Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

UwieczniÂłem ten fragment kiedy Ania chwali siĂŞ dokÂąd jedzie na wakacje i kiedy PaweÂł Âżebrze o prezent :devil:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

UwieczniÂłem ten fragment kiedy Ania chwali siĂŞ dokÂąd jedzie na wakacje i kiedy PaweÂł Âżebrze o prezent
Ta sytuacja byÂła chyba bardzo spontaniczna, bo nader zabawna i autentyczna :D
Co do wystĂŞpĂłw PawÂła w duecie, to ten wczorajszy nie byÂł jego debiutem :D W pewnym sensie nie byÂł. PaweÂł prowadziÂł juÂż jakiÂś czas temu razem z B. TadlÂą raport popoÂłudniowy :D
Hmmm, ale wtedy byÂł trochĂŞ bardziej swobodny :?
A wczoraj lekcja stresu w wykonaniu PawÂła :?
Ciekawe, czy z jego winy po jednym z materia³ów oboje zamilkli, popatrzyli siê na siebie, a póŸniej po chwili Ania zada³a pytanie: "czy wiesz dlaczego Polacy odpadli z mundialu?", a Pawe³ na to :" wiem, ale nie powiem, bo w zale¿noœci od odpowiedzi móg³bym naraziÌ siê pi³karzom, trenerowi, czy prezesowi" ;)
Na koniec, kiedy kamera juÂż odlatywaÂła, to chyba PaweÂł caÂłkiem siĂŞ wyluzowaÂł, bo Âśmiali siĂŞ i miÂło rozmawiaÂł z koleÂżankÂą :D
CieszyÂł siĂŞ, Âże juÂż po wszystkim :devil:

I jeszcze s³ówko o spocie sejmowym :D
DowiedziaÂłam siĂŞ, Âże jest takowy, w ktĂłrym widaĂŚ przygotowujÂących siĂŞ do relacji reporterĂłw m.in. Poniatowskiego, SakowskÂą, no i PawÂła :D
Szkoda, Âże go jeszcze nie widziaÂłam :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie wiem, moÂże to przez dobry nastrĂłj, w jaki wprowadziÂła mnie raportowa niespodzianka, ale PaweÂł dziÂś w znacznie lepszej formie, tzn. mniej zestresowany :D
Tak dobrze siĂŞ z DankÂą rozumiejÂą :D

Dociera siĂŞ powoli w roli prezentera ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Wpadam tylko na chwilkĂŞ, Âżeby napisaĂŚ jak bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże PaweÂł poraz drugi w raporcie, i Âże coraz lepiej sobie radzi na stanowisku prezentera :D

No to do podsumowania dnia :jupi: Mam nadziejĂŞ :>
I jutro pan serwisant ma znĂłw zagoÂściĂŚ w moim domu :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DziĂŞki za capsy :buzi:

Jestem bardzo mile zaskoczona, tzn. byÂłam mile zaskoczona wczorajszym wystĂŞpem PawÂła w duecie z DankÂą – fajnÂą parĂŞ prezenterskÂą tworzÂą ;) Mieli bardzo pomysÂłowe zapowiedzi, tak miÂło zwracali siĂŞ do siebie po imieniu :P
PrzemiÂła rĂłwnieÂż rozmowa z Majewskim i batalia z tÂą trudnÂą do wypowiedzenia nazwÂą zespoÂłu piÂłkarskiego :lol2:
No i jak na z³oœÌ, kiedy wczoraj czeka³am do pó³nocy na podsumowanie dnia, Paw³a nie by³o :/
Za to dowiedziaÂłam siĂŞ, co byÂło w podsumowaniu przedwczoraj :D
,,Po materiale Macieja Knapika, ktĂłry koĂączyÂł siĂŞ zdaniem: " Nie wszyscy posÂłowie wykazywali zainteresowanie debatÂą", PaweÂł powiedziaÂł: " Nie wykazywali zainteresowania, bo zajĂŞci sÂą czymÂś innym, a czym? Wychowaniem mÂłodzieÂży np." i w taki zgrabny sposĂłb zapowiedziaÂł materiaÂł koleÂżanki Magdy Sakowskiej, o nowych pomysÂłach ministra Giertycha ;) ''
A to chyba jakaÂś nowy wymysÂł:
"JuÂż za 12 min. nowy dzieĂą, a wiĂŞc wiele nowych informacji, spĂłjrzmy zatem, co przyniesie jutrzejsza prasa".
Hmmm, zresztÂądla mnie nowy pomysÂł, bo jeszcze nigdy tego podsumowania nie mialam przyjemnoÂści oglÂądaĂŚ ;)

No a dzisiaj serwisy!!!!!! I to nie te po³ówkowe, tylko o pe³nej godzinie :tanczy:
Szkoda jednak, Âże tyle tych konwencji planujÂą :/ Pewnie transmisja goniĂŚ bĂŞdzie transmisjĂŞ :/
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

.. no fakt - masz Funcky ma³¹ przerwê w dostawie Paw³a ;)

.. z dziÂś :arrow:
Obrazek
Obrazek


z wczoraj :arrow:
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

I to juÂż koniec dyÂżuru PawÂła ..... :(
Ale finaÂł byÂł mocny :D
Mogliœmy podziwiaÌ Paw³a takiego, jakim go widzia³am zanim zosta³ prezenterem :D Tzn. nie mam mu nic do zarzucenia, poza tym lekkim stresem, kiedy czyta z promptera, ale kiedy rozmawia³ z zaproszonymi do studia goœÌmi, czy to przy okazji pierwsze, czy te¿ drugiej rozmowy, wychodzi³o na jaw jak¹ ma wiedzê i jak j¹ potrafi piêknie i bezstresowo wykorzystaÌ :brawa: WidaÌ by³o, ¿e do tego stopnia wci¹gnê³o: rozmowa i wypatrywanie na rozpoczêcie transmisji, i¿ zapomnia³ o tym, ¿e ma siê denerwowaÌ :D
Rozmowy by³y interesuj¹ce, tê pierwsz¹ o lustracji z Michalskim i .... tym drugim panem, którego nazwiska nie pamiêtam :D i tê fina³ow¹ d³ug¹ rozmowa z Zaremb¹ i chyba kimœ z Wyborczej, po³¹czon¹ z oczekiwaniem na rozpoczêcie wydarzeù z Pa³acu Prezydenckiego i mnóstwem komentarzy, Pawe³ tak sprawnie przeprowadzi³, ¿e mo¿na by³o s³uchaÌ dyskusji w nieskoùczonoœÌ :) Pominê fakt, i¿ niektóre pogl¹dy zaproszonych do studia redaktorów by³y momentami ¿enujace :?

Na po¿egnanie Pawe³ poczêstowa³ nas jeszcze materia³em o wakacyjnych wyjazdach dzieci, m.in. na kolonie, a póŸniej krótka opowieœÌ o inwazji kleszczy .... ku ukojeniu serc rodziców, którzy na wyjazdy plenerowe swoje dzieci wys³ali :devil:

A moÂże jutro znowu bĂŞdzie PaweÂł :rozglada:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

:arrow: Obrazek

..artystyczny z JoasiÂą
:arrow: Obrazek

Obrazek

Obrazek

.. i to jak z sesji zdjĂŞciowej do 'Men's health' :lol2:

:arrow: Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie rĂłbcie z PawÂła playboy'a :lol2:

Kawa³ dobrej roboty dziœ ''odwali³" :D Trafi³ mu sie dy¿ur w gor¹cym (dos³ownie i w przenoœni) politycznym dniu i nale¿¹ mu siê s³owa uznania :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

obieÂżyÂświat, bardzo oryginalne capsy, dziĂŞki :)
i nale¿¹ mu siê s³owa uznania
Od wielkiego znawcy ... :devil: W imieniu PawÂła zatem dziĂŞkujĂŞ :lol2:

I dzisiaj znowu :jupi: I znowu o peÂłnych godzinach :D
Po wczorajszym maratonie komentatorskim dzisiaj nawet czytanie z promptera idzie mu nad wyraz dobrze :devil: nie wliczajÂąc paru drobnych pomyÂłek ;)

Btw. dzisiaj chyba spokojny politycznie dzionek, wiĂŞc PawÂła pracujÂącego na peÂłnych obrotach raczej nie bĂŞdziemy podziwiaĂŚ :/ No i jeszcze kawa na ÂławĂŞ i LoÂża prasowa odbiorÂą PawÂłowi parĂŞ serwisĂłw :/

Trochê ¿al siê robi, kiedy pomysli siê, ¿e tato i m¹¿, musi w tak piêkne weekendowe dni musi siedzieÌ w pracy :/ No, ale có¿ ..... takie jest ¿ycie :lol2: A piêknych weekendów bêdzie jeszcze sporo ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:i jeszcze kawa na ÂławĂŞ i LoÂża prasowa odbiorÂą PawÂłowi parĂŞ serwisĂłw :/
No i jeszcze teraz byÂł skrĂłt zamiast serwisu :uhh: przez AnitĂŞ, a dokÂładniej DamĂŞ Pik :neutral:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

RozkrĂŞca siĂŞ na maksa ten PaweÂł :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A jednak, mimo Âże politycznych burzy wczoraj brakowaÂło, dwie rozmowy w studio, plus przeglÂąd prasy z Mojkowskim PaweÂł przeprowadziÂł :D
Rozmowa z MieczysÂławem Sikorskim z biura turystycznego, czy ta ze stypendystÂą Andrzejem Draganem i p. EwÂą Wilk z Polityki, zaoszczĂŞdziÂła PawÂłowi stresu, bo jak juÂż wczeÂśniej pisaÂłam, zauwaÂżyÂłam, Âże PawÂła paradoksalnie bardziej stresuje odczytywanie wczeÂśniej uÂłoÂżonych
(wspania³ych zreszt¹) zapowiedzi, ni¿ rozmowy z zaproszonymi do studia goœÌmi :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Tylko jeden caps zÂłapaÂłem..

Obrazek

Fajna grzywka ;)

.. :o jeszcze 2 ;)

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości