X-Factor - edycje zagraniczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

Miejmy taką nadzieję, ale dla mnie to jeszcze nic pewnego, Simon jest uparty i będzie się pewnie starał o amerykańską wersję, a drugi live już więcej ludzi oglądało bo chyba ponad 5 mln? Dopóki FOX nie znajdzie czegoś co zajęłoby miejsce XF a mogłoby przyciągnąć większą widownię - x factor jest bezpieczny.

Tym samym, szkoda że nowy kontrakt nie NAKAZUJE powrotu Simona do XF UK. Taka klauzula, że może wziąć udział w obu wcale mnie nie przekonuje.

Widział ktoś przecieki głosowania z The Sun? Mimo iż jest to beznadziejne źródło informacji to mimo wszystko jest to zaskakujące. Sam B i Nicholas jako top 2 mnie nie dziwi ale co na 3 miejscu robi SAM C?!? BŁAGAM WAS. On powinien wylecieć jak najszybciej :/ Naprawdę wg mnie bardzo możliwy jest bottom 2 Tamera vs Hannah w tym tygodniu co mnie osobiście nie zadowala. I szkoda , że odpadła Abi bo sing-off miała fantastyczny.

Beznadziejnie póki co wygląda dla mnie finał. Z tych co zostali dla mnie idealne top 3 - Sam B, Tamera , Hannah a tak się nie stanie i póki co tylko Sam B jest dla mnie pewniakiem...
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: SevenUP »

Moim zdaniem w finale powinni być Sam, Tamera i Rough Copy. Ale praktycznie zawsze jest jakiś chłopak, więc mało to prawdopodobne.

Co do XF USA- 4,5 mln- 1. live, 3,6 2. odcinek na żywo.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

W najbliższą niedzielę gościem specjalnym wyników "The X Factor UK" będzie była trenerka "The Voice UK" - Jessie J.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: TheXF »

W tym tygodniu ponownie podwójne eliminacje w The X Factor US.

Jeżeli ktoś dziś/jutro siedzi w nocy, to stream tutaj:
http://nowwatchtvlive.com/channel-tab-f ... nnel-2.php (najlepiej działa pod Firefox'em)
Start o naszej 2:00 w nocy.

Natomiast jeżeli ktoś chce dodatkowo poCHATować z nami w czasie trwania powyższego stream'u:
http://livestream.com/xfactorusa
Proponuję kliknąć "popout chat", by otworzyć sam chat w oddzielnym okienku (a samą stronę z niedziałającym tu streamem zamknąć) i swobodnie oglądać XF w pierwszym linku swobodnie obok komentując.
Obrazek
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Jeśli edycja amerykańska ma się skończyć przed świętami Bożego Narodzenia, to zapewne podwójne eliminacje skończą się na początku grudnia.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: adik1148 »

http://muzyka.interia.pl/raport/x-facto ... 69858,8287

Cheryl Cole i Simon wracają do X FACTOR UK ! ;D
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

Ja bym taki pewny jeszcze nie był. Spekulacje o powrocie są już od zeszłego roku i póki co nic nie ma. A producenci na pewno nie potwierdzą tego wcześniej niż po skończeniu aktualnej edycji. Nie mniej jednak, bardzo bym chciał aby to była prawda :)

Z tego co nam zostało , idealny finał byłby - Sam, Tamera, Luke. Co pewnie się nie zdarzy, bo zamiast Luke'a pewnie będzie Nicolas. Ale Tamera musi być w finale. Jednak Sam wydaje się być już nie do pokonania :)
Interesujące piosenki ma Tamera w tym tygodniu - We Found Love i First Time Ever I Saw Your Face, może być ciekawie :)
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: TheXF »

Pjotreeek pisze:Ja bym taki pewny jeszcze nie był. Spekulacje o powrocie są już od zeszłego roku i póki co nic nie ma. A producenci na pewno nie potwierdzą tego wcześniej niż po skończeniu aktualnej edycji. Nie mniej jednak, bardzo bym chciał aby to była prawda :)

Z tego co nam zostało , idealny finał byłby - Sam, Tamera, Luke. Co pewnie się nie zdarzy, bo zamiast Luke'a pewnie będzie Nicolas. Ale Tamera musi być w finale. Jednak Sam wydaje się być już nie do pokonania :)
Interesujące piosenki ma Tamera w tym tygodniu - We Found Love i First Time Ever I Saw Your Face, może być ciekawie :)
Na początku bardzo podobała mi się Tamera, miała potencjał, ale ewidentnie chyba teraz przerósł ją ten program. Szkoda. Poza tym obecna edycja kompletnie mnie nie porwała.
Odnośnie "First time ever I saw your face" - po dziś dzień lubię sobie włączyć genialne wykonanie z 7 edycji Matt'a Cardle :)
http://www.youtube.com/watch?v=f-iOymDxKPs
Obawiam się, że Tamera nie udźwignie jej z takim "wow efektem" ;)
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

Tamera nie była moją faworytką ale chcę ją w finale by było ciekawiej :)

Wykonanie Matta jest jedyne, ale Tamera ma fajny głos i może się udać, no cóż, zobaczymy.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Za tydzień w edycji USA - po ćwierćfinale - do domu zostanie odesłana tylko jedna osoba. Tym samym do półfinału przejdzie 5 wykonawców.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Elton John, Katy Perry oraz One Direction w finale "The X Factor": http://tellymix.co.uk/reality-tv/the-x- ... final.html
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: r_r16 »

A wiadomo kto w przysżłym odcinku?
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: musicomaniakk »

r_r16 pisze:A wiadomo kto w przysżłym odcinku?
Leona Lewis i Michael Buble :)
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: TheXF »

Trzeciak pisze:Elton John, Katy Perry oraz One Direction w finale "The X Factor": http://tellymix.co.uk/reality-tv/the-x- ... final.html
oraz The Killers
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

noi moje marzenia na finał z Tamerą legły w gruzach :p Jeśli Nicholas nie odpadnie w niedziele zapowiada się trochę kiepski finał... Sam B i Luke to pewniaki. I jeszcze Luke może trochę tutaj zawojować więc taki pewny wygranej Sam teraz już nie jestem :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości