Nowa grafika na 10 urodziny

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Tylko, Âże to bĂŞdzie platforma ITI, a nie TVN, wiĂŞc TVN kasy na niÂą nie wyda raczej za bardzo.
Tak, wiem, Âże to bĂŞdzie Platforma ITI. :] I to ITI wydaje na niÂą pieniÂądze, ale zastanĂłwmy siĂŞ skÂąd one pochodzÂą? :roll: Na pewno te 150 mln jakie ma zostaĂŚ przeznaczone na platformĂŞ cyfrowÂą w jakiejÂś czĂŞÂści pochodzÂą z Grupy TVN, bo w wyniki finansowe ITI wchodzÂą przychody wszystkich podmiotĂłw z Grupy ITI wiĂŞc i TVN. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

NastaÂł rok 2007 i zgodnie z informacjami w tym roku ma zmienic sie ( nareÂście )oprawa graficzna TVN'u . Pytanie tylko czy nastÂąpi to na wiosne czy jesienia ( obstawiam jesieĂą) :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

SkÂąd takie informacje? :> A jeÂżeli by miaÂła siĂŞ w tym roku zmieniĂŚ to rzaczej oczywiste, Âże jesieniÂą. :]
Ostatnio zmieniony poniedziałek 01 sty 2007, 14:54 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

wkoĂącu, mam nadzieje, ze bĂŞdzie to dobra zmiana
wg nie musi byÌ to radykalna zmiana ale odœwierzenie i unowoczeœnenie tak by pozosta³y kolory niebieski i ¿ó³ty i by logo te¿ by³o takie samo lecz przyda³ by siê bardziej nowoczesny pomys³

myÂśle, ze moÂże zmieniÂą na urodziny albo jak powiedziaÂłeÂś Greg Haus na ktĂłryÂś sezon jesienny lub wiosenny
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:SkÂąd takie informacje?
Informacje te wynikajÂą z caÂłego tego tematu :P Od dawna byÂła mowa Âże tvn wprowadzi nowÂą grafike na 10 urodziny, ktore przypadajÂą w ten rok.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Aha czyli te informacje sÂą nieoficjalne. :roll: Wiesz to co napisaÂł mati moÂże byĂŚ prawdziwe, ale teÂż nieprawdziwe wiĂŞc nie ma sie co cieszyĂŚ z nowej oprawy, bo moÂżemy jej sie nie doczekaĂŚ. :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Cos mi jednak mĂłwi ze ta grafika sie zmieni - tyle lat ta sama... JuÂż nie moge siĂŞ doczekaĂŚ co tvn przygotuje na urodziny. MoÂże ostatni dzieĂą sopotu bedzie wÂłasnie koncertem z okazji urodzin- a tak wogĂłle to moÂże lepiej zaÂłozyc nowy temet z okazji jubileuszu tvn'u :P
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ja tez nie moge sie doczekaĂŚ nowej grafiki na 100 jesienia zapodadzÂą
TVN innowacja i nowoczesność...
Qera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 23:32

PomyÂślcie!!!

Post autor: Qera »

Jak TVN ma zmieniĂŚ grafikĂŞ na 10 urodziny to nastÂąpi to pewnie w dniu urodzin TVN (Ja teÂż w tym roku bĂŞde mieĂŚ 10 lat :))
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość