Wiktory

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No Ty chyba Âżartujesz, Âże miaÂł podziĂŞkowaĂŚ stacji ktĂłra Go jak psa z budy wywaliÂła. I jeszcze gadasz gÂłupoty, Âże mĂłgÂł dostaĂŚ Wiktora za "Fakty" bo w 2004 roku je prowadziÂł. O ile dobrze widziaÂłem to dostaÂł za "Co z tÂą PolskÂą?", a nie za "Fakty". :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tym bardziej, Âże to byÂła kategoria "TwĂłrca programu telewizyjnego", czyli nagroda za "Co z tÂą PolskÂą". No ale Lisek musiaÂł byĂŚ tak ÂżaÂłosny i wykorzystaÂł najdroÂższy czas antenowy w TVP1 aby zachwalaĂŚ tĂŞ bandĂŞ nieudacznikĂłw i oferm z WydarzeĂą (rzepko, rzepko, rzodkieweczko...) ZresztÂą nic innego juÂż mu nie zostaÂło. Wydarzenia nie speÂłniajÂą oczekiwaĂą ani Solorza, ani tym bardziej widzĂłw.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

"Co z tÂą PolskÂą?" jest rĂłwnie beznadziejne, jak Wydarzenia. 8) KapituÂła byÂła chyba pod wpÂływem alkoholu, jak go wybrali. :?
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ehh brak sÂłow. I jak tu z takim dyskutowaĂŚ ??

WeÂź wpisz sobie w stopce: MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mam lepsze lektury ni¿ wypociny Tomka L. (po³owa rozdzia³ów zaczyna siê od s³ów: "Panie Tomku...") ale skoro tak bardzo psioczy³ w swych "dzie³ach literackich" na Wiktory to czemu wczoraj pojawi³ siê na gali? A mo¿e Solorz zap³aci³ i trzeba by³o? Czy ten cz³owiek ma honor? Chyba nie!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ArO pisze:Ehh brak sÂłow. I jak tu z takim dyskutowaĂŚ ??

WeÂź wpisz sobie w stopce: MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN
I w tym momencie mnie obraziÂłeÂś. Nie lubiĂŞ Lisa i nie bĂŞdĂŞ go czciĂŚ. TVN teÂż czciĂŚ nie bĂŞdĂŞ! JeÂśli chodzi o Wiktora, to oczywiste jest, Âże dostaÂł on go za "Co z tÂą PolskÂą?". To z Faktami to byÂło tylko gdybanie. Nie wolno? :evil: Twoje zachowanie wobec mnie jest ÂżenujÂące! Nie ÂżyczĂŞ sobie czegoÂś takiego!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Poczytaj sobie swoje posty. One nie sÂą ÂżenujÂące, one sÂą wrĂŞcz ÂżaÂłosne !!
Ostatnio zmieniony wtorek 26 kwie 2005, 11:43 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JAK ¦MIESZ? CO TY SOBIE W OGÓLE WYOBRA¯ASZ?
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

doktorfaustus1 pisze:Tym bardziej, Âże to byÂła kategoria "TwĂłrca programu telewizyjnego", czyli nagroda za "Co z tÂą PolskÂą". No ale Lisek musiaÂł byĂŚ tak ÂżaÂłosny i wykorzystaÂł najdroÂższy czas antenowy w TVP1 aby zachwalaĂŚ tĂŞ bandĂŞ nieudacznikĂłw i oferm z WydarzeĂą (rzepko, rzepko, rzodkieweczko...) ZresztÂą nic innego juÂż mu nie zostaÂło. Wydarzenia nie speÂłniajÂą oczekiwaĂą ani Solorza, ani tym bardziej widzĂłw.
Pierwszy taz siĂŞ z TobÂą zgadzam :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: solorz

Post autor: Bartek »

zadra pisze: Solorz dostaÂł za stworzenie PIERWSZEJ stacji komercyjnej (nie najlepszej). I trudno zaprzeczyĂŚ, Âże Polsat byÂł pierwszy! nie wiem skÂąd ten bĂłl, przecieÂż to jest bez dyskusji.
No i bez przesady, Âże programy sÂą tam gorsze od Cio Darwin. Takiue same! Po prostu takie same, jestnie w TVN lepiej oÂświatlajÂą :wink:
PierwszÂą stacjÂą komercyjnÂą w Polsce byÂła POLONIA1 i nic tego nie zmieni. Polsat to pierwsza stacja komercyjna, ale z licencjÂą na nadawanie
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Mi sie nie podobaÂła gala, byÂła po prostu nudna. Te gafy jakie padaÂły... zenujÂące, najpierw powiedzieli do Drzyzgi ze dostaÂła 2 wiktory (a jak dobrze wiadomo dostaÂła 2 Telekamery, 1wiktora, ale 2 razy go wreczaÂła), nastĂŞpny byÂł Owsiak, ktĂłremu tez Âźle "policzyli" wiktory. Czy tak trudno byÂło przeczytac to wÂłasciwie?
Lis... jak ja go nie lubie :x te jego wÂłosy... strasznie oblesne. I w ogĂłle dialog miedzy OrÂłoÂś-Lis byÂł straszny.
Nie rozumiem za co dostaÂł wiktora BartÂłoczyk, bez sensu, ale juz sie przekonaÂłam ze te nagrody przyznaje komisja i oni je daja komu sobie tylko chcÂą. Czesto niesprawiedliwie.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja teÂż uwaÂżam, ze to byÂła beznadzieja. Muzyka, jako jedyna wporzo, ale nominacje to tragedia!!!!!!!! KtoÂś tam napisaÂł, iz KapituÂła byÂła pod wpÂływem alkoholu, wybierajÂąc nominowanych - to fakt, bo jak inaczej wyjaÂśniĂŚ to ÂżaÂłosne widowiskio?? Jedyne sÂłuszne Wiktory to Pochanke i Majewski. Oni naprawdĂŞ na to zasÂługujÂą. A jak Justyna dziĂŞkowaÂła, to mnie aÂż zatkaÂło. Super! Nie wspomnĂŞ juÂż, iÂż Âżle policzone Wiktory i to podstepne (trudno okreÂśliĂŚ coÂś tak paskudnego, tak ÂżenujÂącego, poniÂżej wszelkiej godnoÂści) zapytanie OrÂłosia do Lisa. :x to istna masakra!!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

SÂłuchajcie dla mnie jest dziwne, Âże SoloÂż dostaje Wiktora a Walter nie, przecieÂż Walter dla polskiej telewizji zrobiÂł wiĂŞcej!!
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

mikasur pisze:Ja teÂż uwaÂżam, ze to byÂła beznadzieja. Muzyka, jako jedyna wporzo, ale nominacje to tragedia!!!!!!!! KtoÂś tam napisaÂł, iz KapituÂła byÂła pod wpÂływem alkoholu, wybierajÂąc nominowanych - to fakt, bo jak inaczej wyjaÂśniĂŚ to ÂżaÂłosne widowiskio?? Jedyne sÂłuszne Wiktory to Pochanke i Majewski. Oni naprawdĂŞ na to zasÂługujÂą. A jak Justyna dziĂŞkowaÂła, to mnie aÂż zatkaÂło. Super! Nie wspomnĂŞ juÂż, iÂż Âżle policzone Wiktory i to podstepne (trudno okreÂśliĂŚ coÂś tak paskudnego, tak ÂżenujÂącego, poniÂżej wszelkiej godnoÂści) zapytanie OrÂłosia do Lisa. :x to istna masakra!!!!
Nie bierz do siebie fragmentu o alkoholu, bo nie byÂł on pisany na powaÂżnie, a z dozÂą Âżartu.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A teraz wszyscy razem:

MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN MĂłj bĂłg TVN
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość