Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Co Joasia zrobiÂła z wÂłosami :shock: :shock: :D :D :tanczy: :tanczy: SpiĂŞÂłaaaaa :jupi: ÂŚlicznie,fajna niespodzianka na Nowy Rok :tanczy: :tanczy: :tanczy: I uszka sÂą na wierzchu,tak jak chcieliÂśmy :tanczy: Niestety podglÂąd zawieszony ,a tu taaakie wydarzenie :( Ale epsztajnek na pewno to nagraÂł :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W³¹czy³em PzP z ma³ym opóŸnienie, a tu akurat zapowiedŸ materia³u i Joasia... :shock: :shock: :shock: :tanczy: :tanczy: :tanczy:
CzyÂżby pierwsza Nasza proÂśba, ktĂłrÂą Joasia wysÂłuchaÂła? :mhm:
Pierwsza, to wcale nie znaczy, Âże jedyna i ostatnia :rydzyk:
Rewelacyjnie rozpocz¹³ siê nowy rok z Joasi¹ :tanczy:

PS. W epsztajnku nasza jedyna nadzieja na udokumentowanie tego niecodziennego zjawiska :rydzyk:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Capsy mojÂą "nowÂą" 8) debiutanckÂą metodÂą, sorry, Âże tylko 2, ale grunt, Âże wogĂłle :D
Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ooo dziêki Nika,jesteœ kochana :D :rydzyk: :aniol: A Tobie jak podoba siê 'nowa' Joasia :tanczy: Te¿ siê pó³ minutki spoŸni³em a na koùcu wydawa³o mi siê,¿e zrobi³asobie taki ma³y koczek :D
Ciekawe czy to jednorazowy eksperyment,oby nie :tanczy: Super jak dla mnie!! :aniol:
I jeszcze z takich nowum magazynowych to podaje numer telefonu-nigdy tego nie byÂło,ale to pewnie dlatego,Âże czĂŞsto ludzie pisali na ten temat.
kamilo pisze:PS. W epsztajnku nasza jedyna nadzieja na udokumentowanie tego niecodziennego zjawiska
Jak widaĂŚ pomyliliÂśmy siĂŞ obaj :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Teraz i Nika jest NaszÂą nadziejÂą ;)
Mam nadziejĂŞ, Âże Twoje capsy podobnie jak wÂłosy Joasi nie sÂą jednodniowym eksperymentem :>
Numer telefonu podajÂą na pewno na Âżyczenie telewidzĂłw - niektĂłrzy wolÂą zadzwoniĂŚ i opisaĂŚ swojÂą sprawĂŞ przez telefon niÂż e-mailowo :aniol:
Ostatnio zmieniony środa 02 sty 2008, 16:48 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

maxxx pisze:Ooo dziĂŞki Nika,jesteÂś kochana :D :rydzyk: :aniol: A Tobie jak podoba siĂŞ 'nowa' Joasia :tanczy: :
ProszĂŞ bardzo! :D A fryzurka bardzo twarzowa, podoba siĂŞ! :D
Mo¿e przeka¿ê Wam "tajniki" dzisiejszej metody capsowania, bo nie zawsze mogê ogl¹daÌ.
1. W³¹czamy podgl¹d na ¿ywo
2. ÂŁadnie i ze skupieniem oglÂądamy, jak nam siĂŞ podoba to co widzimy to wĂłwczas klikamy na klawisz "Print Screen"
3. I wklejamy w edycji do Paint, którego mo¿emy znaleœÌ w akcesoriach windowsowskich
4. Ci, ktĂłrzy wolÂą kadrujÂą obraz w Paincie, albo (tak jak ja) w Photoshopie.
5. Wrzucamy do imageshack i chwalimy siĂŞ na forum tym co spÂłodziliÂśmy!
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No witam witam :D
Po pierwsze, jestem niesamowicie zadowolony z wynikĂłw plebiscytu :tanczy:
SzczegĂłlnie z drugiego miejsca :lol2:
GratulujĂŞ wszystkim JoasiÂą biorÂącym udziaÂł w konkursie :tanczy:
Jeszcze nie przeczytaÂłem wszystkich komentarzy o wynikach plebiscytu, bo jedna wspaniaÂła upiĂŞta Joanna mnie od tego oderwaÂła :lol2:
Jestem niesamowicie zaskoczony. Nigdy bym nie pomyÂślaÂł, Âże Joasia zrobi nam taki prezent na rozpoczĂŞcie roku :jupi:
Co do fryzury nie mam ¿adnych zastrze¿eù, mam nadziejê, ¿e bêdzie siê powtarzaÌ w ró¿nych konfiguracjach :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze:Mo¿e przeka¿ê Wam "tajniki" dzisiejszej metody capsowania, bo nie zawsze mogê ogl¹daÌ.
1. W³¹czamy podgl¹d na ¿ywo ...
DziĂŞki :aniol:
arczi pisze:SzczegĂłlnie z drugiego miejsca
No a tak pÂłakaÂłeÂś nad tym :D Twojej drugiej faworycie brakÂło punktu :rozglada:
Ale prawie ka¿dy powinien odnalezc w wynikach jakas ma³¹ satysfakcjê :spiewa: I o to chodzi³o :aniol:
Jestem niesamowicie zaskoczony. Nigdy bym nie pomyÂślaÂł, Âże Joasia zrobi nam taki prezent na rozpoczĂŞcie roku
Co do fryzury nie mam ¿adnych zastrze¿eù, mam nadziejê, ¿e bêdzie siê powtarzaÌ w ró¿nych konfiguracjach
Teraz dopiero gdy min¹³ pierwszy moment zaskoczenia doszed³em do wniosku,¿e sprytnie to rozegra³a nie wystawiaj¹c upiêtej Joasi do konkursu-zachowa sobie na przysz³y rok :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:No a tak pÂłakaÂłeÂś nad tym Twojej drugiej faworycie brakÂło punktu
Ale prawie ka¿dy powinien odnalezc w wynikach jakas ma³¹ satysfakcjê I o to chodzi³o
Co tu siĂŞ rozwodziĂŚ, czy dobrze, Âże wygraÂła ta, a nie tamta :tanczy:
Jak juÂż wspominaliÂśmy wszystkie zasÂługujÂą na pierwsze miejsca :tanczy:
Teraz dopiero gdy min¹³ pierwszy moment zaskoczenia doszed³em do wniosku,¿e sprytnie to rozegra³a nie wystawiaj¹c upiêtej Joasi do konkursu-zachowa sobie na przysz³y rok
Nooo sprycilua :tanczy: Od poczÂątku z wielkÂą ofensywÂą wchodzi :jupi:
To mo¿e byÌ jakaœ nowa jakoœÌ w Joasiologii :tanczy:
MyÂślĂŞ, Âże ten kucyk to wstĂŞp do innych upinanych fryzur :D
Ja nie mogĂŞ oprzeĂŚ siĂŞ wraÂżeniu, Âże poniekÂąd wpÂływ na tÂą fryzurkĂŞ mieliÂśmy my 8)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Co tu siĂŞ rozwodziĂŚ, czy dobrze, Âże wygraÂła ta, a nie tamta
Jak juÂż wspominaliÂśmy wszystkie zasÂługujÂą na pierwsze miejsca
Ten konkurs byÂł mistyfikacjÂą bo wszystkie wygraÂły :lol2:
MyÂślĂŞ, Âże ten kucyk to wstĂŞp do innych upinanych fryzur
No ja np juz mam tysi¹c pomys³ów na upinanie w³osow-wa¿ne,¿e zrobi³a pierwszy krok-nie wolno Joasi sp³oszyÌ :spiewa:
Ja nie mogĂŞ oprzeĂŚ siĂŞ wraÂżeniu, Âże poniekÂąd wpÂływ na tÂą fryzurkĂŞ mieliÂśmy my
Jak od pó³ roku o tym bêbnimy-mo¿e wreszcie Nas wys³ucha³a :rydzyk: :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Bo jak ca³y rok pobêdzie w 'PzP' to z tego siê mo¿e zrobiÌ konkurs na marynare roku Ale trzeba pozytywnie patrzeÌ w przysz³oœÌ
I Joasia szybko postanowiÂła powiedzieĂŚ, Âże oprĂłcz marynar bĂŞdzie moÂżna wybraĂŚ fryzurĂŞ roku :tanczy: Wielce na to liczĂŞ, Âże takowych bĂŞdzie wiĂŞcej :jupi:
Ten konkurs byÂł mistyfikacjÂą bo wszystkie wygraÂły
Takie chyba byÂło zaÂłoÂżenie :rozglada:
Ale zostaÂła wybrana ta najpiĂŞkniejsza z najpiĂŞkniejszych- i tego tytuÂłu 'pracujÂącej' nie moÂżna odebraĂŚ :nie:
No ja np juz mam tysi¹c pomys³ów na upinanie w³osow-wa¿ne,¿e zrobi³a pierwszy krok-nie wolno Joasi sp³oszyÌ
Ja mogĂŞ tylko zachĂŞciĂŚ. Joasiu, wyglÂądasz cudnie w upiĂŞtych wÂłosach :tanczy:
PrĂłbuj jeszcze innych konfiguracji, jesteÂś de best 8) :D
Jak od pó³ roku o tym bêbnimy-mo¿e wreszcie Nas wys³ucha³a
W koĂącu nam ulegÂła :lol2:
WiedziaÂłem, Âże liczy sie z naszÂą opiniÂą :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:I Joasia szybko postanowiÂła powiedzieĂŚ, Âże oprĂłcz marynar bĂŞdzie moÂżna wybraĂŚ fryzurĂŞ roku Wielce na to liczĂŞ, Âże takowych bĂŞdzie wiĂŞcej
Jak ma d³u¿sze w³osy to daje wiêksze pole manewru :D Pytanie czy bêdzie korzystaÌ-ale dajmy Jej spokój,dziœ doceùmy to co jest-jak na Joasi czêstotliwoœÌ tego typu zmian-to bardzo wiele.
Takie chyba byÂło zaÂłoÂżenie
Ale zostaÂła wybrana ta najpiĂŞkniejsza z najpiĂŞkniejszych- i tego tytuÂłu 'pracujÂącej' nie moÂżna odebraĂŚ
Zawsze juÂż bĂŞdzie misskÂą :lol2: Przynajmniej pierwszej edycji :D
Ja mogĂŞ tylko zachĂŞciĂŚ. Joasiu, wyglÂądasz cudnie w upiĂŞtych wÂłosach
PrĂłbuj jeszcze innych konfiguracji, jesteÂś de best
ÂŁadnie,Âładnie zachĂŞcasz :D Moje zdanie na temat teÂż zna :D
W koĂącu nam ulegÂła
WiedziaÂłem, Âże liczy sie z naszÂą opiniÂą
Nasza KrĂłlowa wcale nie jest taka lodowata :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Jak ma d³u¿sze w³osy to daje wiêksze pole manewru Pytanie czy bêdzie korzystaÌ-ale dajmy Jej spokój,dziœ doceùmy to co jest-jak na Joasi czêstotliwoœÌ tego typu zmian-to bardzo wiele.
No racja. Narazie trzeba siĂŞ cieszyĂŚ z obecnej boskiej fryzury, a nie wymagaĂŚ innych kucĂłw :devil: Przy dÂługich wÂłoskach to jest z czym kombinowaĂŚ :lol2:
Ciekawe, czy od dawna siĂŞ nosiÂła z zamiarem upiĂŞcia :P
ÂŁadnie,Âładnie zachĂŞcasz Moje zdanie na temat teÂż zna
Trzeba zachĂŞcaĂŚ, ale liczĂŞ teÂż na JoasiowÂą inicjatywĂŞ :rydzyk:
Nie moÂżemy sami podejmowaĂŚ decyzji :nie:
Nasza KrĂłlowa wcale nie jest taka lodowata
No, nawet gorrrÂąca jest :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:No racja. Narazie trzeba siĂŞ cieszyĂŚ z obecnej boskiej fryzury, a nie wymagaĂŚ innych kucĂłw Przy dÂługich wÂłoskach to jest z czym kombinowaĂŚ
Ciekawe, czy od dawna siĂŞ nosiÂła z zamiarem upiĂŞcia
MoÂżliwe,Âże tak oo 20 min przed programem postanowiÂła :tanczy: Ale tego siĂŞ nie dowiemy bo niby jak :rozglada: Ale niech tam ma swoje tajemnice :aniol:
Trzeba zachĂŞcaĂŚ, ale liczĂŞ teÂż na JoasiowÂą inicjatywĂŞ
Nie moÂżemy sami podejmowaĂŚ decyzji
Nie ÂśmiaÂłbym nawet Jej nic narzucaĂŚ :rydzyk: MogĂŞ jedynie nieÂśmiaÂło prosiĂŚ :rydzyk:
No, nawet gorrrÂąca jest
RoztopiÂła siĂŞ :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:MoÂżliwe,Âże tak oo 20 min przed programem postanowiÂła :tanczy: Ale tego siĂŞ nie dowiemy bo niby jak :rozglada: Ale niech tam ma swoje tajemnice :aniol:
MoÂże dopiero tak przed lustrem w charakteryzatorni :rozglada:
Bo dla Joasi to chyba niewygodnie byÂłoby biegaĂŚ z upiĂŞtymi :cicho:
Nie ÂśmiaÂłbym nawet Jej nic narzucaĂŚ :rydzyk: MogĂŞ jedynie nieÂśmiaÂło prosiĂŚ :rydzyk:
Czasem nasze proÂśby sÂą wysÂłuchiwane :tanczy:
Trzeba teraz u Joasi negocjowaĂŚ warunki zaÂłoÂżenia spĂłdniczki :lol2:
RoztopiÂła siĂŞ :D
MoÂże to zasÂługa zminej srogiej Joanny :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 24 gości