Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Poradek? :D :D :D

WidzĂŞ, Âże Jakub Porada regularnie w Porankach robi swoje. :D Skoro wszĂŞdzie widzisz PoradĂŞ. :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wielka szkoda Kamuii :sad: Przynajmniej mogĂŞ liczyĂŚ na to, Âże ktoÂś przeczyta moje wypociny :wink:

Tak, tak Marcinie Funcky tak od 2 miechĂłw mĂłwi :? :D
Funckyrella pisze:Mamy w zwiÂązku z tym za sobÂą wspaniaÂły Poradek z AnitÂą :super:
Tak w skrĂłcie moÂżna napisaĂŚ o dzisiejszym ranku - Funcky, nazwa programu jak najbardziej trafiona, szkoda, Âże Anita pojawia siĂŞ tylko 1 raz w tygodniu, i Âże w gruncie rzeczy jest to program jednego prowadzÂącego :sad:
Jak do tej pory najbardziej zachwycaliÂśmy siĂŞ strojem Anity - od dÂłuÂższego czasu, tak Âładnego na sobie nie miaÂła.
Ale Âżeby nie byÂło, Âże nasze dzisiejsze pozytywne wraÂżenia zdominowaÂł strĂłj Anity, to od razu przejdĂŞ do spraw z goÂła merytorycznych :wink:
Ju¿ od 6-stej, kiedy pierwszy raz ujrza³em Anitê dozna³em piorunuj¹cego przebudzenia, wygl¹da³a piêknie, ubrana we wspania³¹ marynarkê... zaraz :roll: nie mia³o byÌ o stroju :lol: No nie da siê, nie wspomnieÌ o tym :D
No dobrze... :D Ju¿ od szóstej da³o siê wyczuÌ, ¿e poranek bêdzie wygl¹da³ nieco inaczej (nie tylko za spraw¹ stroju Anity :wink: ). Anita pokrótce przedstawi³a najwa¿niejsze tematy dnia, oczywiœcie najwa¿niejszy to uchwalony bud¿et, póŸniej mrozy, i nagle nieoczekiwanie, Anita wtr¹ci³a o wyborach palestyùskich i na chwilê przenieœliœmy siê do jednego z lokali wyborczych i obserwowaliœmy na ¿ywo, co siê tam dzieje, Anita w miêdzyczasie komentowa³a i przybli¿a³a widzom aktualn¹ sytuacjê polityczn¹ Palestyny.
I tak by³o przed kilkoma serwisami. Dziêki tym ³¹czeniom w³aœnie, mogliœmy podziwiaÌ nowe ujêcie w poranku - a te nie czêsto siê zdarzaj¹, mianowicie Anita sta³a z innej ni¿ zwykle strony biurka prezenterskiego, i nie sta³a za tylko przed barierk¹, czyli bli¿ej biurka :D PóŸniej - po komentarzu, by³o widaÌ, jak schodzi z tej szklistej pod³ogi. Ale nie tylko na starannych komentarzach Anity poprzestano. By³a telefoniczna rozmowa z Ann¹ Librowsk¹.
Ku mojemu zdumieniu w Poranku by³y a¿ dwie rozmowy w studio z goœÌmi, a Anita w nich niezwykle swobodna i radosna :D
Anita rozmawiaÂła miĂŞdzy innymi w studio, na tle tylnoprojekcyjnego ekranu, z JarosÂławem Kociszewskim o problemach PalestyĂączykĂłw i faktycznie byÂła podczas tej rozmowy swobodna i serdeczna :D A wiĂŞc po czĂŞÂści speÂłniÂło siĂŞ moje marzenie o goÂściach w poranku, szkoda jednak, Âże rozmowa taka krĂłtka :/

A skoro juÂż przy rozmowach poranka jestem, to od razu zajmĂŞ siĂŞ drugÂą studyjnÂą rozmowÂą, ktĂłrÂą przeprowadziÂła dziÂś Anita, teÂż na tle tylnoprojekcyjnego ekranu - panowie techniczni nabiegali siĂŞ dziÂś z fotelami :evil2:
By³a to rozmowa z p. Leszkiem Zaj¹cem, bodaj z Instytutu Pracy (?) o mrozie :D A dok³adniej o tym, czym taki du¿y mróz, jaki mamy od paru dni, mo¿e groziÌ w stosunkach pracownik - pracodawca. Chodzi³o w du¿ej mierze o spóŸnienia o nieobecnoœci. No i tutaj mogliœmy szczególnie obserwowaÌ, jak serdeczn¹ rozmówczyni¹ potrafi byÌ Anita :P Luzik totalny :D Ta rozmowa wydawa³a siê byÌ trochê d³u¿sz¹, ale nie tak d³uga, jak bym sobie tego ¿yczy³.
Posz³y ko³o nosa Omenie przez te rozmowy, 2, czy 3 prognozy, ale i tak mia³a ich dosyÌ. Zd¹¿y³a np. przekazaÌ ciekawostki. Anita œwietnie j¹ zapowiedzia³a: ''A teraz niespodzianka, ciekawostka... Omena Mensah'' - rozumiem, ¿e chodzi³o o ciekawostki pogodowe, ale szyk i kolejnoœÌ treœci wskazywa³y na coœ zupe³nie innego :wink:
Omeny byÂło mniej nie tylko przez rozmowy, ale takÂże przez Tomka Wasilewskiego, ktĂłry jest w WiÂśle. Na wyszczegĂłlnienie zasÂługuje zapowiedÂź Anity, ktĂłra nie tylko mnie, ale i samego zainteresowanego rozbawiÂła: ''ustami Tomka Wasilewskiego powiemy o tym, jaka bĂŞdzie pogoda'' :lol:

Zaœ z ust Anity czêsto dziœ mogliœmy us³yszeÌ w przegl¹dach prasy, o bardzo ró¿nych tematach.
w jednym z pierwszych przegl¹dów mia³a miejsce salwa artyku³ów gani¹cych PiS, z Rzeczpospolitej, z Wyborczej :]
Tak, ale myœlê dla poprawnej równowagi, Anita przeczyta³a wywiad z J. Kaczyùskim. Z Polityki bardzo interesowa³ j¹ artyku³ o dzieciach, a w³aœciwie ich braku - zarówno w przegl¹dzie po 6-stej, jak i tym póŸniejszym czyta³a go z uœmiechem na twarzy :D ''Gdzie te dzieci?'' mo¿e skoùczmy z czytaniem w kó³ko o ni¿u demograficznym, a weŸmy siê do roboty... Polacy :?: :wink:
DominowaÂły oczywiÂście, takÂże w prasie, tematy polityczne, zwÂłaszcza budÂżet - do znudzenia.
No i doszed³em do umownego koùca poranka, czyli godziny 9-tej, ale chcia³bym jednak cofn¹Ì siê o 10 minut, czyli do 8.50. Nie wiem, czy te¿ to zauwa¿yliœcie, ¿e Anita kiedy pojawi³a siê na wizji, by³a zaskoczona, zmieszana i nie wiedzia³a chyba w którym punkcie poranka siê znajduje. Zamyœli³a siê, czy zaczyta³a - nie wiem :roll: Dopiero po chwili ''rzuci³a'' siê na gazety ekonomiczne, liznê³a palec, zaczê³a kartkowaÌ zielone strony Rzepy, powiedzia³a coœ w rodzaju: ''mnóstwo tych gazet przede mn¹, muszê siê w nich odnaleŸÌ'' :lol: PóŸniej ju¿ sz³o g³adko :D

Kamuii, coÂś Ci nie wyszÂło polowanie na AnitĂŞ :?
Chyba byÂła juÂż w tym sezonie na nartach w Beskidach :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A wiĂŞc po czĂŞÂści speÂłniÂło siĂŞ moje marzenie o goÂściach w poranku
Black, popatrz, wywalczyÂłeÂś sensownÂą godzinĂŞ dla zajawki Damy Pik, a teraz jeszcze powoli Poradek zaczyna mieĂŚ charakter programu publicystycznego :spoko: A dalej juÂż tylko pozostaje rozplanowanie grafiku tak, Âżebym Poradek, znowu mogÂła nazywaĂŚ Porankiem :D
Ju¿ od 6-stej, kiedy pierwszy raz ujrza³em Anitê dozna³em piorunuj¹cego przebudzenia, wygl¹da³a piêknie, ubrana we wspania³¹ marynarkê... zaraz :roll: nie mia³o byÌ o stroju :lol: No nie da siê, nie wspomnieÌ o tym :D
Nie da siĂŞ zapomnieĂŚ, bo nie czĂŞsto Anita jest bez zarzutu ubrana - do niczego nie moÂżna byÂło siĂŞ doczepiĂŚ :D
No i doszed³em do umownego koùca poranka, czyli godziny 9-tej, ale chcia³bym jednak cofn¹Ì siê o 10 minut, czyli do 8.50.
Po dziewi¹tej transmitowali przemówienie Aleksandra Milinkiewicza, kontrkandydata £ukaszenki w wyborach prezydenckich na Ukrainie. A wiêc nie by³o naszej ulubionej pozycji Poradka, czyli zapowiedzi z prowadz¹cym ''Poranne Studio'' :/ Transmisjê zapowiedzia³ Górlicki, a po dwudziestu minutach, kiedy przemówienie skoùczy³o siê, Anita tylko podziêkowa³a za uwagê i zaprosi³a na krótki przegl¹d prasy, póŸniej by³ d³ugi serwis i krótka prognoza i tyle widzieliœmy Anitê w ostatniej godzinie Poradka :?
Anita rozmawiaÂła miĂŞdzy innymi w studio, na tle tylnoprojekcyjnego ekranu,
Te fotele strasznie niskie sÂą :lol: Anita miaÂła maÂły problem ze swymi dÂługimi nogami :D
poruszyli temat: policja na nartach - Anita rozmawiaÂła telefonicznie z paniÂą rzecznik (?) policji z Zakopanego,
A kiedy pani z policji powiedziaÂła na zakoĂączenie, Âże ich dziaÂłanie ma na celu zmniejszenie liczy kradzieÂży sprzĂŞtu narciarskiego, Anita odparÂła jej: ,,oby'' - czyÂżby sama padÂła ofiarÂą zÂłodziei? :sad:

Blacky, a nie wspomnia³eœ nic o tym, kto w sporcie, kto w biznesie...... :D Otó¿ w sporcie by³ G. Mêdrzejewski, w biznesie D. Kuraœ - jak zwykle nie oby³o siê bez uœmiechów :D
Marcin pisze:WidzĂŞ, Âże Jakub Porada regularnie w Porankach robi swoje. :D Skoro wszĂŞdzie widzisz PoradĂŞ.
ÂŻebyÂś wiedziaÂł :? Kiedy nie mieliÂśmy jeszcze dostĂŞpu do TVN24, ktoÂś pisaÂł, Âże JĂŞdrzejowska nie schodzi z wizji, a tu siĂŞ okazaÂło, Âże najczĂŞÂściej pojawiajÂącym siĂŞ prezenterem jest Jakub Porada wÂłaÂśnie :?

A wÂłaÂśnie, wie ktoÂś moÂże, jak to kiedyÂś bywaÂło przy rozdzielaniu dyÂżurĂłw w Poranku? Chodzi mi o AnitĂŞ, rzecz jasna :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:/ SÂłuchaÂłem zakoĂączenia dzisiejszych faktĂłw, jak Âświnia grzmotu, Âżeby usÂłyszeĂŚ, czy Patrycja mĂłwi do zobaczenia jutro, a ona jednoznacznie nie wyraziÂła tego, czy bĂŞdzie jutro, czy nie :/
WiĂŞc nadal nie wiemy, czy bĂŞdzie Anita, czy jej nie bĂŞdzie.
A sÂą podstawy do tego, by sÂądziĂŚ, iÂż poniedziaÂłkowe fakty jutro odrobi Patrycja, skoro Anita byÂła za niÂą w poniedziaÂłek wÂłaÂśnie. ChociaÂż z drugiej strony Anita nigdy nie odrabiaÂła zalegÂłoÂści faktowych :?
A wÂłaÂśnie, wie ktoÂś moÂże, jak to kiedyÂś bywaÂło przy rozdzielaniu dyÂżurĂłw w Poranku? Chodzi mi o AnitĂŞ, rzecz jasna
Wiem, Âże byÂła czĂŞÂściej, ale jak to wyglÂądaÂło :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

SÂłuchaÂłem zakoĂączenia dzisiejszych faktĂłw, jak Âświnia grzmotu
Có¿ za wyszukana retoryka :evil2:
AleÂż, aleÂż, co prawda Patrycja reklamowaÂła, Âże kolejne fakty jutro o 16:45, ale moÂże robiÂła to nie ze wzglĂŞdu na fakt, iÂż sama te Fakty bĂŞdzie prowadziÂła, ale z wdziĂŞcznoÂści dla Anity, za to, Âże w poniedziaÂłek jÂą zastÂąpiÂła :wink:
Black, Black :? Kiedy Ty nauczysz siĂŞ cierpliwoÂści?
Zobaczymy rankiem, co tam za plecami prezentera dzieje siĂŞ, jak pojawi siĂŞ wyjÂątkowo wysoka laska na stanowisku, to bĂŞdzie to oznaczaÂło tyle, Âże Anita ma Fakty.
A jak siĂŞ nie pojawi....... :roll: to bĂŞdziemy czuĂŚ siĂŞ osamotnieni :sad: :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

PORANKI

Có¿ za wyszukana retoryka
metafora trudne sÂłowo :evil2:

mam nadzieje ze jutro Anita w poranku
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wow Kamuii dziĂŞki :D WspaniaÂła robota Grzesioo'a :super:
Paru capsĂłw nie miaÂłem :D A niektĂłre sÂą w popoÂłudniowych :wink:


A jednak cierpliwoœÌ pop³aca :wink:

DziÂś juÂż przed 8-mÂą nasza Dama zasiadÂła na stanowisku :D
Wpad³a do studia, wy³o¿y³a zabawki na biurko, przynios³a stertê gazet, a póŸniej energicznie je kartkowa³a :D Tylko przy jednej zatrzyma³a siê na d³u¿ej - widaÌ trafi³a na coœ ciekawego :wink:
Szykujmy siĂŞ wiĂŞc na fakty :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A niektĂłre sÂą w popoÂłudniowych
????? :>

No to czekamy :] na 16.45 :x
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:/ CoÂś zapĂŞdzony ostatnio jestem... :D Wybacz Kamuii :D

OczywiÂście zamiast ''w'' miaÂło byĂŚ ''z" :D

A wiĂŞc miaÂło byĂŚ, Âże kilka capsĂłw pochodzi z faktĂłw popoÂłudniowych, a nie z poranka... ale to nic :wink: Przynajmniej mnie siĂŞ tak wydaje :D

WidziaÂłem w serwisie o 15-stej, Âże Anita bardzo intensywnie pracuje nad tymi faktami :D Dzwoni, pisze, rozmawia, rozmawia, pisze, dzwoni, itd. :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Taaa zdwoni :D
do 1 kolezanki do 2 :D:D :x
Âżartuje oczywiÂście ;)

Ciekawe swoj¹ droga jak¹ Anita ma komórke pewnie jak¹œ dopasion¹ :] typu Palmtop

faktycznie moze capsy 7-10 mogÂą byĂŚ z faktĂłw ;) albo ze starej oprawy poranka teÂż
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To naprawdĂŞ nie jest wielki problem :D Poza tym wszystkie capsy sÂą rĂłwnie piĂŞkne :D
A co :?: :D Niech korzysta i obdzwania pó³ rodziny i wszystkich znajomych :evil2:
Marynara is back :evil2: Anita robi to, zakÂłada jÂą specjalnie..., a moÂże chce byĂŚ przez tĂŞ marynarĂŞ bardziej rozpoznawalna :wink:

To sobie Anitka znowu w faktach po PiS-ie pojeÂździÂła :evil2: ''W to mi graj'' - miaÂła wypisane na twarzy, powstaje blok 3 partii, majÂący poskromiĂŚ KaczyĂąskiego, PO oskarÂża PiS o korupcjĂŞ politycznÂą :?
No dobra byÂło teÂż kilka wzruszenia na twarzy Anity, historia poparzonej AndÂżeliki, czy ten rzeÂźbiarz z WÂłocÂławka.
A jaka solidarnoœÌ s³owna w tym tvn-ie, Anita mówi: ''odnaleŸliœmy'', ''dotarliœmy z kamer¹'' :wink: Ju¿ j¹ widzê w tym W³oc³awku z kamer¹ :wink:
Dzisiaj gÂłos Anity dziaÂłaÂł na mnie wyjÂątkowo terapeutycznie :p

A na koniec smutne sÂłowa: ''Do zobaczenia'' ;(
Ale kiedy :?:
Jutro chyba nie :placze:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Kamuii dokonaÂłaÂś wielkiego przedsiĂŞwziĂŞcia :brawo: Strona coraz wiĂŞksza siĂŞ robi :D
A co :?: :D Niech korzysta i obdzwania pó³ rodziny i wszystkich znajomych :evil2:
No jasne, niech sobie dziewczyna u¿ywa do woli :wink: Koniec ¿artów, naturalnie, ¿e w sprawie Faktów wydzwania³a :] Na pewno j¹ tam szczegó³owo z rozmów rozliczaj¹ :evil2:
Marynara is back :evil2:
Ludzie jeszcze gotowi pomyÂśleĂŚ, Âże Anita tylko dwie marynarki posiada :?
A na koniec smutne sÂłowa: ''Do zobaczenia'' ;(
Ale kiedy :?:
Jutro chyba nie :placze:
to niesprawiedliwe :[ Patrycja odrabia poniedziaÂłek, a Anita....... juÂż nawet nie chcĂŞ wyliczaĂŚ, ile ma do odrobienia FaktĂłw popoÂłudniowych :[
Dzisiaj gÂłos Anity dziaÂłaÂł na mnie wyjÂątkowo terapeutycznie :p
DopĂłki nie zaczynaÂła piaĂŚ :wink: Wtedy terapia byÂła maÂło skuteczna :evil2:
Anita chyba znowu dzisiaj poddaÂła siĂŞ zabiegowi prasowania wÂłosĂłw - proÂściuteĂąkie byÂły :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja ju¿ do tej niesprawiedliwoœci chyba zd¹¿y³em siê przyzwyczaiÌ ;( Nauczy³em siê z ni¹ ¿yÌ ;(
Do tego stopnia, Âże zaserwowaÂłem sobie jeszcze dziÂś M24h - z tego powodu oczywiÂście, Âże Anita podczas trwania magazynu przesiaduje jeszcze na swoim stanowisku :wink:
Dzisiaj by³o podobnie :D Nie siedzia³a oczywiœcie sama, towarzyszy³a jej jakaœ kobieta - nie jestem w stanie zidentyfikowaÌ kto to by³ :roll: Ciemne, d³ugie w³osy spiête :roll: nie znam, to nie by³a ¿adna z prezenterek, ani z reporterek. Rozmawia³y ze sob¹ prawie ca³¹ godzinê :D
Kiedy Grass dedukowa³ ostatni¹ zapowiedŸ w magazynie widaÌ by³o jak Anita i jej rozmówczyni spacerkiem opuszczaj¹ studio :D Domyœlam siê, ¿e Anita - dobra przyjació³ka - podrzuci³a w ten mroŸny dzieù niezmotoryzowan¹ kole¿ankê do domu :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black, powinieneÂś nauczyĂŚ siĂŞ czytaĂŚ z ust :lol: Wtedy te interpretacje nie byÂłyby konieczne :wink:
widaÌ by³o jak Anita i jej rozmówczyni spacerkiem opuszczaj¹ studio :D Domyœlam siê, ¿e Anita - dobra przyjació³ka - podrzuci³a w ten mroŸny dzieù niezmotoryzowan¹ kole¿ankê do domu :wink:
A mnie naszÂła inna interpretacja :wink:
MoÂże jakaÂś dziennikarka prasowa przeprowadzaÂła z AnitÂą wywiad?
Wystarczy tylko przypomnieÌ artyku³ i wywiad z Anit¹ z Twojego Stylu - facet z spêdzi³ z Anit¹ ³adny kawa³ek dnia. Bodaj ju¿ od czwartej rano spotka³ siê z ni¹ w studio! PóŸniej opisywa³, jak w po³udnie w podskokach opuszcza gmach TVN-u, wspomina³, ¿e szybko i energicznie jeŸdzi. By³ chyba nawet z Anit¹ w £odzi u jej rodziców!
Ach! MoÂże tak wÂłaÂśnie byÂło, moÂże to ktoÂś przeprowadzaÂł dzisiaj wywiad z AnitÂą w trakcie trwania magazynu? :D
Ale to pewnie tylko moje - daleko idÂące przypuszczenia :/ Zbyt wiele byÂśmy chcieli :sad:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe Funcky moÂże niedÂługo bedzie jeszcze wiĂŞksza :] 8)

hehe taaa wywiad :evil2: raczej to jakaÂś koleÂżanka byÂła ewentualnie pani z bufetu :D

http://www.foto.akpa.pl/getimg.php?from ... a_2686.jpg
http://www.foto.akpa.pl/getimg.php?from ... a_2698.jpg
http://www.foto.akpa.pl/getimg.php?from ... a_2689.jpg

a i jeszcze nasz wspĂłlny informator znalzÂł coÂś takiego
A propos TVN. PrzechodzÂąc do Warsa, dostrzegÂłem AnitĂŞ Werner, prezenterkĂŞ ww. stacji. Mimo braku solidnego makijaÂżu, jaki widzimy na niej na co dzieĂą, wyglÂądaÂła caÂłkiem Âładnie. Jej zaspane oczy na moment spotkaÂły siĂŞ z moimi, a sposĂłb, w jaki na mnie spojrzaÂła sugerowaÂł, iÂż zastanawia siĂŞ, ktĂłre z nas ma pierwsze poprosiĂŚ o autograf.
to pochodzi z bloga kominka :]
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 13 gości