Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Zawsze siê zastanawia³em czy gdyby nie Joasia to czy by³bym tak regularnie na forum Ale zawsze cos skrobne u Joasi i z³e mysli odchodza jak reka odj¹³
No przede wszystkim dla Joasi siĂŞ tu jest, a przy okazji moÂżna inne wÂąty zwiedziĂŚ :lol2:
Humor lepszy od razu :tanczy:
Od biedy na piechote siĂŞ zliczy
by tylko byÂło widoczne co zliczaĂŚ
Mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie widoczne :rozglada: Ale nie mĂłw Joasia zanim PzP nie zobaczysz 8) Ale co tam, trzeba odgoniĂŚ te zÂłe moce :devil:
Nie wolno siĂŞ podpalaĂŚ-jako doswiadczony Joasiofan powinienes o tym pamiĂŞtaĂŚ
Jako zapalony Joasiofan nie zamierzam siĂŞ podpalaĂŚ :stop:
Uczyniê tak jak jest nakazane i wska¿ê Joasiê kiedy czas nastanie 8)
A jakby Joasia miala sukienkĂŞ to moÂże by do setki dobiÂło
Jakby siĂŞ kucyk pojawiÂł, to by SzkÂło nawet przegoniÂła :rydzyk:

PS. Widzê, ¿e Joasia siê jutro te¿ objawia w PzP- ta to nie próŸnuje :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:No przede wszystkim dla Joasi siĂŞ tu jest, a przy okazji moÂżna inne wÂąty zwiedziĂŚ
Humor lepszy od razu

Ja to w ogóle na pocz¹tku by³em w lekkim szoku,¿e ktoœ siê interesuje Joasi¹-w znaczeniu,¿e pisze o Niej :shock: Ale po krótkiej chwili postanowi³em siê przy³¹czyÌ i tak juz zosta³o-wa¿ne,¿e to od pocz¹tku by³o szczere :rozglada:
Ale co tam, trzeba odgoniĂŚ te zÂłe moce
G³upio by³oby wejœÌ w 2008 rok z awari¹ :rozglada:
Jako zapalony Joasiofan nie zamierzam siĂŞ podpalaĂŚ
Uczyniê tak jak jest nakazane i wska¿ê Joasiê kiedy czas nastanie
No teraz to ja rozumiem :aniol:
Jakby siĂŞ kucyk pojawiÂł, to by SzkÂło nawet przegoniÂła
MoÂże zastosuje siĂŞ do tych delikatnych sugestii :rozglada:
PS. Widzê, ¿e Joasia siê jutro te¿ objawia w PzP- ta to nie próŸnuje
Asia bez 'Prosto z Polski' nie zasypia :nie: :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

maxxx pisze::
G³upio by³oby wejœÌ w 2008 rok z awari¹ :rozglada:
To lepiej przygotujcie siĂŞ na najgorsze, bo admin planuje przenoszenie serwera. 8)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Ja to w ogóle na pocz¹tku by³em w lekkim szoku,¿e ktoœ siê interesuje Joasi¹-w znaczeniu,¿e pisze o Niej Ale po krótkiej chwili postanowi³em siê przy³¹czyÌ i tak juz zosta³o-wa¿ne,¿e to od pocz¹tku by³o szczere
Jak po raz pierwszy wlazÂłem na to forum to teÂż siĂŞ zastanawiaÂłem, Âże taka Joasia zwykÂła dziewczyna taka popularna jest :shock: Teraz to nie wiem jak mogÂłoby o forum bez Gwiazdy istnieĂŚ :devil:
G³upio by³oby wejœÌ w 2008 rok z awari¹
Jaki poczÂątek roku, taki caÂły rok, wiĂŞc zwaÂła :hmm:
MoÂże zastosuje siĂŞ do tych delikatnych sugestii
Chyba juÂż jaÂśniej nie mogliÂśmy :devil:
A Joasi to czasem jak siĂŞ nie powie prosto z mostu to nie przyjmie do siebie :nie:
Asia bez 'Prosto z Polski' nie zasypia
To co robi w niedziele :rozglada: Szykuje scenariusz na poniedziaÂłek :uhh:
Nika pisze:To lepiej przygotujcie siĂŞ na najgorsze, bo admin planuje przenoszenie serwera.
Mam nadziejĂŞ, Âże nie przypadnie to na czas rozwiÂązania plebiscytu :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Jak po raz pierwszy wlazÂłem na to forum to teÂż siĂŞ zastanawiaÂłem, Âże taka Joasia zwykÂła dziewczyna taka popularna jest Teraz to nie wiem jak mogÂłoby o forum bez Gwiazdy istnieĂŚ
Czyli w Tobie kie³kowa³a JoasiowatoœÌ wprostproporcjonalnie do sta¿u na forum :lol2:
Ja weszedÂłem tu z myslÂą 'zabrania siĂŞ ' za JoasiĂŞ-w sensie opisywania Jej :lol2:
Chyba juÂż jaÂśniej nie mogliÂśmy
A Joasi to czasem jak siĂŞ nie powie prosto z mostu to nie przyjmie do siebie
Najlepiej to to skondensowaĂŚ:Prosto z mostu prosto z Polski :devil:
To co robi w niedziele Szykuje scenariusz na poniedziaÂłek
W niedziele czyta forum :rozglada: W ramach rozwoju zawodowego i zajec poza studyjnych :spiewa:
Nika pisze:To lepiej przygotujcie siĂŞ na najgorsze, bo admin planuje przenoszenie serwera.
WÂątpie Âżeby w Sylwestra przenosiÂł :D I tu nasza nadzieja :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Ja weszedÂłem tu z myslÂą 'zabrania siĂŞ ' za JoasiĂŞ-w sensie opisywania Jej
Ja nie zaczynaÂłem od Joasi, tylko od kopiowania newsĂłw :rozglada: ;(
WÂątpie Âżeby w Sylwestra przenosiÂł I tu nasza nadzieja
RĂłwnieÂż wÂątpiĂŞ, by administrator przenosiÂł serwer w Nowy Rok :nie:
ChoĂŚ, o czym juÂż byÂła wielokrotnie mowa - Nam zawsze piach w oczy ;(

PS. Nastawia³em siê dziœ na obejrzenie Joasi, ale nie zd¹¿y³em wróciÌ na czas do domu i uda³o mi siê tylko lukn¹Ì po¿egnanie ;(

[ Dodano: Pon Gru 31, 2007 6:26 pm ]
A tak poza tym to ¿yczê Wam SZCZʦLIWEGO NOWEGO ROKU! :tanczy:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 31 gru 2007, 17:26 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

kamilo pisze:Ja nie zaczynaÂłem od Joasi, tylko od kopiowania newsĂłw :rozglada: ;(
"MĂŞÂżczyzny nie poznaje siĂŞ po tym jak zaczyna, tylko po tym jak koĂączy." :D
kamilo pisze:RĂłwnieÂż wÂątpiĂŞ, by administrator przenosiÂł serwer w Nowy Rok :nie:
Administrator na pewno bĂŞdzie siĂŞ Âświetnie bawiÂł, a nie zajmowaÂł przenoszeniem strony i forum na inny serwer. :rozglada: WyobraÂżacie sobie: "ÂŁukaszu, zostaÂła tylko minuta! Otwieraj szampana!" - "Zaraz, zaraz, przenoszĂŞ serwer". :D A Wy zamierzacie ten jeden wieczĂłr w roku spĂŞdziĂŚ tu, na forum, w wÂątku o Joasi :> ?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

POpieram pisze:"MĂŞÂżczyzny nie poznaje siĂŞ po tym jak zaczyna, tylko po tym jak koĂączy."
Na razie nie planujĂŞ zakoĂączyĂŚ swojej dziaÂłalnoÂści na forum, choĂŚ juÂż do samego koĂąca na pewno choĂŚ czasami bĂŞdĂŞ pisaÂł o Joasi. JeÂśli chodzi o pozostaÂłe kategorie to wszystko siĂŞ pewnie przekrĂŞci o 180 stopni :D
A Wy zamierzacie ten jeden wieczĂłr w roku spĂŞdziĂŚ tu, na forum, w wÂątku o Joasi?
Mam maÂłe przyjĂŞcie wÂśrĂłd rodzinki i znajomych, ale dopiero od 20.00, choĂŚ juÂż powoli idĂŞ siĂŞ szykowaĂŚ :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Czyli w Tobie kie³kowa³a JoasiowatoœÌ wprostproporcjonalnie do sta¿u na forum
Ja weszedÂłem tu z myslÂą 'zabrania siĂŞ ' za JoasiĂŞ-w sensie opisywania Jej
Znaczy ja znalazÂłem forum szukajÂąc informacji o Joasi :rozglada:
A tutaj znazÂłem dwĂłch szaleĂącĂłw co o Joasi sobie gadali :lol2:
Na forum trafiÂłem gdzieÂś koÂło lutego, ale dopiero w lipcu pomyÂślaÂłem, Âżeby siĂŞ uaktywniĂŚ :P
kamilo pisze:PS. Nastawia³em siê dziœ na obejrzenie Joasi, ale nie zd¹¿y³em wróciÌ na czas do domu i uda³o mi siê tylko lukn¹Ì po¿egnanie
Ja widziaÂłem tylko zapowiedÂź ostatniego materiaÂłu i poÂżegnanie :spiewa:
Liczy³em choÌ na jakieœ skromne ¿yczenia noworoczne, ale Joasia tylko powiedzia³a, ¿e warto j¹ ogl¹daÌ i zaprasza na jutro :spiewa: No có¿, myœlê, ¿e z zaproszenia skorzystam :lol2:
POpieram pisze:A Wy zamierzacie ten jeden wieczĂłr w roku spĂŞdziĂŚ tu, na forum, w wÂątku o Joasi ?
No ja w tym roku nie mam planĂłw, wiĂŞc na pewno popielĂŞgnujĂŞ troche Joasie :tanczy:
Maxxx z tego co wiem na stok siĂŞ wybraÂł, ale mĂłwiÂł, Âże po 23 wrĂłci :rozglada:


No i tak w ogĂłle SzczĂŞÂśliwego Nowego Roku :tanczy: :tanczy:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

W ostatniej godzinie roku mojego debiutu na tym forum nie mogĂŞ sobie odmĂłwiĂŚ przyjemnoÂści wklejenia ostatnich tegorocznych capsĂłw Asineczki .
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

I tak pÂłynnym wartkim strumieniem wpÂływamy w rok 2008-to tylko magia liczb ale Joasia jest taka sama :lol2:
POpieram pisze:A Wy zamierzacie ten jeden wieczĂłr w roku spĂŞdziĂŚ tu, na forum, w wÂątku o Joasi ?
Dla Joasi teÂż trzeba wyparcelowac trochĂŞ czasu :tanczy:
arczi pisze:A tutaj znazÂłem dwĂłch szaleĂącĂłw co o Joasi sobie gadali
DziĂŞki za wprowadzenie mnie do zaszczytnego grona szaleĂącĂłw :lol2:
epsztajnek pisze:W ostatniej godzinie roku mojego debiutu na tym forum nie mogĂŞ sobie odmĂłwiĂŚ przyjemnoÂści wklejenia ostatnich tegorocznych capsĂłw Asineczki .

No ta ostatnia bardzo fajna :tanczy: Chyba w nowej bluzeczce-sylwestrowej :rozglada:

P.S I na koniec Âłyk statystyki :spiewa: WspĂłlnymi siÂłami napisaliÂśmy w tym roku 313 stron o Joasi,co daje ÂśredniÂą 0,86 strony dziennie :tanczy: Co jest wynikiem najlepszym na forum z wszystkich tematĂłw :brawa:
OczywiÂście to nie sÂą wyÂścigi ale pokazuje to jaki Joasia wykonaÂła skok cywilizacyjny :lol2:

P.S 2 DziÂś konkurs :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Post autor: Herman »

Tak przedstawiaja sie moje glosy w konkursie "Joasia 2007"

Miejsce 1 :arrow: 9. Serwis,rozczesane rĂłwno wÂłoski-profil :D 5 pkt :D

Obrazek

Dlaczego - wyszla uroczo :) ... raczej nie zdabedzie sobie wielu zwolennikow :mhm:

Miejsce 2 :arrow: 19. Nie zapominajmy o Joasi- bobasku :D 3 pkt :D

Obrazek

Dlaczego - sympatyczne :) ... o ile pamietam zachwyty nad taka Joasia - glosow bedzie wiecej....

Miejsce 3 :arrow: Joasia w "rybaczkach :D 1 pkt :D

Obrazek

Dlaczego - tutaj mialem kilka Kandydatek... na rozowo i do tego troche na sportowo, moze ktos jeszcze sie przekona :mhm:

PS.

Ogolnie wygrywa nr 15 (2006r)... co zrobic... skoro jest nr 30 to moze i sweterek sie znajdzie :hyh:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Dla Joasi teÂż trzeba wyparcelowac trochĂŞ czasu
Mi niestety nie udaÂło siĂŞ wczoraj wieczorem - wiĂŞc muszĂŞ dziÂś rano :rozglada:
WidzĂŞ, Âże juÂż 2 osoby oddaÂły gÂłos :tanczy:
Ja swĂłj oddam ok. 11.00, bo muszĂŞ to jeszcze raz powaÂżnie przemyÂśleĂŚ, a teraz nie mam za wiele czasu :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:P.S I na koniec Âłyk statystyki WspĂłlnymi siÂłami napisaliÂśmy w tym roku 313 stron o Joasi,co daje ÂśredniÂą 0,86 strony dziennie Co jest wynikiem najlepszym na forum z wszystkich tematĂłw
OczywiÂście to nie sÂą wyÂścigi ale pokazuje to jaki Joasia wykonaÂła skok cywilizacyjny
Jak dobrze, Âże wszystko tak elegancko podliczyÂłeÂś :lol2:
Joasia ma potencjaÂł i najwyÂższy wskaÂźnik wzrostu :jupi:
JeÂżeli ten rok bĂŞdzie tak samo owocny, to pod koniec bĂŞdzie tu prawie 700 stron o KrĂłlowej :shock: Jak my siĂŞ wtedy poÂłapiemy w tej dÂżungli :devil:
Herman pisze:Ogolnie wygrywa nr 15 (2006r)
U mnie tak samo :lol2: MoÂże kiedyÂś zrobimy konkurs na JoasiĂŞ wszechczasĂłw :D

No dobra, to teraz moje typy- ju¿ dok³adnie przemyœlane :lol2: Szkoda, ¿e nie mogê wyró¿niÌ wiêcej, ale umówmy siê, ¿e te które nie zakwalifikuj¹ siê do najlepszej trójki dostan¹ ex aequo czwarte miejsce :rydzyk: :devil:

Miejsce 1 :arrow: (13) Sroga zimna Joanna :D 5 pkt
Obrazek

Ta Joasia zdecydowanie najbardziej podobaÂła mi siĂŞ w 2007 roku.
Zimne spojrzenie, na porĂłr odpychajÂące- przyciÂąga :lol2:

Miejsce 2 :arrow: (26) Dama pÂłaszczykowa-lekko zziĂŞbniĂŞta :D 3pkt
Obrazek

Przede wszystkim pÂłaszczyk, na temat ktĂłrego snuto tu wielkie zachwyty :tanczy:
Poza tym sentyment do Joasi- reporterki :lol2: Ten widok jest wspaniaÂły :tanczy:

Miejsce 3 :arrow: (30) Joasia w dÂżinsĂłwce :D 1pkt
Obrazek

Przede wszyskim za nietypowy jak na JoasiĂŞ strĂłj :tanczy: MogliÂśmy takie zjawisko oglÂądaĂŚ tylko raz, wÂłaÂśnie podczas tej konferencji na UW :D


Poza tym muszĂŞ koniecznie dodaĂŚ, choĂŚ wiem, Âże to siĂŞ juÂż nie liczy do konkursu, ale cholernie mi siĂŞ podoba Joanna w rybaczkach, Joasia pracujÂąca i Joasia w spĂłdniczce i sandaÂłkach :jupi: Niestety zagÂłosowaĂŚ nie mogĂŞ juÂż na nie, no chyba Âże bĂŞdzie jakaÂś dogrywka :rozglada:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

MiaÂłem wielki dylemat, ktĂłrÂą JoasiĂŞ wybraĂŚ i caÂły czas mam dlaczego tÂą a nie innÂą.

1. miejsce (5 pkt.) :arrow: Joasia pracujÂąca
Obrazek
Dlaczego? ByÂło to coÂś nowego. MoÂżna powiedzieĂŚ, Âże poznanie Joasi z innej strony :tanczy:

2. miejsce (3 pkt.) :arrow: ZziĂŞbniĂŞta reporterka
Obrazek
PowrĂłt do takiej Joasi, za jakÂą tĂŞskni(my) ;(

3. miejsce (1 pkt.) :arrow: Joasia w spĂłdniczce i sandaÂłkach
Obrazek
Co prawda tego dokÂładnie nie widzĂŞ, ale rzeczywiÂście byÂł to ewenement na skalĂŞ ÂświatowÂą :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości