Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁadne zdjĂŞcia :]

Przepraszam, mo¿e jestem ignorantem, ale co za blog i goœÌ, który widzia³ zaspan¹ Anitê :?: :roll:

He, he Funcky obyÂś okazaÂła siĂŞ prorokiem :wink:
Ale ja obstajĂŞ raczej przy wersji, Âże to nie byÂła pani z gazety, tylko po prostu koleÂżanka z pracy :]

A roboczy tydzieĂą koĂączy siĂŞ dla nas fatalnie :/ Stanowisko Anity puste ;(
Anita nie moÂże pracowaĂŚ wiĂŞcej niÂż3 dni, bo by siĂŞ ''przegrzaÂła'' :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

No i naprawili mi wreszcie Intenet :mad:
Jeszcze chyba nikt tego nie napisa³ to ja to zrobie. Polsat 2 ufundowa³ nam powtórkê serialu stulecia. Tak wiêc o 10:30 i 18:40 mamy okazjê podziwiaÌ nasz¹ gwiazdê na wizji. Co prawda du¿o to jej tam nie ma, ale zawsze to coœ. Wczoraj by³ pierwszy odcinek z traumatycznym zakoùczeniem. Có¿, skoro Anity tak czêsto nie ma to ja te¿ zniknê. Wracam 4 lutego, ale dzisiaj jeszcze jestem. To tak dla kamuii, ¿eby siê nie martwi³a, ¿e znikn¹³em. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wracasz dopiero 4 lutego... wiele (zwiÂązanego z AnitÂą) CiĂŞ ominie :]
MoÂże poleĂŚ mi tych ''naprawcĂłw'' - moÂże i mĂłj internet naprawiÂą - czyt. przyÂśpieszÂą :D

To wrzuciÂłem zdjĂŞcia na serwer i teraz moÂżna bez problemu je obejrzeĂŚ: okrĂŞciÂłem niektĂłre :wink: :]
Premiera "Ty i ja i wszyscy, ktĂłrych znamy", 12.01.2003, fot. Dorota Kaszuba/AKPA
Anita Werner and Martyna Wojciechowska - tzw. papu¿ki nieroz³¹czki :wink:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek


TrochĂŞ innej kadry tvn-owskiej teÂż tam byÂło :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Premiera "Ty i ja i wszyscy, ktĂłrych znamy"
A ja g³owê da³abym sobie odci¹Ì, ¿e ten filma ma tytu³ ,,Ty i ja, i wszyscy, których kochamy'' :roll:

Urocze fotki :D


A jak smutno mi dzisiaj ;(
Nikt nie ÂżyczyÂł miÂłego weekendu ;(

Jedynie reklama Damy Pik jutrzejszej podnosi na duchu :D
Nawet po serwisie o trzeciej w rogu ekranu napisali, Âże jutro premiera :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Taaa... czÂłowiek przyzwyczai siĂŞ do ÂżyczeĂą ''miÂłego weekendu'', a jak ich nie usÂłyszy, to odczuwa straszny smutek :sad: Ani cienia Anity nie byÂło widaĂŚ przez caÂły dzieĂą :sad:

''(...)wszyscy, ktĂłrych kochamy'' - tak teÂż jest wypisane na plakatach reklamowych i ''Nowym Dniu'' teÂż tak byÂło :D WidaĂŚ fotograf nie wiedziaÂł na premierze jakiego filmu siĂŞ znajduje :wink:
Nawet po serwisie o trzeciej w rogu ekranu napisali, Âże jutro premiera
Hmmm... z takim (jednodniowym) wyprzedzeniem jeszcze ''Damy Pik'' nie reklamowano :shock: StarajÂą siĂŞ :evil2: Zanosi siĂŞ przecieÂż na bardzo interesujÂący odcinek :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja siê nie dziwiê ¿e nie wiedzi¹³ jak siê ten film nazywa... jest tak debilny ¿e pewnie wyszed³ w czasie seansu
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:smiech: Niemcy nie uwaÂżajÂą Steinbach za damĂŞ, a za damĂŞ uwaÂżajÂą jÂą tvn24 :brawo: :evil2:
Ani Gabrielle Lesser, ani Markus Meckel, ani Kai Oli... ten politolog co najwyÂżej pod wzglĂŞdem stoju okreÂśliliby jÂą mianem damy, a tvn24 robi z niej DamĂŞ Pik - nie wiem, czy to ignoranctwo, czy Anita tym ostatnim pytaniem chciaÂła pokazaĂŚ, Âże nie miaÂła wolnej rĂŞki w realizacji programu a tym bardziej w doborze bohaterek :?: :?

Ale nie, Anita przecieÂż uwaÂża reakcje PolakĂłw na temat powstawania Centrum, za histeryczne :!: :evil:
PowiedziaÂła tak stojÂąc pod Brandenburger Tor :!: Achh... teraz to dopiero wypÂłynĂŞÂły jej stonowane, peÂłne zrozumienia i tolerancji poglÂądy... poglÂądy proPO-wskie :!:
Jak zatem Âłatwo siĂŞ domyÂśliĂŚ. Nie udobruchaÂły mnie wcale te pytania o fakty (prawdziwe) historyczne, podsumowania Anity, Âże moÂże lepiej by byÂło, gdyby Steinbach zostaÂła skrzypaczkÂą, bo wymowÂą programu byÂło pokazanie, Âże Polacy to pieniacze, ktĂłrych cechuje warcholstwo i zbyt duÂże mniemanie o swojej wartoÂści, wyÂższoÂści nad innymi, mniej doÂświadczonymi przez historiĂŞ, nacjami :evil:
No i brawo - udaÂło siĂŞ, dokÂładnie takie przesÂłanie do mnie dotarÂło, ale go nie akceptujĂŞ :!: :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Black :D ale wydaje mi siê ¿e kryterium wybrania paù do progamow nie by³o ;) to czy one s¹ damami w sensie eleganckich dam z towarzystwa ( co by tam w takim razie robi³ piesek Busha kondomy li¿¹ca Rice ??? republikanka gorsza w swych pogl¹dach od steinbahc i wspó³odpowiedzia³na za smierÌ tysiêcy ¿onierzy w iraku ???) tylko bycie wp³ywow¹ / eleganck¹ / znan¹ b¹dz kontrowersyjn¹ :) A Steinbach jest kontrowerysjna i ciekawa postaci¹.
Ale nie, Anita przecieÂż uwaÂża reakcje PolakĂłw na temat powstawania Centrum, za histeryczne
Blacky nie dokonuj manipulacji rodem z PiS :evil2:
przecieÂż Anita tylko powiedziaÂła to z kontekstu punktu widzenia kretynki Steinbach :]
Ona na pewno jest patriotkÂą. A jesli nawet nie to nie wiesz jakie ona ma pochodznie ? Nazwisko Werner nic Ci nie mĂłwi ? MoÂże ma niemieckie korzenie :]
stonowane, peÂłne zrozumienia i tolerancji poglÂądy... poglÂądy proPO-wskie
Lepsze takie nizby mia³a staÌ pod BT w moherowym berecie :x... z ró¿aùcem i rzucac w Steinhacg kamorami jak toruùaskie Dewoty :D Ona jest tolerancyjna i obiektywna poprostu pokazuje sytuacjê z rónych stron... Wazne ze potêpi³a Eryczkê :D:D
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No wÂłaÂśnie potĂŞpiÂła jÂą nie raz :D
Widocznie TVN24 miaÂł jakiÂś interes w okrzykniĂŞciu Steinbach DamÂą Pik :evil2: To moje zdanie :wink: Anita mĂłwiÂła, Âże wielu PolakĂłw nie nazwaÂłoby Steinbach damÂą, ale tych niewielu, ktĂłrzy oglÂądajÂą TVN24, zdobyÂłoby siĂŞ na ten tytuÂł? :wink: Poza paroma wyjÂątkami, naturalnie :wink:
teraz to dopiero wypÂłynĂŞÂły jej stonowane, peÂłne zrozumienia i tolerancji poglÂądy... poglÂądy proPO-wskie :!:
AleÂż Black :D Keep on toleracja, to hasÂło Zielonych :wink:
A na powa¿nie, to mnie te¿ najbardziej zasmuci³o, ¿e pod Bram¹ Brandenbusk¹ Anita - w piêknym stylu, ale nie po naszej, wiêkszoœci Polaków, myœli - mówi³a o faktach historycznych i histerycznych reakcjach :? Nie powinna by³a w ogóle przytaczaÌ tych s³ów! Ale niech jej bêdzie :?
pzecieÂż Anita tylko powiedziaÂła to z kontekstu punktu widzenia kretynki Steinbach :]

DziĂŞki kamuii, Âże przychodzisz z odsieczÂą :D Ja teÂżto mu prĂłbowaÂłam wytÂłumaczyĂŚ.
Ale on oczywiÂście podchodzi do kaÂżdej wypowiedzi Anity bardzo emocjonalnie, ale nie sÂądzĂŞ, Âże wymowa programu byÂła wykierowana przeciwko nam - Polakom.
Nie udobruchaÂły mnie wcale te pytania o fakty (prawdziwe) historyczne, podsumowania Anity, Âże moÂże lepiej by byÂło, gdyby Steinbach zostaÂła skrzypaczkÂą,
A ja akurat w tych momentach gotowa by³am przymkn¹Ì oko na s³owa Anity o histerii Polaków, bo nie zaprzeczysz, ¿e Polacy bardzo czêsto przez swoje piêkne, ale czasem durne cechy narodowe, wiele tracili.
Ale przynajmniej nie stracili toÂżsamoÂści i wspaniaÂłych patriotycznych wartoÂści...... :roll:

O czym to ja...... :D Acha! O Damie Pik :D
Bardziej po stronie Polaków, ni¿ pani autorka by³a ta pani dziennikarka Lesser - nie doœÌ, ¿e bardzo dobrze mówi³a po polsku, to jeszcze bardzo dobrze zorientowana by³a w polsko - niemieckiej historii. I zdecydowanie sta³a po naszej - s³usznej w tym sporze - stronie.


Ps, a co do korzeni Anity, to naprawdĂŞ intrygujÂące!
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Te korzonki musiaÂłyby byĂŚ bardzo cieniutkie, bo inaczej Anita nauczyÂłaby siĂŞ chyba mĂłwiĂŚ w jĂŞzyku niemieckim - miaÂłaby motywacjĂŞ :?: ChoĂŚ wymowĂŞ ma bardzo dobrÂą, a i reszta predyspozycji by siĂŞ na pewno znalazÂła, tylko pewnie maÂłe lenistwo naszej gwiazdy wchodzi tutaj w grĂŞ :>
Ale nie, Anita przecieÂż uwaÂża reakcje PolakĂłw na temat powstawania Centrum, za histeryczne
Blacky nie dokonuj manipulacji rodem z PiS
przecieÂż Anita tylko powiedziaÂła to z kontekstu punktu widzenia kretynki Steinbach :]
Hmmm... ja to odebraÂłem jako komentarz Anity :roll: MuszĂŞ, jeszcze raz jutro obejrzeĂŚ... na spokojnie :wink: MoÂże inaczej te sÂłowa o histerii zinterpretujĂŞ :D A to by caÂłkowicie zmieniaÂło mojÂą ocenĂŞ... wiĂŞc jestem peÂłen nadziei :D
Black ale wydaje mi siê ¿e kryterium wybrania paù do progamow nie by³o :D to czy one s¹ damami w sensie eleganckich dam z towarzystwa ( co by tam w takim razie robi³ piesek Busha kondomy li¿¹ca Rice ? republikanka gorsza w swych pogl¹dach od steinbahc i wspó³odpowiedzia³na za smierÌ tysiêcy ¿onierzy w iraku?
Bardzo obrazowo scharakteryzowaÂłaÂś Condi :evil2: Jak siĂŞ Anicie uda z niÂą porozmawiaĂŚ, to to bĂŞdzie jej dziennikarski sukces, bo podobno kobitka nieuchwytna jest dla dziennikarzy :D A juÂż tym bardziej z ''jakiejÂś tam'' Polski :?
A do bycia damÂą wracajÂąc, to po cholerĂŞ ten program ma tak idiotycznÂą nazwĂŞ :?: Chwytliwa jest, ale nieadekwatna do niektĂłrych bohaterek :?
Ona jest tolerancyjna i obiektywna poprostu pokazuje sytuacjĂŞ z rĂłnych stron... Wazne ze potĂŞpiÂła EryczkĂŞ :D:D
Czy potêpi³a :roll: Nie, nie u¿y³bym tak mocnego s³owa ... Nie pochwala³a stanowiska Steinbach - o nie to zbyt ³agodnie znowu :roll: nie zgadza³a siê z jej stanowiskiem. A te nawo³ywania Steinbach do tolerancji, dyskusji ..., przecie¿ Anita swoim pytaniem o to, jakim sposobem ma³¿eùstwo Steinbach przetrwa³o tak d³ugo, sprowokowa³a póŸniejsz¹ jej odpowiedŸ, tyle ¿e w kontekœcie stosunków polsko - niemieckich.
A wiêc mamy rozmawiaÌ, pozwoliÌ budowaÌ Centrum, a co póŸniej :?: PóŸniej bêd¹ chcieli wiêcej :!: Tu trzeba stosowaÌ politykê twardej rêki, i choÌ nie popieram wielu pogl¹dów braci Kaczyùskich, w tej kwestii, kwestii Centrum, ca³kowicie siê z nimi zgadzam :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

MuszĂŞ, jeszcze raz jutro obejrzeĂŚ... na spokojnie MoÂże inaczej te sÂłowa o histerii zinterpretujĂŞ A to by caÂłkowicie zmieniaÂło mojÂą ocenĂŞ... wiĂŞc jestem peÂłen nadziei
Obawiam siĂŞ Blacky, Âże z tym moÂże byĂŚ maÂły problem :/
Z powodu tragedii na ÂŚlÂąsku TVN24 ma specjalny program i nie ma Âżadnych magazynĂłw, wiĂŞc i na DamĂŞ Pik nie ma co dzisiaj liczyĂŚ :sad:

Trzeba wykazaĂŚ zrozumienie :sad:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No trudno, dobrze, Âże chociaÂż raz widzieliÂśmy.

A wracaj¹c do wra¿eù po programie, to ten politolog Kai Oli, którego nazwiska nie mog³em sobie przypomnieÌ, nie dawa³ mi wczoraj spokoju, bo wiedzia³em, ¿e sk¹dœ go znam. No a poza tym có¿ to za ''mózg'', jak¹ on siê polszczyzn¹ pos³ugiwa³, i to jak¹ wyszukan¹ - on Niemiec :!: Tylko podziwiaÌ.
I dobrze mi siê wydawa³o, ¿e go znam, odszuka³em w swoich zbiorach ksi¹¿kowych ca³y jego wyk³ad. Ju¿ wiem, dlaczego ogarnê³a mnie chwilowa niepamiêÌ. Zmyli³o mnie to jego zdrobnione drugie imiê - Oli :D Ja zna³em go pod tym szyldem Kai Olaf Lange - niemiecki ekspert ds. stosunków polsko-niemieckich, z Berliùskiej Fundacji Nauka i Polityka. Cz³owiek apelowa³ do nowych rz¹dów zarówno Polski, jak i Niemiec o wiêksz¹ elastycznoœÌ i pragmatyzm w kwestii zapatrywania siê na sprawê powstania centrum. Mówi o dwutorowoœci œwiadomoœci historycznej, czyli pamiêÌ historii niemieckiej, i historii europejskiej, w tym przypadku g³ównie polskiej. Jego zdaniem, tym bardziej konieczny jest w takiej sytuacji wzajemny dialog. I myœlê, ¿e Anita przyjê³a podobne za³o¿enie, ale nie jestem pewien, czy do koùca s³uszne to by³o za³o¿enie.

Bardziej do mnie trafiaÂła dziennikarka Gabrielle Lesser, mimo, Âże mĂłwiÂła troszkĂŞgorzej po polsku, niÂż Lange, to byÂła bliÂższa w swoich poglÂądach sprawom Polski.
Dobrze, ¿e znalaz³y siê tak¿e w ''Damie Pik'' wypowiedzi deputowanego SPD Markusa Meckela. Pamiêtam bardzo dobrze, jego wyst¹pienie, apel przeciwko narodowej koncepcji Centrum. Opowiada³ siê za jego europejskim charakterem i za opracowaniem szczegó³ów, no ale w wyniku dialogu paùstw Europy Œrodkowej.
Czyli ten dialog przewija siĂŞ i przewija.
WidaÌ Anita wziê³a to sobie do serca i pod tym k¹tem, k¹tem europejskim, postanowi³a podejœÌ do problemu. No có¿, po polskich w³adzach raczej siê tego spodziewaÌ nie mo¿na, bior¹c pod uwagê choÌby propozycjê Kotlinowskiego z LPR, utworzenia tzw. ''antycentrum'', czyli ''centrum polskiej martyrologii'', wiêc Anita wziê³a sprawy w swoje rêce i zamiast rz¹du zrelatywizowa³a i odideologizowa³a ca³¹ dyskusjê :D
I jeÂśli Steinbach, po spotkaniu z AnitÂą zobaczyÂła ÂświateÂłko w tunelu, to po 'spotkaniu' z naszym rzÂądem to ÂświateÂłko znowu straci z oczu :]
MyÂślĂŞ, Âże aÂż tak bardzo nie ma co siĂŞ przejmowaĂŚ tymi sondaÂżami, ktĂłrymi straszyÂła nas Anita, Âże stosunki polsko-niemieckie tak bardzo siĂŞ pogarszajÂą, a przynajmniej w odczuciu PolakĂłw.
Na pewno nie przyczyniÂła siĂŞ do tego aÂż tak bardzo p. Steinbach. Po prostu Polacy zaczĂŞli szukaĂŚ pracy w innych krajach UE :evil2: No a w samych Niemczech, jak to Anita sÂłusznie wyexponowaÂła, ErikĂŞ Steinbach maÂło kto z przeciĂŞtnych NiemcĂłw zna, a i w samym Bundestagu przemawiaÂła zaledwie 1 raz :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A ze spraw bie¿¹cych.
Rano wydawaÂło mi siĂŞ, Âże widzĂŞ jak Anita chodzi po studio, ale pomyÂślaÂłam przywidzenie :roll:
Ale teraz, w poÂłudnie, zdawaÂło mi siĂŞ znowu, Âże jÂą widzĂŞ przy komputerze :|
CzyÂżby miaÂła zmieniĂŚ MartĂŞ KuligowskÂą? :roll
Trzeba to, na wszelki wypadek, sprawdziĂŚ :]
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

SÂądzĂŞ, Âże w TVN bĂŞdÂą dziÂś popoÂłudniowe Fakty. :] W kwietniu po Âśmierci papieÂża Fakty o 16:45 byÂły codziennie. teraz sytuacja rĂłnieÂż jest wyjÂątkowa.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funcky, Marcin - zapomnijcie. Anita jest ostatniÂą prezenterkÂą, ktĂłrÂą moglibyÂśmy dziÂś zobaczyĂŚ.
Ja jej dziÂś nie widziaÂłem :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości