Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

I tu jest wÂłaÂśnie problem z tym zajawkami, bo sÂą pociĂŞte na kawaÂłki.
Dzisiejsza skoĂączyÂła siĂŞ w swojej treÂści fatalnie, mam na myÂśli tĂŞ wypowiedÂź Steinbach o tolerancji i potrzebie dialogu, ktĂłrÂą to niestety wypowiedÂź Anita po czĂŞÂści sprowokowaÂła :/
Black, pozwolĂŞ sobie stwierdziĂŚ, Âże twĂłj problem polega na tym, Âże podchodzisz do problemu wypĂŞdzeĂą bardzo emocjonalnie. Z dwĂłch powodĂłw: po pierwsze, Âże jesteÂś dumnym patriotÂą, no a po drugie, to oczywiÂście Anita i kwestia jej podejÂścia do tematu.
Dra¿ni Ciê jej serdecznoœÌ wzglêdem Steinbach (zw³aszcza w tej kawiarni, do tego Anita tak piêknie tam wygl¹da), no ale z drugiej strony masz od Anity pytania - niecukierkowe - skierowane do Steinbach.
I juÂż sam nie wiem, co o tym myÂśleĂŚ, w ktĂłrÂą stronĂŞ ten program tak naprawdĂŞ zmierza :roll:
Mo¿e jednak poczekajmy na ca³oœÌ odcinka. Kiedy zobaczymy pe³en monta¿ ³atwiej bêdzie wywnioskowaÌ, jak ma byÌ wymowa tego programu. Na razie widzimy, ¿e przedstawione s¹ stanowiska obydwu stron.
Anita w roli autorki jest w o tyle dobrej sytuacji, ¿e bêdzie mog³a (choÌ wcale nie musi), czy to w zakoùczeniu, czy w trakcie, wyraziÌ swoj¹ opiniê. Po pi¹tkowych Faktach wiemy, ¿e jest do tego zdolna, tylko, ¿e ró¿nica polega na tym, ¿e w Faktach nie wypada³o tego robiÌ, a tutaj, w kwestii CPW, nale¿a³oby to zrobiÌ. Zobaczymy za tydzieù, jak zadecydowa³a Anita.

Emocje tak ciĂŞ chwyciÂły, Âże nawet nie pogratulowaÂłeÂś mi instynktu, co do pory emisji :wink:
A jednak 15:35 zdecydowali siĂŞ wyemitowaĂŚ zajawkĂŞ - nie rozumiem i pewnie nigdy nie zrozumiem, dlaczego tak Âświrowali dziÂś z tÂą godzinÂą w reklamach?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Na razie widzimy, Âże przedstawione sÂą stanowiska obydwu stron.
SÂą dwie strony nie tylko polsko-niemiecka, ale na szczĂŞÂście sÂą przedstawione dwa stanowiska po stronie niemiecko-niemieckiej. Ludzie mĂłwiÂący dobrze po polsku, ktĂłrzy studzÂą zapaÂły pani Steinbach.
Ale sÂą teÂż te stanowiska odrĂŞbne.
Jacy Ci Polacy straszni, biedne Steinbach i jej przyjació³ka Helga, doœwiadczy³y takiej wrogoœci, przebywaj¹c w Polsce na debacie zorganizowanej przez Rzeczpospolit¹ :? Odczuwa³y strach - mo¿e jednak by³ to strach przed prawd¹, której tak bardzo nie chc¹ zrozumieÌ :?
A jednak 15:35 zdecydowali siĂŞ wyemitowaĂŚ zajawkĂŞ
Taaa... JacoĂą poinformowaÂł o tym, Âże ''zaprasza na kolejny odcinek 'Damy Pik'', programu Anity Werner''.
Teraz jest jakiÂś porzÂądek Na razie jest staÂła pora kiedy DP siĂŞ zaczyna - widzowie oddychajÂą z ulgÂą.
Bêd¹ w pe³ni szczêœliwi, kiedy jeszcze zrozumiej¹, ¿e przez 3 tygodnie to s¹ zajawki, a ca³oœÌ w ostatni¹ sobotê miesi¹ca :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie mo¿e mi ta Dama Pik zejœÌ z myœli - ciekawe dlaczego? :wink:
W kwestii obdarowywania PolakĂłw stereotypami, to zgodzĂŞ siĂŞ z TobÂą Black, Âże wielu obcokrajowcĂłw postrzega nas jako dziwakĂłw z kompleksem historii, trudno, trzeba z tym ÂżyĂŚ :?
Anita zdaje siê, chcia³a zaprezentowaÌ zupe³nie inny typ Polaka. By³o jej tym ³atwiej uzyskaÌ taki efekt, bo jest osob¹ zrównowa¿on¹, zdystansowan¹, konkretn¹ w szczegó³ach no i przede wszystkim jest kobiet¹ z klas¹.
Odcinek jest wyj¹tkowo interesuj¹cy. Kontrowersyjny za spraw¹ bohaterki, st¹d burza w naszych wnêtrzach, kiedy widzimy dobrze bawi¹c¹ siê w towarzystwie Steinbach Anitê, ale nale¿y zauwa¿yÌ, ¿e odcinek bardzo przemyœlany, dopracowany w szczegó³ach i spektakularnie zrobiony.
Czas wiĂŞc na kilka uwag technicznych :wink:
Wysz³y na jaw przy okazji zdolnoœci re¿yserskie Anity, a i za scenariusz nale¿¹ siê jej wielkie brawa - dla pe³noœci, brawa te¿ dla reszty ekipy, no ale nie ulega w¹tpliwoœci, ¿e autork¹ jest Anita i to jej nale¿¹ siê w pierwszym rzêdzie laury :]
Co do tej sprektakularnoÂści, to nie byÂło jej w poprzednich odcinkach. Owszem byÂł ruch, dynamizm, ale nie byÂło takich emocjonujÂących przeÂżyĂŚ, nie byÂło tygrysa - aÂż mnie ciarki przechodziÂły, kiedy widziaÂłam wczoraj, jak ta bestia rzuca siĂŞ na siatkĂŞ :D BojĂŞ siĂŞ nawet pomyÂśleĂŚ co by byÂło, gdyby to tygrysiÂątko wydostaÂło siĂŞ na zewnÂątrz :nie: :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

BojĂŞ siĂŞ nawet pomyÂśleĂŚ co by byÂło, gdyby to tygrysiÂątko wydostaÂło siĂŞ na zewnÂątrz :nie: :evil2:
No to moÂże lepiej o tym nie myÂśl :[
Steinbach zapewnia³a, ¿e nie ma nic wspólnego z tym zwierzêciem..., to niby dlaczego z tak¹ werw¹ i agresj¹ reagowa³o :?: :wink: Czu³o w pobli¿u bratni¹ naturê, a wiêc zagro¿enie :evil2: Anita œwietnie wykorzysta³a i wplot³a w fabu³ê DP upersonifikowanego przez tê niemieck¹ gazetê tygrysa :brawo:
O spektakl i wraÂżenia dla widzĂłw zatroszczyÂła siĂŞ :D SÂą teÂż elementy, dziĂŞki ktĂłrym DP, przy odrobinie hojnoÂści ze strony szefostwa, wylÂąduje w tvnstyle :? Patrz: Steinbach kupujÂąca buty, rozmiar 42, Steinbach potrafiÂąca ugotowaĂŚ tylko wodĂŞ, itp.

Bardzo dobrze natomiast staÂło siĂŞ, Âże Anita w koĂącu zdecydowaÂła trochĂŞ czĂŞÂściej pokazywaĂŚ siĂŞ, dziĂŞki temu moÂżemy oglÂądaĂŚ w ''niecodziennych''- dla nas - sytuacjach. PrzecieÂż w faktach nie zobaczymy jak spaceruje po zoo, w tym pÂłaszczyku i skĂłrzanych rĂŞkawiczkach, nie zobaczymy jak pÂłynie promem, czy goÂści w tradycyjnej, lecz luksusowej kawiarni. Co prawda w poprzednich odcinkach teÂż widaĂŚ byÂło jak spaceruje po ulicach Pragi, czy Kijowa, ale tym razem jest to lepiej, bardziej widowiskowo pokazane :D
Wysz³y na jaw przy okazji zdolnoœci re¿yserskie Anity, a i za scenariusz nale¿¹ siê jej wielkie brawa
A wiĂŞc :brawo:
WidaÌ, ¿e drzemie w niej ogromny potencja³ energii, który jest marnowany, zepchniêty w stan wegetacji :evil: Anita daje upust tej energii w DP - z jednej strony dobrze, ¿e daje z siebie tak wiele przy realizacji programu, z drugiej szkoda, ¿e dzieje siê tak kosztem jej obecnoœci w bie¿¹cych sprawach kraju i œwiata :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ale numer :D
W³¹czam dzisiaj telewizor o 8:15, ogl¹dam serwis, jem œniadanko, a tu nagle moj¹ uwagê przykuwa d³uga, szczup³a, czarna rêka, która pojawi³a siê w lewym rogu ekranu :lol:
Anita na stanowisku - okazaÂło siĂŞ po chwili, kiedy byÂło juÂż widaĂŚ jÂą dokÂładnie :lol: Ubrana w czarny golf :D

A wiĂŞc bĂŞdzie dzisiaj miaÂła Fakty :D
Patrycja z pociechami pewnie wyjechaÂła z okazji ferii :D

A co do tygryska, to przecieÂż nie od dzisiaj wiadomo, Âże Anita lubi zwierzĂŞta :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To ci niespodzianka :D
To ci Anita :[ Nic nam w piÂątek nie zakomunikowaÂła.
Z jednej strony super, Âże w ogĂłle jest, a z drugiej prowadzÂąc fakty, nie bĂŞdzie mogÂła wystÂąpiĂŚ w tym tygodniu w poranku :/ A ja z dwojga zÂłego wolĂŞ juÂż poranki...
A co do tygryska, to przecieÂż nie od dzisiaj wiadomo, Âże Anita lubi zwierzĂŞta :wink:
Anita w ogĂłle lubi zwierzĂŞta, a co najistotniejsze zwierzĂŞta lubiÂą jÂą - tych bestii nie da siĂŞ oszukaĂŚ - wiem to po przykÂładzie kocura Funcky :evil2:
Wystarczy wspomnieĂŚ tylko te dwa plenerowe poranki z Sopotu i z Zakopanego. ZwÂłaszcza w Zakopanem, kiedy to do Anity podszedÂł podczas przeglÂądu prasy kudÂłaty pies, a ona jednoczeÂśnie czytaÂła gazety i gÂłaskaÂła psinĂŞ :P
A tu jeszcze natrafiÂłem na 'pamiÂątkowe' zdjĂŞcie ze strony tvn24
Obrazek
U stĂłp Anity rozÂłoÂżony pies Havlovej :D
Z tego, co wiem, dowiedziaÂłem siĂŞ szukajÂąc (bezskutecznie :/ ) zdjĂŞĂŚ z premiery filmu, Martyna ma wilki :smile: Anita, kiedy odwiedza MartynĂŞ, jeÂśli ta jest jeszcze w posiadaniu pieskĂłw, na pewno ze smutkiem i ÂżaÂłoÂściÂą spoglÂąda na te wierne psiny ;( Wiem, Âże chciaÂłaby bardzo mieĂŚ wÂłasne zwierzÂątko... MĂłwiÂła o tym w wywiadzie dla Marie Claire: ''zawsze chciaÂłam mieĂŚ psa, teraz mam owcĂŞ i to prosto z nowej Zelandii!'' - owieczka przepiĂŞkna, przyznajĂŞ, alt to tylko pluszak :/ A wiĂŞc nie ma tej obustronnej wiĂŞzi, kiedy Anita ma gorszy dzieĂą, owieczka nie podbiegnie, nie poÂłoÂży pyka na kolanach, nie spojrzy prosto w oczy wielkimi brÂązowymi Âślepiami :sad:
DomyÂślam siĂŞ, Âże sytuacja Âżyciowa Anity, czyli Âżycie w pojedynkĂŞ, nadal uniemoÂżliwia jej zaopiekowanie siĂŞ jakimÂś zwierzakiem, ale nic prostszego, moje psiny (2 owczarki niemieckie) sÂą w stanie, za drobnym przekupstwem, pokochaĂŚ kaÂżdego :D No, ale moÂże Anita ma za maÂłe mieszkano, jak na dwa wilki :roll: To nic :D MogÂłaby u nas zamieszkaĂŚ :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Monster

Post autor: Monster »

A co do tygryska, to przecieÂż nie od dzisiaj wiadomo, Âże Anita lubi zwierzĂŞta :wink:
Ale najbardziej Anita lubi rajdy samochodowe w ktĂłrych bierze udziaÂł jako kierowca :shock:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No jasne :D To pewnie miĂŞdzy innymi dlatego przyjaÂźniÂą siĂŞ z MartynÂą - majÂą wspĂłlnÂą pasjĂŞ - samochody :P


Anita ma na koncie nawet kilka pucharĂłw - jeden za zajĂŞcie I miejsca :spoko:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Teraz juÂż chyba nie ma czasu nawet na rajdy :sad:
Z jednej strony super, Âże w ogĂłle jest, a z drugiej prowadzÂąc fakty, nie bĂŞdzie mogÂła wystÂąpiĂŚ w tym tygodniu w poranku :/
No, jeszcze nie jest powiedziane, Âże bĂŞdzie caÂły tydzieĂą. Patrycja moÂże nie mogÂła uruchomiĂŚ samochodu :wink:
Nie :D To z pewnoÂściÂą urlop :D
Black Jack pisze:MogÂłaby u nas zamieszkaĂŚ :lol:
A i wolna sypialnia by siĂŞ znalazÂła, potrzebny by byÂł tylko maÂły remoncik....... zresztÂą, po co marnowaĂŚ kasĂŞ - Ty byÂś siĂŞ na pewno z AnitÂą chĂŞtnie podzieliÂł :wink: :lol:
Wiem, Âże chciaÂłaby bardzo mieĂŚ wÂłasne zwierzÂątko... MĂłwiÂła o tym w wywiadzie dla Marie Claire: ''zawsze chciaÂłam mieĂŚ psa, teraz mam owcĂŞ i to prosto z nowej Zelandii!'' - owieczka przepiĂŞkna, przyznajĂŞ, ale to tylko pluszak :/
AleÂż Black, Anita ma jeszcze Wiktora :lol: Ale on jest chyba teraz strasznie zimny, w koĂącu odlany z metalu :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

No no. Anita nam siĂŞ robi kobietÂą pracujÂącÂą :D Ale ja teÂż z dwojga zÂłego wolĂŞ Poranki.
Ty[Black] byÂś siĂŞ na pewno z AnitÂą chĂŞtnie podzieliÂł
W to to ja nie wÂątpie.
moje psiny (2 owczarki niemieckie)
No Black czemu siĂŞ wczeÂśniej nie pochwaliÂłeÂś :?: Ja teÂż mam owczarka, tylko jednego. Cudowne zwierze.
ObrazekAleÂż Black, Anita ma jeszcze Wiktora Laughing Ale on jest chyba teraz strasznie zimny, w koĂącu odlany z metalu :lol:
PrzydaÂłaby siĂŞ jeszcze Telekamera, Âżeby Wiktor nie byÂł samotny :D , ale o tym nie ma, przynajmniej na razie co myÂśleĂŚ :(
Kto to widziaÂł w dzieĂą -23*C :x :x :x No i przegapiÂłem zjawkĂŞ.Co gorsza zdaÂłem sobie sprawĂŞ, Âże caÂłoÂści teÂż nie zobaczĂŞ, a akurat tÂą Steinbach chciaÂłem szczegĂłlnie zobaczyĂŚ.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Szkoda, Âże caÂłoÂści nie zobaczysz, bo zapowiada siĂŞ niezwykle interesujÂący odcinek ''Damy Pik'' :]
MoÂże za jakiÂś czas bĂŞdziesz miaÂł okazjĂŞ na tvnstyle zobaczyĂŚ :roll:

Mia³aœ racjê Funcky (nie w przypadku sypialni - moje ³ó¿ko ma ledwo 180cm d³ugoœci :evil2: ), to wcale nie by³o pewne, ¿e Anita bêdzie ca³y tydzieù w faktach, bo... nie bêdzie :/ Na zakoùczenie powiedzia³a tylko: ''do zobaczenia'' - a wiêc chyba jutro siê nie zobaczymy :sad:
Jest za to realna szansa na poranek :D PoÂżyjemy, zobaczymy.
A fakty, jak to fakty: ''czas ma w nich znaczenie'', a wiĂŞc szybko, szybciej. DziÂś na szczĂŞÂście Anita powstrzymaÂła siĂŞ od prezentowania wÂłasnego zdania politycznego.
Ale jak nie trudno siê domyœliÌ wiêksz¹ czêœÌ programu zdominowa³ mróz :]

Dziœ poniedzia³ek - Anicie musia³a widzieÌ siê krzywda, kiedy dowiedzia³a siê, ¿e bêdzie musia³a przyjœÌ na pocz¹tku tygodnia do pracy - przecie¿ to rzadkoœÌ :?

PS Michaek, aleÂż chwaliÂłem siĂŞ nie raz :] ChciaÂłbyÂś skojarzyĂŚ swojego owczarka :?: :wink: Ja mam parkĂŞ :evil2: :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Blacky ja bym chcia³¹ skojarzyÌswojego psiaka z owczarkiem ale nizinnym :evil2: da³o by siê za³atwiÌ :D ???

Ja myslê Funcky ¿e Black to mog³ by siê sypialni¹ podzieliÌ z Anit¹ a nawet spaÌ u stóp ³ó¿ka :D

Ale do rzeczy Anita dzisiaj w nietypowej fryzurze :]
dluÂższe proste wÂłosy przylizane ;) bardzo Âładnie ale ta marynara czy ona moÂże byĂŚ Âładnie ubrana tylko w porankaĂŚ :/ ???
ÂŚwietne zapowiedzi :D no i super 2 razy maÂło nie parsknĂŞÂła Âśmiechem po materiale o susÂłach i posÂłach oraz o tym chÂłopaczku z pomponami :D

myÂślĂŞ Âże Anita mogÂła by sobie takie susÂła w klatce zamiast psa trzymaĂŚ :]
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bardzo fajny forszpan - "Przystanek Alaska, przystanek mrĂłz (?), przystanek polityka, przystanek suseÂł". :D
ZaskakujÂąca, aczkolwiek Âładna fryzura. Bez zaskoczenia z fatalnym ubraniem... :?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Kamuii wrĂłciÂłaÂś :jupi: od razu raÂźniej :D

PoczÂątku akurat nie sÂłyszaÂłam :/ Ale fajna ukÂładanka sÂłowna :D
Black Jack pisze:Na zakoĂączenie powiedziaÂła tylko: ''do zobaczenia'' - a wiĂŞc chyba jutro siĂŞ nie zobaczymy :sad:
Czyli Patrycji jednak samochĂłd nie odpaliÂł :roll: Nie, przecieÂż to musiaÂło byĂŚ wczeÂśniej ustalone, bo Anita bardzo wczeÂśnie jak na swoje moÂżliwoÂści pojawiÂła siĂŞ w pracy. Tylko, Âżeby nie wyjechaÂła nagrywaĂŚ rozmĂłw do Damy Pik.
DziÂś na szczĂŞÂście Anita powstrzymaÂła siĂŞ od prezentowania wÂłasnego zdania politycznego.
Och Blacky, nie udawaj, Âże tego nie wyÂłapaÂłeÂś :? Nikt tego nie zauwaÂżyÂł?
A materiaÂł o susÂłach niby czym byÂł?
PrĂłbÂą negatywnej kampanii PiS. Anita chyba ze trzy razy powtarzaÂła, Âże posÂłanka PiS to, posÂłanka PiS tamto. No i wniosek byÂł taki, Âże PiS jest winien temu, Âże bĂŞdzie trzeba wypĂŞdzaĂŚ z lotniska susÂły :? Cholera, jak bociany w tym roku nie przylecÂą, to teÂż bĂŞdzie wina PiS :evil2: ÂŻartujĂŞ sobie, ale zaczyna mnie martwiĂŚ, Âże Anita coraz bardziej zaczyna ulegaĂŚ kampanii na rzecz PO. Przypominam zeszÂłoroczna w niczym nie pomogÂła :lol:
Nie chodzi mi o to, ¿eby nie mówi³a czyj to jest pomys³ (ten z przesiedleniem sus³ów), ale ¿eby mówi³a tak samo o z³ych zagrywkach Platformy :? Czego niestety w popo³udniowych siê nie robi, a jak ju¿ PO narozrabia, to tak siê przedstawi newsa, ¿e rola w tym PO jest niezauwa¿alna - mam na myœli g³osowanie nad becikowym i materia³ Firleja - kto ogl¹da³ wie, o czym piszê :?
Dobrze, Âże Fakty popoÂłudniowe sÂą maÂło liczÂącym siĂŞ dziennikiem, bo inaczej CiesioÂłkiewicz wlepiÂłby Anicie naganĂŞ :evil2:
TrochĂŞ zboczyÂłam z tematu, a tu o dzisiejszej fryzurze Anity trzeba by napisaĂŚ - kto jej tak starannie wyprasowaÂł wÂłosy ? :D BeÂżowa marynarka wrĂłciÂła do Âłask - ktĂłry to juÂż rok na wizji :wink:

O kojarzeniu psiakĂłw, to moÂże w pm'sach piszcie, co? :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

kamuii pisze:Blacky ja bym chcia³¹ skojarzyÌswojego psiaka z owczarkiem ale nizinnym :evil2: da³o by siê za³atwiÌ :D :?: ?
Kamuii dla Ciebie wszystko :evil2: :wink:
kamuii pisze:Ja myslê Funcky ¿e Black to mog³ by siê sypialni¹ podzieliÌ z Anit¹ a nawet spaÌ u stóp ³ó¿ka :D
Ty to napisaÂłaÂś, ja siĂŞ pod tym nie podpisujĂŞ :wink: A co to ja mam wodĂŞ zamiast krwi :?: :wink:
kamuii pisze:Ale do rzeczy Anita dzisiaj w nietypowej fryzurze :]
dluÂższe proste wÂłosy przylizane :wink:
Marcin pisze: ZaskakujÂąca, aczkolwiek Âładna fryzura.
Te wÂłosy jÂą trochĂŞ chyba paraliÂżowaÂły, bo staÂła jakby poÂłknĂŞÂła kij od szczotki :evil2: Fryzura w porzÂądku :D
A strĂłj, marynarka dokÂładniej... wiekowa, ale z tych wiekowych, tĂŞ jako jednÂą z 2, jestem w stanie zaakceptowaĂŚ.
kamuii pisze:ÂŚwietne zapowiedzi no i super 2 razy maÂło nie parsknĂŞÂła Âśmiechem po materiale o susÂłach i posÂłach oraz o tym chÂłopaczku z pomponami
Bardzo fajny forszpan - "Przystanek Alaska, przystanek mrĂłz (?), przystanek polityka, przystanek suseÂł".
To fajnie wiedzieĂŚ, Âże Anicie humor dopisuje. I miÂło jest obserwowaĂŚ, Âże przykÂłada siĂŞ do ukÂładania zapowiedzi :D
Funckyrella pisze:Och Blacky, nie udawaj, Âże tego nie wyÂłapaÂłeÂś :? Nikt tego nie zauwaÂżyÂł?
A materiaÂł o susÂłach niby czym byÂł?
PrĂłbÂą negatywnej kampanii PiS.
Dzisiaj mam taki nastrój..., ¿e machn¹³em na to rêk¹ :D
To i tak dobrze, Âże Anita trzymaÂła tak dÂługo swĂłj obiektywizm na wysokim poziomie :]
kamuii pisze:myÂślĂŞ Âże Anita mogÂła by sobie takie susÂła w klatce zamiast psa trzymaĂŚ
Kamuii, ten biedny suseÂł zdechÂłby z gÂłodu, tak jak kwiatki Anity, ktĂłrych nie ma, a to by oznaczaÂło, Âże jest rĂłwnie niedobra jak pani poseÂł, ktĂłra chce wykurzyĂŚ susÂły z lotniska :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot], pinokio81 i 9 gości