Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No to dziewczynkĂŞ na wywiady posÂłali - wrrrrreszcie :tanczy:
To nic, Âże nie byÂł live ;)

Bardzo interesujÂąca rozmowa z panem burmistrzem :brawa:

Tylko pan operator mĂłgÂł nie pokazywaĂŚ jednak Agaty tak jak pokazywaÂł, bo chyba Blacka przez tydzieĂą nie odratujĂŞ :lol2: :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..Âżeby jak zwykle pomarudziĂŚ napiszĂŞ Âże szkoda iÂż Agata nie staÂła przy kombajnie tak jak jej kolega Artur :D
..rozmowa bardzo merytoryczna - wspaniale siĂŞ sÂłuchaÂło aÂż Âżal byÂło kiedy siĂŞ skoĂączyÂła :(

:arrow: ..wspaniaÂła pocztĂłwka z wakacji :lol2:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..i czy ja dobrze sÂłyszaÂłem Âże Agata rozmawiaÂła z burmistrzem Kostrzyna? :shock: to tam gdzie siĂŞ odbywa Woodstock :>
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

..i czy ja dobrze sÂłyszaÂłem Âże Agata rozmawiaÂła z burmistrzem Kostrzyna? to tam gdzie siĂŞ odbywa Woodstock
Nie, nie, nie :) Z tymi Kostrzynami i Kostrzyniami to niezÂły ambaras :lol: Jest ich na pĂŞczki :?
Agata rozmawiaÂła PaweÂł IwaĂąskim - burmistrzem i byÂła w miejscowiÂści Kostrzyn znajdujÂącym siĂŞ w powiecie poznaĂąskim :D Black by ci powiedziaÂł, ile to km od Poznania, ale chyba nie prĂŞdko to siĂŞ stanie, zanim znĂłw przemĂłwi :lol:

Woodstock jest w Kostrzynie nad OdrÂą w woj. lubuskim :]
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

Drzewo Âżycia, woda Âżycia, owoc Âżycia - i Kobieta...

Post autor: HERMEN »

A czy to ma jakieÂś znaczenie, o ktĂłry Kostrzyn chodzi...? Z caÂłym szacunkiem, zjawisku uwiecznionemu na zdjĂŞciach naleÂży oddawaĂŚ hoÂłd sÂłowny (:
Ona jest po prostu boska - inne okreœlenie nie chce cisn¹Ì siê na klawiaturê (:
Nie wiedziaÂłem, dziÂś siĂŞ tego dowiedziaÂłem, Âże ruchliwa z Agaty kobietka (: To wymachiwanie podczas rozmĂłw i relacji wolnÂą rĂŞkÂą, tÂą w ktĂłrej nie trzyma mikrofonu, jest po prostu zniewalajÂące!
Ten sklecony na prĂŞdce nieudolny kucyk jest uroczy (: Grzywka wpadaÂła Jej do oczu, wiatr swobodnie, frywolnie mÂąciÂł kosmyki wÂłosĂłw, a Ona poradnie je ÂłapaÂła i zdoÂłaÂła zapanowaĂŚ nad nimi (: Dodam, Âże mi ten widok rozwiewaÂł myÂśli! (:
Na szczĂŞÂście nie do tego stopnia, by nie mĂłc wsÂłuchaĂŚ siĂŞ w to, co mĂłwiÂła (; MĂłgÂłbym tego sÂłuchaĂŚ wiecznie...
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..Âświetna po prostu Âświetna :tanczy:
..Âświetny pomysÂł z tym poszerzeniem kadr tvn24 o energicznÂą mÂłodzieÂż :brawa:
A czy to ma jakieÂś znaczenie, o ktĂłry Kostrzyn chodzi...?
..ma i to spore znaczenie :]
..bo gdyby chodziÂło o ten nad OdrÂą to znaczyÂło by Âże Agata na Woodstocku teÂż by byÂła a tak.. niewiadomo :roll:



..no dobra na razie tyle bo komputer mi siĂŞ zawiesza :lol2: ..to z nadmairu piĂŞkna i profesjonalizmu :lol2:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..i niech mi ktoÂś wytÂłumaczy czy to Âże Agata wyglÂąda jak mieszkana krajĂłw Latin America to przypadek czy moÂże nie przypadek :>
..sk¹dœ ta fascynacja wszystkim co latynoskie musia³a siê wzi¹Ì :>
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

a Ona poradnie je ÂłapaÂła i zdoÂłaÂła zapanowaĂŚ nad nimi (
Uuuuuu ... ale w ostatniej relacji poddaÂła siĂŞ wiatrowi :lol:
Jeezzz, jakÂżesz uroczo z tymi rozwianymi wÂłosami wyglÂąda :P
Ale w relacji po 15-stej walczyÂła dzielnie :lol2: Sprytnie wykorzystaÂła moment, w ktĂłrym zdjĂŞto jÂą z wizji, by ujarzmiĂŚ grzywkĂŞ :P A gdy wrĂłciÂła na wizjĂŞ wszystko juÂż byÂło na swoim miejscu :lol:
..ma i to spore znaczenie :]
..bo gdyby chodziÂło o ten nad OdrÂą to znaczyÂło by Âże Agata na Woodstocku teÂż by byÂła a tak.. niewiadomo :roll:
Kolosalne znaczenie mia³ fakt, o któr¹ miejscowoœÌ chodzi³o!!!
No, niestety, nie byÂł to Kostrzyn nad OdrÂą, ale musimy jeszcze poczekaĂŚ, moÂże i tym razem siĂŞ doczekamy ;)
A co oni tak latali po tych ró¿nych wioskach? :D Trudno siê by³o po³apaÌ :? Raz Siekierki, póŸniej Kostrzyn, póŸniej Ska³owo i znów powrót do Siekierek :lol:
DziÂś namierzyĂŚ AgatĂŞ, to ... gdybym np. wyruszyÂł na poszukiwania Agaty, to byÂło coÂś na miarĂŞ szukania igÂły w stogu ... sÂłomy :hahaha:
Gdybym wczeÂśniej dowiedziaÂł siĂŞ o tych eskapadach i byÂłbym pewien, Âże Agata nie zmienia lokalizacji przebraÂłbym siĂŞ za jakiegoÂś wieÂśniaka :lol2: MoÂże by ze mnÂą Agata nawet wywiad przeprowadziÂła :lol2:
..i niech mi ktoÂś wytÂłumaczy czy to Âże Agata wyglÂąda jak mieszkana krajĂłw Latin America to przypadek czy moÂże nie przypadek :>
A o to, to juÂż tylko AgatĂŞ pytaĂŚ :D SkÂąd nam to znaĂŚ? :lol2: ;) Ale to fakt, gdyby byÂła 100% PolkÂą chyba nie opalaÂłaby siĂŞ na taki cudowny ÂśrĂłdziemnomorski brÂązik? :P
Nie wiedziaÂłem, dziÂś siĂŞ tego dowiedziaÂłem, Âże ruchliwa z Agaty kobietka (: To wymachiwanie podczas rozmĂłw i relacji wolnÂą rĂŞkÂą, tÂą w ktĂłrej nie trzyma mikrofonu, jest po prostu zniewalajÂące!
To mi pachnie latynoskim temperamentem :lol2: Momentami miaÂłem wraÂżenie, Âże Agata zacznie taĂączyĂŚ :lol:
Ten luz byÂł powalajÂący :D A jak zaczyna mĂłwiĂŚ to tÂą rĂŞkÂą bez mikrofonu czĂŞsto podpieraÂła siĂŞ dumnie pod bok :P :D

Na koniec ... :D ChciaÂłbym bardzo mĂłc napisaĂŚ ... dzieĂą jak co dzieĂą :lol2:
To odbyÂłoby siĂŞ z poÂżytkiem dla nas, a przede wszystkim dla Agaty :D PoniewaÂż z relacji na relacjĂŞ coraz bardziej zÂżywaÂła siĂŞ z tym co robi i mĂłwi :) KrĂłtko ujmujÂąc - byÂła coraz lepsza :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

sybic pisze:rzut oka na fryzurĂŞ, ale z tyÂłu :)
:D ..sybic a czemu tak skromnie :( ..twoje capsy sÂą znacznie sympatyczniejsze od moich :lol2:

'Jak mĂłwiÂł Artur', 'koleÂżanka mĂłwiÂła Âże w Wielkopolsce (..)' - no no no chyba siĂŞ z AgatÂą Artur lubiÂą Âże siĂŞ tak tytuÂłowali :D
:arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Raz Siekierki, póŸniej Kostrzyn, póŸniej Ska³owo i znów powrót do Siekierek
..nie, nie Siekierki okaza³y siê póŸniej byÌ jednak Ska³owem :devil: Siekierki by³y na pocz¹tku, Ska³owo na koniec :D
..ktoœ Beciê wprowadzi³ w b³¹d :?

ChciaÂłbym bardzo mĂłc napisaĂŚ ... dzieĂą jak co dzieĂą :lol2:
..apetyt roÂśnie w miarĂŞ jedzenia 8)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Uf, mogĂŞ ÂśmiaÂło rzec, Âże odetchnĂŞÂłam z ulgÂą wÂłaÂśnie teraz, kiedy skoĂączyÂłam nadrabiaĂŚ zalegÂłoÂści z wczoraj :D CieszĂŞ siĂŞ, Âże zastaÂłam takie przyzwoite i wywaÂżone wypowiedzi, spisywane na gorÂąco, po gorÂącym dniu z AgatÂą :D Jestem z was dumna, Âże potraficie juÂż zapanowaĂŚ nad swoimi ...... emocjami :lol2: Tym bardziej, Âże Agata wczoraj nie uÂłatwiaÂła wam zadania ;) :lol2:
Tak siĂŞ zastanawiam :roll: :devil: Stacja TVN24 czasem potrafi zamieniĂŚ siĂŞ w stacjĂŞ z przyÂświecajÂącym jej motto: Chcesz – masz :lol2:
ChcieliÂście AgatĂŞ – mieliÂście jÂą :D ChcieliÂście doœÌ czĂŞstych relacji wciÂągu dnia – mieliÂście :D ChcieliÂście w upaÂły – mieliÂście :D ChcieliÂście w fataÂłaszkach i okolicznoÂściach przyrody – mieliÂście :D Istna sielanka :P Tylko na jak dÂługo ma to teraz wystarczyĂŚ :roll:
Informacje p³yn¹ce z frontu nie s¹ zbyt optymistyczne :/ Napiszê o tym ju¿ teraz, ¿eby póŸniej nie koùczyÌ posta pesymistycznie ;)
No, niestety, nie byÂł to Kostrzyn nad OdrÂą, ale musimy jeszcze poczekaĂŚ, moÂże i tym razem siĂŞ doczekamy ;)
Niestety :/ Dzisiaj rano okazaÂło siĂŞ, Âże marzenia moÂżna schowaĂŚ do szuflady i przeÂłoÂżyĂŚ na jakiÂś inny termin, poniewaÂż Joasi, a nie Agacie przypadÂł w udziale woodstockowy temat :/ No, ale ÂśmiaÂło moÂżna rzecz, Âże TVN24, PoznaĂą odkuwa siĂŞ obecnoÂściÂą za wsze czasy :lol2:
Gdybym wczeÂśniej dowiedziaÂł siĂŞ o tych eskapadach i byÂłbym pewien, Âże Agata nie zmienia lokalizacji przebraÂłbym siĂŞ za jakiegoÂś wieÂśniaka :lol2: MoÂże by ze mnÂą Agata nawet wywiad przeprowadziÂła :lol2:
Paniczyk siĂŞ znalazÂł – pan na wÂłoÂściach mu siĂŞ marzy :devil: ZajechaÂłbyÂś przed kamerĂŞ furmankÂą poÂżyczonÂą, odziany we flanelowÂą koszulĂŞ? :devil: I tak byÂś oniemiaÂł na widok Agaty :D A nie daj BoÂże rzuciÂłaby w Twoim kierunku jakieÂś sÂłowo :D
HERMEN pisze:Na szczĂŞÂście nie do tego stopnia, by nie mĂłc wsÂłuchaĂŚ siĂŞ w to, co mĂłwiÂła (; MĂłgÂłbym tego sÂłuchaĂŚ wiecznie...

ObowiÂązkiem jest pochwaliĂŚ AgatĂŞ za wczoraj :D Taka Âżyciowa byÂła, autentycznie przejĂŞta tym, co mĂłwiÂła :) ZauwaÂżyÂłam wczoraj swoisty paradoks :D Mianowicie polegaÂł on na tym m.in. o czym Black juÂż wspominaÂł – cholera mogÂłabym w telewizji pracowaĂŚ, ile ja siĂŞ od tego TVN-u uczĂŞ :lol2: - ....... im wiĂŞcej tematĂłw Agata miaÂła do omĂłwienia, tym bardziej byÂła, tym swobodniej poruszaÂła siĂŞ w danej tematyce :D Tzn. niby temat jeden – susza, ale chodzi mi o ró¿ne jej aspekty, czyli raz byÂły to poÂżary lasĂłw, raz odszkodowania, raz problemy z inwentarzem, raz apel IMiGW o rozsÂądne zuÂżywanie wody :]
Jedno tylko mam Agacie do zarzucenia :] Jako dobrze jej ¿ycz¹ca osoba :) Jak na mój gust i upodobania jej relacje s¹ troszkê za krótkie ;) Wiem, ¿e mo¿e to odgórny nakaz i wyliczona co do sekundy d³ugoœÌ wejœcia na antenê, ale gdybym by³a Agat¹ ( ;) ), gdybym mia³a tylu zwolenników, gdyby mnie ju¿ do g³osu dopuszczono, mówi³abym tyle i tak d³ugo, ¿e panie prowadz¹ce Dzieù na ¿ywo musia³yby mi si³¹ w pó³ zdania i s³owa przerywaÌ :devil:
obieÂżyÂświat pisze:'Jak mĂłwiÂł Artur', 'koleÂżanka mĂłwiÂła Âże w Wielkopolsce (..)' - no no no chyba siĂŞ z AgatÂą Artur lubiÂą Âże siĂŞ tak tytuÂłowali :D
Krzysiu, mogÂłeÂś tego nie pisaĂŚ – Black jest chorobliwie zazdrosnym typem :devil:
obieÂżyÂświat pisze:
ChciaÂłbym bardzo mĂłc napisaĂŚ ... dzieĂą jak co dzieĂą :lol2:
..apetyt roÂśnie w miarĂŞ jedzenia 8)
Nie podoÂłalibyÂście :lol: Niee podoÂłalibyÂście :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Uf, mogĂŞ ÂśmiaÂło rzec, Âże odetchnĂŞÂłam z ulgÂą wÂłaÂśnie teraz, kiedy skoĂączyÂłam nadrabiaĂŚ zalegÂłoÂści z wczoraj :D CieszĂŞ siĂŞ, Âże zastaÂłam takie przyzwoite i wywaÂżone wypowiedzi, spisywane na gorÂąco, po gorÂącym dniu z AgatÂą :D
Chodzi Ci o to, Âże nie napisaÂłem, Âże cholernie ponĂŞtnie Agata wczoraj siĂŞ prezentowaÂła w tej bieli, skÂąpo odziana :> ÂŻe ubolewaÂłem nad faktem, iÂż pod tym biaÂłym topem miaÂła coÂś co uzupeÂłniaÂło i zasÂłaniaÂło jej dekolt :> ÂŻe ubolewaÂłem nad faktem, iÂż operator tak oszczĂŞdnie pokazywaÂł ciaÂłoÂściowy profil Agaty, kiedy przeprowadzaÂła wywiad :> JeÂśli o to ci chodziÂło, to spieszĂŞ nadrobiĂŚ zalegÂłoÂści.
Jestem z was dumna, Âże potraficie juÂż zapanowaĂŚ nad swoimi ...... emocjami :lol2:
A ja z siebie jestem dumny, Âże nie potrafiĂŞ.
Stacja TVN24 czasem potrafi zamieniĂŚ siĂŞ w stacjĂŞ z przyÂświecajÂącym jej motto: Chcesz – masz :lol2:
ChcĂŞ jutro caÂły dzieĂą AgatĂŞ w tvn24 oglÂądaĂŚ.
No, niestety, nie byÂł to Kostrzyn nad OdrÂą, ale musimy jeszcze poczekaĂŚ, moÂże i tym razem siĂŞ doczekamy ;)
Niestety :/ Dzisiaj rano okazaÂło siĂŞ, Âże marzenia moÂżna schowaĂŚ do szuflady i przeÂłoÂżyĂŚ na jakiÂś inny termin, poniewaÂż Joasi, a nie Agacie przypadÂł w udziale woodstockowy temat :/
Asia jest juÂż zmĂŞczona – na pewno. Potrzebuje na jutro zmienniczki.
No, ale ÂśmiaÂło moÂżna rzec, Âże TVN24, PoznaĂą odkuwa siĂŞ obecnoÂściÂą za wsze czasy :lol2:
Akurat.
Pisz za siebie. Ja tego tak nie odbieram.
ZajechaÂłbyÂś przed kamerĂŞ furmankÂą poÂżyczonÂą, odziany we flanelowÂą koszulĂŞ? :devil: I tak byÂś oniemiaÂł na widok Agaty :D A nie daj BoÂże rzuciÂłaby w Twoim kierunku jakieÂś sÂłowo :D
DaÂłbym sobie radĂŞ. A podjechaÂłbym snopowiÂązaÂłkÂą.
Jak na mĂłj gust i upodobania jej relacje sÂą troszkĂŞ za krĂłtkie ;)
Stanowczo za krĂłtkie – powinna caÂły serwis zaj¹Ì.
obieÂżyÂświat pisze:'Jak mĂłwiÂł Artur', 'koleÂżanka mĂłwiÂła Âże w Wielkopolsce (..)' - no no no chyba siĂŞ z AgatÂą Artur lubiÂą Âże siĂŞ tak tytuÂłowali :D
Krzysiu, mogÂłeÂś tego nie pisaĂŚ – Black jest chorobliwie zazdrosnym typem :devil:
Nie wiem dlaczego, ale nigdy jakoÂś szczegĂłlnie o kolegĂłw z pracy zazdrosny nie byÂłem. Ale o czym my tu w ogĂłle ...
Nie podoÂłalibyÂście :lol: Niee podoÂłalibyÂście :lol:
A skÂąd Ty to moÂżesz wiedzieĂŚ?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:o Co za opryskliwy typ :x

WyÂżywa siĂŞ na mnie, zupeÂłnie jakbym to ja byÂła winna temu, Âże to nie Agata Woodstock obsÂługuje :twisted:
ChcĂŞ jutro caÂły dzieĂą AgatĂŞ w tvn24 oglÂądaĂŚ.
Ja teÂż o wielu rzeczach marzĂŞ, wielu rzeczy chcĂŞ i ...... czĂŞsto na tym siĂŞ koĂączy :hahaha:
Asia jest juÂż zmĂŞczona – na pewno. Potrzebuje na jutro zmienniczki.
WidziaÂłeÂś :> JuÂż sobie odpoczĂŞÂła :devil:
DaÂłbym sobie radĂŞ. A podjechaÂłbym snopowiÂązaÂłkÂą.
A jak to wygl¹da? :devil: Sk¹d w ogóle u ciebie taka wiedza i znajomoœÌ maszyn rolniczych? :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

... wyniku ofensywy wzrokowej!!!

Post autor: HERMEN »

Black Jack '62 pisze: ...cholernie ponĂŞtnie Agata wczoraj siĂŞ prezentowaÂła w tej bieli, skÂąpo odziana...
Jak myÂślicie, czy ona wie, Âże m.in. jej uroda stanowi przedmiot naszego podziwu? Odpowiem sobie sam – moÂże i wie... ale rodzi siĂŞ kolejne pytanie, czy jest zadowolona wiedzÂąc o naszych spojrzeniach penetrujÂących bezczelnych; operacji wzrokowej przeprowadzanej tzw. ''baranim spojrzeniem''? (; To jÂą paraliÂżuje, czy mobilizuje?
Black Jack '62 pisze: ...ÂŻe ubolewaÂłem nad faktem, iÂż pod tym biaÂłym topem miaÂła coÂś co uzupeÂłniaÂło i zasÂłaniaÂło jej dekolt :> ÂŻe ubolewaÂłem nad faktem, iÂż operator tak oszczĂŞdnie pokazywaÂł ciaÂłoÂściowy profil Agaty, kiedy przeprowadzaÂła wywiad...
Hehe... Panowie pamiĂŞtajÂą o jednej istotnej sprawie, nie po to siĂŞ pÂłeĂŚ piĂŞkniejsza stara zasÂłoniĂŚ-odsÂłoniĂŚ swoje atrybuty, aby jakiÂś niedowarzony obserwator tego nie dostrzegaÂł (; Panowie (w tym konkretnym przypadku my) doceniamy wysiÂłek wÂłoÂżony w przymiarki w ciasnych kabinach sklepĂłw, kilometry przemierzone od jednego do drugiego, mĂŞki wywoÂłane krytycznymi spojrzeniami, zwykle peÂłnymi dezaprobaty, innych paĂą...
I tylko bolesny na swĂłj sposĂłb paradoks nas ratuje - dziĂŞkowaĂŚ opatrznoÂści, Âże od Agaty oddziela nas kontakt (nie)fizyczny... bez ryzyka, Âże siĂŞ dostanie w dziĂłb lub po Âłapach (;

A co tam w Poznaniu i okolicach sÂłychaĂŚ? Z tego co wizje TVN24 pokazujÂą, koleÂżanka Agaty z redakcji kolejnego truposza wyÂłowiÂła na imprezie rock and rollowej...
Black Jack '62 pisze:ChcĂŞ jutro caÂły dzieĂą AgatĂŞ w tvn24 oglÂądaĂŚ.
A któ¿ by nie chcia³... zakosztowaÌ uczty dla wszech z(a)mys³ów..?
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Co za opryskliwy typ :x
:buzi:
co tam w Poznaniu i okolicach sÂłychaĂŚ? Z tego co wizje TVN24 pokazujÂą, koleÂżanka Agaty z redakcji kolejnego truposza wyÂłowiÂła na imprezie rock and rollowej...
Najbardziej ÂżenujÂące jest to, Âże zrobili ze Âśmierci tego chÂłopaka: ''Âśmiertelny finaÂł imprezy'' - có¿ za uogĂłlnienie - pewnie przez ten incydent Woodstock w nastĂŞpnym roku nie bĂŞdzie :? Nawet sobotniej katastrofy awionetki tak nie oflagowali – no ale có¿ – ja zapĂŞdĂłw tej stacji nie pojmowaÂłem nigdy, nie pojmujĂŞ nadal i powaÂł pewnie nigdy nie bĂŞdĂŞ :]
To jÂą paraliÂżuje, czy mobilizuje?
Pojêcia nie mam :lol2: Zdanie swoje jednak na w³asnej obserwacji mogê oprzeÌ. Okazji do przeprowadzenia doœwiadczeù wprawdzie niewiele (nad czym ubolewam), ale bior¹c pod uwagê stopniow¹ ewolucjê ... rozluŸnienia Agaty w momencie pojawiania siê i przebywania na wizji, sk³aniam siê ku przeœwiadczeniu, ¿e ewentualna œwiadomoœÌ i swego rodzaju utwierdzenie w jej mocy oddzia³ywania na widza, mo¿e j¹ tylko mobilizowaÌ do dzia³ania :D Co prawda 100% pewnoœci nie mam, zdobêdê j¹ dopiero w momencie, kiedy Agata bêdzie siê z nami wita³a ... o takim: :lol2: uœmiechem :D No i w wywiadzie wspomina³a coœ nie coœ o jakiejœ tam presji maj¹cej zwi¹zek z wizerunkiem medialnym ;)
[...]czy jest zadowolona wiedzÂąc o naszych spojrzeniach penetrujÂących bezczelnych; operacji wzrokowej przeprowadzanej tzw. baranim spojrzeniem? (; [...] bez ryzyka, Âże siĂŞ dostanie w dziĂłb (lub po Âłapach) (;
Za samo spojrzenie dostaĂŚ w dziĂłb :> Mnie siĂŞ coÂś takiego jeszcze nigdy nie przytrafiÂło :D Za sÂłowa ... to co innego :devil: Za to – jak nazwaÂłeÂś baranie spojrzenie – moÂżna zostaĂŚ co najwyÂżej konstruktywnie zbesztanym :P Albo totalnie zignorowanym :lol2: W zaleÂżnoÂści od nastroju i temperamentu besztajÂącej, ew. ignorujÂącej :devil: DodajÂąc opcjĂŞ wyboru – jak kaÂżdy pewnie duÂży chÂłopiec, wybieram opcjĂŞ bez ignorancji, czyli pierwszÂą – besztanÂą :lol2:
[...]dziĂŞkowaĂŚ opatrznoÂści, Âże od Agaty oddziela nas kontakt (nie)fizyczny[...]
Nie mam zamiaru nikomu dziêkowaÌ za rozpacz ciê¿k¹, srog¹, czarn¹, beznadziejn¹, g³êbok¹, pal¹c¹, nieutulona :( ... a w gruncie rzeczy jednak niewys³owion¹ ...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

:arrow: wpadam tylko na chwilĂŞ bo muszĂŞ uzupeÂłniajÂącÂą aktualizacje wÂątku wykonaĂŚ.

..dziwne Âże nikt nie widziaÂł materiaÂłu Agaty o opalaniu i opaleniÂźnie :roll:
byÂł 2 razy :]
pierwszy raz przed poÂłudniem a drugi raz przed chwilÂą w raporcie wieczornym.

:/ niestety Agatka swojej karnacji nie zaprezentowaÂła..

..sam wstĂŞp do materiaÂłu o opalaniu byÂł zabawny - wizyta w sklepie z panelami i problem wyboru miĂŞdzy mahoniem a brÂązem :hahaha:
..póŸniej ju¿ powaga i ostrze¿enia przed szkodliwymi skutkami opalania :]
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

obieÂżyÂświat pisze:..sam wstĂŞp do materiaÂłu o opalaniu byÂł zabawny - wizyta w sklepie z panelami i problem wyboru miĂŞdzy mahoniem a brÂązem :hahaha:
A póŸniej ju¿ tylko pla¿owy pó³-nudyzm :devil:
..póŸniej ju¿ powaga i ostrze¿enia przed szkodliwymi skutkami opalania :]
Tak, tak :? ÂŁatwo jest jej przestrzegaĂŚ - osobie, ktĂłra nie musi siĂŞ opalaĂŚ, bo jest ,,natruralnie'' opalona, a dla zÂłapania intensywniejszego brÂązu wystarczy, Âże wystawi siĂŞ na piĂŞĂŚ minut na sÂłoĂące :? A co majÂą powiedzieĂŚ ci, ktĂłrych skĂłra ma kolor kartki papieru? ;)
Co prawda 100% pewnoÂści nie mam, zdobĂŞdĂŞ jÂą dopiero w momencie, kiedy Agata bĂŞdzie siĂŞ z nami witaÂła ... o takim: :lol2: uÂśmiechem :D
To chyba musia³aby zacz¹Ì w jakiejœ innej stacji pracowaÌ ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Funckyrella pisze:A co majÂą powiedzieĂŚ ci, ktĂłrych skĂłra ma kolor kartki papieru? ;)
Co ja mam powiedzieĂŚ? :lol:
Co prawda 100% pewnoÂści nie mam, zdobĂŞdĂŞ jÂą dopiero w momencie, kiedy Agata bĂŞdzie siĂŞ z nami witaÂła ... o takim: :lol2: uÂśmiechem :D
To chyba musia³aby zacz¹Ì w jakiejœ innej stacji pracowaÌ ;)
W TVN Gra? :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 7 gości