Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No nie wiem czy jakby Jej zacz¹³ dokuczaÌ jak dziœ Krzysiowi czy by³oby tak mi³o
Gorzej jakby JarosÂław zajrzaÂł tutaj do wÂątku-byÂłaby beczka Âśmiechu dla niego
Ja nie wiem- jak Joasia prowadziÂła serwisy w Poranku, to nikt nie pisaÂł publicznych listĂłw miÂłosnych :roll: Ale Jarek mĂłgÂłby jÂą przemaglowaĂŚ :P
Jakby kiedyœ robi³ Poranek z Joasi¹ ( :rydzyk: ) to móg³by jej o nas coœ szepn¹Ì :devil:
Ona jest fajna bo potrafi sÂłuchaĂŚ I za duÂżo nie gdacze za uszami Nam
Szczupaczek-super
No ma ten plus, Âże nie gada jak najĂŞta :lol2:
I nie zadaje bez przerwy bezsĂŞsownych pytaĂą i nie narzeka :tanczy:
A teraz tak pomyÂśli o Tobie,gdy to przeczyta
BĂŞdĂŞ nadzwyczaj szczĂŞÂśliwy, jeÂśli choĂŚ na minutkĂŞ zagoszczĂŞ w jej myÂślach :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ja nie wiem- jak Joasia prowadziÂła serwisy w Poranku, to nikt nie pisaÂł publicznych listĂłw miÂłosnych Ale Jarek mĂłgÂłby jÂą przemaglowaĂŚ
Jakby kiedyœ robi³ Poranek z Joasi¹ ( ) to móg³by jej o nas coœ szepn¹Ì
A Joasia by odpowiedziaÂła 'O :aniol: O tych anioÂłkach chĂŞtnie porozmawiam..' :tanczy:
Ciekawe czy Joasia dostaje takie listy :shock: JeÂśli jakis taki dostaÂła,to moÂże dlatego nie otwiera od obcych ;( Jezzzu jak to ohydnie brzmi ;(
No ma ten plus, Âże nie gada jak najĂŞta
I nie zadaje bez przerwy bezsĂŞsownych pytaĂą i nie narzeka

Zuh dziewczyna :aniol: Musimy patrzeĂŚ na same pozytywy a bedzie Âłatwiej :aniol:
BĂŞdĂŞ nadzwyczaj szczĂŞÂśliwy, jeÂśli choĂŚ na minutkĂŞ zagoszczĂŞ w jej myÂślach
Ej ja tez tak chce :)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

A Joasia by odpowiedziaÂła 'O O tych anioÂłkach chĂŞtnie porozmawiam..'
Ciekawe czy Joasia dostaje takie listy JeÂśli jakis taki dostaÂła,to moÂże dlatego nie otwiera od obcych Jezzzu jak to ohydnie brzmi
ÂŻe niby my obcy :shock: Od nas to chyba sama przyjemnoÂśc listy czytaĂŚ :tanczy:
KuŸniar jakby o nas zacz¹³ mówiÌ Joasi, to ona by odpowiedzia³a : Jarek, o kim ty pieprzysz w ogóle :shock: :evil: I byœmy poznali nasz¹ s³awê ;( ;(
Zuh dziewczyna Musimy patrzeĂŚ na same pozytywy a bedzie Âłatwiej
Nawet jak bym chciaÂł patrzeĂŚ na negatywy, to siĂŞ za bardzo dopatrzeĂŚ nie moge :hmm: A Ty coÂś widzisz :rozglada:

Ej ja tez tak chce
WyÂślij jej maila :tanczy: Jak bĂŞdzie wyrzucaĂŚ, to sobie pomyÂśli, co to za natrĂŞt znĂłw pisze :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

ÂŻe niby my obcy Od nas to chyba sama przyjemnoÂśc listy czytaĂŚ
KuŸniar jakby o nas zacz¹³ mówiÌ Joasi, to ona by odpowiedzia³a : Jarek, o kim ty pieprzysz w ogóle I byœmy poznali nasz¹ s³awê
Wtedy bym st¹d odszed³ jak kolega z s¹siedniego w¹tku :rozglada: Wiêc jak macie mnie doœÌ to zrobic prowokacjê i spokój :spiewa:
Nawet jak bym chciaÂł patrzeĂŚ na negatywy, to siĂŞ za bardzo dopatrzeĂŚ nie moge A Ty coÂś widzisz
ChodziÂło mi o to ,Âże moÂżna dostrzec w obecnej sytuacji :hyh: W Joasi nie :P To znaczy kaÂżdy ma jakies wady,pewnie Joasia tez nie jest idealna( :shock: )ale to jest Joasia :D
WyÂślij jej maila Jak bĂŞdzie wyrzucaĂŚ, to sobie pomyÂśli, co to za natrĂŞt znĂłw pisze
Nie bo nie chcê bezimiennie uton¹Ì w œmieciach i otrebach wirtualnych :devil: Wolê sie tu p³awiÌ miedzy innymi z Toba jak goœciuwa 8) :devil:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

DziÂś kamera "braÂła" bardzo blisko JoasiĂŞ , nie sposĂłb byĂŚ twardym na taki widok..
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Poniewa¿ rozpoczêliœcie akcjê wspomnieniow¹ "Joasia, której ju¿ nie ma", do³¹czam siê do akcji: oto Joasia - reporterka - luty b.r.
Obrazek Obrazek
oraz Joasia - prezenterka Podsumowania Dnia - wiosna b.r.
Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Wow :!: :shock: Ale tu przepiĂŞknie :tanczy: :tanczy: AÂż siĂŞ Âłezka w oku krĂŞci oglÂądajÂąc te ostatnie przypominajÂące ujĂŞcia ;( No ale jakto mĂłwiÂł Ebi chÂłopaki nie pÂłaczÂą 8)
Musimy rozszerzyc front tej akcji przypominaj¹cej :tanczy: Mo¿e zrobimy wystawe sztuki wspó³czesnej i minionej :aniol: Joasia jest niesamowita :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Musimy rozszerzyc front tej akcji przypominaj¹cej :tanczy: Mo¿e zrobimy wystawe sztuki wspó³czesnej i minionej :aniol: Joasia jest niesamowita :aniol:
Jestem za :plus: ChociaÂż w zasadzie wszystkie moje materiaÂły dowodowe (Âże Joasia jest niesamowita ) znajdujÂą juÂż siĂŞ w sieci, ale moÂżna by to jakoÂś skonsolidowaĂŚ :lol:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Wtedy bym st¹d odszed³ jak kolega z s¹siedniego w¹tku Wiêc jak macie mnie doœÌ to zrobic prowokacjê i spokój
Kto by wtedy tak namiĂŞtnie pisaÂł o Joasi :spiewa:
Jak nie musisz odchodziĂŚ narazie, to siedÂź u Joasi i rĂłb swoje :cicho:
Poniewa¿ rozpoczêliœcie akcjê wspomnieniow¹ "Joasia, której ju¿ nie ma", do³¹czam siê do akcji: oto Joasia - reporterka - luty b.r.
Wspania³oœci :tanczy: Niby ta sama Joasia, ale ta atmosfera wok³ó niej zupe³nie inna ;(
Jak to byÂłoby wspaniale, Âżeby moÂżna byÂło jÂą znĂłw zobaczyĂŚ w tych akcjach :rydzyk:
ZwÂłaszcza, Âże ja zawsze uwaÂżaÂłem, Âże jest lepszÂą reporterkÂą niÂż prezenterkÂą :rozglada:
Musimy rozszerzyc front tej akcji przypominaj¹cej Mo¿e zrobimy wystawe sztuki wspó³czesnej i minionej Joasia jest niesamowita
Jestem za ChociaÂż w zasadzie wszystkie moje materiaÂły dowodowe (Âże Joasia jest niesamowita ) znajdujÂą juÂż siĂŞ w sieci, ale moÂżna by to jakoÂś skonsolidowaĂŚ
To co, moÂże siĂŞ zrzucimy na jakiÂś banner reklamowy na onecie albo wp, zrobimy promocja Joasi :devil: Najlepiej teÂż na jej wÂłasnym podwĂłrku, czyli tvn24.pl :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Kto by wtedy tak namiĂŞtnie pisaÂł o Joasi
Jak nie musisz odchodziĂŚ narazie, to siedÂź u Joasi i rĂłb swoje
Nie no nie dam siê tak ³atwo usun¹Ì :D Mam tu etat na opiewacza Joasi :tanczy: Zreszta nie tylko ja przecie¿ :aniol:
Wspania³oœci Niby ta sama Joasia, ale ta atmosfera wok³ó niej zupe³nie inna
Jak to byÂłoby wspaniale, Âżeby moÂżna byÂło jÂą znĂłw zobaczyĂŚ w tych akcjach
ZwÂłaszcza, Âże ja zawsze uwaÂżaÂłem, Âże jest lepszÂą reporterkÂą niÂż prezenterkÂą
No dobra dobra juÂż tak nie ubolewaj nad tym :devil: :devil: Ups,sorki,Âże tak ostro :lol2:
Ale dbam o TwojÂą kondycjĂŞ bo jak zrobimy wystawĂŞ,to po co miaÂłbys siĂŞ poryczeĂŚ tam-tam moÂże byĂŚ wiĂŞcej takich cudeniek :tanczy:
epsztajnek pisze:Jestem za ChociaÂż w zasadzie wszystkie moje materiaÂły dowodowe (Âże Joasia jest niesamowita ) znajdujÂą juÂż siĂŞ w sieci, ale moÂżna by to jakoÂś skonsolidowaĂŚ
arczi pisze:To co, moÂże siĂŞ zrzucimy na jakiÂś banner reklamowy na onecie albo wp, zrobimy promocja Joasi Najlepiej teÂż na jej wÂłasnym podwĂłrku, czyli tvn24.pl
A moÂże przygotowaĂŚ jakaÂś niespodzianke-300 strona siĂŞ zbliÂża-kaÂżda okazja jest dobra :aniol:
ZebraĂŚ jakoÂś to fajnie-no nie wiem jak by to zrobiĂŚ-trochĂŞ czasu by tez trzeba by poÂświĂŞciĂŚ :roll: PomyÂślimy ;)
A co do banerĂłw :mhm: A jak walnÂą za wynajem tysiÂąc zÂłotych za dzieĂą :shock:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No dobra dobra juÂż tak nie ubolewaj nad tym Ups,sorki,Âże tak ostro
Ale dbam o TwojÂą kondycjĂŞ bo jak zrobimy wystawĂŞ,to po co miaÂłbys siĂŞ poryczeĂŚ tam-tam moÂże byĂŚ wiĂŞcej takich cudeniek
No dobra, juÂż siĂŞ nie bĂŞdĂŞ tak ekscytowaÂł :stop:
A na ewentualnych wernisaÂżach bĂŞdĂŞ w jak najlepszej kondycji :tanczy:
A moÂże przygotowaĂŚ jakaÂś niespodzianke-300 strona siĂŞ zbliÂża-kaÂżda okazja jest dobra
ZebraĂŚ jakoÂś to fajnie-no nie wiem jak by to zrobiĂŚ-trochĂŞ czasu by tez trzeba by poÂświĂŞciĂŚ PomyÂślimy
A co do banerĂłw A jak walnÂą za wynajem tysiÂąc zÂłotych za dzieĂą
MoÂżna byÂłoby o czymÂś pomyÂśleĂŚ, ale chyba juÂż za maÂło czasu na jakieÂś wielkie przygotowania :rozglada: Chyba skromnie uczcimy ten kolejny rozdziaÂł :aniol:
A ceny nie sÂą takie przeraÂżajÂące :arrow: Na stronie tvn24.pl jest taki cennik, ale dosyĂŚ trudno siĂŞ w nim mnie poÂłapaĂŚ :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No dobra, juÂż siĂŞ nie bĂŞdĂŞ tak ekscytowaÂł
A na ewentualnych wernisaÂżach bĂŞdĂŞ w jak najlepszej kondycji
Ja przepraszam,Âże tak zaatakowaÂłem ale wiesz jako oprowadzacz musisz mieĂŚ umysÂł trzeÂźwy i wolny od przesadnych emocji :lol2: Jeszcze bĂŞdziesz musiaÂł nabyĂŚ Joasio-identyfikator :D
MoÂżna byÂłoby o czymÂś pomyÂśleĂŚ, ale chyba juÂż za maÂło czasu na jakieÂś wielkie przygotowania Chyba skromnie uczcimy ten kolejny rozdziaÂł
A ceny nie sÂą takie przeraÂżajÂące Na stronie tvn24.pl jest taki cennik, ale dosyĂŚ trudno siĂŞ w nim mnie poÂłapaĂŚ
Nie mogê go znaleŸÌ :hyh: Ale nie pomyœleliœmy,¿e nie mamy praw do Jej wizerunku :shock: Co gorsza pewnie mieÌ ich nie bedziemy :? Wiêc pozostaje to co jest-ale ja nie narzekam ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ja przepraszam,Âże tak zaatakowaÂłem ale wiesz jako oprowadzacz musisz mieĂŚ umysÂł trzeÂźwy i wolny od przesadnych emocji Jeszcze bĂŞdziesz musiaÂł nabyĂŚ Joasio-identyfikator

Ja nawet siĂŞ nie zorientowaÂłem, Âże to byÂł jakiÂś atak :devil:
Spoko- wiem co ewentualnie trzeba mĂłwiĂŚ o Joasi i jakie jej zakÂątki najlepiej poruszyĂŚ :D A taki identyfikator to musi sama Wielka Pani wystawiĂŚ :shock:
Nie mogê go znaleŸÌ Ale nie pomyœleliœmy,¿e nie mamy praw do Jej wizerunku Co gorsza pewnie mieÌ ich nie bedziemy Wiêc pozostaje to co jest-ale ja nie narzekam
Tutaj jest :D No rzeczywiÂście brak nam takich praw autorskich :hmm: Szkoda, Âże nie dysponujemy prawami do tej wizerunku :rozglada: A jakby siĂŞ np. obruszyÂła, Âże nie wolno publikowaĂŚ jej capsĂłw w sieci :shock:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:A taki identyfikator to musi sama Wielka Pani wystawiĂŚ
DziÂś miaÂłbyÂś szanse bo Bogini wydaje siĂŞ byĂŚ w dobrym humorku :tanczy:
No rzeczywiÂście brak nam takich praw autorskich Szkoda, Âże nie dysponujemy prawami do tej wizerunku A jakby siĂŞ np. obruszyÂła, Âże nie wolno publikowaĂŚ jej capsĂłw w sieci
No nie wiem co by to byÂło :shock: Ale myÂśle,Âże Joasi to nie przeszkadza-myÂślĂŞ,Âże niektĂłrymi sama byÂłaby zachwycona :lol2:

Dziœ nie da³o siê zrobiÌ capsów,wiêc skupi³em siê wy³¹cznie na ogl¹daniu :aniol:
Epsztajnek to jedyna nadzieja :rydzyk:
MakijaÂżyk dzis pierwsza klasa-idealnie dopracowany :brawa: :P :aniol: Joasia od czasu do czasu siĂŞ uÂśmiechaÂła,szczegĂłlnie po materiale o angliku kierowcy w Polsce :tanczy:
DziÂś z kolei kadrowanie z 'bliskiej' Joasi szybko uciekaÂło :shock:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dodali juÂż JoasiĂŞ do serwisu Znani Polacy, byÂła na minusie (-1,11) a po mojej ocenie jest -0.71 :)
Jednak to wci¹¿ jest na minusie ;(
WyglÂąda niestety na to, Âże Joasia ma wÂąskie grono fanĂłw ;(
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

kamilo pisze:Dodali juÂż JoasiĂŞ do serwisu Znani Polacy, byÂła na minusie (-1,11) a po mojej ocenie jest -0.71 :)
Jednak to wci¹¿ jest na minusie ;(
WyglÂąda niestety na to, Âże Joasia ma wÂąskie grono fanĂłw ;(
na starcie miaÂła +10 przy moich 7 pkt. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 8 gości