Tomasz Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

teÂż uwaÂżam Âże to lipny pomysÂł wolaÂłabym go np w tvp tak jak i olejnik no ale tam by siĂŞ pewnie z Kamilem Durczokiem nie dogadali :) a tak ma na gÂłowie tylko Gawryluk i Powiatowego :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

He he fanka "Fucktu" - Powiatowy. Nie znoszĂŞ tej "gazety". :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a tam zaraz fanka ale wole (fuckt) od super hieny to fuckt :):) ja nie znosze powiatowego
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A ja nie znoszĂŞ tej "gazety". WymyÂśliÂła sobie rozpad zwiÂązku Kuby, a potem przez tydzieĂą szukali Ani Musze faceta dajÂąc jej chamskie propozycje matrymonialne. To wszystko po to tylko by po tygodniu napisaĂŚ, Âże Ania i Kuba...sÂą razem i to niby dziĂŞki "Fucktowi".

"Super Express" juz napstêpnego dnia po sensacji "Fucktu" napisa³, ze to k³amstwo i Ania z Kub¹ wcale sie nie rozstali, ale "Fuckt" ci¹gn¹³ ten temat ca³y tydzieù. Widocznie przygotowali sobie sporo materia³u na codzienne publikacje i szkoda im by³o to wywalaÌ.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

"Super Express" taki grzeczny zawsze nie byÂł. I nie da siĂŞ ukryĂŚ, Âże obecnie troszkĂŞ wzoruje siĂŞ na "Fakcie"... :?
A poza tym, mam mieszane uczucia co do zamieszczenia przez tÂą gazetĂŞ zdjĂŞĂŚ postrzelonego Waldemara Milewicza. To byÂło przegiĂŞcie z ich strony. Tania (i przykra) sensacja. :evil:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dokÂładnie zdjĂŞcia red.Milewicza to byÂło przegiĂŞcie a co do super hieny to jaki redaktor taka gazeta Ziomecki nie ma Âżadnej klasy GraÂżyna Bukowska najwyrazniej teÂż nie to czego siĂŞ po tej gazecie spodziewaĂŚ ??
a co do Fucktu to nie tylko oni pisali o Ani i Kubie du¿o innych gazet te¿ to nie jest Newsweek ani wprost oni siê po prostu z tanich sensacji utrzymuj¹ i tyle zreszt¹ wali mnie to co w tabloidach wypisuj¹ czytam to raz na miesi¹c tylko do podró¿y wiêc nie przejmujê siê pismakami zawsze to lepiej sobie Press albo Newsweeka poczytaÌ ;)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mys³a³em ze po tej ma³o eleganckiej sprawie ze zdjeciami nie¿yj¹cego Waldemara Milewicza Gra¿yna Bukowska demontracyjnie zrezygnuje z pracy w redakcjii Super Expresu - wszak z redaktorm Milewiczem przepracowa³a kilka lat w WIADOMOŒCIACH TVP1 i ju¿ z tego powodu powinna g³oœno protestwaÌ. Tym bardziej, ¿e wiêkszoœc Polaków nie czyta tej gazety, jednak jej ok³¹dka eksponowana jest w punktach sprzeda¿y prasy i ich najbli¿szej okolicy - tak wiêc chc¹c nie chc¹c widzia³em to zdjêcie, zreszta nie tylko ja. Pewnie Aro siê poddenerwujê, bo odnios³em wra¿enie, ¿e w jakiœ sposób ceni Super Express i informacjê zawrtê w tym dzienniku.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dokÂładnie tyle siĂŞ rozpisywano o hipokryzji TVP i innych mediĂłw a dla mnie najwiĂŞkszÂą hipokrytkÂą jest wÂłasnie GraÂżyna Bukowska.Ziomecki to poprostu debil "gdyby mnie szlag trafiÂł to bym pozwoliÂł na te zdjĂŞcia" ... jego wypowiedz dla tvn 24 ale Bukowska ? KoleÂżanka Milewicza z TVP ? Jak mogÂła i jeszcze siĂŞ dziwi dlaczego jej byli redakcyjni koledzy zareagowali
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mo¿e nawet w jakiœ tam sposób protestowa³a, ale widocznie by³ to za cichy protest, bo ja o nim nie s³ysza³em, naprawdê straci³a w moich oczach. Zreszt¹ tez mia³a ambicje - odesz³¹ z Wiadomoœci i wyl¹dowa³a jako redaktor w dodatku z programem telewizyjnym jednego z brukowców.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dok³adnie ale tak to ju¿ niestety jest odesz³a z wiadomoœci i pewnie nie³atwo jej by³o znaleŸÌ siê w medialnym œwiatku no ale w moich oczach te¿ straci³a.Nie wiem czy protestowa³a czy nie ale mnie tam siê wydaje ¿e ona tam jest kimœ wa¿nym wiêc gdyby protestowa³a to by jej wys³uchano zresz¹ to ju¿ podobno nie 1 jej numer tego typu.A co do zdjêÌ w super hienie o jest ciekawy artyku³ w press na ten temat z dodatkiem na cd gdzie jest kawa³ek programu czarny pies i bia³y kot z Ziomeckim i Najsztubem
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmm p³yty nie mam, Press czytam regularnie ale w czytelni na uczelnii :lol: Natomiast sam Najsztub tez nie jest œwiêty - w Przekroju równie¿ doœÌ czesto publikowane s¹ drastyczne zdjêcia, np porozrywanych na kawa³ki ludzi które nie wnosz¹ nic nowego do mojego spojrzenia na œwiat.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no dok³adnie w programie siê go czepiaj¹ za artyku³ o Milewiczu w przekroju ja osobiœcie czyta³am tylko urywki bo na necie jest niedostêpny ten nr. ale wydaje mi siê ¿e nie powinien siê by³ ukazac nie ze wzglêdu na treœÌ ale dlatego ze nie by³ autoryzowany
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Tomasz Lis: powrĂłt na ekrany

Post autor: szym »

W czwartek 30 wrzeÂśnia w telewizji Polsat pojawi siĂŞ pierwszy odcinek programu "Co z tÂą PolskÂą" Tomasza Lisa. Emisja o godzinie 21:25. Czas trwania - godzina.

Jak myÂślicie, bĂŞdzie to hit?
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Hit bĂŞdzie na pewno. Ale szkoda, Âże tylko godzinĂŞ bĂŞdzie trwaÂło.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Na pewno bedzie miaÂło poczÂątkowo duÂże zinteresowanie widzĂłw, choĂŚby Tych ktĂłrzy cenili sobie Fakty. DrugÂą grupa bĂŞdÂą mÂłodzi ludzie, rzeczywiÂście zastanawiajÂący siĂŞ nad postawionym w tytule programu pytaniu.
Czy bĂŞdzie to hit? Czas pokaÂże, wszystko zaleÂży od formy programu. Jesli ptzyjmie On forme LoÂży prasowej TVN24 to niektĂłrych-niedojrzaÂłych widzĂłw bĂŞdzie On pewnie nudziÂł i po kliku odc zrezygnujÂąna rzecz gÂłupiego Filmu czy Dok na TVP2 {bo jak siĂŞ nie myle to takowy jest we czwartki, a poza tym GorÂączka MalÂłgorzaty Domagalik}
I jeszcze jeden fakt jest tu ciekawy. W czwartki teÂż po 22 czy jakoÂś tak na TVP1 rĂłwnieÂż program autoski z gatunku publicystycznego. MoÂże byĂŚ ciekawie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 7 gości