Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marcin pisze:Co ja mam powiedzieĂŚ? :lol:
:> Czy¿byœ mia³ problem bia³ej cery? :lol2: Samoopalaczem siê namaœÌ :lol:
PosÂłuchaj ostrzeÂżeĂą Agaty i ani nie myÂśl na sÂłoĂącu, czy w solarium siĂŞ wygrzewaĂŚ - sÂłyszaÂłeÂś byĂŚ moÂże - to niebezpieczne w skutkach :]
ByÂł materiaÂł, co oznacza mniej wiĂŞcej tyle, Âże Agata nie odpoczywa, a pracuje :lol2:
..dziwne Âże nikt nie widziaÂł materiaÂłu Agaty o opalaniu i opaleniÂźnie
byÂł 2 razy
AÂż dwa razy :o Jak miÂło z ich (tvn24) strony, Âże tak zawziĂŞcie AgatĂŞ promujÂą :lol2:
To chyba musia³aby zacz¹Ì w jakiejœ innej stacji pracowaÌ ;)
W TVN Gra? :lol:
Gdzie jak gdzie, ale w tvngra to ja Agaty nie widzĂŞ :devil: Nie bĂŞdĂŞ tÂłumaczyÂł dlaczego :D
ChoĂŚ przyznajĂŞ, Âże zabrzmiaÂło obiecujÂąco - pewnie codziennie prezentowaÂłaby jakiÂś quiz :D A nie byÂłoby tak jak w tvn24 - relacja niemal ... zaledwie raz na 2 tygodnie :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Gdzie jak gdzie, ale w tvngra to ja Agaty nie widzĂŞ
DajcieÂż spokĂłj tym wymysÂłom :? Dziewczyna jest na wÂłaÂściwym miejscu, tylko, czy raczej aÂż, jest jej stanowczo za maÂło na wizji :/

No a jak myÂślicie, czy w obliczu sierpniowych urodzin TVN24 moÂżemy siĂŞ nastawiaĂŚ na jakiÂś udziaÂł Agaty w obchodach 5 rocznicy powstania stacji przypadajÂącej 9 sierpnia? :D Wiem, Âże gÂłupie pytanie, ale miÂło by byÂło, gdyby takÂże np. Agata opowiedziaÂła coÂś o swojej pracy w tej stacji :)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze: DajcieÂż spokĂłj tym wymysÂłom :? Dziewczyna jest na wÂłaÂściwym miejscu, tylko, czy raczej aÂż, jest jej stanowczo za maÂło na wizji :/
O :D W raporcie wieczornym byÂł materiaÂł Agaty :jupi: Istne szaleĂąstwo :szalony:
Wprawdzie, tak jak piszesz, na wizji Agaty nie byÂło, ale byÂł materiaÂł :jupi:
Moim skromnym zdaniem rewelacyjny pod kaÂżdym wzglĂŞdem!!!
CzyÂżby Agata caÂłkowicie na dziennikarstwo medyczne przeszÂła :> Wczoraj o opalaniu, dziÂś o klimatyzatorach i ich szkodliwym dziaÂłaniu ... :roll:
No a jak myÂślicie, czy w obliczu sierpniowych urodzin TVN24 moÂżemy siĂŞ nastawiaĂŚ na jakiÂś udziaÂł Agaty w obchodach 5 rocznicy powstania stacji przypadajÂącej 9 sierpnia? :D Wiem, Âże gÂłupie pytanie, ale miÂło by byÂło, gdyby takÂże np. Agata opowiedziaÂła coÂś o swojej pracy w tej stacji :)
Wszyscy powinni wzi¹Ì w tym udzia³ - bez wyj¹tków :]
Ale jak nie trudno siĂŞ domyÂśliĂŚ, wyjÂątki bĂŞdÂą :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack '62 pisze:O :D W raporcie wieczornym byÂł materiaÂł Agaty :jupi: Istne szaleĂąstwo :szalony:
No wÂłaÂśnie :lol: niepojĂŞte rzeczy dziejÂą siĂŞ na naszych oczach :D

Moim skromnym zdaniem rewelacyjny pod kaÂżdym wzglĂŞdem!!!
CzyÂżby Agata caÂłkowicie na dziennikarstwo medyczne przeszÂła :> Wczoraj o opalaniu, dziÂś o klimatyzatorach i ich szkodliwym dziaÂłaniu ... :roll:
KtoÂś gotĂłw pomyÂśleĂŚ, Âże klimatyzatory szkodzÂą :? Black, trochĂŞ precyzji w pisaniu ÂżyczĂŞ :lol2:
MateriaÂł traktowaÂł o tym, Âże naleÂży dbaĂŚ o dobry stan klimatyzatorĂłw wszelakich i je ,,serwisowaĂŚ'', poniewaÂż w przypadku zaniedbaĂą mogÂą siĂŞ one przeciwko nam zbuntowaĂŚ i jakaÂś bakteria, ktĂłrej nazwĂŞ Agata nawet po Âłacinie podaÂła, moÂże powodowaĂŚ w naszych organizmach trwaÂłe uszkodzenia :]
Wszyscy powinni wzi¹Ì w tym udzia³ - bez wyj¹tków :]
Ale jak nie trudno siĂŞ domyÂśliĂŚ, wyjÂątki bĂŞdÂą :(
A skÂąd ten pesymizm :> JuÂż sam fakt, Âże drugi dzieĂą z kolei w TVN24 nadajÂą materiaÂł zrobiony przez AgatĂŞ powinien napawaĂŚ ciĂŞ optymizmem :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:A skÂąd ten pesymizm :>
No wÂłaÂśnie nie wiem skÂąd :roll: Faktem jest, Âże powrĂłciÂł :(
JuÂż sam fakt, Âże drugi dzieĂą z kolei w TVN24 nadajÂą materiaÂł zrobiony przez AgatĂŞ powinien napawaĂŚ ciĂŞ optymizmem :lol2:
To miÂłe, ale to nie wystarcza :( To zdecydowanie zbyt maÂło :( CaÂły czas czekam na wiĂŞcej i doczekaĂŚ siĂŞ nie mogĂŞ :/ JuÂż mi serce biĂŚ szybciej zaczĂŞÂło, kiedy w rp panie zapowiedziaÂły reporterkĂŞ z Poznania ... niestety nie tĂŞ, ktĂłrÂą zobaczyĂŚ chciaÂłem na tle ciemnego, bo zachmurzonego nieba nad rynkiem ... :( Serce ustaÂło - na szczĂŞÂście akcja serca nie zatrzymaÂła siĂŞ na wskazĂłwce ''0'' :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

CzoÂłem forumowicze, nie byÂło mnie raptem 3 tygodnie a tu tyleeeeee sie wydarzyÂło:
wywiad (jak dla mnie rewela- szczegĂłlnie zainteresowanie AmerykÂą PoÂłudniowÂą), materiaÂły przygotowywane przez samÂą AgatĂŞ, relacje z pola itd., itp. Od jutra rana siadam przed tvn24 i nadrabiam, nadrabiam, nadrabiam hiihhhi ciekawe czy akurat jutro sie Agata pokaÂże. ...?!?! 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

nika pisze:CzoÂłem forumowicze, nie byÂło mnie raptem 3 tygodnie
Ja siĂŞ po cichu przyznam, Âże trochĂŞ tĂŞskniÂłem. :D Ale jak juÂż jesteÂś, to zapraszam tutaj: http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic.php?t=1950 :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

ÂŁukasz pisze:
nika pisze:CzoÂłem forumowicze, nie byÂło mnie raptem 3 tygodnie
Ja siĂŞ po cichu przyznam, Âże trochĂŞ tĂŞskniÂłem. :D
Oj ja teÂż za Wami tĂŞskniÂłam, obiecuje teraz nie znikac do koĂąca sierpnia :)
Ale ciii... :cicho: to w koĂącu wÂątek o Agacie 8)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Od jutra rana siadam przed tvn24 i nadrabiam, nadrabiam, nadrabiam hiihhhi ciekawe czy akurat jutro sie Agata pokaÂże. ...?!?!
Witaj nika :buzi: MiÂło TwĂłj wpis znĂłw zobaczyĂŚ :)
Mam nadziejĂŞ, Âże Twoje pojawienie przeÂłoÂży siĂŞ rĂłwnieÂż na pojawienie siĂŞ Agaty :)
DziÂś w prognozie pogody w poradku mieliÂśmy okazjĂŞ 2 razy poznaĂąski ryneczek oglÂądaĂŚ z okien redakcji, niestety okienko byÂło puste :(
ÂŁukasz pisze:Ja siĂŞ po cichu przyznam, Âże trochĂŞ tĂŞskniÂłem. :D Ale jak juÂż jesteÂś, to zapraszam tutaj: http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic.php?t=1950 :lol:
£adnie to takie rzeczy w w¹tku Agaty za³atwiaÌ :> Ale chcia³bym Ci £ukasz przypomnieÌ, ¿e mo¿esz siê o rozkwit dyskusji zatroszczyÌ w pewien nam g³ównie znany sposób :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze: Witaj nika :buzi: MiÂło TwĂłj wpis znĂłw zobaczyĂŚ :)
Mam nadziejĂŞ, Âże Twoje pojawienie przeÂłoÂży siĂŞ rĂłwnieÂż na pojawienie siĂŞ Agaty :)
DziÂś w prognozie pogody w poradku mieliÂśmy okazjĂŞ 2 razy poznaĂąski ryneczek oglÂądaĂŚ z okien redakcji, niestety okienko byÂło puste :(
Witaj Black :buzi: jezeli nastĂŞpstwem mojego pojawienia siĂŞ byÂłoby pojawienie siĂŞ Agaty to to byÂłby dopiero hit :lol: ale jak narazie ani widu ani sÂłychu, teÂż od rana oglÂądaÂłam tvn24 i widziaÂłam pogodowe relacje z P-nia i okienko puste (ale co myÂślisz, Âże w trakcie tej relacji Agata miaÂłby siĂŞ przechadzaĂŚ po Rynku i woÂłac do nas "Zobaczcie jaka dzis cudowna aura!!" :lol: - chociaÂż jeÂżeli mielibysmy w ten sposĂłb widzieĂŚ jÂą czĂŞsciej- to ok zgadzam siĂŞ :devil: ) za to widziaÂłam dzisiaj inna gwiazdĂŞ, swieciÂła peÂłnÂą gĂŞbÂą caÂły Poradek, a wÂłaÂściwie od dziÂś Werneroranek...ale to o tym w innym wÂątku!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Witaj nika :D
ale co myÂślisz, Âże w trakcie tej relacji Agata miaÂłby siĂŞ przechadzaĂŚ po Rynku i woÂłac do nas "Zobaczcie jaka dzis cudowna aura!!"
A choĂŚby :lol: Ale to byÂłaby faÂłszywa informacja, a takowych TVN24 nie podaje :lol2: Rano pogoda byÂła fatalna :? Teraz, sytuacja wyglÂąda zupeÂłnie inaczej :D Czyli ten okrzyk byÂłby jednak trafnÂą prognozÂą :lol:
Btw. Gdyby na mnie i na moje pojawienie siĂŞ czekaÂło tyle osĂłb, co w przypadku Agaty, to ja bym juÂż znalazÂła sposĂłb na to, Âżeby przypadkiem przed tÂą kamerÂą pokazujÂącÂą rynek siĂŞ zakrĂŞciĂŚ :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Agata jest zbyt powa¿n¹ dziewczyn¹ - w przeciwieùstwie do Ciebie :buzi: nigdy na pewno nie zrobi³aby niczego, co by wykracza³o poza ramy jej obowi¹zków :] Ale zobaczyÌ jakieœ szaleùstwo na wizji w jej wykonaniu, mo¿e byÌ nawet nie planowane (takie s¹ najwspanialsze), to jest moje marzenie na tê drug¹ po³ówkê roku :lol2:
jezeli nastĂŞpstwem mojego pojawienia siĂŞ byÂłoby pojawienie siĂŞ Agaty to to byÂłby dopiero hit

Niestety nie ma hitu, bo nie ma Agaty :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Jest hit i jest Tomaszewska..

Obrazek

Skoro KryĂąska moÂże zostaĂŚ sobie prezenterkÂą,to czemu nie Tomaszewska,nie qmam... :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

O kurcze, ale Âświetne foto Agatki w okienku poznaĂąskim. Taka zadumana... 8)
Jak dla mnie hit!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No,no mi teÂż siĂŞ podoba te zdjĂŞcie..Agata z nutkÂą melancholii w czarnoziemych oczach na tle leniwego 'pejzaÂżu' Poznania.. :roll: Ciekawy wywiad
http://dziennikarze.info/w_tomaszewska.html :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości