TVP Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TVP Info

Post autor: prze_kw »

Tego nie wiadomo (podobno problemy z platformą obrotową stołu), natomiast o 14 serwisy wróciły do studia.
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Magdalena Gwóźdź i Michał Adamczyk poprowadzą wieczór sylwestrowy w TVP Info - początek o 22:55.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

Do burzliwej wymiany zdań pomiędzy A. Materską-Sosnowską a prof. A. Zyberowiczem, doszło w dzisiejszym wydaniu programu "Minęła dwudziesta" w TVP Info. Sympatyzujacy z obozem rządzącym, socjolog zwrócił baczną uwagę na sposób, w jaki Telewizja Polska zorganizowała wieczór dyskusji. "Czy pięć i pół to więcej niż półtora?" - pytał retoetycznie i dowodził: - W dzisiejszej audycji występuje pięć osób, które - moim zdaniem - prezentują punkt widzenia III RP (wypomniano A. Materskiej udział w programach w Tok fm), ja - opozycyjny i red. A. Stankiewicz, którego umieściłem po połowie. W całej audycji jest jedna osoba, która reprezentuje punkt widzenia obecnej władzy, jeden dziennikarz, który zachowuje się względnie neutralnie i pozostałe osoby, które sympatyzują z Trzecią RP - ocenił. "Tu establishment!" - wykrzyknał pół żartem, pół serio (?) zaproszony następnie do studia, Paweł Wroński. Program prowadziła wspomniana już dziś red. J. Osińska.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Dominika Długosz-Gierszewska na Twitterze o nowym szefie TVP Info, a do wczoraj swoim wydawcy w PN:
Jak słyszałam nowy szef przywitał się już z zespołem TVP Info. Powodzenia Adams :) a Wy koledzy nie trafiacie najgorzej
Odpowiadając też na zarzuty o ewentualnych dyspozycjach politycznych
jak go znam to ich nie wyda
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP Info

Post autor: matik »

Od jutra do TVP Info po 3 latach powraca Adrian Klarenbach. Poprowadzi program "Minęła 20".
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TVP Info

Post autor: prze_kw »

No to jeszcze czekam na gwiazdę "Dzień dobry, ja nazywam się Małgorzata Żochowska"... :/
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP Info

Post autor: matik »

Żochowską akurat w przeciwieństwie do Klarenbacha chętnie ponownie bym powitał w telewizji :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Niedawno prowadził jakiś program z Korwin-Mikkem w Tele5...
Nie potrafię znaleźć wspólnego punktu odniesienia, ale rzeczywiście ci prezenterzy, których Sandak odsunął jakoś mi nie pasowali do Info. I dalej nie pasują. Kutyny tylko trochę żal było, bo dużo bardziej na nerwy działa Osińska.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TVP Info

Post autor: prze_kw »

Adam Feder poza TVP Info (16:00). Piotr Maślak również (17:00). I Jarosław Kulczycki (18:00).
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Przecież Maślak pracował w Pulsie z Karnowskim. :D1
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: TVP Info

Post autor: ketjow »

zmieniono czołówkę "Dziś wieczorem". Teraz jest bez prezenterów
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Czuć, że zaczęło się już. W "Minęła 20" Paweł Wroński z "Wyborczej" wyraził solidarność względem swoich kolegów z TVP. Poza nim wśród gości programu przy jednym stole jest dwoje ekspertów oraz znany z trotylowej publikacji w "Rzepie" Cezary Gmyz i nawiedzony Jerzy Targalski, który po ostatnich rządach PiS, w których był wiceprezesem Polskiego Radia, przegrał proces z Marią Szabłowską o nazwanie ją "złogiem gierkowsko-gomułkowskim". Teraz stały bywalec programu "Kulisy manipulacji" w TV Republika. Już zaczął swoje 'antysowieckie' wywody. :lol2:
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

"Plastikowego" Maślaka jakoś mi nie szkoda.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Rachoń prawdopodobnie dostanie (dostał?) funkcję kierowniczą - reporter i prezenter TV Republika Bartłomiej Graczak na Twitterze:
Dr Targalski i red Gmyz w studiu TVP Info - widzę, że Michał Rachoń się nie patyczkuje :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP Info

Post autor: matik »

Rachoń zdaje się miał zostać zastępcą szefa TAI.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość