[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

a ciekawe czy sobie z tym poradzisz: czy potrafisz wymienic kilku prezenterĂłw wydan pomidzy 8:00 a 19:00 w latach 89- 97???


a ja wymieniĂŞ prowadzÂących wydania o 19:30 od 89 do dziÂś:
GraÂżyna Bukowska
Jolanta PieĂąkowska
Marta Grzywacz
Filip ÂŁobodziĂąski
Zygmunt Chajzer
SÂławomir Siezieniewski
Grzegorz Miecugow
MaÂłgorata Selewicka
Tadeusz Zwiefka
JarosÂław GugaÂła
Danuta Dunin-Holecka
Aleksandra Jakubowska
Bogdan Ulka
SÂławomir Jeneralski
MaÂłgorzata Prokopiuk - KĂŞpka
Kamil Durczok
Barbara GĂłrska
Maciej OrÂłoÂś
Dorota Warakomska
Wojciech ReszczĂąski
Marcin Zimoch

wydania dzienne:
- GraÂżyna Kowalska
- Danuta Holecka
- Iwona Marciniec (Radziszewska)
- Jan Szul
- Dorota Warakomska
- starsza pani (nie pamiĂŞtam nazwiska), ktĂłra prowadzi Echa Tygodnia w soboty rano w TVP2 - wiem ze prowadzi takÂże serwisy trĂłjki:-)
- Tomasz BiaÂłoszewski
- WiesÂława Rudzka
- Bogdan Ulka
- MichaÂł Adamczyk
- MaÂłgorzata Prokopiuk
- Olipia GĂłrska
- Katarzyna Werner
- Beata Kolis
- MaÂłgorzata Motyl
- Magdalena Michalik



michale a coto za GraÂżyna Kowalska i WiesÂława Rudzka????
Ostatnio zmieniony wtorek 21 wrz 2004, 20:00 przez Przemek, łącznie zmieniany 6 razy.
Żartowałem.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

- GraÂżyna Kowalska
- Danuta Holecka
- Iwona Marciniec (Radziszewska)
- Jan Szul
- Dorota Warakomska (raczej tylko weekendy)
- starsza pani (nie pamiĂŞtam nazwiska), ktĂłra prowadzi Echa Tygodnia w soboty rano w TVP2 (czasami teÂż gÂłowne prowadziÂła)
- Piotr Trzebieszewski? - najpierw g³ówne, potem wczeœniejsze i te¿ prezentowa³ jeszcze kilka lat temu Echa Tygodnia i coœ tam na TV Polonia (Wieœci Polonijne?)
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

michal pisze:
kwiatek pisze: a o jakim facecie m.Ăłwisz??
Na przykÂład GugaÂła czy Zwiefka. Starsi od niej, doÂświadczeni, nieprawdaÂż? PieĂąkowska siĂŞ uczyÂła przy nich.
Ale Guga³a znacznie straci³ - w Polsacie wypada kipesko, ma z³¹ dykcjê i wogólê nie rokuje ¿adnych nadzieji.
WidzĂŞ, Âże Âświetnie Wam idzie wymienianie prezenterĂłw.
W wydaniach miĂŞdzy 8.00 a 19.00 byÂła jeszcze Bata Kolis, WisÂława Rudzka, Bogdan Ulka. (do okoÂło 97).

Maciej Or³oœ - rozumiem b³¹d w pisaniu na klawiaturze.
Pierwsze wydania wiadomoÂści prowadziÂł Wojciech ReszczyĂąski - zwany takÂże legendÂą telexpresu, ostatnio darÂł szaty, aby Polska nie wstĂŞpowaÂła do Unii.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

a i jeszcze jedno : w uwadze (chyba w sobote) by³ reporata¿ o tej kobiecie co to ja 15 lat zamknieta w pokoju trzymali byl material o tp.sa i wypowiadala sie tam pani BARBARA GÓRSKA czy to nie ta co prowadzila kiedys wiadomosci (to studio w 98)
Żartowałem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja wiem na pewno, Âże Barbara GĂłrska (obecnie rzcznik prasowy TPsa) dawniej byÂła bardzo dobrÂą warszawskÂą reporterkÂą RMF FM. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

JA wogoÂłe nie kojarzĂŞ tej pani i naprawdĂŞ nie mogĂŞ sobiĂŞ przypomnieĂŚ, czy rzeczywiÂście byÂła w redakcji WiadomoÂści - muszĂŞ spytaĂŚ ojca. Z drugiej strony imiĂŞ barbara jest bardzo polurane, nazwisko GĂłrska teÂż. MoÂżna powiedzieĂŚ, Âże nie jednemu psu Burek....
A ja powtĂłrzĂŞ pytaniĂŞ - co z OlimpiÂą GĂłrskÂą ÂŻukowskÂą - nie ma jej od poczatku sierpnia. PrzeszÂła do Lisa, jest na macierzyĂąskim czy moÂże podziĂŞkowaÂł jej Grzywaczewski?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

doktorku twĂłj Tata teÂż sie interesuje Wiadomosciami??

co to za prezenterki wiadomosci: WISÂŁAWA RUDZKA i GRAÂŻYNKA KOWALSKA???
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie, on nie mam o mediach zielonego pojĂŞcia - po porostu naÂłogowo oglÂąda wszytkie programy informacyjne, wiĂŞc ja juÂż od dziecka teÂż byÂłem do nich przyzwyczajony. Ale moÂże pamiĂŞta jakiÂś prezenterĂłw, ale raczej jest to wÂątpliwe.

PS Kowalskiej nie znam, natomisat Rudzka pracuje yteraz w Agrobiznesie - zostaĂą po WiadomoÂściach o 12.00 na TVP1 a moÂże uda Ci siĂŞ jÂą zobaczyĂŚ - ok 34 lat, powaÂżnie wyglÂąda, ciepÂły, trochĂŞ mocny gÂłos.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

czy wie ktos wiecej o dawnej prezenterce wiadomosci GRAÂŻYNIE KOWALSKIEJ???

PS>1 PAMIÊTACIE TO STUDIO PANORAMY: http://www.tvp.pl/fotopat/galeria/images/galeria_3.jpg

PS>2 WIEM RUDZKA TO TA BLONDYNA WIEM ZE W AGROBIZNESIE S.ÂĄ DWIE SZTYNKA I BLONDYNKA
Ostatnio zmieniony poniedziałek 20 wrz 2004, 18:35 przez Przemek, łącznie zmieniany 2 razy.
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TAkie zdjĂŞcie W. Rudzkiej znalazÂłem na stronach TVP - nic wiĂŞcej nie ma, w internecie teÂż.
Obrazek - jakoœÌ z³a.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ja pamiĂŞtam to studio, jeszcze kilka lat temu byÂło :arrow:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

arrow.pablo pisze:ja pamiĂŞtam to studio, jeszcze kilka lat temu byÂło :arrow:
to studio bylo przed tym ostatnim nie pamietam ani czolowki ani studia za bardzo w pamiec zapadly mi tylko ta jakby kratki z neonow
Żartowałem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.A ja troche powrĂłce do tematu wczesniejszych zdjĂŞc :) Michale pamiĂŞtasz oÂże z kiedy jest to wydanie z Kamilem i synami Holeckiej ?
2.Kiedy oni wreszcie uspokoj¹ siê z tymi dy¿urami nie doœÌ ¿e dzisiaj nastawi³am siê na Holeck¹ w porannych wydaniach a by³a prokopiuk to jeszcze znowu motaj¹ w wieczornych codziennie inaczej mogli by raz grafik ustawiÌ a nie bawiÌ siê w jakieœ roszady zeby widzów wywieœÌ w pole.No ale mo¿e to taka taktyka Warakomskiej "jak prowadz¹cy bed¹ siê zmieniaÌ jak w kalejdoskopie to mo¿e widzowie nie zauwa¿¹ jak siê ich wykopie :)" no ale zobaczymy
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zygmunt Chajzer prowadziÂł kiedyÂś "WiadomoÂści"? Nie do wiary! :shock:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze:- starsza pani (nie pamiĂŞtam nazwiska), ktĂłra prowadzi Echa Tygodnia w soboty rano w TVP2 - wiem ze prowadzi takÂże serwisy trĂłjki:-)
Zgadza siĂŞ, czasem jÂą sÂłyszĂŞ w radiu, ale coÂś mi siĂŞ wydaje, Âże takÂże czasem w Jedynce (wieczorami), poniewaÂż trĂłjki juÂż dawno nie sÂłuchaÂłem.
Niech ktoÂś oglÂąda Echa Tygodnia, bo ja dawno tak wczeÂśnie rano w soboty nie wstawaÂłem.
michal pisze: - Piotr Trzebieszewski? - najpierw g³ówne, potem wczeœniejsze i te¿ prezentowa³ jeszcze kilka lat temu Echa Tygodnia i coœ tam na TV Polonia (Wieœci Polonijne?)
On rĂłwnie dobrze moÂże siĂŞ nazywaĂŚ np. PaweÂł Trzebiechowski :P Ale coÂś w tym stylu. ByÂł to jeden z czterech pierwszych prezenterĂłw (obok ReszczyĂąskiego, Bukowskiej i Jakubowskiej).

kwiatek pisze: michale a coto za GraÂżyna Kowalska i WiesÂława Rudzka????
Wiesia juÂż jest wyjaÂśniona. Dodam, Âże ona byÂła pierwszÂą prezenterkÂą Agrobiznesu (obok Andrzeja BaryÂły) i po kilku latach w zaczĂŞÂła prowadziĂŚ (chyba rĂłwnolegle) WiadomoÂści. Przygoda trwaÂła ok roku po czym pracowaÂła poza wizjÂą, a teraz znowu Agrobiznes. Nie wiem ona prezentowaÂła (stawiaÂł na rok 2000) , ale w 2002 roku znalazÂła siĂŞ na liÂście zwolnieĂą z redakcji WiadomoÂści. Jedno jest pewne - prowadziÂła wtedy kiedy prezenterkami byÂły Motyl i Michalak.

I wÂłaÂśnie dziÂś WiesÂława prowadzi Agrobiznes :!:

GraÂżyna Kowalska to byÂła taka maÂła kobitka z krĂłtkÂą fryzurÂą i chropowatym gÂłosem, ktĂłra byÂła reporterkÂą od spraw rzÂądowych i czasem prowadziÂła poranne (tak mi siĂŞ przynajmniej wydaje). ZniknĂŞÂła bardzo szybko i caÂłkowicie - podejrzewam, Âże emerytura.
doktorfaustus1 pisze: Ale Guga³a znacznie straci³ - w Polsacie wypada kipesko, ma z³¹ dykcjê i wogólê nie rokuje ¿adnych nadzieji.
Jest beznadziejnie beznadziejny. Sapie, wzdycha, robi przerwy w dziwnych miejscach. Nie mam zwyczaju ogl¹daÌ Informacji, ale czasem mi siê zdarza. Jak trafiê na Guga³ê, to prze³¹czam, bo siê nie da.
doktorfaustus1 pisze: WidzĂŞ, Âże Âświetnie Wam idzie wymienianie prezenterĂłw.
W wydaniach miĂŞdzy 8.00 a 19.00 byÂła jeszcze Bata Kolis, WisÂława Rudzka, Bogdan Ulka. (do okoÂło 97).
Jakoœ mam dziurê w pamiêci. Kolis i Ulka powiedzia³nbym, ze tylko w "Kawie czy Herbacie" i Ulka dodatkowo w g³ównych. Ale mo¿e siê mylê :?
kwiatek pisze:a i jeszcze jedno : w uwadze (chyba w sobote) by³ reporata¿ o tej kobiecie co to ja 15 lat zamknieta w pokoju trzymali byl material o tp.sa i wypowiadala sie tam pani BARBARA GÓRSKA czy to nie ta co prowadzila kiedys wiadomosci (to studio w 98)
ÂŁukasz pisze:Ja wiem na pewno, Âże Barbara GĂłrska (obecnie rzcznik prasowy TPsa) dawniej byÂła bardzo dobrÂą warszawskÂą reporterkÂą RMF FM. :D
Tak, to by³e "Uwaga na sobotê". Oprócz reporta¿u o slubie pani Marysi, by³ reporta¿ o w³aœcicielu sklepu komputerowae który po przenosinach mia³ same k³opoty z TP SA. W imieniu telekomunikacji wypowiada³a siê rzeczniczka firmy - Barbara Górska. Ta sama co prowadzi³a Wiadomoœci w wakacje 1998, co pracowa³¹ w radiu RMF FM, co prowadzi³a na zmianê z Micha³em Kamiùskim "Express Reporterów" w TVP2.
doktorfaustus1 pisze:JA wogoÂłe nie kojarzĂŞ tej pani i naprawdĂŞ nie mogĂŞ sobiĂŞ przypomnieĂŚ, czy rzeczywiÂście byÂła w redakcji WiadomoÂści - muszĂŞ spytaĂŚ ojca. Z drugiej strony imiĂŞ barbara jest bardzo polurane, nazwisko GĂłrska teÂż. MoÂżna powiedzieĂŚ, Âże nie jednemu psu Burek....
Akurat tu zbieÂżnoÂści nie byÂło. Nie pracowaÂła w WiadomoÂściach - byÂła tylko ich prezenterkÂą (no moÂże coÂś tam przygotowaywaÂła, ale zwiÂązanego z tym prezentowaniem. RĂłwnolegle nadal pracowaÂła w RMF i TVP2 przy Expressie ReporterĂłw. OrÂłoÂś i GĂłrska byli wziĂŞci do WiadomoÂści specjalnie aby byÂło coÂś zupeÂłnie nowego i tylko na wakacje. I jak pisaÂłem wczeÂśniej GĂłrska czymÂś podpadÂła (urlopem?) i juÂż do koĂąca zastÂąpiÂła jÂą Motyl.
kwiatek pisze: PS>1 PAMIÊTACIE TO STUDIO PANORAMY:
http://www.tvp.pl/fotopat/galeria/images/galeria_3.jpg
MĂłwie za siebie - aleÂż oczywiÂście :D :!:
kamuii pisze:1.A ja troche powrĂłce do tematu wczesniejszych zdjĂŞc :) Michale pamiĂŞtasz oÂże z kiedy jest to wydanie z Kamilem i synami Holeckiej ?
No w dzieĂą meczu. Czyli 8 wrzeÂśnia.
kamuii pisze: 2.Kiedy oni wreszcie uspokoj¹ siê z tymi dy¿urami nie doœÌ ¿e dzisiaj nastawi³am siê na Holeck¹ w porannych wydaniach a by³a prokopiuk to jeszcze znowu motaj¹ w wieczornych
Nie przypominam sobie, ¿eby w porannych by³ kiedykolwiek jakakolwiek sta³oœÌ. Co do wieczornych to chyba nie mieszaj¹. Prezenter jest z g³ownego. Jedynie Kamil jako gwiazda nie zostaje czasem na Wiadomoœci wieczorne. Mo¿e tak¿e ze wzglêdu na tego niedawnego raka- lekarze kazali mu wieœÌ ¿ycie emeryta. On to generalnie jak mówi³ ola³, no ale mo¿e coœ w tym jest.


Ps. Kwiatek - pouzupeÂłniaj braki w spisie prezenterĂłw, popraw literĂłwki i najlepiej jakbyÂś ich uÂłoÂżyÂł chronologicznie - tak jak ja w Teleexpressie :)

W g³ównych nie by³o Prokopiuk-Kepki - wtedy tylko Prokopiuk :)

Warakomska w g³ównych - hmmm... Raczej chyba nie. Sk¹d o info? Prowadzi³a wieczorem Wiadomoœci Ekonomiczne i czasami dzienne w weekendy.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości