Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4537
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Kamil Durczok

Post autor: Meteor »

Wiadomo jak było sformułowane pytanie i jak wyglądała ta ankieta? Same wyniki procentowe bez pokazania formularza niewiele znaczą.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

Kamil Durczok zrezygnował z funkcji jurora w konkursie Blog Roku - poinformowała w specjalnym komunikacie Dorota Szostek–Rejowska, koordynatorka projektu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kamil Durczok

Post autor: Greg Haus »

WirtualneMedia.pl:

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Durczok nagle zrezygnował ze swojego udziału w jury konkursu. Potwierdza to Agnieszka Odachowska, dyrektor komunikacji korporacyjnej Grupy Ringier Axel Springer w Polsce, w której skład wchodzi Grupa Onet. - Kamil Durczok ze względu na zmianę terminów zobowiązań zawodowych zrezygnował ze swojej funkcji jurora konkursu w kategorii Życie i społeczeństwo - wyjaśnia Wirtualnemedia.pl Odachowska.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamil Durczok

Post autor: matik »

Jutro o godz. 7:40 gościem Dominiki Wielowieyskiej w TOK FM będzie Kamil Durczok.
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 8331173102
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kamil Durczok

Post autor: Greg Haus »

matik pisze:Jutro o godz. 7:40 gościem Dominiki Wielowieyskiej w TOK FM będzie Kamil Durczok.
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 8331173102
Jeśli poruszą tam temat Wprost,a poruszą to dziwię się z Kamil nie zdecydował się na rozmowę w stacji-matce podczas WiW.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kamil Durczok

Post autor: michal_borkowski »

Ciemna strona Kamila Durczoka-temat okladkowy nowego nr Tygodnika Wprost.
To tylko moje skromne zdanie
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Fabian »

miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Kamil Durczok

Post autor: miwaszkiewicz »

Taki był biedny, tak walczył z chorobą, tak opowiadał o miłości do żony, do synka, tak pięknie mówił innym jak mają żyć, tak pięknie niszczył wielu hipookrytów, a tu proszę - chłopak ze Śląska po kilku latach życia w wielkim mieście pokazał swoją prawdziwą twarz. Komuś jest go szkoda?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kamil Durczok

Post autor: Greg Haus »

miwaszkiewicz pisze:Komuś jest go szkoda?
Mi.
antares140
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: środa 26 sie 2009, 08:27

Re: Kamil Durczok

Post autor: antares140 »

A ja radzę nie osądzać Pana Durczoka. Wiemy, że dziennikarzom Wprost wiele brakuje do rzetelności i do obiektywnego spojrzenia a ich artykuły są tendencyjne i wielokrotnie subiektywne. Od dawna wiadomo, że między redakcją Faktów TVN i Kamilem a redakcją Wprost jest konflikt. Artykuł to dla mnie kolejna cyniczna i fałszywa prowokacja, nie wierze w ani jedno zdanie zamieszczone w artykule. To co zrobiła redakcja "tygodnia" jest ohydne i zmieszali z błotem dawną markę swojego " tygodnika". Tego nie można nazwać dziennikarstwem. Dziś rano słuchałem w TOK FM wywiadu z Kamilem i ja mu wierze. Nie mamy oficjalnego komunikatu ze strony TVN nie wiemy czy Kamil jest zawieszony czy nie ale mam taką cichą nadzieje, że zobaczę go jeszcze w Faktach o 19.00 ;)
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Kamil Durczok

Post autor: miwaszkiewicz »

Ktoś napisał, że ciekawe czemu Durczok zamiast w TVN24 wystąpił dzisiaj w TOK FM. Mi wydaje się, że sprawa jest już pozamiatana. I żeby rozstać się z twarzą i bez jeszcze większego skandalu powiedziano mu "chłopie, lepiej będzie jeśli pójdziesz teraz na urlop"... Zresztą Durczok w trakcie dzisiejszego wywiadu powiedział, że teraz walczy już tylko o swoją twarz.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kamil Durczok

Post autor: michal_borkowski »

Teraz tylko pozostaje pytanie, czy w wersji jaką podaje @miwaszkiewicz (o ile tak się stanie), TVN zastąpi go innym dziennikarzem (Rymanowski?), czy rozdzieli dyżury, jak i szefowanie programu, pomiędzy dotychczasowych prowadzących. Ale, oczywiście, nie dzielmy skóry...
To tylko moje skromne zdanie
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Kamil Durczok

Post autor: kamico7 »

Ja nie jestem fanem Kamila Durczoka i uważam, że Fakty są czasem tendencyjne, ale nie wierzę w te bajki o molestowaniu. Wszyscy już osądzili Durczoka kiedy jeszcze nie ma żadnego dowodu i to jest słowo przeciwko słowu.Dlatego poczekajmy do wyjaśnienia tej sprawy i mam nadzieje że ta sprawa okażę się kłamstwem. Bo to rzucałoby złe światło na polskie dziennikarstwo.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Kamil Durczok

Post autor: miwaszkiewicz »

Durczok powiedział dzisiaj, że chciałby jeszcze poprowadzić "Fakty". Gdyby faktycznie wziął dwutygodniowy urlop, to po nim by wrócił i usiadł za stołem. To tak na potwierdzenie tezy, o której pisałem kilka postów wcześniej. Zresztą z jego wypowiedzi można wyciągnąć jeszcze kilka takich smaczków.

Moim zdaniem to wyjdzie na dobre "Faktom". Durczok w 2006 roku mówił, że daje sobie rok na stałe pokonanie "Wiadomości". Niedługo minęłoby 9 lat od czasu jego przejścia do TVN, a "Fakty" są daaaleko za "Wiadomościami". Durczok zrobił z "Faktów" strasznie tendecyjny program. Ludzi to zniechęciło do ich oglądania. Ciekawe czy tak jak po "odejściu" Lisa "Faktami" znów pokieruje Pieczyński. Ja jestem za powrotem Rymanowskiego. Nikogo innego na to miejsce nie widzę.
Krzysiek Mazan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 09:02

Re: Kamil Durczok

Post autor: Krzysiek Mazan »

kamico7 pisze:Ja nie jestem fanem Kamila Durczoka i uważam, że Fakty są czasem tendencyjne, ale nie wierzę w te bajki o molestowaniu. Wszyscy już osądzili Durczoka kiedy jeszcze nie ma żadnego dowodu i to jest słowo przeciwko słowu.Dlatego poczekajmy do wyjaśnienia tej sprawy i mam nadzieje że ta sprawa okażę się kłamstwem. Bo to rzucałoby złe światło na polskie dziennikarstwo.
Oj plotki na temat KD pojawiały się już dawno nawet na tym forum...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości