wink:

Ehhh... chyba dzisiaj juÂżnie dokonam analizy textu... jestem padniĂŞty ...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ale ja siĂŞ nie oferujĂŞ, tak jak Black :evil2:

PisaÂłeÂś, Âże Anita siedziaÂła jeszcze podczas magazaynu :roll: He, he - na pewno czekaÂła na DankĂŞ, Âżeby w koĂącu odebraĂŚjej ten beÂżowy Âżakiecik :wink:
No jasne... bo Ty masz od kogo te sÂłowa sÂłyszeĂŚ i do kogo kierowaĂŚ... Przepraszam muszĂŞ siĂŞ w kÂącie wypÂłakaĂŚ :placze: :wink:
Black - nie odbieraj mi radoÂści ;(
A poza tym nie gustujĂŞw kobietach - w tych kategoriach co Ty :evil2:
Ale Anita chyba caÂły czas silngielkiem jest... bo chodzi z MartynÂą...

np. do kina :D:D
Jak sielsko :P
MiÂło, Âże dziewczyny siĂŞ przyjaÂźniÂą i teraz mamy dowĂłd na zdjĂŞciu :P
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No a dziœ Anita ju¿ o wpó³ do 9-tej pojawi³a siê w pracy :D
Tradycyjnie najpierw musia³a porozk³adaÌ zabawki na biurku, za³o¿yÌ identyfikator na szyjê :D PóŸniej zniknê³a, najprawdopodobniej zanios³a gdzieœ wierzchnie ubranie (kurtkê, p³aszczyk), bo po chwili wróci³a, rozsiad³a siê w fotelu, nastêpnie przesz³a siê jeszcze przed telewizorkami i wróci³a z gazetami :D Aktualnie znowu jej nie ma :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Tradycyjnie najpierw musiaÂła porozkÂładaĂŚ zabawki na biurku (...) Aktualnie znowu jej nie ma :/
Czyli, ¿e w TVN nie ma kleptomanów :evil2: Anita nie ba³a siê zostawiÌ bez opieki zabawek? Ach ta jej ufnoœÌ :D
No a dziœ Anita ju¿ o wpó³ do 9-tej pojawi³a siê w pracy :D
Czyli wczoraj nie byÂła na Âżadnej premierze :wink: , bo w czwartek przyszÂła dopiero o 9-tej :wink: A po zdjĂŞciu w czwartkowym Nowym Dniu wnioskujĂŞ, Âże Anita i Martyna byÂły na premierze tego filmu w ÂśrodĂŞ wieczorem :wink:
SwojÂą drogÂą ND byÂł Âłaskawy dla nas w czwartek, a wÂłaÂściwie to niejaki Kamil Grygorowicz, ktĂłry dla Nowego Dnia ,,obserwuje, jak bawiÂą siĂŞ polskie gwiazdy po godzinach'' :wink:
A jaki z tego pÂłynie wniosek dla nas i dla Anity? :D ÂŻe powinna czĂŞÂściej wychodziĂŚ zabawiĂŚ siĂŞ, bo to paradoksalnie dobrze wpÂływa na jej formĂŞ, patrz - wczorajsze bardzo dobre Fakty popoÂłudniowe :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 17 gości