Sylwia Majcher

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kubsku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 01 sie 2006, 15:55

Post autor: kubsku »

Wszystko przed niÂą.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

DokÂładnie.Wszystko przed niÂą.Mam tylko nadziejĂŞ,Âże zawsze bĂŞdzie sobÂą tak jak teraz i nie upodobni siĂŞ do dziennikarek...

Obrazek

...tego typu.

[ Dodano: Pon Sie 28, 2006 9:38 pm ]
Syla dziÂś na antenie w DnÂŻ :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jak widaĂŚ samopoczucie dobre,co tu duÂżo mĂłwiĂŚ - radzi sobie.Pewna siebie.materiaÂł drogowy,o jakimÂś objeÂździe,ktĂłry naleÂżaÂło ciekawie przedstawiĂŚ i poradziÂła sobie.to tak samo jak otrzymaĂŚ zadanie,aby wymyÂśliĂŚ reklamĂŞ wody mineralnej,Âżeby do tego stopnia zainteresowaÂła potencjalnych konsumentĂłw,aby jÂą kupili.Ja 'kupiÂłem' relacjĂŞ Syli i zastanawiam,dokÂąd pokieruje jÂą TVN24 jutro :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Hej, gdzie podziewa siĂŞ Sylwia? :D Ostatni raz widziaÂłem jÂą, kiedy tak pomysÂłowo tworzyÂła i prezentowaÂła grzywkĂŞ :D Wczoraj w nocy znowu widziaÂłem koĂącĂłwkĂŞ jej materiaÂłu. Ale wÂłaÂśnie dlatego, Âże to byÂła zaledwie koĂącĂłwka nawet nie bardzo wiem o czym traktowaÂł. A Sylwia materiaÂły robi pierwszorzĂŞdne :D ZresztÂą, wszystko robi pierwszorzĂŞdnie :P
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..wystarczy sobie zaÂżyczyĂŚ i masz :D
..Sylwia :arrow:
Obrazek
Obrazek
..ale trafiĂŚ na tÂą relacje to raczej trudno byÂło :?
..o dziwnych porach i z dziwnymi przerwami teraz te serwisy sÂą nadane :roll:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Mu³ah... za capsy :tanczy: Jakby Sylwia da³a snem sprawiedliwych niesprawiedliwym spaÌ, to by³oby podejrzane :D A ona dzielnie rozg³asza wszem i wobec jak to kasi¹tko lepi siê do r¹czek tym i owym dzia³aczom futbolowym :devil: Mo¿e gdyby wiedzieli, ¿e Sylwia zamierza dziennikark¹ zostaÌ 10 razy zastanowiliby siê, czy wzi¹Ì w ³apê :D
A jak na capsach widaĂŚ i 15-latek mĂłgÂł pomyÂśleĂŚ nim do autka bezprawnie wskoczyÂł :devil:
Relacje peÂłna profesja i peÂłne profesji 8)

[ Dodano: Czw Wrz 07, 2006 10:46 am ]
Sylwia znowu dzisiaj na wojnie z pomyleĂącami WrocÂławia! Najpierw opowiedziaÂła jak to pomylenic jeden trafiÂł za kratki po tym jak zdrowie dziecka na szawnk naraziÂł, a juÂż w kolejnej relacji o ''aferze Âśmieciowej'' we WrocÂławiu nadawaÂła...
A mo¿e by tak jak¹œ pozytywn¹ reklamê Sylwuniu Wroc³awowi piêknemu wystawiÌ :rydzyk:

Fryzura znowu modelacji podlegaÂła przed wejÂściem w punkt ustalony przed kamerÂą :)
Ale marynarka okropna - fuj, szarzyzna ;)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

A mo¿e by tak jak¹œ pozytywn¹ reklamê Sylwuniu Wroc³awowi piêknemu wystawiÌ
..jak juÂż napiĂŞtnuje sÂłownie wszystko co zÂłe przyjdzie czas na dobre - trzeba mieĂŚ nadziejĂŞ ;)

..masz za te piĂŞkne sÂłowa o Agatce :D

:arrow:
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ÂŚwietne capsy,szczegĂłlnie ten 2gi!! :szalony: :szalony: :szalony:
Ja coœ Syli ostatnio nie mogê 'ucapiÌ' :evil: jak mam dy¿ur to przewa¿nie s¹ ³¹czenia z mêskimi reporterami,a co to kogo obchodzi :neutral:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Faceci z WrocÂławia teraz leniuchujÂą, a Sylwia at work 8)
Strona, na pocz¹tku strony ktoœ napisa³, ¿e jeszcze wszystko przed ni¹ ;) Tak, wszystko, ale tylko jeœli chodzi o awans. Poniewa¿ doœwiadczenie zdobywa³a intensywnie przez ostatnie lata. Ju¿ w pierwszych stronach pisa³em o wspó³pracy Sylwii z Radiem Wroc³aw.
Teraz poszukaÂłem, odnalazÂłem wiĂŞcej faktĂłw z przeszÂłoÂści dziennikarskiej Sylwii:)

Epizod w Panoramie bolesÂławieckiej:
http://boleslawiec.info/search.php :arrow: wpisz w wyszukiwarkĂŞ ''Sylwia Walendowska'' a pojawiÂą siĂŞ przygotowane przez niÂą tematy.

Sylwia w radio RAM i jej materiaÂł:
.: Strajk pracownikĂłw Telekomunikacji Polskiej :.
12 kwietnia 2005 - 09:34
Od wczoraj trwa gÂłodĂłwka w biurze obsÂługi klienta przy ulicy BernardyĂąskiej we WrocÂławiu.

Czterech pracowników z wroc³awskiego oddzia³u Telekomunikacji Polskiej od wczoraj prowadzi g³odówkê. Protestuj¹cy s¹ pod sta³¹ kontrol¹ lekarza. Jeden z pracowników narzeka na problemy z sercem, ale na razie nie zamierza zrezygnowac ze strajku. G³odówka trwa w biurze obs³ugi klienta przy ulicy Bernardyùskiej we Wroc³awiu. Uczestnicz¹ w niej pracownicy pionu sieci i obs³ugi klienta. Zwi¹zkowcy, podobnie, jak ich koledzy w Warszawie, domagaj¹ siê rozmów z zarz¹dem i rezygnacji z palnowanych zwolnieù grupowych. Nie wiadomo, jak d³ugo potrwa g³odówka.

Sylwia Walendowska
Nie wiem jak siĂŞ zakoĂączyÂły losy reportaÂżu Sylwii dla radiowej trĂłjki? Wiem, Âże byÂło kiedyÂś coÂś takiego jak reportaÂż tygodnia – ciekawe, czy spodobaÂł siĂŞ sÂłuchaczom? :D
http://www.radio.com.pl/reportaz/reportaz.asp?id=3032
"TydzieĂą w oknie"
Sylwia Walendowska

Autorka mieszka we WrocÂławiu, na przeciw jej mieszkania znajduje siĂŞ areszt Âśledczy. Przez okno codziennie widaĂŚ Âżycie, ktĂłre siĂŞ toczy przed i za murami aresztu. Przez kilka tygodni wraz ze znajomymi, ktĂłrzy przychodzili na Âśniadanie, dokumentowaÂła widok za oknem...
23.11.2005, 22.05 ÂŚroda, Program 3
Przyznacie, ¿e strasznie interesuj¹ce i pomys³owe zaczepienie tematu i ogólne opracowanie. Szkoda tylko fragment na stronie Trójki mo¿na odnaleŸÌ :(

Tu ju¿ dowód wspó³pracy Sylwii z Informacyjn¹ Agencj¹ Radiow¹:
Ulubiony przedmiot na nowej maturze
28.12.2005 18:37

Co trzeci maturzysta bĂŞdzie zdawaÂł w maju geografiĂŞ, 26 procent uczniĂłw chce pisaĂŚ test z biologii, a 23 procent zamierza na maturze rozwiÂązywaĂŚ zadania z matematyki. Centralna Komisja Egzaminacyjna zamknĂŞÂła listĂŞ przedmiotĂłw, ktĂłre uczniowie mogli wybraĂŚ na egzamin dojrzaÂłoÂści. W tym roku po raz pierwszy wiĂŞcej maturzystĂłw zdecydowaÂło siĂŞ na test pisemny z wiedzy o spoÂłeczeĂąstwie niÂż popularnÂą dotÂąd historiĂŞ.
Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, MirosÂław Sawicki, nie dziwi siĂŞ wyborom uczniĂłw, bo WOS w liceach jest tylko przez rok, a wiĂŞc maturzyÂści majÂą mniej materiaÂłu do opanowania. MirosÂław Sawicki
KaÂżdy uczeĂą musi zdaĂŚ obowiÂązkowo 3 egzaminy pisemne i 3 ustne. W tym obowiÂązkowo jĂŞzyki polski i obcy. NajwiĂŞcej, bo ponad 75 procent osĂłb zdecydowaÂło siĂŞ na angielski, 18 procent wybraÂło niemiecki, a niecaÂłe 7 procent jĂŞzyk rosyjski.
Wiceminister Edukacji, JarosÂław ZieliĂąski, chce, by oceny byÂły obiektywne, dlatego juÂż na najbliÂższej maturze we wszystkich szkoÂłach kaÂżdÂą pracĂŞ pisemnÂą ma sprawdzaĂŚ dwĂłch egzaminatorĂłw. Wiceminister JarosÂław ZieliĂąski
Centralna Komisja Egzaminacyjna ma ponad 50 tysiêcy egzaminatorów. Szkolenia nadal trwaj¹ i do maja ta liczba mo¿e wzrosn¹Ì jeszcze o kilka tysiêcy. Ju¿ dziœ wiadomo, ¿e egzaminatorzy bêd¹ musieli sprawdziÌ ponad 2 miliony prac.
Nowa matura jest dostosowa do potrzeb uczniów niepe³nosprawnych, maj¹cych problemy z czytaniem i pisaniem. Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotuje na ni¹ 178 ró¿nych arkuszy u³atwiaj¹cych zrozumienie zadaù testu niedowidz¹cym i nies³ysz¹cym maturzystom.
W maju egzamin maturalny zdawaĂŚ bĂŞdzie prawie 430 tysiĂŞcy uczniĂłw. GraÂżyna Krak-Gmiter - egzaminatorka

Sylwia Walendowska
Wszystko przed niÂą? A ile za niÂą :brawa:

[ Dodano: PiÂą Wrz 08, 2006 11:04 am ]
No proszĂŞ, a Sylwi juÂż ÂśmignĂŞÂła w serwisie :D Niestety znĂłw w przykrym temacie :/

[ Dodano: PiÂą Wrz 08, 2006 11:38 am ]
Oh jeju :hmm: W pierwszej relacji o napiĂŞtnowanych ginekologach a przed chwilÂą w drugiej o pijanym ginekologu :uhh:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..tematy tematami ;0
..a wiedziaÂłeÂś o tym :lol2:

Obrazek

..czasami naprawdĂŞ ciekawych rzeczy moÂżna dowiedzieĂŚ siĂŞ z tvn24 :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Syla mi zawsze kogoÂś przypominaÂła!Teraz nie dziwiĂŞ siĂŞ,Âże Sylwia Walendowska i Agata Adamek to ta sama osoba :hahaha: TVN24 oszczĂŞdza na reporterach :devil:

ÂłaÂł azbest - chÂłop,niezÂłe info. 8) no tak,jeÂżeli ma siĂŞ wyrabiaĂŚ to raczej tylko na prezentowaniu siĂŞ na wizji,w czym nie ma problemu,bo ma bogate doÂświadczenie zawodowe.zauwaÂżyÂłem,Âże nie tylko w przypadku Syli,TVN24 bierze dziennikarzy radiowych,odkrywa ich talenty i rozwija moÂżliwoÂści.Sylwia nam Âładnie rozwija skrzydÂła :brawa:
"TydzieĂą w oknie"
Sylwia Walendowska

Autorka mieszka we WrocÂławiu, na przeciw jej mieszkania znajduje siĂŞ areszt Âśledczy. Przez okno codziennie widaĂŚ Âżycie, ktĂłre siĂŞ toczy przed i za murami aresztu. Przez kilka tygodni wraz ze znajomymi, ktĂłrzy przychodzili na Âśniadanie, dokumentowaÂła widok za oknem...
To dobre! :D oj oj czy to kwalifikuje siĂŞ,by nazwaĂŚ to podglÂądactwem? :lol:

ps.ten caps - poezja :szalony: :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

aveo pisze:Syla mi zawsze kogoÂś przypominaÂła!Teraz nie dziwiĂŞ siĂŞ,Âże Sylwia Walendowska i Agata Adamek to ta sama osoba :hahaha: TVN24 oszczĂŞdza na reporterach :devil:
Oh, nie, nie, nie :) Zdecydowanie nie da siê pomyliÌ tych dwu reporterek. Ka¿da jest inna. A ten kto dpouœci³ siê takiego b³êdu musi byÌ strasznym ignorantem :x Albo mia³ totalnego pecha i w pracy mu nie sz³o ;)
ÂłaÂł azbest - chÂłop,niezÂłe info. 8) no tak,jeÂżeli ma siĂŞ wyrabiaĂŚ to raczej tylko na prezentowaniu siĂŞ na wizji,w czym nie ma problemu,bo ma bogate doÂświadczenie zawodowe.zauwaÂżyÂłem,Âże nie tylko w przypadku Syli,TVN24 bierze dziennikarzy radiowych,odkrywa ich talenty i rozwija moÂżliwoÂści.Sylwia nam Âładnie rozwija skrzydÂła :brawa:
Bardzo ucieszyÂłem siĂŞ, kiedy zobaczyÂłem jÂą pewnego dnia w TVN24. Tutaj mam nadziejĂŞ zaistnieje na dobre.
To dobre! :D oj oj czy to kwalifikuje siĂŞ,by nazwaĂŚ to podglÂądactwem? :lol:
Czysta dziennikarska profesja, w peÂłni uzasadniona ;)
Siostra_Duckett
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 20 sie 2006, 13:30

Post autor: Siostra_Duckett »

"TydzieĂą w oknie"
Sylwia Walendowska

Autorka mieszka we WrocÂławiu, na przeciw jej mieszkania znajduje siĂŞ areszt Âśledczy. Przez okno codziennie widaĂŚ Âżycie, ktĂłre siĂŞ toczy przed i za murami aresztu. Przez kilka tygodni wraz ze znajomymi, ktĂłrzy przychodzili na Âśniadanie, dokumentowaÂła widok za oknem...
23.11.2005, 22.05 ÂŚroda, Program 3
Zanim ten reporta¿ znalaz³ siê w Trójce, wczeœniej zosta³ wyró¿niony na Konkursie ;)
Co tu duÂżo mĂłwiĂŚ - zdolna z Niej Bestia! :brawa:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..a na jakim konkursie? :D
.Sylwia jest kreatywna i pomysÂłowa :D
..niestety teraz tvn24 nie daje reporterom moÂżliwoÂści zaprezentowania bo koncentruje siĂŞ raczej na pracach komisji ale dla Sylwii zawsze znajdÂą czas :D
..nawet obrady komisji bankowej nie przeszkodzÂą temu byÂśmy SylwiĂŞ mogli zobaczyĂŚ:
..wczoraj :arrow:

Obrazek
Obrazek

..i dziÂś :arrow:
Obrazek
Obrazek

..i kreatywnoœÌ prze³o¿y³a siê na fryzury :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:
..niestety teraz tvn24 nie daje reporterom moÂżliwoÂści zaprezentowania bo koncentruje siĂŞ raczej na pracach komisji ale dla Sylwii zawsze znajdÂą czas :D
..nawet obrady komisji bankowej nie przeszkodzÂą temu byÂśmy SylwiĂŞ mogli zobaczyĂŚ:
..wczoraj :arrow:
Niestety czasami odnoszê wra¿enie, ¿e Sylwii przyczepiono ³atkê detektywa od tropienia afery futbolowej :? Który to ju¿ raz mówi³a o kolejnych zatrzymaniach w tej aferze :roll: Marudzê, ale marudnoœÌ ta w pe³ni uzasadniona :] Wiem, na ile staÌ Sylwiê, wiem jak potrafi zaj¹Ì siê tematem ''rzek¹'', a gdzieœ gubi siê jej reporterska osobowoœÌ w tej aferze gigantycznej, podzielonej na krótkie strofki i wœród tych lokalnych ''œmierdz¹cych'' ma³ych afer.

Nic wiĂŞc dziwnego, Âże:
..i kreatywnoœÌ prze³o¿y³a siê na fryzury :lol2:
;)
Siostra_Duckett
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 20 sie 2006, 13:30

Post autor: Siostra_Duckett »

obieÂżyÂświat pisze:..a na jakim konkursie? :D
a na Konkursie im. Jacka Stwory :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości