Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kamuii wrĂłciÂłaÂś od razu raÂźniej
TeÂż siĂŞ ciesze Funcky :D
Mnie tam siĂŞ bardzo materiaÂł o susÂłach podobaÂł choĂŚ nie bardzo czaje o co afera... won z susÂłami gdzie indziej i po sprawie :]
MiÂłe zwierzÂątka nie powiem , ale jednak miejsca pracy teÂż wazne ;)

Co do Anity to bardzo mi siê podoba ¿e atakuje PiS i choÌ trochê mamy odpoczynku od PiSodupstwa w TVP itp... widac ¿e siê w TVN przestraszyli ustawy medialnej i nie stopuj¹ ró¿nych wypowiedzi prezenterów :]

Bardzo mnie cieszy Âże choĂŚ ktoÂś piĂŞtnuje ten cyrk ktĂłry funduje nam PiS od tygodnii Brawo Anito byle tak dalej ;)

Fryzura bardzo zaskakujÂąca :D
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kamuii, popatrz, prawie w jednej chwili wysÂłaliÂśmy post :D Ale jednoczeÂśnie siĂŞ minĂŞliÂśmy :/
W tamtym zapomniaÂłem przesÂłaĂŚ Ci :*
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A co to ja mam wodĂŞ zamiast krwi
Myœlê ze ewentualnie pozwoli³a by Ci siê zwin¹Ì w k³êbek w nogach :D
Btw Black pêdz do IKEI po ³ó¿ko odpowiednich rozmiarów czyli conajmniej z 185 cm :evil2: tylko nie wiem czy zd¹¿ysz przed zejœciem mrozów bo to trza jeszcze posk³adaÌ :D
Kamuii dla Ciebie wszystko
:evil2: wzajemnie :D:D

:*
[/quote]
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Zanim wybiorê siê do Ikei, muszê mieÌ pewnoœÌ, ¿e jest sens... :evil2:
A poza tym, to ze skÂładaniem ''ukÂładanek'' u mnie kiepsko :/ WiĂŞc Ikea odpada :wink:
pozwoli³a by Ci siê zwin¹Ì w k³êbek w nogach
CoÂś mi siĂŞ zdaje, Âże Kaskader by mnie ubiegÂł :wink:

Ehhh... no i chyba nie ma dziÂś Anity, tak jak przypuszczaÂłem :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie ma jej, nie ma - sprawdzam w ka¿dym serwisie i niestety, nie znajdujê tego, co bym chcia³a znaleŸÌ.
Raz nawet miaÂłam pewne urojenie, zdawaÂło mi siĂŞ, Âże widzĂŞ, jak ktoÂś szamota siĂŞ z torebkÂą :evil2: Ale to nie byÂła Anita.

WidziaÂłam za to reklamĂŞ sobotniej Damy Pik :D
A wiĂŞc juÂż tĂŞ w caÂłoÂści poÂświĂŞconÂą Steinbach - zaczyna siĂŞ od sceny w zoo i od tygryska :D
Tym razem widaĂŚ w reklamie AnitĂŞ, bo przy okazji reklamowania odcinka z paniÂą Havel, AnitĂŞ byÂło tylko sÂłychaĂŚ, a wiĂŞc sprawy idÂą w dobrym kierunku :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Trzeba oszczĂŞdzaĂŚ pĂłki co Âłzy i tĂŞsknotĂŞ trzymaĂŚ w ryzach, bo przeczucie mi podpowiada, Âże AnitĂŞ zobaczymy dopiero w przyszÂłym tygodniu ;( Nie liczÂąc ''Damy Pik'' oczywiÂście.
Oczywiœcie musimy jutro wstaÌ tradycyjnie o 6-stej - a przynajmniej obudziÌ siê choÌ na minutê o tej magicznej godzinie, a nó¿ widelec przeczucie mnie myli :roll: :wink:

Anita musiaÂła wczoraj ''asekurowaĂŚ'' koleÂżankĂŞ PatrycjĂŞ, bo ta miaÂła dziÂś chrypĂŞ - wiĂŞc maÂła infekcja...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nasz informator znalzÂł w necie :D ranking 100 dam zycia warszawy z 2004 roku :D
http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?p ... at_id=1030
Anita Werner Odkrycie TVN 24. Teraz awansowa³a. W weekendy prowadzi g³ówne wydanie Faktów w TVN.
:smiech: :smiech: taaaak awansowaÂła :D dobry zart a tuÂż pod niÂą Bozena Walter
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

kamuii pisze::smiech: :smiech: taaaak awansowaÂła :D dobry zart a tuÂż pod niÂą Bozena Walter
Popatrz na datĂŞ: 2004-03-08 :]
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kamilu orzeczytaj dokÂładnie mojego posta :] widze datĂŞ .... :D
chodzi tylko o to jak bardzo siĂŞ mylili
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Sorry... nie wiem jakim cudem nie zauwaÂżyÂłem. Ale i tak ta data duÂżo nie zmienia... pomyÂłka jak nic.

Ullala... co ja tutaj robiĂŞ :| JuÂż uciekam.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Dobry ten news Kamuii :smiech:

A jednak, Blacky przeczucie CiĂŞ myliÂło - jak dobrze :D
Mamy w zwiÂązku z tym za sobÂą wspaniaÂły Poradek z AnitÂą :super:

Ale Âżeby nie byÂł tak sÂłodko, to zacznĂŞ od koĂąca, a wÂłaÂściwie, to od ostatniej godziny Poranka, w ktĂłrej to Anita pojawiÂła siĂŞ zaledwie 3 razy i byÂły to wejÂścia po kilka niemalÂże sekund :[
No, ale ogĂłlnie ( do dziewiÂątej) byÂło wyÂśmienicie :D
Anita piĂŞknie wyglÂądaÂła, delikatny make up, wÂłosy lekko rozwichrzone :wink:
Ale na szczegĂłlne uznanie zasÂługuje dzisiejszy strĂłj Anity :super:
Kolorystycznie strza³ w dziesi¹tkê - br¹zowawy kolor idealnie skrojonej i idealnie le¿¹cej na Anicie marynarki, bardzo ³adna at³asowa br¹zowa bluzka i chyba te¿ br¹zowe, ale znacznie ciemniejsze spodnie - tak ³adnie i bez zarzutu ju¿ dawno Anita ubrana nie by³a :D
Dla oka miÂło, a wiĂŞc nie mogÂło byĂŚ teÂż inaczej dla ducha :D
Ku mojemu zdumieniu w Poranku by³y a¿ dwie rozmowy w studio z goœÌmi, a Anita w nich niezwykle swobodna i radosna :D
ByÂło mniej prognoz pogody i serwisĂłw, ale za to w ostatniej godzinie sobie te straty odrobili :/
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak superrrr, Âże siĂŞ myliÂłem w moich przeczuciach :jupi: Oby tak zawsze :wink:
Nasz informator znalzÂł w necie ranking 100 dam zycia warszawy z 2004 roku :D
http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?p ... at_id=1030
Anita Werner Odkrycie TVN 24. Teraz awansowa³a. W weekendy prowadzi g³ówne wydanie Faktów w TVN.
Przez chwilê myœla³em, co Ciê tak Kamuii dziwi, czy raczej œmieszy w tym newsie, ale po chwili do mnie dotar³o, ¿e w 2004 roku Anita g³ównych ju¿ nie prowadzi³a, a jej degradacja pog³êbia³a siê i pog³êbia³a z dnia na dzieù :evil:
News z 8 marca, Anita awansowaÂła niby w 2003 roku - przynajmniej wtedy dostaÂła Wiktora
Maj¹ coraz wiêkszy wp³yw na losy kraju, nie boj¹ siê odpowiedzialnoœci, odwa¿nie zdobywaj¹ coraz wy¿sze stanowiska. Ale pozostaj¹ kobiece i piêkne. Warszawianki s¹ wed³ug nas najlepiej ubranymi kobietami w Polsce. Mimo zabiegania i nat³oku pracy znajduj¹ czas dla rodziny i przyjació³.

Na naszej liœcie umieœciliœmy tylko 100 najbardziej wp³ywowych, jednak to wszystkie razem tworz¹ si³ê Warszawy. Chcielibyœmy, ¿eby stolica by³a taka jak jej mieszkanki - piêkna, prê¿na, przedsiêbiorcza i z uœmiechem patrz¹ca w przysz³oœÌ.
Jak ten opis z ''ÂŻycia Warszawy'' pasowaÂł do Anity, jakÂą mogliÂśmy oglÂądaĂŚ w 2003 roku, szkoda, Âże teraz juÂż wiele straciÂło na waÂżnoÂści :sad:

Anita w zupeÂłnie nowym stroju - wreszcieeeee, a co najwaÂżniejsze baaardzooo Âładnym stroju :P
Tyle ode mnie na razie, ale jakby kto czekaÂł na mojÂą relacjĂŞ z komentarzem :wink: to popoÂłudniem napiszĂŞ wiĂŞcej :D

Jednak nie omieszkam napisaĂŚ pewnej rzeczy :D Cholera :shock: Anita czytaÂła wywiad z JarosÂławem KaczyĂąskim - aÂż dziw, Âże pozwolili jej go w tvn24 przeczytaĂŚ :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

To by³o w trakcie trwania Poradka, zauwa¿, ¿e w jednym z pierwszych przegl¹dów mia³a miejsce salwa artyku³ów gani¹cych PiS, z Rzeczpospolitej, z Wyborczej :]
No ale tym bardziej dziwi fakt zacytowania s³ów prezesa, które by³y oczywiœcie w tonie jak najbardziej pozytywnym utrzymane :wink:
Anita w zupeÂłnie nowym stroju - wreszcieeeee, a co najwaÂżniejsze baaardzooo Âładnym stroju :P
:tak: bardzo ³adny, nowy - jak zauwa¿y³eœ - strój. Ja jestem pod najwiêkszym wra¿eniem marynarki - taka sztywna, idealnie dopasowana, idealna d³ugoœÌ - po prostu rewelacyjny krój :D Bluzeczka te¿ bardzo ³adna, a co najwa¿niejsze œwietnie pasowa³a pod tê marynarkê :D Domyœlam siê, ¿e taki strój, to by³ wydatek dla TVN24 :wink: ciekawe, czy jedyny taki wydatek na Anitê? Jeœli oczywiœcie sama nie ufundowa³a sobie tego stroju, bo mia³a ju¿ doœÌ siêgania po te szare marynary :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŚmieszne bardzo kurde Âśmieszne :/
wsta³am specjalnie o 6.00 rano ¿eby mame na poci¹g odprowadziÌ w³¹czam tvn 24 a tam obraz stoi na planszy i siê nie rusza.... ju¿ w tedy wiedzia³am ze na pewno Anita jest w poranku.... :mur:
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

kamuii pisze:ÂŚmieszne bardzo kurde Âśmieszne :/
wsta³am specjalnie o 6.00 rano ¿eby mame na poci¹g odprowadziÌ w³¹czam tvn 24 a tam obraz stoi na planszy i siê nie rusza.... ju¿ w tedy wiedzia³am ze na pewno Anita jest w poranku.... :mur:

O cholera :sad: To niedobrze :/
Taki cudny Poradek ciê min¹³ :sad:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 13 gości