Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Hej, powiedzcie mi kiedy moÂżna zobaczyĂŚ AgatĂŞ na wizji? CzyÂżby tylko rano? :shock: :mhm:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mandi pisze:Hej, powiedzcie mi kiedy moÂżna zobaczyĂŚ AgatĂŞ na wizji? CzyÂżby tylko rano? :shock: :mhm:
Mandi, Ty to jak czasem z czymÂś wypalisz, to tylko boki zrywaĂŚ :lol: :lol:

TrafiĂŚ na AgatĂŞ w tvn24, to tak jak spotkaĂŚ na polskich drogach Jaguara :D Nie znasz ani dnia, ani godziny, a jak dzieĂą i godzina nastanÂą, to bardzo szybko mijajÂą :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Black Jack '62 pisze:TrafiĂŚ na AgatĂŞ w tvn24, to tak jak spotkaĂŚ na polskich drogach Jaguara :D Nie znasz ani dnia, ani godziny, a jak dzieĂą i godzina nastanÂą, to bardzo szybko mijajÂą :(
No, ale chyba sÂą jakieÂś pory dnia kiedy pojawia siĂŞ czĂŞÂściej. Taka np Beata Tadla to najczĂŞÂściej pojawia siĂŞ popoÂłudniu.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mandi pisze: No, ale chyba sÂą jakieÂś pory dnia kiedy pojawia siĂŞ czĂŞÂściej. Taka np Beata Tadla to najczĂŞÂściej pojawia siĂŞ popoÂłudniu.
Mandi, skarbie :buzi: Uwierz mi na s³owo, stacja tvn jest nieprzewidywalna, a Agatkê ju¿ o ka¿dej porze dnia ... i wieczora widzieliœmy i goœciÌ w swoich domostwach za poœrednictwem telewizji przyjemnoœÌ i zaszczyt mieliœmy :D

A jutro znĂłw powrĂłci JarosÂław Wielki i jego sejmowe orĂŞdzie do narodu weÂźmie gĂłrĂŞ nad wszystkim Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Mandi, nie sÂłuchaj Blacka, bo on schizuje. :D Wg niego wszystkie jego ulubienice sÂą zbyt rzadko na wizji, a w rzeczywistoÂści wszystko jest okej. ZobaczyĂŚ moÂżna wtedy, gdy coÂś ciekawego dzieje siĂŞ w jej mieÂście - tym tropem najÂłatwiej. :D

I nie Âżaden Jaguar, a Polonez. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁukasz pisze:Mandi, nie sÂłuchaj Blacka, bo on schizuje. :D
Tak, tak oczywiœcie - jak zwykle :? Nie schiujê, tylko wiem, co, kiedy i gdzie widzê i jakie uczucia siêz tym wi¹¿¹ :] Jedno g³ówne - niedosyt Obrazek
Wg niego wszystkie jego ulubienice sÂą zbyt rzadko na wizji, a w rzeczywistoÂści wszystko jest okej.
Widocznie Twoje potrzeby i oczekiwania wzglĂŞdem moich ulubienic nie sÂą tak wygĂłrowane jak u mnie :lol2:
ZobaczyĂŚ moÂżna wtedy, gdy coÂś ciekawego dzieje siĂŞ w jej mieÂście - tym tropem najÂłatwiej. :D
Ty chyba nawet sobie sprawy nie zdajesz z tego, ile ciekawych i wa¿nych rzeczy dzia³o siê w Poznaniu, o których tvn24 nawet nie wspomnia³, które pomin¹³ :(
I jak do tej pory w porywie optymizmu mogĂŞ napisaĂŚ, Âże jak raz na tydzieĂą AgatĂŞ moÂżna zobaczyĂŚ w tivi, to jest wielki prazdnik (ÂświĂŞto :D ) :(
I nie Âżaden Jaguar, a Polonez. :lol:
:> ÂŻe co :> Polonez Twoim zdaniem lepszy od Jagura :devil: Ach ten TwĂłj, ÂŁukasz, patriotyzm :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ty chyba nawet sobie sprawy nie zdajesz z tego, ile ciekawych i wa¿nych rzeczy dzia³o siê w Poznaniu, o których tvn24 nawet nie wspomnia³, które pomin¹³
Wzi¹Ì choÌy dzieù dzisiejszy i wczorajszy!!!!!!!!

ByÂłoby wiele ciekawych tematĂłw :D Jak choĂŚby:
Kontrowersyjne kolonie zuchowe w podpoznaĂąskich ImioÂłkach :devil: Pozamykane place zabaw nie nadajÂące siĂŞ do uÂżytku :D
Mo¿na by powiedzieÌ o tym, ¿e poznaùscy policjanci walcz¹ z rowerzystami je¿d¿¹cymi po chodnikach :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x I o wielu, wielu innych sprawach ci¹¿¹cych na i jednoczeœnie wisz¹cych nad Poznaniem :]
Ale nic na to nie poradzimy, Âże liczy siĂŞ tylko premier :spiewa:

A kiedyœ, kiedy jeszcze Agata by³a nam obca, by³o tyle ³¹czeù z Poznaniem ...... ¿o³nierze zara¿eni seps¹ ..........
I nie Âżaden Jaguar, a Polonez.

Nie mĂłw ....... :lol: Agata jeÂździ Polonezem? :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Pozamykane place zabaw nie nadajÂące siĂŞ do uÂżytku
Mo¿na by powiedzieÌ o tym, ¿e poznaùscy policjanci walcz¹ z rowerzystami je¿d¿¹cymi po chodnikach
Szalenie istotne sprawy... :? Tylko to siĂŞ chyba raczej do Uwagi nadaje... :devil:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ciekawe, co byœ mówi³ jakby ci mandat wlepili i dodatkow¹ czerwon¹ kartê za dyskusjê :x :x :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z tego co wiem, to nie wolno jeÂździĂŚ rowerami po chodnikach. :]

Na prawdĂŞ dziejÂą sie waÂżniejsze rzeczy. GdybyÂś nie wiedziaÂła - expose KaczyĂąskiego, sytuacja w Libanie, rosnÂący bilans ofiar na Jawie, tragedia w Warszawie, sytuacja w Strefie Gazy, a ty tutaj wyskakuejsz z jakimiÂś zamkniĂŞtymi placami zabaw i rowerzystami, ktĂłrzy dostali mandat za Âłamanie przepisĂłw w Poznaniu. :? DÂługo myÂślaÂłaÂś nad swoim postem, zanim go napisaÂłaÂś? :devil:

LubiĂŞ AgatĂŞ, ale teraz relacje redakcji poznaĂąskiej nie sÂą potrzebne. MĂłwienie dziÂś o jakimÂś placu zabaw, czy rowerzystach to byÂłaby kompletna bÂłazenada.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ja zawsze dÂługo myÂślĂŞ nad treÂściÂą swoich postĂłw :devil:
Z tego co wiem, to nie wolno jeÂździĂŚ rowerami po chodnikach.
A ja teÂż to wiem, ale wiem rĂłwnieÂż, Âże powinno jeÂździĂŚ siĂŞ po specjalnie wyznaczonych do tego celu torach, ktĂłrych ...... nie ma!!!
LubiĂŞ AgatĂŞ, ale teraz relacje redakcji poznaĂąskiej nie sÂą potrzebne.
:o PoznaĂą zasze i wszĂŞdzie :evil: ;)
MĂłwienie dziÂś o jakimÂś placu zabaw, czy rowerzystach to byÂłaby kompletna bÂłazenada.
Wiem, Âże nie zmieniĂŞ zapĂŞdĂłw i przyzwyczajeĂą TVN24 z m.in oddawaniem siĂŞ w caÂłoÂści jednemu tematowi, ale skoro juÂż sÂą telewizjÂą caÂłodobowÂą informacyjnÂą, to trochĂŞ mogliby jednak tematyczne urozmaicenie wprowadziĂŚ :D
WierzĂŞ, Âże daÂłoby siĂŞ to zrobiĂŚ ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marcin pisze:
LubiĂŞ AgatĂŞ, ale teraz relacje redakcji poznaĂąskiej nie sÂą potrzebne. MĂłwienie dziÂś o jakimÂś placu zabaw, czy rowerzystach to byÂłaby kompletna bÂłazenada.
Lubisz AgatĂŞ? :D NaprawdĂŞ? :P Jak miÂło :P
Co do bÂłazenady :> Teraz KaczyĂąskiemu zadajÂą pytania i to jakoÂś nie przeszkodziÂło wrĂłciĂŚ do normalnego trybu serwisowego :>
Jaka szkoda, ¿e nie by³o w serwisach ³¹czeù z Poznaniem i Agat¹ :/
Przyznajê racjê Funcky, ¿e da³oby siê jakoœ pogodziÌ te wa¿ne z mniej wa¿nymi wydarzeniami :] Bo w takiej sytuacji jak dzisiejsza pracownicy oœrodków regionalnych le¿¹ chyba ''do góry brzuchami'' w pracy :devil:
A kiedyœ, kiedy jeszcze Agata by³a nam obca, by³o tyle ³¹czeù z Poznaniem ...... ¿o³nierze zara¿eni seps¹ ..........
Jeeezz, nie przypominaj mi ... to by³ sam pocz¹tek :) Wtedy tylko nieœmia³o zerka³em na Agatê, pamiêtam jej relacje wybiórczo ... :/ Poza tym z g³owy wyjœÌ mi nie mo¿e to, i¿ wtedy ''pozby³a'' siê grzywki, a ja nie mogê sobie przypomnieÌ jak wygl¹da³a ze zmienionym image'em - sam nie wiem zreszt¹, mo¿e to tylko urojenie :szalony:
Wiem tylko, Âże staÂła na deszczu pod parasolem w jakiejÂś jasnej kurtce, czy czymÂś takim i niestrudzenie zdawaÂła relacjĂŞ spod szpitala :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

To moÂże poproÂś AgatĂŞ, Âżeby specjalnie dla ciebie postaraÂła siĂŞ raz jeszcze o takÂą fryzurĂŞ :lol2:

No a co szanowni panowie broni¹cy ,,polityki tematycznej'' TVN24 odpowiedz¹ na tak¹ sytuacjê? :D Jak mi doniós³ zrozpaczony Jack Black, dzisiaj na pasku przewija³y siê dwa, œmia³o mo¿na rzec top-tematy, którymi móg³by/ mog³aby zaj¹Ì siê i zrelacjonowaÌ je na antenie reoprter/ reporterka redakcji poznaùskiej .......
MĂłgÂłby/ mogÂłaby, ale tego nie zrobiÂł/ -a ........ pytanie za 100 punktĂłw: dlaczego? :lol2:
Dla innych regionalnych oÂśrodkĂłw, jak np. wrocÂławskiego znalazÂły siĂŞ minuty na wizji .... :>
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

MoÂże Agaty nie ma na wizji bo zrobiÂła sobie wolne. Musi przecieÂż nabraĂŚ siÂł do pracy. :D Trzeba siĂŞ modliĂŚ by nie pojechaÂła na wycieczkĂŞ do Ameryki PoÂłudniowej. Wtedy to jej dÂłuuugo nie zobaczymy. :devil:
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

Post autor: HERMEN »

Wypoczynek, na pewno nie? :D

Dziwi mnie, Âże nikt nie odnotowaÂł, iÂż wczoraj w Raporcie Wieczornym mieliÂśmy materiaÂł Agaty ?! (:
CzyÂżby tym razem szczĂŞÂście do mnie tylko siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂło? (:
Trochê z³¹ reklamê poznanianka zrobi³a kilku osobom z Poznania...
Ale do rzeczy. MateriaÂł traktowaÂł o kÂłopoty z wykoĂączeniem domĂłw od amerykaĂąskiej fundacji Habitat for Humanity. KÂłopoty jednakÂże wystÂąpiÂły tylko w Poznaniu. Agata szukaÂła winnych (; OczywiÂście jak Âłatwo siĂŞ domyÂśliĂŚ, jedni zwalali winĂŞ na drugich. A Agata w bardzo wzruszajÂący sposĂłb ukazaÂła dramat rodziny, ktĂłra wÂłoÂżyÂła ogromne poÂświĂŞcenie w budowĂŞ domu i nie moÂże siĂŞ teraz z winy Âłapczywego i nieuczciwego czÂłowieka, czy ludzi do domu siĂŞ wprowadziĂŚ ):
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 15 gości