Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

trudno powiedzieĂŚ moÂże znalazÂły siĂŞ tam tresci niezgodne z prawem :hmm:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Coz dawno mnie tu tez nie bylo a przeciez tyle sie dzieje :D
1. Pani Minister Fotyga - wdziek, klasa i profesjonalizm :D

2. protest pod Kancelaria Prezesa Rady Ministrow pielegniarek - no coz...przeciez jak sie nie zje raz kolacji to nie jest glodowka

3. Pan Pawel Zalewski - coz za krytyke sie placi

4. Pan Minister Roman Giertych - brawo za fantastyczna wiedze o polskich lekturach :D dobrze, ze Pan nie zmienia mojego przedmiotu bo jeszcze okazalo by sie ze 2+2 moze sie rownac 5.

5. Pan Marszalek Ludwik Dorn - coz latac samolotami kazdy lubi

I to by bylo na tyle :xx:

(mam nadzieje, ze kazdy zrozumial ironie tego postu)
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

GorÂąco dziÂś na scenie politycznej:

Prezydent odwoÂłaÂł Andrzeja Leppera!
gazeta.pl pisze:Na wniosek premiera JarosÂława KaczyĂąskiego prezydent Lech KaczyĂąski odwoÂłaÂł w poniedziaÂłek Andrzeja Leppera z funkcji wiceprezesa Rady MinistrĂłw oraz z funkcji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - poinformowaÂł PAP rzecznik rzÂądu Jan Dziedziczak.
Zobacz powiekszenie

"PodjĂŞta decyzja wynika z faktĂłw, ktĂłre wyszÂły na jaw w zwiÂązku z dziaÂłaniami Centralnego Biura Antykorupcyjnego dotyczÂącymi korupcji na wielkÂą skalĂŞ. W zwiÂązku z tÂą sprawÂą zostaÂły aresztowane dwie osoby" - poinformowaÂł PAP Dziedziczak.

Lepper: Moja dymisja to koniec koalicji
"Wprost": Wybory parlamentarne we wrzeÂśniu?
gazeta.pl pisze: WedÂług nieoficjalnych informacji "Wprost", kierownictwo PiS podejmie kroki, by we wrzeÂśniu odbyÂły siĂŞ przedterminowe wybory parlamentarne. Decyzja ma zwiÂązek z odwoÂłaniem wicepremiera i ministra rolnictwa Andrzeja Leppera.
A takÂże:

Minister sportu Tomasz Lipiec podaÂł siĂŞ dymisji. ZostaÂła przyjĂŞta.

PrzydaÂłyby siĂŞ przedterminowe wybory. Pora wymieniĂŚ wÂładzĂŞ. No chyba, Âże wszystko w sprawie z Lepperem siĂŞ wyjaÂśni i wrĂłci on do rzÂądu. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

pawell pisze:PrzydaÂłyby siĂŞ przedterminowe wybory. Pora wymieniĂŚ wÂładzĂŞ.
i myÂślisz, Âże to coÂś zmieni?
o naiwnoÂści...
Po prostu nastĂŞpni bĂŞdÂą robiĂŚ karierĂŞ przy korycie i tyle ;)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

SÂądzĂŞ, Âże jak bĂŞdÂą przedterminowe wybory to i tak wygra PiS, bo ludzie chyba na oczy jeszcze nie przejrzeli.
A jeÂśli nie, to chciaÂłbym Âżeby platforma miaÂła ponad poÂłowĂŞ gÂłosĂłw i mogliby rzÂądziĂŚ sami. Wtedy byÂśmy zobaczyli czy coÂś siĂŞ zmienia.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Ptr15 pisze:SÂądzĂŞ, Âże jak bĂŞdÂą przedterminowe wybory to i tak wygra PiS, bo ludzie chyba na oczy jeszcze nie przejrzeli.
A jeÂśli nie, to chciaÂłbym Âżeby platforma miaÂła ponad poÂłowĂŞ gÂłosĂłw i mogliby rzÂądziĂŚ sami. Wtedy byÂśmy zobaczyli czy coÂś siĂŞ zmienia.
Nie s¹dzê aby PO wygra³a wybory na tyle, aby mieÌ wiêkszoœÌ sejmow¹...
I wtedy co?
Koalicja z kim?
Z SLD?
Czarno to widzĂŞ...
Lepiej, Âżeby wyborĂłw nie byÂło, bo gospodarka pĂŞdzi mocno do przodu (bo rzÂąd jej w tym nie przeszkadza) i mogÂła by sobie popĂŞdziĂŚ jeszcze chwile, a tak... przy okazji wyborĂłw znowu bĂŞdzie okres niepewnoÂści.
Poza tym przecieÂż rzÂąd PiSu bezustanne siĂŞ kompromituje, wiĂŞc za 2 lata, nawet za rok bĂŞdzie jeszcze bardziej skompromitowany, a to bĂŞdzie skutkowaĂŚ tym, Âże przy nastĂŞpnych wyborach bĂŞdzie miaÂł jeszcze mniej mandatĂłw.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

sybic pisze:i myÂślisz, Âże to coÂś zmieni?
o naiwnoÂści...
Po prostu nastĂŞpni bĂŞdÂą robiĂŚ karierĂŞ przy korycie i tyle ;)
Tak, myœlê, ¿e to coœ zmieni. Ale najbardziej chodzi mi tutaj, aby odsun¹Ì od w³adzy Kaczyùskiego, Giertycha i Leppera. No i rz¹d, który w wiêkszoœci tworz¹ niekompetentni ludzie. Czasami a¿ wstyd mi, ¿e tacy ludzie reprezentuj¹ Polskê. :?
Ptr15 pisze:SÂądzĂŞ, Âże jak bĂŞdÂą przedterminowe wybory to i tak wygra PiS, bo ludzie chyba na oczy jeszcze nie przejrzeli.
Mi siĂŞ wydaje, Âże PO, ale i tak to byÂłby rzÂąd mniejszoÂściowy. Tak samo gdyby wygraÂło PiS. :roll: Tak wiĂŞc nic tu by siĂŞ nie zmieniÂło. I na razie nie widaĂŚ, aby ktĂłraÂś z tych dwĂłch partii miaÂła poparcie wystarczajÂące do samodzielnego rzÂądzenia...
sybic pisze:Poza tym przecieÂż rzÂąd PiSu bezustanne siĂŞ kompromituje, wiĂŞc za 2 lata, nawet za rok bĂŞdzie jeszcze bardziej skompromitowany, a to bĂŞdzie skutkowaĂŚ tym, Âże przy nastĂŞpnych wyborach bĂŞdzie miaÂł jeszcze mniej mandatĂłw.
A to dobry powód by PiS jeszcze zosta³. :D Chyba warto by³oby siê pomêczyÌ te dwa lata, a póŸniej przywitaÌ now¹ w³adzê. :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Farsa i kpina ! Tyle moÂżna na ten temat powiedzieĂŚ :? :x Ja sÂądzĂŞ, Âże moÂżemy siĂŞ nie doczekaĂŚ przedterminowych wyborĂłw a mozemy siĂŞ doczekaĂŚ maÂłych powrotĂłw. CoÂś mi siĂŞ tak wydaje niestety - a jakbym ja strasznie chciaÂł siĂŞ myliĂŚ...

No bo nie wierzĂŞ, Âże to "temat zastĂŞpczy" dla taÂśm ojca Tadeusza...
ZIMA
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

A mo¿e PIS wymieni poprostu przystawki na nieco z ich punktu widzenia smaczniejsze :rozglada: Jedyna alternatyw¹ dla podtrzymania tego rz¹du jest wci¹gniêcie do niego PSLu :spiewa: Oczywiœcie zak³adaj¹c,¿e chc¹ utrzymac wiêkszoœÌ :cicho:
Bo rzÂąd mniejszoÂściowy w obecnej sytuacji to byÂłaby droga do nikÂąd :stop:

Nic dobrego ;( Bo wybory nowe we wrzeÂśniu niewiele zmieniÂą :stop:
Dobrze by byÂło gdyby chociaÂż znikÂło kilka marginalnych na dzis ugrupowaĂą-wymieniac nie trzeba :spiewa:
Tak czy siak same mieszanki wybuchowe,same zwiÂązki z rozsÂądku :uhh:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

maxxx pisze:A mo¿e PIS wymieni poprostu przystawki na nieco z ich punktu widzenia smaczniejsze :rozglada: Jedyna alternatyw¹ dla podtrzymania tego rz¹du jest wci¹gniêcie do niego PSLu :spiewa: Oczywiœcie zak³adaj¹c,¿e chc¹ utrzymac wiêkszoœÌ :cicho:
WejÂście do rzÂądu samego PSL bez poparcia innych nie da PIS wiĂŞkszoÂści. Samo LPR i PSL to zbyt maÂło.
maxxx pisze:Bo rzÂąd mniejszoÂściowy w obecnej sytuacji to byÂłaby droga do nikÂąd :stop:
W obecnej sytuacji rzÂąd mniejszosciowy nie ma szans na istnienie. Nie ma :devil:
ZIMA
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

TVN_FAN pisze: W obecnej sytuacji rzÂąd mniejszosciowy nie ma szans na istnienie. Nie ma :devil:
Ja myÂślĂŞ, Âże PiS nie chcĂŞ siĂŞ wypaliĂŚ do koĂąca (tak jak Miller) i zdecyduje siĂŞ jednak na wczeÂśniejsze wybory. OczywiÂście ich nie wygra, ale osiÂągnie wysoki wynik. Wygra PO i pewnie bĂŞdzie rzÂądziĂŚ z SLD. Pisowi bĂŞdÂąc w opozycji bĂŞdzie to na rĂŞkĂŞ, bo jak kaÂżdy rzÂąd i ten siĂŞ wypalaÂł, a tu bĂŞdÂą siĂŞ wypalaÂły od razu dwie partie. Nie zapominajmy, Âże PiS ma swojego prezydenta, wiec ten jak bĂŞdzie chciaÂł to bĂŞdzie blokowaÂł wszystkie ustawy.
Tak czy inaczej wczeœniejsze wybory nie wró¿¹ nic dobrego.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

sybic pisze:Ja myÂślĂŞ, Âże PiS nie chcĂŞ siĂŞ wypaliĂŚ do koĂąca (tak jak Miller) i zdecyduje siĂŞ jednak na wczeÂśniejsze wybory
Bardzo moÂżliwe :rozglada: W sumie pewnie KaczyĂąski jest juÂż trochĂŞ zmĂŞczony takim rzÂądzeniem.Ale sam siĂŞ "zakiwaÂł" :cicho: WiĂŞc teraz byĂŚ moÂże bedzie chciaÂł przeczekaĂŚ wszystko by potem wrĂłciĂŚ mocno do polityki.Oby nie :xx:

Zamiast pomyœleÌ o EURO2012 to siê k³óc¹ :nie: :nie:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

WczeÂśniejsze wybory -czy ja wiem :?: Z jednej strony nie bo z prawie 100% pewnoÂściÂą moÂżna zaÂłoÂżyĂŚ, Âże bĂŞdzie podobna sytuacja jak teraz. I pytanie - co dalej :?: PO czy PiS :?: czyli nic nowego.

Z drugiej strony - ile jeszcze bĂŞdziemy znosiĂŚ to wszystko co siĂŞ dzieje sejmie, w caÂłej Polsce. Ile moÂżna znosiĂŚ zachowanie o.Tadeusza Rydzyka :?: i innych duchownych.

Sam tak naprawdĂŞ nie wiem co byÂłoby lepsze. A jeszcze teraz sie dowiadujemy, Âże Samoobrona "warunkowo" zostaje w koalicji. I tu podstawowe pytanie - czy to jednak nie byÂła prĂłba odwrĂłcenia uwagi od osÂławionych taÂśm :?: Zaczynam coraz bardziej w to wierzyĂŚ...niestety... :?
ZIMA
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

W sumie wszystko jest proste do rozszyfrowania :spiewa: Ale to wszystko jest ÂżenujÂące :stop:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:A jeszcze teraz sie dowiadujemy, Âże Samoobrona "warunkowo" zostaje w koalicji. I tu podstawowe pytanie - czy to jednak nie byÂła prĂłba odwrĂłcenia uwagi od osÂławionych taÂśm :?: Zaczynam coraz bardziej w to wierzyĂŚ...niestety... :?
Te¿ tak zaczynam myœleÌ. :? Przestanê jak us³yszê zarzuty pod adresem Andrzeja Leppera, a póŸniej jeszcze wymierzon¹ dla niego karê. Czy siê doczekam? Zobaczymy, maj¹ czas do pi¹tku z zarzutami. :P

Poza tym jeÂżeli to jest prĂłba odwrĂłcenia uwagi od "taÂśm Rydzyka" to raczej nieudana, bo media nie zapomniaÂły. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości