Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

POpieram pisze:Witam was koledzy. :D
O plebiscycie na JoannĂŞ 2007 dowiedziaÂłem siĂŞ przez przypadek z wÂątku o.. Patrycji Redo. :uhh: :D
To efekt naszych sprytnych posuniĂŞĂŚ marketingowych :lol2:
GÂłosujĂŞ na capsa nr 10. :tanczy:
Jak chcesz, to mo¿esz wybraÌ jeszcze dwie- bo nasz regulamin przewiduje wybór trzech Joaœ :D Pierwsza dostaje 5 pkt, póŸniej 3 i 1 :rozglada:
Wyniki przewidujemy na 1 stycznia :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

POpieram pisze:Witam was koledzy
Witamy :aniol:
arczi pisze:To efekt naszych sprytnych posuniĂŞĂŚ marketingowych
Jednak to dziaÂła,co prawda powierzchnia reklamowa jest niewielka ale jednak odnosi skutek :lol2:
Jak chcesz, to mo¿esz wybraÌ jeszcze dwie- bo nasz regulamin przewiduje wybór trzech Joaœ Pierwsza dostaje 5 pkt, póŸniej 3 i 1
Wyniki przewidujemy na 1 stycznia
DokÂładnie tak,wiĂŞc jeszcze sobie przeglÂądnij na spokojnie :D I 1 stycznia wpisz swoje Joasiokandydatki :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

POpieram jesteÂś prawdĂŞ mĂłwiÂąc ostatniÂą osobÂą, ktĂłrej siĂŞ tu spodziewaÂłem :shock:
Ale oczywiÂście witamy!
POpieram pisze: O plebiscycie na JoannĂŞ 2007 dowiedziaÂłem siĂŞ przez przypadek z wÂątku o.. Patrycji Redo.
Tak to juÂż jest jak siĂŞ do tego wÂątku nie zaglÂąda :grozi:
GÂłosujĂŞ na capsa nr 10
Oczywiœcie, g³os przyjêty. Jeszcze fajniej by by³o gdybyœ wyró¿ni³ 2 inne capsy - wtedy byœ by³ 'pe³nym' uczestnikiem konkursu. O szczegó³ach poinformowali Ciê przedmówcy ;)
maxxx pisze: Jednak to dziaÂła,co prawda powierzchnia reklamowa jest niewielka ale jednak odnosi skutek
Powoli dociera do coraz wiĂŞkszej grupy odbiorcĂłw :spiewa:
Ostatnio zmieniony niedziela 30 gru 2007, 20:52 przez Camilo, łącznie zmieniany 2 razy.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Jednak to dziaÂła,co prawda powierzchnia reklamowa jest niewielka ale jednak odnosi skutek
Chyba muszĂŞ siĂŞ po wszystkich tematach na forum przelecieĂŚ z moim ogonkiem :devil:
MoÂże bĂŞdzie wiĂŞcej gÂłosĂłw :aniol:
kamilo pisze:Tak to juÂż jest jak siĂŞ do tego wÂątku nie zaglÂąda
No tak tak, polecamy siê na przysz³oœÌ :lol2:
Skarbnica wiedzy o Joasi 8)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

ChÂłopaki, Wasza kampania przyciÂągnĂŞÂła forumowiczĂłw z najdalszych wÂątkĂłw Âświata! :brawa: Sama jestem ciekawa co wyjdzie z tego konkursu, mam cichÂą nadziejĂŞ jednak, Âże pÂłaszczyk znajdzie siĂŞ w ÂścisÂłej trĂłjce! 8)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:Chyba muszĂŞ siĂŞ po wszystkich tematach na forum przelecieĂŚ z moim ogonkiem MoÂże bĂŞdzie wiĂŞcej gÂłosĂłw
Postaram Ci siĂŞ pomĂłc, a przynajmniej wesprzeĂŚ :tanczy:
Jak widaĂŚ na dole opis mam (prawie) identyczny :P
A przy okazji konkursu Joasia bĂŞdzie miaÂła wiĂŞcej wyÂświetleĂą - kaÂżdy, nawet ten kto nie chce braĂŚ udziaÂłu w gÂłosowaniu kliknie, by obejrzeĂŚ kandydatki :lol2:
Skarbnica wiedzy o Joasi
No i zdarzajÂą siĂŞ tu teÂż marzenia :spiewa:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

kamilo pisze:POpieram jesteÂś prawdĂŞ mĂłwiÂąc ostatniÂą osobÂą, ktĂłrej siĂŞ tu spodziewaÂłem :shock:
PrawdĂŞ mĂłwiÂąc lubiĂŞ JoasiĂŞ i czĂŞsto tu zaglÂądam, ale jak do tej pory nie miaÂłem nic ciekawego do napisania. :D Teraz moÂże siĂŞ to zmieni. 8)
kamilo pisze:Tak to juÂż jest jak siĂŞ do tego wÂątku nie zaglÂąda :grozi:
Ale za to jak siĂŞ raz zajrzy to juÂż nie moÂżna przestaĂŚ. :D

A wracajÂąc do konkursu; miaÂłem jeszcze dodaĂŚ swoje dwa gÂłosy :D :
1. 10
2. Joasia pracujÂąca
3. 15

:spiewa:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

POpieram pisze:A wracajÂąc do konkursu; miaÂłem jeszcze dodaĂŚ swoje dwa gÂłosy :
1. 10
2. Joasia pracujÂąca
3. 15
Jak wymyœliliœmy ten konkurs to trochê 'na pa³ê' zaczêliœmy wrzucaÌ Joasiê jakie popadnie :hmm: Dopiero póŸniej ustaliliœmy,¿e Joasiê beda tylko z 2007 roku :aniol:
A akurat 15 jest 2006 :( To byÂło prostowane w postach,ale to nie na tym polega Âżeby czytaĂŚ kilka stron :uhh: Zrobimy tak :arrow: Jutro jeszcze dokÂładnie przeglÂądniemy to wszystko i wypisze siĂŞ,ktĂłre JoasiĂŞ sÂą wykreÂślone z tych 31 jak do tej pory kandydatek ok :rydzyk:
P.S 1 Sorry za takie zamieszanie,ale nie jest to jeszcze perfekcyjnie przygotowane,ale siĂŞ staramy :D
WiĂŞc reasumujÂąc,jutro podamy JoasiĂŞ do odstrzaÂłu(czytaj :arrow: przed 2007 :rozglada: ),a gÂłosy oddamy 1szego stycznia 2007 rok :spiewa:

P.S 2 POpieram-oczywiÂście pierwsze dwie moÂżesz zostawiĂŚ-tylko trzecia sobie innÂą wybierzesz :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:Postaram Ci siĂŞ pomĂłc, a przynajmniej wesprzeĂŚ
Jak widaĂŚ na dole opis mam (prawie) identyczny
O super :tanczy: Do wiĂŞksej liczby odbiorcĂłw dotrzey :lol2:
A przy okazji konkursu Joasia bĂŞdzie miaÂła wiĂŞcej wyÂświetleĂą - kaÂżdy, nawet ten kto nie chce braĂŚ udziaÂłu w gÂłosowaniu kliknie, by obejrzeĂŚ kandydatki
Trzeba dodaÌ, ¿e kandydatki s¹ poroarzucane po ró¿nych stronach niestety :hmm:
Bo np. na poprzedniej doszÂła Joasia w dÂżinsĂłwce :jupi:
No i niektĂłre niestety sÂą juÂż po terminie waÂżnoÂści (2006r.) i nie biorÂą udziaÂłu w gÂłosowaniu :rozglada:
POpieram pisze:PrawdĂŞ mĂłwiÂąc lubiĂŞ JoasiĂŞ i czĂŞsto tu zaglÂądam, ale jak do tej pory nie miaÂłem nic ciekawego do napisania. Teraz moÂże siĂŞ to zmieni.
Chyba ciê¿ko siê w tym naszym bajzlu odnaleŸÌ :rozglada:
Bo tu tysi¹c pomys³ów na minutê, czêsto sam nie wiem ju¿ o czym piszê :devil:
maxxx pisze:Jak wymyœliliœmy ten konkurs to trochê 'na pa³ê' zaczêliœmy wrzucaÌ Joasiê jakie popadnie Dopiero póŸniej ustaliliœmy,¿e Joasiê beda tylko z 2007 roku
No namieszaliœmy :hmm: A Joasie do odstrza³u to 12, 14, 15, 16, 17, 27 i 28 :rozglada: Coœ pomin¹³em :rozglada:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Strasznie skomplikowane sÂą te wasze zasady. :twisted: :D

Po dÂługich namysÂłach wybraÂłem swojÂą (mam nadziejĂŞ, Âże teraz odpowiedniÂą) trĂłjkĂŞ JoaÂś :D :
1. 10
2. Joasia pracujÂąca
3. 13

Numer 10 jest naprawdĂŞ fantastyczny. :tanczy:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Chyba ciê¿ko siê w tym naszym bajzlu odnaleŸÌ
Bo tu tysi¹c pomys³ów na minutê, czêsto sam nie wiem ju¿ o czym piszê
Ale najwaÂżniejsze,Âże wszystko ma zwiÂązek z JoasiÂą nawet gdy tak siĂŞ nie wydaje :lol2:
TakÂże Joasia Âłagodzi kaÂżdy post i dziĂŞki Joasi moÂżna go zrozumieĂŚ :lol2:
No namieszaliœmy A Joasie do odstrza³u to 12, 14, 15, 16, 17, 27 i 28 Coœ pomin¹³em
Wydaje mi siĂŞ,Âże nie. :D
POpieram pisze:Strasznie skomplikowane sÂą te wasze zasady.
Ale zobowiÂązujÂą :spiewa: No taka wyÂższa szkoÂła jazdy trochĂŞ,ale da siĂŞ zrozumieĂŚ :D
Po dÂługich namysÂłach wybraÂłem swojÂą (mam nadziejĂŞ, Âże teraz odpowiedniÂą) trĂłjkĂŞ JoaÂś :
1. 10
2. Joasia pracujÂąca
3. 13
Jest jak najbardziej ok-od strony formalnej :spiewa: ,merytorycznÂą nie mnie oceniaĂŚ :lol2:
Numer 10 jest naprawdĂŞ fantastyczny.
KaÂżda Joasia ma w sobie potencjaÂł fantastycznoÂści :tanczy: Zobaczymy,ktĂłra skusi innych 8)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

POpieram pisze:Numer 10 jest naprawdĂŞ fantastyczny.
Nie wypada mi siĂŞ nie zgodziĂŚ :lol2:
maxxx pisze:Ale najwaÂżniejsze,Âże wszystko ma zwiÂązek z JoasiÂą nawet gdy tak siĂŞ nie wydaje
TakÂże Joasia Âłagodzi kaÂżdy post i dziĂŞki Joasi moÂżna go zrozumieĂŚ
Ale wiesz, znajomoœÌ odpowiedniej retoryki nie zawadzi :nie:
Troche tak gÂłupio, Âże wszystko tu jest o Joasi :shock: No ale przemycamy teÂż odrobinĂŞ wÂłasnych temperamentĂłw :rozglada:
Ale zobowiÂązujÂą No taka wyÂższa szkoÂła jazdy trochĂŞ,ale da siĂŞ zrozumieĂŚ
Wyznaczamy nowe trendy we wszelakich plebiscytach :lol2:
Na przysz³oœÌ dopracujemy szczegó³y i ju¿ obêdzie siê bez potkniêÌ :rydzyk:
KaÂżda Joasia ma w sobie potencjaÂł fantastycznoÂści Zobaczymy,ktĂłra skusi innych
Ja siĂŞ wstrzymujĂŞ od gÂłosu do jutra :rozglada:
No chyba, Âże dzisiaj wieczrem juÂż nie wytrzymam :devil:

[ Dodano: Pon Gru 31, 2007 12:31 pm ]
I jeszcze maÂła statystyka. W czasie ÂświÂąt Joasiowy PzP zyskaÂł widowniĂŞ :tanczy:
28 grudnia ogl¹da³o j¹ 303 039 osób :jupi: To wcale nie ma³o bior¹c pod uwagê, ¿e Szk³o zgromadzi³o nieca³e pó³ miliona :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Troche tak gÂłupio, Âże wszystko tu jest o Joasi No ale przemycamy teÂż odrobinĂŞ wÂłasnych temperamentĂłw
Chyba tak,tak mechanicznie to nie piszemy przecieÂż :rozglada: Zreszta o Joasi siĂŞ nie da tak pisaĂŚ beznamiĂŞtnie :D Czy gÂłupio-no nie wiem,ja nie zakÂładaÂłem tego wÂątku :devil:
Wyznaczamy nowe trendy we wszelakich plebiscytach
Na przysz³oœÌ dopracujemy szczegó³y i ju¿ obêdzie siê bez potkniêÌ
Na pierwszy raz i tak jest nieÂźle,tak po polsku na hura :tanczy: Euro 2012 teÂż tak zorganizujemy na ostatniÂą chwilĂŞ :spiewa:
Ja siĂŞ wstrzymujĂŞ od gÂłosu do jutra
No chyba, Âże dzisiaj wieczrem juÂż nie wytrzymam

WiĂŞc miarkuj tam z tym szampanem Âżeby nie poniosÂło zagÂłosowaĂŚ przed 0.00 :D
Narazie jest jeden gÂłos-szlak przetarty :spiewa: :spiewa:
28 grudnia ogl¹da³o j¹ 303 039 osób To wcale nie ma³o bior¹c pod uwagê, ¿e Szk³o zgromadzi³o nieca³e pó³ miliona
Jak Beatelsi grajÂą dla 200 tys to juz siĂŞ mĂłwi ,Âże multum :lol2: A swojÂą drogÂą jakbyÂś oglÂądaÂł byÂłoby 40 na koĂącu-tak rĂłwno :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Chyba tak,tak mechanicznie to nie piszemy przecieÂż Zreszta o Joasi siĂŞ nie da tak pisaĂŚ beznamiĂŞtnie Czy gÂłupio-no nie wiem,ja nie zakÂładaÂłem tego wÂątku
Ale Ty masz tu duÂżo wiĂŞkszy staÂż :devil: Chyba ÂżeÂś wiĂŞcej gÂłupot ode mnie napisaÂł :devil:
No beznamiĂŞtnie to tu nie jest we wÂątku :nie:
Na pierwszy raz i tak jest nieÂźle,tak po polsku na hura Euro 2012 teÂż tak zorganizujemy na ostatniÂą chwilĂŞ
Za³o¿ê siê, ¿e my i tak jesteœmy lepiej zorganizowani 8)
Mam nadziejĂŞ, Âże w trakcie podliczania gÂłosĂłw nie zostanie zamkniĂŞty dopÂływ energii do forum :rozglada:
WiĂŞc miarkuj tam z tym szampanem Âżeby nie poniosÂło zagÂłosowaĂŚ przed 0.00
Narazie jest jeden gÂłos-szlak przetarty
Zawsze ju¿ raŸniej :rozglada: No dobra, wstrzymam siê do pó³nocy- chyba moj¹ wytrzyma³oœÌ chcesz przetestowaÌ :devil:
Jak Beatelsi grajÂą dla 200 tys to juz siĂŞ mĂłwi ,Âże multum A swojÂą drogÂą jakbyÂś oglÂądaÂł byÂłoby 40 na koĂącu-tak rĂłwno
No ÂżaÂłujĂŞ teraz ;( Ale jakby te 39 osĂłb nie oglÂądaÂło, to taka Âładnia juÂż rĂłwniutka liczba by wyszÂła :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Ale Ty masz tu duÂżo wiĂŞkszy staÂż Chyba ÂżeÂś wiĂŞcej gÂłupot ode mnie napisaÂł
No beznamiĂŞtnie to tu nie jest we wÂątku
Zawsze siê zastanawia³em czy gdyby nie Joasia to czy by³bym tak regularnie na forum :rozglada: Ale zawsze cos skrobne u Joasi i z³e mysli odchodza jak reka odj¹³ :tanczy:
Mam nadziejĂŞ, Âże w trakcie podliczania gÂłosĂłw nie zostanie zamkniĂŞty dopÂływ energii do forum
Od biedy na piechote siĂŞ zliczy :rozglada: Oby tylko byÂło widoczne co zliczaĂŚ :rozglada:
Zawsze ju¿ raŸniej No dobra, wstrzymam siê do pó³nocy- chyba moj¹ wytrzyma³oœÌ chcesz przetestowaÌ
Nie wolno siĂŞ podpalaĂŚ-jako doswiadczony Joasiofan powinienes o tym pamiĂŞtaĂŚ :aniol:
No ÂżaÂłujĂŞ teraz Ale jakby te 39 osĂłb nie oglÂądaÂło, to taka Âładnia juÂż rĂłwniutka liczba by wyszÂła
A jakby Joasia miala sukienkĂŞ to moÂże by do setki dobiÂło :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości