Radio internetowe

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Monster

Post autor: Monster »

Salladynie... jutro czwartek, wracam ze szko³y o 14.00, a w pi¹tek mam tylko trzy lekcje. Wiec mozemy zrobiÌ te próby jutro, poniewa¿ teraz mia³em iœÌ konczyÌ lekcje.

Ale jutro, i aÂż do niedzieli bĂŞdĂŞ mĂłgÂł spokojnie testowaĂŚ to na shoutcast.com :wink:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetwoe

Post autor: salladyn »

Ja mam jutro aÂż do 15.20 w domu bĂŞdĂŞ okoÂło godziny 16.00 wiĂŞc umawiamy siĂŞ o godzinie 16.15.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monster

Post autor: Monster »

Ok, bĂŞdĂŞ o 16.15 na forum potem zacznĂŞ testowaĂŚ to radio na shoutcast-cie i zobaczysz czy bĂŞdzie sÂłychaĂŚ. JeÂżeli tak to bardzo dobrze, jeÂżeli nie to jeszcze trochĂŞ popracyjemy nad radiem.
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Re: radio internetowe

Post autor: redaktor »

salladyn pisze: Drogi redaktorze jeÂśli to radio powsatanie to ja nie bĂŞdĂŞ siĂŞ ograniczaÂł jedynie do spraw technicznych bo serwisy od czasu do czasu teÂż bĂŞdĂŞ prowadziÂł :)
OK, moÂże mnie troche Âźle zrozumiaÂłeÂś :lol: :lol: :lol:
Monster

Post autor: Monster »

Ale jeÂśli to siĂŞ sprawdzi, czyli bĂŞdziesz mnie sÂłyszaÂł... to radio bĂŞdzie nadawaĂŚ ode mnie :?: :!:
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Monster pisze:... to radio bĂŞdzie nadawaĂŚ ode mnie :?: :!:
Czemu nie, Warszawa- centrum Polski, dobre miejsce na siedzibĂŞ. :lol: :lol: :lol:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Monster pisze:Ja teÂż salladynie miaÂłem kiedyÂś radio internetowe (dokÂładnie 4 dni) na shoutcast.com i ludzie mogli sÂłuchaĂŚ mnie normalnie bez jakiÂś IP.

WejdŸ na t¹ stronê i zobacz to. W³¹cz sobie obojêtnie jakie radio.
Sk¹d masz pewnoœÌ ¿e ludzie mogli Ciê s³uchaÌ? Sprawdza³eœ to jakoœ? Bo s³yszeÌ samego siebie to ka¿dy mo¿e... tylko z reszt¹ s³uchaczy mo¿e byÌ trochê gorzej. Widzê ¿e nie wiesz nawet co to jest IP... hmmm... nie wró¿y to nic dobrego.

A moÂże warto zainwestowaĂŚ w konto shoutcast i do tego autopilot? Np. tu: http://www.nuh.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetowe

Post autor: salladyn »

No najlepiej Âżeby nadawaÂło od ciebie bo warszawa to jednak stolica :wink: Na razie sprawdÂźmy wszystkie opcje bezpÂłatne,a jesli to zawiedzie to wtedy bĂŞdziemy siĂŞ mogli zÂłoÂżyĂŚ po te kilka zÂłotych,bo to wkoĂącu nie sÂą jakieÂś niewyobraÂżalne kwoty.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monster

Post autor: Monster »

Kamil, nadawaÂłem juÂż na shoutacast.com i pisaÂłem do nieznajomych na gg aby sprawdzili czy mnie sÂłyszÂą. I sÂłyszeli.

A jeÂżeli tak, to ja juÂż siĂŞ nie bawiĂŞ :cry: Nie chcĂŞ nadwaĂŚ! Po pierwsze to najwiĂŞkszy obowiÂązek, po drugie zajmuje to bardzo duÂżo czasu!
MiaÂłem tylko przygotowywaĂŚ prognozĂŞ pogody...
Dared00

Post autor: Dared00 »

Ja bym mĂłgÂł pomĂłc przy tworzeniu radia! OczywiÂście nie chodzi mi o spikerowanie, bo gÂłos mam gorszy niÂż pani Senyszyn :D, ale chĂŞtnie mogĂŞ pisaĂŚ jakieÂś teksty, ktĂłre czytaĂŚ bĂŞdÂą inni. I w taki sposĂłb ja nie bĂŞdĂŞ od brudnej roboty :D, a mimo to bĂŞdĂŞ siĂŞ angaÂżowaÂł w radio.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetwoe

Post autor: salladyn »

Monster pisze: A jeÂżeli tak, to ja juÂż siĂŞ nie bawiĂŞ :cry: Nie chcĂŞ nadwaĂŚ! Po pierwsze to najwiĂŞkszy obowiÂązek, po drugie zajmuje to bardzo duÂżo czasu!
MiaÂłem tylko przygotowywaĂŚ prognozĂŞ pogody...
Taaaaaak czyli po projekcie.Szczerze mówi¹c to czu³em ¿e to siê tak skonczy.Gdybym tylko mia³ publiczne IP to bym po prostu siê tego podj¹³.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

No có¿.
Monster

Post autor: Monster »

BoÂże!
Ok, zacznĂŞ nadawaĂŚ! Zajmie mi to bardzo duÂżo czasu, nie bĂŞde siĂŞ uczyÂł odrabiaÂł lekcji...
Pani w szkole siĂŞ spyta:
-A czemu jesteÂś codziennie nieprzygotowany do szkoÂły?
-Nie mam czasu, muszĂŞ nadawaĂŚ radio!

No i jeÂżeli bĂŞdĂŞ je nadawaÂł to nieukoĂączĂŞ klasy bĂŞdĂŞ jÂą powtarzaÂł i powtarzaÂł, aÂż w koĂącu nie bĂŞdĂŞ powtarzaÂł bo powiem, Âże za maÂło czasu poÂświĂŞcam na nadwanie radia...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetowe

Post autor: salladyn »

Nikt ciĂŞ nie atakuje.PrzecieÂż nikt ciĂŞ nie zmusi do nadawania nawet nie bĂŞdziemy ciĂŞ namawiaĂŚ.TwĂłj wybĂłr.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: radio internetwoe

Post autor: pawell »

salladyn pisze:
Monster pisze: A jeÂżeli tak, to ja juÂż siĂŞ nie bawiĂŞ :cry: Nie chcĂŞ nadwaĂŚ! Po pierwsze to najwiĂŞkszy obowiÂązek, po drugie zajmuje to bardzo duÂżo czasu!
MiaÂłem tylko przygotowywaĂŚ prognozĂŞ pogody...
Taaaaaak czyli po projekcie.Szczerze mówi¹c to czu³em ¿e to siê tak skonczy.Gdybym tylko mia³ publiczne IP to bym po prostu siê tego podj¹³.
To byÂło pewne. :? WidaĂŚ Âże tu panuje chaos nie umiecie siĂŞ porozumieĂŚ itp. itd. :? MĂłwiÂłem ze czarno to widzĂŞ... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości