Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Trzeba Grzesioo'a zapytaĂŚ. W nim ostatnia nadzieja dla was. Ja na szczĂŞÂście widziaÂłem. I chyba ten raport obaliÂł mit o antypatii pomiĂŞdzy AnitÂą i AniÂą. Bardzo miÂło byÂło w raporcie. I to pytanie Anity do Ani na koniec o rodzaje pamiĂŞci.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No to mam ju¿ jako tak¹ jasnoœÌ ..... choÌ to ma³e pocieszenie, ale zawsze :D
Ludzie posty i lsty piszÂą :D NapisaÂła do mnie dziewczyna, z ktĂłrÂą czasem klikamy na temat PawÂła ;)
Oj! ÂŻaÂłuj Funcky taki fajny raport byÂł. Na poczÂątku Anita trochĂŞ sztywna byÂła, Ania patrzyÂła na niÂą, uÂśmiechy puszczaÂła, a Anita powaga. W drugiej czĂŞÂści byÂło juÂż zabawniej, Anicie przypomniaÂło siĂŞ, Âże koleÂżanka siedzi obok i zerkaÂła parĂŞ razy w jej kierunku. Na koniec Âżartobliwie zapytaÂła AniĂŞ o pamiĂŞĂŚ i puÂściÂła taki ciepÂły uÂśmiech do widzĂłw. Zapowiedzi dokÂładnie nie pamiĂŞtam, bo strasznie siĂŞ uÂśmiaÂłyÂśmy z siostrÂą. ZwÂłaszcza na poczÂątku Kalcza przechodziÂła samÂą siebie w uÂśmiechach i gestach ,a Anita zimna, jakby nie widziaÂła co kumpela obok wyrabia. No, ale w koĂącu to program informacyjny, a nie rozrywkowy. Szkoda ,Âże nie oglÂądaÂłaÂś mam nadziejĂŞ, Âże trochĂŞ Ci przybliÂżyÂłam wyglÂąd raportu, lecz zdajĂŞ sobie sprawĂŞ, Âże to nie to samo co zobaczyĂŚ samemu.
Samemu zobaczyĂŚ ...... jak to Âłatwo napisaĂŚ :/ Najgorsze w tym wszystkim jest to, Âże byÂłam w tym czasie w domu :sad:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ta koleÂżanka to Ci opisaÂła w 100 % prawde... Ania sie staraÂła jak mogÂła :D jakoÂś sytuacje poprawiĂŚ a Anita zimnym wzrokim w prompter i nic ...
byÂła potwornie spiĂŞta i caÂły czas patzryÂła w prompter... Ania siĂŞ z poczÂątku prubowaÂła z niÂą dostroiĂŚ ale nie wyszÂło. Jak coÂś do niej mĂłwiÂła i sie uÂśmiechaÂła to Anita sie irytowaÂła ... i patrzyÂła dalej sztywno w promter... dopiero pod koniec. DaÂła rade odwazjeminĂŚ uÂśmiech.

Ojjj nie wyszÂło jej na dobre to odosobnienie od newsĂłw
Ale jak Kajetan mam nadzieje ze sie wyrobi. No có¿ powiedzmy sobie szczerze w tym duecie Ania o wiele lepsza... ale to by³ Anity 1 raz a zapowiedzi jak zawsze mia³¹ dobre

Naprawde nie masz czego ÂżaÂłowaĂŚ ;) tylko byÂście sie zdenerwowali z Blackiem

Obrazek

Obrazek
Android <3
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

No to moÂże i ja coÂś dorzucĂŞ, bo widzĂŞ, Âże co niektĂłrzy wiekopomne wydarzenie przegapili ;)
Wnioskujê to po Waszym o¿ywieniu na forum, ale tak w³aœnie myœla³em, ¿e pojawienie siê w duecie dwu tak profesjonalnych, acz zdecydowanie ró¿nych dziennikarek to niecodzienne wydarzenie ;) Nie co dzieù zdarza siê, ¿eby siedzia³y obok siebie i wspó³tworzy³y i wspó³prowadzi³y program Anna Kalczyùska i Anita Werner :D
No có¿ – poczÂątek byÂł doœÌ powaÂżnie, Âżeby nie napisaĂŚ sztywno, za sprawÂą Anity, ktĂłra siedziaÂła jak wryta ;)
Ania o wiele lepsza... ale to by³ Anity 1 raz a zapowiedzi jak zawsze mia³¹ dobre
Nie zgadzam siĂŞ. AnitĂŞ znamy – rozrzutna nie jest – jeÂśli o uÂśmiechy idzie – w przeciwieĂąstwie do Anny :D
Na koniec coœ drgnê³o :D i Anita zada³a nawet to s³ynne ju¿ na forum pytanie o pamiêÌ. Mo¿e tak mia³o byÌ, ¿e na pocz¹tek praca i powaga a ¿arty na koniec :roll: Fakt, to by³ pierwszy raz Anity w raporcie i pierwszy raz od d³u¿szego czasu za biurkiem, wiêc dlatego trochê brakowa³o jej opanowania z kamer¹, b³¹dzi³a wzrokiem i wyp³ywa³a trochê poza kadr :lol: Ale rozkrêci³a siê pod koniec :D
Czy siĂŞ nie lubiÂą? :roll: Nie sÂądzĂŞ, po prostu Anita nie jst zbytnio wylewna i tyle ;)
Trochê by³y wybite z rytmu na pocz¹tku za spraw¹ tej nachodz¹cej na raport konferencji :/ Si³¹ rzeczy by³o trochê chaosu, ale póŸniej ju¿ p³ynnie i spox.
JuÂż wystosowujĂŞ w jego i wÂłasnym imieniu proÂśbĂŞ o jakieÂś fragmenty
Obawiam siĂŞ, Âże tu fragmenty nic nie pomogÂą, bo tu graÂła caÂłoœÌ, napiĂŞcie, kaÂżdy umiech – bÂądÂź jego brak – kaÂżda zapowiedÂź, kaÂżde spojrzenie na wspó³prowadzÂącÂą - lub jego brak :/

I jeszcze, kiedy Anita siĂŞ przejĂŞzyczyÂła, powiedziaÂła coÂś w rodzaju 'zajrzuty' – Anna spojrzaÂła siĂŞ na niÂą i zaÂśmiala – to nie byÂło na miejscu :?
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Macie racjê. Anita Werner nie wypad³a dzisiaj najlepiej. Na pocz¹tku tu¿ po konferencji nie wiedzia³a co powiedzieÌ, wyra¿anie brakowa³o Jej s³ów, robi³a pauzy...
PóŸniej byÂło co prawda trochĂŞ lepiej, swoje „rĂłlki” z promptera czytaÂła na tyle dobrze, Âże nie ma siĂŞ czego, pod tym wzglĂŞdem, mĂłwiÂąc kolokwialnie, przyczepiĂŚ ale Jej prezencja byÂło niestety, co tu duÂżo mĂłwiĂŚ, kiepska.
Wiem, Âże Ona zawsze byÂła trochĂŞ chÂłodna w relacjach z widzem, jednak dzisiaj pszeszÂła samÂą siebie i zamiast chÂłodu byÂł mrĂłz i to siarczysty.
SiedziaÂła na krzeÂśle sztywno niczym jak na bombie, ktĂłra wybuchnie jeÂśli tylko siĂŞ ruszy, do tego Jej fryzura (na wojskowego) jeszcze bardziej potĂŞgowaÂła nieprzyjemne odczucia.
Po za tym nie zdobyÂła siĂŞ praktycznie na ÂżadnÂą interakcjĂŞ z osobÂą wspó³prowadzÂącÂą program i te ciÂągÂłe patrzenie w prompter…
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Obie¿yswiecie ;) Anita zawsze by³¹ zimna ale tak jak Maciek powiedzia³ dzisiaj przesz³a sam¹ siebie wyraŸnie jej nie sz³o. I na pewno by³o to niezaplanowane. Ona w pojedynke w Faktach genialna jest ale tu konieczna by³a interakcja... a tej niestety brak³o. Ania stara³a sie to nadrobiÌ... a tu wa³ek. Anita jak ko³ek w prompter i tyle. By³a spiêta albo dlatego ze to 1 raz albo jej formu³a progrmau nie pasi...

Tak czy inaczej nie popisaÂła sie tym razem. Dobrze ze choĂŚ przy koĂącu sie uÂśmiechneÂła i spojrzaÂła na AniĂŞ.

ObieÂżyÂśwait my o tym nielubieniu wnioskujemy tez z innych programĂłw :D

Co do zaÂśmiania sie przez Anie to nie zauwaÂżyÂłam. ByÂła dosĂŚ wyluzowana to fakt. KrĂŞciaÂł sie patrzyÂła w akrtki a Anita nic tylko w ten prompter i jechane jak w faktach...
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Te zdjĂŞcia, te capsy z wieczornego raportu to nie jest fotomontaÂż? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Niestety nieeeeeeee!!!!!!!!! :sad: :sad:
Co to ma byĂŚ?!!!!! Do jasnej cholery?!!!! Anity nie byÂło w poranku, a byÂła w jakimÂś raporcie, co to za paranoiczne zmiany i bezsensowny wymysÂł?!!!!!! To Anita juÂż porankĂłw nie bĂŞdzie prowadziÂła? StraciÂła go na rzecz jakiegoÂś raportu? ZupeÂłnie jakby nie mogÂła go dziÂś albo jutro po faktach poprowadziĂŚ :evil:
Tak jak wstaÂłem o 6-stej na poradek i byÂłem przymulony, tak teraz te wszystkie informacje razem wziĂŞte postawiÂły mnie na nogi :shock:
wÂłoch pisze: To moje ulubione prowadzÂące w TVN24. Boshe, ile ja czekaÂłem Âżeby je razem w akcji zobaczyĂŚ :tanczy: :tanczy:
ja ile czekaÂłem, tylko nie sÂądziÂłem, Âże to moÂżliwe :/
Ale jestem wœciek³y, ale po czêœci, jeœli nie g³ównie, na siebie, ¿e nie widzia³em moich dwu ulubionych, skrajnie ró¿nych :D dziennikarek w akcji :sad: :sad: Przecie¿ to siê nie zdarza czêsto :sad: Czy nawet raz na sto lat!!!! A ja to przegapi³em :/ :sad: :sad: :sad:
Funcky i Black - teraz macie nauczkĂŞ. Trzeba byĂŚ czujnym 24h na dobĂŞ.
no czego jak czego, ale Anity w raporcie nigdy w Âżyciu bym siĂŞ nie spodziewaÂł :shock: :shock:
Piszecie, Âże wyjÂątkowo mroÂźna byÂła :D Ale dowcip im ktoÂś zrobiÂł usadzajÂąc w jednej Âławeczce :lol: Anita mroÂźna w zachowaniu i mroÂźna w wyglÂądzie :D Ania uÂśmiechniĂŞta od ucha do ucha i przymilajÂąca siĂŞ do widza :D To mogÂło byĂŚ cholernie, cholernie, cholernie ... interesujÂące :sad: :sad:
kamuii pisze: Ojjj nie wyszÂło jej na dobre to odosobnienie od newsĂłw
PrzecieÂż pisaliÂśmy, Âże do tego dojdzie, szkoda, Âże znowu mieliÂśmy racjĂŞ :/ Kiedy Anita ostatnio siedziaÂła za biurkiem :roll: Nie liczÂąc popoÂłudniowych, byÂło to chyba przy okazji oczekiwania na pogrzeb Jana PawÂła, a wiĂŞc rok temu – mam na myÂśli swobodne newsy, a nie zaplanowane od A do Z fakty. No, ale do jasnej cholery, adeptkÂą prezenterstwa nie jest, to takie choĂŚ po dÂługiej przerwie, ale pojawienie siĂŞ nie powinno wiÂązaĂŚ siĂŞ dla niej z wiĂŞkszym stresem. No, ale moÂżna siĂŞ uczepiĂŚ tego, Âże dochodzi nowa, jak dla Anity, formuÂła programu, moÂże takÂże obecnoœÌ uhahanej Anki i Anita trochĂŞ czuÂła siĂŞ speszona, a to pociÂągnĂŞÂło za sobÂą dalej idÂące skutki, czyli widoczny efekt spiĂŞcia :roll: sukowaty image powinien pĂłjœÌ w zapomnienie, faktycznie potĂŞguje u Anity tzw. efekt chÂłodu :devil:
obieÂżyÂświat pisze: AnitĂŞ znamy – rozrzutna nie jest – jeÂśli o uÂśmiechy idzie
Oj nie jest rozrzutna, tylko Mieciu ma zawsze wielki dar od Anity w postaci uÂśmiechu od ucha do ucha :lol:
Poza tym Anity Âżyciowo-zawodowe motto brzmi: (bĂŞdĂŞ parafrazowaÂł, bo nie chce mi siĂŞ szperaĂŚ w gazetach ;) ), aaa :D poszukam, bo nie oddam tego tak jak to zrobiÂła Anita. To pochodzi z Press’a:
SÂłuÂżbowo szefowie zakazujÂą uÂśmiechu?
Nikt mi niczego nie narzuca. Ale najwaÂżniejsze jest to, co mĂłwiĂŞ. JeÂśli zaczĂŞÂłabym siĂŞ mizdrzyĂŚ, robiĂŚ miny, uÂśmiechaĂŚ, odwrĂłciÂłabym uwagĂŞ widzĂłw od informacji, ktĂłre przekazujĂŞ.
Super, taka niezale¿noœÌ Anity bije z tych s³ów, tylko szkoda, ¿e przeciêtny widz wyrabia sobie w³aœnie opiniê na temat prezentera, na temat tego, czy go polubi czy te¿ nie, na podstawie tych w³aœnie kilkuminutowych, czasem d³u¿szych wyst¹pieniach, w których akurat Anita prezentuje siê jak najwiêksza w œwicie ponuraczka :? Ale to nic, do mnie i tak dotar³o, ¿e jest niezwykle ciep³¹ i dowcipn¹ osóbk¹, dowiod³a tego nieraz w poradkach :)
Jednaka¿e trudno bêdzie mi siê pogodziÌ z tym, ¿e nie widzia³em wczorajszego popisu :sad: :sad: :sad: moich dwu na ró¿nych swych s³oùcach bogiù 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Te zdjĂŞcia, te capsy z wieczornego raportu to nie jest fotomontaÂż?
Nie nie sÂą fotomontaÂżem, choĂŚ wyglÂądajÂą jak ...... :lol:
Black Jack pisze: ja ile czekaÂłem, tylko nie sÂądziÂłem, Âże to moÂżliwe :/
Nawet pewnie nigdy ci siĂŞ taki dyÂżur nie przyÂśniÂł? :devil:

WidziaÂłam w koĂącu fragmenty raportu :D DziĂŞki Grzesioo’owi, ktĂłry zrobiÂł filmiki :D dodatkowo mam w pamiĂŞci caÂły czas wasze wczorajsze komentarze i to mi musi wystarczyĂŚ do tego, Âżeby jakoÂś siĂŞ ustosunkowaĂŚ do wczorajszego raportu specjalnego :D Image do bani :/ To na wstĂŞpie :lol:
A wiĂŞc tak, pierwsze wejÂście na wieczĂłrwitanie, dopiero o 20:05 :> domyÂślam siĂŞ, Âże z powodu tej konferencji Balcerowicza? No nieÂźle jak na pierwszy raz Anity, od razu poÂślizg :/ Co prawda nie spoglÂądaÂła Anita na AniĂŞ z takÂą czĂŞstotliwoÂściÂą jak ta druga, ale muszĂŞ siĂŞ nie zgodziĂŚ z tym, Âże byÂło jakieÂś wyczuwalne zdenerwowanie po Anicie widaĂŚ :> Tak Âładnie zapowiedziaÂła na poczÂątek: ,,raport dziÂś trochĂŞ spóŸniony, ale zawsze ... ‘’ :D
Anita zada³a trafne pytanie Stanilewiczowi z red. biznesowe, mówi³a, ¿e ta redakcja szczegó³owo œledzi³a ca³e zamieszanie w sprawie tego porozumienia. Bardzo ³adnie dziewczyny sobie poradzi³y z omówieniem problemu, moim zdaniem wiêkszym problemem by³o na pocz¹tku upolowanie kamery :> :lol: Ale mniejsza o to, choÌ dla prowadz¹cych z pewnoœci¹ dodatkowy frasunek ;)
Kolejny filmik, to byÂło juÂż zakoĂączenie raportu i to przejĂŞzyczenie Anity w sÂłowie ,,zarzuty’’, po usÂłyszeniu ktĂłrego Ania faktycznie siĂŞ zaÂśmiaÂła. Dziewczyny poÂżegnaÂły siĂŞ i póŸniej, gdy byÂło je widaĂŚ z daleka Ania coÂś do Anity powiedziaÂła, z gestĂłw wnioskujĂŞ, Âże mogÂła mĂłwiĂŚ np. ,,i jakoÂś poszÂło’’ :D Najbardziej jednak rzuciÂły mi siĂŞ w oczy ró¿nice gabarytowe :devil:
Nastêpny filmik, to znowu brak jakiejkolwiek reakcji Anity na siedz¹c¹ obok kole¿ankê - :mhm: Anita chyba nie œci¹ga³a w szkole, bo nie rozgl¹da siê na boki :lol: tu dziewczyny siê przywita³y, zapowiedzia³y wespó³ materia³.
Filmik czarty – polecammmmmmmmm wszystkim :smile: Anita z krysztaÂłu lodu przeistoczyÂła siĂŞ w sÂłoneczko :lol: nie doœÌ, Âże spojrzaÂła w stronĂŞ koleÂżanki, to jeszcze z uÂśmiechem zadaÂła jej pytanie: ,, a wiesz jakie sÂą jej rodzaje?’’, a po odpowiedzi Ani na jej twarzy pojawiÂł siĂŞ uÂśmiech .... mniej wiĂŞcej taki :D
I piÂąty filmik, to juÂż poÂżegnanie i tu znowu Anita zdobyÂła siĂŞ na interakcjĂŞ, gdy Ani oddawaÂła gÂłos spojrzaÂła siĂŞ na niÂą :D
No i to przedostatnie wejÂście, to juÂż byÂł luzik totalny :D Anita potrafi, jeÂśli tylko zechce byĂŚ miÂła i ,,interaktywna’’ :lol: Anita moÂże musiaÂła posmakowaĂŚ na poczÂątku z czym ten raport siĂŞ je i jak tak naprawdĂŞ smakuje? ;) No bo jak inaczej wytÂłumaczyĂŚ tĂŞ jej opóŸnionÂą reakcjĂŞ i wybuch (jak na jej warunki) serdecznoÂści? :lol: No i nie zdziwiÂłabym siĂŞ, gdyby ten poczÂątkowy sztywny ch³ód, to byÂła lekka poza ;)
No i, finalnie!, myÂślĂŞ, Âże z relacjami Anita – Ania nie jest aÂż tak Âźle jak przypuszczaliÂśmy.
Ale wiĂŞcej takich niespodzianek i zawaÂł mam pewny jak w banku :lol:
:mhm: Ciekawe, czy to byÂła kwestia przypadku, czy Anita juÂż ma na jakiÂś czas te raporty przydzielone :roll:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:mhm: teÂż mnie to zastanawia, czy Anita na dobre juÂż z poradkĂłw wyleciaÂła? O ku**a maĂŚ :xx: ja nie chcĂŞ, Âżeby Anita straciÂła poradek na rzecz raportu :sad: NieprĂŞdko siĂŞ o tym dowiemy jak sprawy siĂŞ majÂą, bo w przyszÂłym tygodniu juÂż tylko fakty – jeÂśli mnie przeczucie nie zawodzi? :evil: No chyba, Âże Anita pojawi siĂŞ dodatkowo w przyszÂłym tygodniu w raporcie :roll: Eee tam, to byÂł przypadek, Âże ona tam byÂła ... :rozglada:
Ale wiĂŞcej takich niespodzianek i zawaÂł mam pewny jak w banku :lol:
no to dobrze, Âże coraz mniej pewnych bankĂłw nam siĂŞ w kraju natworzyÂło :devil:
Z jednej strony, to dobrze, Âże nie wiedziaÂłem wczoraj o tym raporcie, bo pewnie minuty do niego dÂłuÂżyÂłyby mi siĂŞ niczym najdÂłuÂższe godziny, no ale bym widziaÂł live’a, ale na szczĂŞÂście dziĂŞki Grzesioo’owym filmom mam niezÂły kÂąsek :D
Image do bani
A Anita ma g³êboko w powa¿aniu opinie widzów :D Da³a ju¿ temu niejednokrotnie wyraz :D Zw³aszcza jeœli image biega :lol: A szkoda, bo tvn przecie¿ bardzo liczy siê z opiniami widzów :devil: widzów, z których przeciêtny telewidz, po wczorajszym raporcie przypomnia³ sobie o tym, ¿e Anita Werner, to królowa œniegu :lol:
Czy warto tak¹ otoczkê wokó³ w³asnej osoby budowaÌ? Skoro wiemy, ¿e Anita, to (jak to ³adnie Funcky ujê³aœ) s³oneczko :smile: ;)

PS A dziÂś SÂłoneczko bĂŞdzie miaÂło fakty popoÂłudniowe, bardzo Âładnie je ponoĂŚ przygotowuje :smile:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ÂŻeby tylko taka spiĂŞta – dosÂłownie i w przenoÂśni, nie byÂła jak wczoraj w raporcie :lol:
A jak myÂślicie, gdzie by moÂżna dowiedzieĂŚ, dlaczego Anita wczoraj w RW byÂła a nie w Poradku? U Anity szukaĂŚ odpowiedzi - akurat :devil: :evil:

Moja informatorka informuje nadal :D
Czy Anita we wczorajszym raporcie zapowiadaÂła material PawÂła (ÂŁukasika)? Tak, mogĂŞ to potwierdziĂŚ :) Dodam jeszcze, Âże w M24h widaĂŚ byÂło PawÂła krĂŞcÂącego siĂŞ po studio razem z Knapikiem. A za plecami Grassa oczywiÂście AnitĂŞ przygotowujÂącÂą siĂŞ razem z KalczÂą do raportu. W pewnym momencie widaĂŚ byÂło, Âże podszedÂł do nich Morozowski, zacz¹³ okrĂŞcaĂŚ fotel, na ktĂłrym siedziaÂła Kalcza i rozmawiaÂł z AnitÂą – no có¿, doœÌ zabawnie to wyglÂądaÂło.(...)
A analizujÂąc jeszcze wczorajsze postawy Anity i Ani, to Anita w swojej chÂłodzie wydawaÂła mi siĂŞ bardziej autentyczna, niÂż Ania w tym swoim przesadnym momentami optymizmie ;) KtĂłry Anita zresztÂą okrutnie gasiÂła brakiem jakiejkolwiek reakcji :lol:
A wracajÂąc z kolei do tego, Âże Anita byÂła wczoraj spiĂŞta, to moÂże to byÂł wynik tego, Âże wÂłosy tak bardzo przymuÂśniĂŞte miaÂła :devil: Wydaje mi siĂŞ, Âże chyba nawet myÂśleĂŚ nie moÂżna swobodnie, kiedy tak siĂŞ ÂściÂśnie mĂłzg? :devil:
Anita mogÂłaby z tej fryzury raz na zawsze zrezygnowaĂŚ :D
MogÂłaby nawet do Âżelu wrĂłciĂŚ, niech tylko doda przedziaÂłek i bĂŞdzie git ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Co do fryzury – popieram :D
A jak myÂślicie, gdzie by moÂżna dowiedzieĂŚ, dlaczego Anita wczoraj w RW byÂła a nie w Poradku? U Anity szukaĂŚ odpowiedzi – akurat :devil: :evil:
Tak sobie myÂślĂŞ, w kontekÂście tego wczorajszego popisu, Âże to jednak byÂł tylko jednorazowy incydent. I dodatkowo jeszcze mnie naszÂła taka myÂśl, Âże Anita celowo mogÂła siĂŞ tam pojawiĂŚ i celowo mogÂła siĂŞ nami tak zabawiĂŚ, bo wczeÂśniej jednak ktoÂś przeczytaÂł co my wypisujemy na forach :devil: ;) I poczÂątkowo Anita graÂła po naszej myÂśli, czyli, Âże niby Anki nie lubi, stÂąd ten efekt spiĂŞcia ;) no a póŸniej nagle taka sÂłodycz i luz z niej wypÂłynĂŞÂły – dziwne, prawda? :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Anita celowo mogÂła siĂŞ tam pojawiĂŚ i celowo mogÂła siĂŞ nami tak zabawiĂŚ, bo wczeÂśniej jednak ktoÂś przeczytaÂł co my wypisujemy na forach :devil: I poczÂątkowo Anita graÂła po naszej myÂśli, czyli, Âże niby Anki nie lubi, a póŸniej nagle taka sÂłodycz i luz z niej wypÂłynĂŞÂły – dziwne, prawda? :devil:
A co ty masz Anitê za jak¹œ manipulatorkê? :devil: Z powodu niedoboru prezenterów j¹ tam wepchnêli :devil:

I po Flashu ...... no, jakieÂś cztery godziny temu siĂŞ skoĂączyÂł :devil: :D Jak zwykle byÂł krĂłtki, jak zwykle szybki, wiĂŞc praktycznie nie byÂłoby o czym pisaĂŚ :D
A moÂże napiszĂŞ o tym, Âże Anita znowuÂż postawiÂła na sukowaty image, nie byÂła mimo to tak spiĂŞta jak wczoraj – mimo Âże przed wiĂŞkszÂą widowniÂą wystÂąpiÂła :lol: Zapowiedzi bardzo dobre, acz krĂłtkie, ale nie pozbawione kolorytu sÂłownego :D ÂŻebym chociaÂż jednÂą potrafiÂła przytoczyĂŚ :roll: :/
I ciekawostka na koniec: Anita nie zaprosiÂła na jutro, wiĂŞc sÂą dwa wyjÂścia: to najbardziej prawdopodobne jest takie, Âże jej nie zobaczymy na wizji, a drugie myÂślĂŞ, Âże moÂże jednak odrobi zalegÂły Poradek :roll:
No co? PomarzyĂŚ nie moÂżna? :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁadniej byÂła dziÂś ubrana, niÂż wczoraj w raporcie, Âładna bluzeczka, tylko ta fryz :/
A ta fryzura Anity to chyba w wykonaniu do najprostszych nie naleÂży :roll: Chyba trzeba duÂżej starannoÂści, Âżeby tak ugÂładziĂŚ kaÂżdy wÂłos :x Musimy chyba zbiorowego maila do Anity wystosowaĂŚ, Âże jeÂśli nadal bĂŞdzie siĂŞ tak kazaÂła czesaĂŚ, to moÂże o Telekamerze zapomnieĂŚ :devil:

OK., flash ... byÂł i faktycznie krĂłtki, ale zapowiedzi do obronienia i broniÂły honor programu ;) SpoglÂądam na capsy i przypominam, co byÂło ... :roll:
Pierwsza to by³a zapowiedŸ o ''sztuce dla sztuki'', czyli o oczekiwaniu na decyzjê o samorozwi¹zaniu sejmu i o mo¿liwoœci powrotu do rozmów kolacyjnych POPiS - wyczuwa³em ironiê w g³osie Anity, do tego dosz³o jeszcze jej pytanie o ''cud niepamiêci''. Po materiale jeszcze ³¹czenie z sejmem i Magd¹ Sakowsk¹ i pytanie do niej od Anity: ''w nieoczekiwany zwrot chyba nikt nie wierzy?''.
Kolejno byÂł materiaÂł o reakcji Watykanu na sprawĂŞ RM - :rydzyk: w koĂącu moÂże coÂś zrobiÂą z tÂą rozgÂłoÂśniÂą
Dalej by³o o œmierci konsula, tu zaliczyli ma³¹ wpadkê techniczn¹, w momencie gdy Anita czeka³a na czyj¹œ wypowiedŸ, pokazali j¹ ze studia, zamiast oczekiwanej zapowiedzi, po której ona mia³a dalej czytaÌ komentarz.
PóŸniej wspaniale Anita zapowiedzia³a materia³ o wyjœciu z wiêzienia Bryliùskiego, mówi³a o tym, ¿e jego historiê opowiedzia³ ''D³ug'', a kolejny rozdzia³ pisze minister sprawiedliwoœci.

PóŸniej: ''Samoprzylepny pomys³ na pijanych kierowców - JeŸdzi³eœ w stanie nietrzeŸwym? £apie Ciê policja, grozi Ci proces i ... naklejka na samochodzie (...)'' :lol: :lol: To powinno podzia³aÌ, zw³aszcza, kiedy s³owa wypowiada Anita :devil: Ale s¹ oczywiœcie kontrowersje prawne o kary :/ PóŸniej ju¿ tylko przez chwilê o tym, co w przyrodzie ...

I ciekawostka na koniec: Anita nie zaprosiÂła na jutro, wiĂŞc sÂą dwa wyjÂścia: to najbardziej prawdopodobne jest takie, Âże jej nie zobaczymy na wizji, a drugie myÂślĂŞ, Âże moÂże jednak odrobi zalegÂły Poradek :roll:
WstanĂŞ jak co dzieĂą z rana, Âżeby to sprawdziĂŚ :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No i co byÂła w Poradku, prawda? :devil: Tak Âładnie ubrana i uczesana :devil:

Ciekawe, dlaczego nie bĂŞdzie jej w Faktach :roll: A moÂże bĂŞdzie, tylko zapomniaÂła wczoraj zaprosiĂŚ nas na dzisiaj :roll: MuszĂŞ monitorowaĂŚ jej stanowisko pracy - nic innego nie pozostaje :neutral:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No i co byÂła w Poradku, prawda? :devil: Tak Âładnie ubrana i uczesana ... :devil:
To juÂż nie jest Âśmieszne :evil: to juÂż przekracza wszelkie granice przyzwoitoÂści, Âżeby Anita codziennie przebieraÂła siĂŞ do poradkĂłw za PoradĂŞ :devil: OczywiÂście wstaÂłem o 6-stej, Âżeby sprawdziĂŚ, czy Anita bĂŞdzie prowadziÂła poranione ... yyy, tzn. poranne pasmo i oczywiÂście nie byÂło jej :evil:
Z tego co mĂłwiÂła wczoraj w faktach teÂż jej nie bĂŞdzie, wiĂŞc co i gdzie bĂŞdzie robiĂŚ? :mhm: wydawaÂło mi siĂŞ wczoraj, mĂłwiÂłem to zresztÂą do Funcky, Âże Anita miaÂła lekki strach w oczach, kiedy ÂżegnaÂła siĂŞ z widzami ... moÂże dziÂś znowu raport dostanie w prezencie? :devil:
Cholera jasna!!! :xx: WÂłaÂśnie sobie uÂświadomiÂłem, Âże moim kalendarzyku, ktĂłry prowadzĂŞ dla Anity bĂŞdĂŞ musiaÂł dodatkowe oznaczenia dla tego cholernego raportu umieÂściĂŚ :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości