[TVN] Studio Złote Tarasy / Otwarte Studio Złote Tarasy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Nie wiem - moÂże to tylko moje odczucie, ale zdaje mi siĂŞ, Âże program siĂŞ troszeczkĂŞ zdynamizowaÂł. Szybkie wywiady, zmiany tematĂłw. Co o tym myÂślicie?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dzisiaj to juÂż prawie rewelacja. :D NaprawdĂŞ wielki postĂŞp.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I dodali tak jakby trzeciego prowadz¹cego - Ryszarda Cebulê. Dziêki temu mo¿na szybko przenieœÌ siê w inne miejsce i zmieniÌ temat. Dobrze, ¿e wprowadzili takie zmiany, bo ogl¹daj¹c poprzednie wydania mo¿na by³o usn¹Ì. A dziœ jest zupe³nie inaczej. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A jaka by³a ogl¹dalnoœÌ poprzednich wydaù?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

r_r16 pisze:A jaka by³a ogl¹dalnoœÌ poprzednich wydaù?
Ogl¹dalnoœÌ programu jest niska. Oto artyku³ z medialinka:
ÂŚrednio 732 tys. widzĂłw oglÂąda nowe pasmo TVN „Studio ZÂłote Tarasy” – wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Przed rokiem programy pokazywane przez stacjĂŞ w niedzielne popoÂłudnia gromadziÂły przed telewizorami Âśrednio 1,07 mln widzĂłw.
TVN „Studio ZÂłote Tarasy” emituje od 16 wrzeÂśnia w niedziele miĂŞdzy 14.00 a 17.30. Pasmo, wzorowane na „Studiu 2” publicznej telewizji, gromadzi przed telewizorami Âśrednio 732 tys. widzĂłw (7,54 proc. udzia³ów w rynku).

W czasie nadawania „Studia ZÂłote Tarasy”, najwiĂŞcej widzĂłw ma telewizyjna DwĂłjka, ktĂłrÂą oglÂąda Âśrednio w tym czasie 3,67 mln widzĂłw (37,47 proc. udzia³ów w rynku). TVP1 ma 1,97 mln widzĂłw (20,12 proc. udzia³ów w rynku), a Polsat – 1,31 mln widzĂłw (13,37 proc. udzia³ów w rynku).

Przed rokiem propozycje programowe pokazywane przez TVN w niedzielne popo³udnia ogl¹da³o œrednio 1,07 mln widzów (11,16 proc. udzia³ów w rynku).
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Bardzo s³abe te wyniki Studio Z³ote Tarasy. W czasie nadawania TVN daleko za konkurencj¹. Jak to siê nie bêdzie zmieniaÌ powinni usun¹Ì ten program z ramówki chocia¿ dla mnie go szkoda, bo zaczyna siê robiÌ naprawdê ciekawie :D.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

PrzydaÂłoby siĂŞ go zdynamizowaĂŚ jeszcze bardziej, wprowadziĂŚ jakieÂś dodatkowe punkty programu - moÂże coÂś o muzyce i filmie? No i oczywiÂście reklama.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ruszy³a strona programu :arrow: http://www.studiozlotetarasy.pl Ale chyba tylko po to, ¿eby daÌ tam zdjêcia z Lechem Wa³ês¹. :devil:

I ciekawe dlaczego nie onet.pl ? :mhm: A na stronie i tak jest napisane SERWIS SPECJALNY onet.pl...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pawell pisze:Ale chyba tylko po to, ¿eby daÌ tam zdjêcia z Lechem Wa³ês¹. :devil:
NiektĂłre zdjĂŞcia sÂą Âświetne :D
ObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Sorry, Âże tyle tego nawklejaÂłem, ale nie mogÂłem siĂŞ powstrzymaĂŚ. :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Nie dziwie siê, ¿a taka kolejka by³a do Wa³êsy, bo sam z chêci¹ zrobi³bym z nim zdjêcie :D .
A jak wam sie podoba dzisiejsza para prowadzÂących? Jak dla mnie to Martyna jest Âświetna. Uczestnicy You Can Dance bardzo dobrze uczyli taĂączyĂŚ :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Gdy Martyna dziœ powiedzia³a, ¿e przerywaj¹ program, bo dzieje siê coœ wa¿nego i na antenie pojawi³a czo³ówka serwisu informacyjnego, pomyœla³em, ¿e musia³o zdarzyÌ siê naprawdê coœ bardzo strasznego, bo tylko wtedy (i to nie zawsze) TVN przerywa program. Na pocz¹tku Grzegorz Miecugow po³¹czy³ siê z poznaùskim reporterem Faktów - £ukaszem Wójcikiem, który mówi³ o tym, ¿e w Poznaniu od kilku godzin nie ma pr¹du, a w ca³ym mieœcie jest bardzo dziwne powietrze; po chwili przesta³ mówiÌ i widaÌ by³o, ¿e mam k³opoty z oddychaniem, po³¹czenie zosta³o utracone. Potem Miecugow ³¹czy³ siê z Piotrem Œwierczkiem, który by³ w Krakowie - tam temperatura od kilku godzin spada; to po³¹czenie po jakimœ czasie te¿ zosta³o zerwane. PóŸniej G.Miecugow po³¹czy³ siê z Janem B³aszkowskim i z jego goœciem, dooko³a s³ychaÌ by³o wybuchy i strza³y, a po³¹czenie po kilku sekundach zosta³o zerwane. Grzegorz zacz¹³ mówiÌ, ¿e sytacja w ca³ym kraju jest coraz dramatyczniejsza, a jakoœÌ obrazu co chwilê siê pogarsza³a, a¿ w koùcu Miecugow znikn¹³ z anteny... Muszê powiedzieÌ, ¿e nieŸle siê przestraszy³em, ale tylko na pocz¹tku... Moja mama, która przybieg³a przed telewizor te¿ nieŸle siê przestraszy³a i potem przez pó³ godziny chodzi³a zdenerowana. :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Czy to miaÂło znaczyĂŚ Âże trzeba dbaĂŚ o klimat czy co?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Âściema

od razu moÂżna byÂło zobaczyĂŚ Âże to Âściema inna belka niÂż w tvn24 zegarek itp.

có¿ ale uda³o siê im przestraszyÌ :arrow:
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Nie widziaÂłem tego od poczÂątku, mam nadziejĂŞ Âże ktoÂś to da na YT.
od razu moÂżna byÂło zobaczyĂŚ Âże to Âściema inna belka niÂż w tvn24 zegarek itp.
I ten format 16:9... ale ciekawe byÂło jak by zrobili w 100% z rzeczywistoÂściÂą :D.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

No rzeczywiÂście brzmi to dramatycznie. Szkoda, Âże nie widziaÂłem tego specjalnego serwisu. Mam nadzieje, Âże udostĂŞpniÂą go na tvn24.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości