Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:Nó¿ka na nó¿kê na³o¿ona a dodatkowo Joasia w czasie rozmowy gestykuluje
Jestem zachwycony :lol2: Podczas rozmowy sobie wygodnie siedziaÂła i sÂłuchaÂła co pani doktor ma do powiedzenia i zadawaÂła bardzo ciekawe pytania :tanczy:
I miaÂła w Âłapce dÂługopisik :tanczy: Co prawda nie strofowaÂła nim rozmĂłwczyni, ale pokazaÂła jednak, Âże nie zmienia swoich dawnych przyzwyczajeĂą :P
MoÂże byÂła w pracy o 5 i do 11 wszystko przygotowaÂła Nie od dziÂś wiemy,Âże Joasia potrafi byc dyspozycyjna,np Podsumowania do 0.00 i po 7 juz byÂła gdzieÂś w Sejmie
Jednak w serwisie o 16 postanowiÂła siĂŞ wyrĂŞczyĂŚ MagdÂą :D
Ale co tam, zaraz siĂŞ znĂłw pokaÂże, nie bĂŞdĂŞ jej przecieÂż drĂŞczyÂł o jeden serwis :nie:


Jak juÂż pisaÂłem, fryzura dziÂś jest bardzo Âładna, kiedy usiadÂłem przed telewizorem zabaczyÂłem teÂż piĂŞkny makijaÂż :lol2:
A jak patrzĂŞ na capsy live ze studia, widzĂŞ bardzo fajne dÂżinsy i elegancki pasek :D
Co za szkoda, Âże w PzP Joasia zasÂłania siĂŞ mĂłwnicÂą ;(
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Jestem zachwycony Podczas rozmowy sobie wygodnie siedziaÂła i sÂłuchaÂła co pani doktor ma do powiedzenia i zadawaÂła bardzo ciekawe pytania
I miaÂła w Âłapce dÂługopisik Co prawda nie strofowaÂła nim rozmĂłwczyni, ale pokazaÂła jednak, Âże nie zmienia swoich dawnych przyzwyczajeĂą
Nie strofowaÂła,bo grzecznie odpowiadaÂła :lol2: Ona jak jest zadowolona z odpowiedzi albo ogĂłlnie z rozmowy to czasami go ma w dÂłoni i nim wywraca :lol2: A jak atakuje pytaniami to skierowuje go w strone oponenta,ale to zaleÂży od charakteru i temperatury rozmowy :D
No nie naleÂży zapominaĂŚ,Âże czasami wskazuje Nim odpowiadajÂącego ale tylko wĂłwczas gdy ma wiĂŞcej goÂści ,ktĂłrzy majÂą zaszczyt z NiÂą rozmawiaĂŚ :aniol:
Acha..rĂłwniez jestem zachwycony-generalnie wszystkim :lol2:
Jednak w serwisie o 16 postanowiÂła siĂŞ wyrĂŞczyĂŚ MagdÂą
Ale co tam, zaraz siĂŞ znĂłw pokaÂże, nie bĂŞdĂŞ jej przecieÂż drĂŞczyÂł o jeden serwis
No Magda miaÂła trudne 1,5 h ale co siĂŞ nie robi dla koleÂżanki :brawa:
A jak patrzĂŞ na capsy live ze studia, widzĂŞ bardzo fajne dÂżinsy i elegancki pasek
JuÂż miaÂłem pisaĂŚ o tym pasku(bo musi byĂŚ zauwaÂżony i odnotowany :D )ale mnie ubiegÂłeÂś :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Nie strofowaÂła,bo grzecznie odpowiadaÂła Ona jak jest zadowolona z odpowiedzi albo ogĂłlnie z rozmowy to czasami go ma w dÂłoni i nim wywraca A jak atakuje pytaniami to skierowuje go w strone oponenta,ale to zaleÂży od charakteru i temperatury rozmowy
No nie naleÂży zapominaĂŚ,Âże czasami wskazuje Nim odpowiadajÂącego ale tylko wĂłwczas gdy ma wiĂŞcej goÂści ,ktĂłrzy majÂą zaszczyt z NiÂą rozmawiaĂŚ
Acha..rĂłwniez jestem zachwycony-generalnie wszystkim
Szkoda, Âże nie goÂściÂła Âżadnego niepokornego polityka :lol2:
MoÂże wymierzona zostaÂłby wobec niego ta broĂą :tanczy:
OgĂłlnie ciekawe jak siĂŞ Joasia zachowuje kiedy rozmawia z goÂściem- bo praktycznie caÂły czas kamera goÂścia pokazuje, a Joasia moÂże w tym czasie coÂś waÂżnego robi- wÂłoski poprawia czy coÂś :lol2:
JuÂż miaÂłem pisaĂŚ o tym pasku(bo musi byĂŚ zauwaÂżony i odnotowany )ale mnie ubiegÂłeÂś
Jest godny odnotowania :lol2: Ta klamra niezmiernie mi siĂŞ podoba :tanczy:
WidaĂŚ, Âże nie jest to jakiÂś szajs :stop: MoÂże MikoÂłaj przyniĂłsÂł :D

I warto zwrĂłciĂŚ teÂż uwagĂŞ na butki, o ktĂłrych juÂż wspomniaÂłeÂś :aniol:
Bardzo eleganckie, bordowe na lekkim obcasiku- wprost do biegania po studio :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Szkoda, Âże nie goÂściÂła Âżadnego niepokornego polityka
MoÂże wymierzona zostaÂłby wobec niego ta broĂą
OgĂłlnie ciekawe jak siĂŞ Joasia zachowuje kiedy rozmawia z goÂściem- bo praktycznie caÂły czas kamera goÂścia pokazuje, a Joasia moÂże w tym czasie coÂś waÂżnego robi- wÂłoski poprawia czy coÂś
A jeszcze takÂą jednÂą nowÂą maniere zauwaÂżyÂłem-nie pamiĂŞtam w ktorym serwisie :rozglada: RĂŞke za rĂŞke zaÂłoÂżyÂła :tanczy: Pod koniec ktĂłregoÂś serwisu-Anita teÂż tak czasem robi :D Bardzo fajne to jest,wprowadza taki luz :tanczy: OczywiÂście nie zawsze pasuje taki gest :nie:
Jest godny odnotowania Ta klamra niezmiernie mi siĂŞ podoba
WidaĂŚ, Âże nie jest to jakiÂś szajs MoÂże MikoÂłaj przyniĂłsÂł

No to juz wiemy,Âże Joasia ma fajny pasek :szalony:
I warto zwrĂłciĂŚ teÂż uwagĂŞ na butki, o ktĂłrych juÂż wspomniaÂłeÂś
Bardzo eleganckie, bordowe na lekkim obcasiku- wprost do biegania po studio
Eleganckie ale teÂż takie lekko kowbojskie :lol2:

ZauwaÂżyÂłem,Âże jest trochĂŞ inne kadrowanie w magazynie-hmmm nie ma bliskich ujĂŞĂŚ-nie wiem czy to jakis test dzisiaj :rozglada: Chyba,Âże mi sie tylko wydaje bo oglÂądam na kompie :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:A jeszcze takÂą jednÂą nowÂą maniere zauwaÂżyÂłem-nie pamiĂŞtam w ktorym serwisie RĂŞke za rĂŞke zaÂłoÂżyÂła Pod koniec ktĂłregoÂś serwisu-Anita teÂż tak czasem robi Bardzo fajne to jest,wprowadza taki luz OczywiÂście nie zawsze pasuje taki gest
teÂż to widziaÂłem- robiÂła tak m.in. w serwisie o 15, i nie tylko na koĂącu :nie:
Nie wiem, czy to siĂŞ pojawiaÂło juÂż wczeÂśniej :rozglada: Ale fajne, taki luz troche pokazuje :tanczy: Dobrze, Âże nie siedzi jak kamieĂą za tym stoÂłem :D
ZauwaÂżyÂłem,Âże jest trochĂŞ inne kadrowanie w magazynie-hmmm nie ma bliskich ujĂŞĂŚ-nie wiem czy to jakis test dzisiaj Chyba,Âże mi sie tylko wydaje bo oglÂądam na kompie
Ja nie wiem, bo nie mam dostĂŞpu aktualnie do telewizorni :nie:
Ale dziÂś i tak juÂż JoasiowÂą normĂŞ wyrobiÂłem :lol2:

Tak w ogĂłle jak Joasia jest taka chĂŞtna do zastĂŞpstw to ja proponujĂŞ juÂż siĂŞ ten dzieĂą przemĂŞczyĂŚ i DpD poprowadziĂŚ :lol2: Co bĂŞdzie KrzyÂśka SkĂłrzyĂąskiego mĂŞczyĂŚ- juÂż dziÂś siĂŞ w sejmie napracowaÂł :devil:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

ÂŻaÂłujĂŞ, Âże dziÂś w ''PzP'' nie mogÂłem obejrzeĂŚ Naszej Pracusi ;(
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze: Dobrze, Âże nie siedzi jak kamieĂą za tym stoÂłem
Jakby siedziaÂła tak to byÂłaby kamieniem szlachetnym ale mierzy znacznie wyÂżej :P !!
Ale dziÂś i tak juÂż JoasiowÂą normĂŞ wyrobiÂłem
Ja tez siĂŞ nasyciÂłem JoasiÂą-ale jakby jeszcze wpadÂła do jakiegos Programu czemu nie :lol2:
Co bĂŞdzie KrzyÂśka SkĂłrzyĂąskiego mĂŞczyĂŚ- juÂż dziÂś siĂŞ w sejmie napracowaÂł
Krzysiek -po co siĂŞ mĂŞczyĂŚ :?: Joasia CiĂŞ wyrĂŞczy :!:
kamilo pisze:ÂŻaÂłujĂŞ, Âże dziÂś w ''PzP'' nie mogÂłem obejrzeĂŚ Naszej Pracusi, ale i tak cieszĂŞ siĂŞ z 3 serwisĂłw ''DnÂż''
Nasza Pracusia :tanczy: Asia Pracusia :tanczy: Rymuje siĂŞ niby idealnie ale jakoÂś tak dziwnie-no nie wiem :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

A mam jeszcze dla Was takie coÂś z pierwszego serwisu po 11 :D :
Obrazek Obrazek
Tylko niestety gorsza jakoœÌ.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Ja tez siĂŞ nasyciÂłem JoasiÂą-ale jakby jeszcze wpadÂła do jakiegos Programu czemu nie
Ja czujĂŞ siĂŞ bardzo nasycony JoasiÂą, choĂŚ z przyjemnoÂściÂą zobaczyÂłbym JÂą teÂż w takiej samej iloÂści jutro :lol2:
Krzysiek -po co siĂŞ mĂŞczyĂŚ? Joasia CiĂŞ wyrĂŞczy!
JuÂż dziÂś nie ma co liczyĂŚ - Joasia siedzi sobie teraz w ciepÂłym domku i odpoczywa po pracowitym dniu :)
Asia Pracusia Rymuje siĂŞ niby idealnie ale jakoÂś tak dziwnie-no nie wiem
ÂŻeby siĂŞ rymowaÂło musi byĂŚ jednakowa liczba sylab w obu wyrazach :rozglada:
Nika pisze:A mam jeszcze dla Was takie coœ z pierwszego serwisu po 11. Tylko niestety gorsza jakoœÌ.
Nie ma co siĂŞ przejmowaĂŚ jakoÂściÂą - waÂżne, Âże jest. DziĂŞki :*
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamilo pisze: Ja czujĂŞ siĂŞ bardzo nasycony z JoasiÂą, choĂŚ z przyjemnoÂściÂą zobaczyÂłbym JÂą teÂż jutro :lol2:
JesteÂście boscy z tym nasyceniem. To co ja mam powiedzieĂŚ jak parĂŞ dni pdo rzÂąd leci Krzychu z Kacprem serwis niemal za serwisem od Âświtu do wieczora. To siĂŞ nazywa zmĂŞczenie materiaÂłem. :devil: Ale ja tam nie narzekam, juÂż mi brakuje ktĂłregokolwiek..
Nie co siĂŞ przejmowaĂŚ jakoÂściÂą - waÂżne, Âże jest. DziĂŞki :*
Prosze , proszĂŞ. IloÂśc Joasi w tvn24 staje siĂŞ wprost proporcjonalna do buziakĂłw dla mnie na forum! :D
PamiĂŞtajcie jeszcze o uÂśmiechach dla epsztajnka, bo jego caps ze szyjÂą bije wszystkie na gÂłowĂŞ! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:JesteÂście boscy z tym nasyceniem. To co ja mam powiedzieĂŚ jak parĂŞ dni pdo rzÂąd leci Krzychu z Kacprem serwis niemal za serwisem od Âświtu do wieczora. To siĂŞ nazywa zmĂŞczenie materiaÂłem. Ale ja tam nie narzekam, juÂż mi brakuje ktĂłregokolwiek..
ChoĂŚ bywajÂą dni taki jest dzisiejszy, Âże Âżadnego z Twoich ulubieĂącĂłw nie ma. A Joasia jest codziennie, po za niedzielÂą o 17.10. Czasami teÂż robi nam niespodziankĂŞ pojawiajÂąc siĂŞ o innych godzinach :tanczy:
PamiĂŞtajcie jeszcze o uÂśmiechach dla epsztajnka, bo jego caps ze szyjÂą bije wszystkie na gÂłowĂŞ!
No faktycznie, capsy epsztajnka sÂą jedyne w swoim rodzaju :spiewa:
UÂśmiech? Ewentualnie tak, ale o buziakach ode mnie moÂże zapomnieĂŚ :nie:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:JuÂż dziÂś nie ma co liczyĂŚ - Joasia siedzi sobie teraz w ciepÂłym domku i odpoczywa po pracowitym dniu
Nawet bym Jej nie chcia³ dzis widzieÌ :shock: Nie mo¿e siê zapracowywaÌ-musi sobie odpocz¹Ì :aniol:
Nika pisze:JesteÂście boscy z tym nasyceniem
No co :D Nawet nie masz pojĂŞcia jak my tĂŞsknimy za JoasiÂą w serwisowej postaci nie mowiÂąc o reporterskiej :D :spiewa:
To siĂŞ nazywa zmĂŞczenie materiaÂłem. Ale ja tam nie narzekam, juÂż mi brakuje ktĂłregokolwiek..
To siĂŞ nazywa uzaleÂżnienie,ale co tam sÂą gorsze naÂłogi-ten jest niewinny :lol2:
Prosze , proszĂŞ. IloÂśc Joasi w tvn24 staje siĂŞ wprost proporcjonalna do buziakĂłw dla mnie na forum
To ile dzisiaj chcesz :tanczy: Jeden na serwis,czy na godziny,minuty.. :D
kamilo pisze:Czasami teÂż robi nam niespodziankĂŞ pojawiajÂąc siĂŞ o innych godzinach
Z Joasi¹ to jest tak,¿e Ona jednym takim manewrem kasuje wszystkie niedogodnoœci ,które nas spotyka³y :rozglada: -ma tak¹ zdolnoœÌ szczególn¹ :D
No faktycznie, capsy epsztajnka sÂą jedyne w swoim rodzaju
UÂśmiech? Ewentualnie tak, ale o buziakach ode mnie moÂże zapomnieĂŚ
To zrĂłbmy tak ,Âże wszystkie buziaki idÂą dla Joasi a Ona je jakoÂś podzieli jak bĂŞdzie miaÂła ochotĂŞ :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

maxxx pisze: Nawet bym Jej nie chciaÂł dzis widzieĂŚ :shock:
Ten "szokujÂący" cytat z Twoich ust wstawmy w ramki jak obrazek! :D
No co :D Nawet nie masz pojĂŞcia jak my tĂŞsknimy za JoasiÂą w serwisowej postaci nie mowiÂąc o reporterskiej :D :spiewa:
No jej reporterki brak mi szczegĂłlnie, ale jeszcze bardziej gdy zadawaÂła pytania na konferencjach, nie byÂło widaĂŚ jej, a zawsze pierwsza do zadania pytanka sie wyrywaÂła.
To ile dzisiaj chcesz :tanczy: Jeden na serwis,czy na godziny,minuty.. :D
Jeden wtedy gdy najmniej sie tego spodziewam! :D
To zrĂłbmy tak ,Âże wszystkie buziaki idÂą dla Joasi a Ona je jakoÂś podzieli jak bĂŞdzie miaÂła ochotĂŞ :D
Niech zachowa wszystkie dla siebie, w zamian za to niech nam robi takie niespdzianki jak wczoraj i dziÂś!
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Jakby siedziaÂła tak to byÂłaby kamieniem szlachetnym ale mierzy znacznie wyÂżej !!
No nie inaczej :nie: Taki bezcenny brylant jakiÂś czy coÂś :tanczy:
kamilo pisze:Ja czujĂŞ siĂŞ bardzo nasycony JoasiÂą, choĂŚ z przyjemnoÂściÂą zobaczyÂłbym JÂą teÂż w takiej samej iloÂści jutro
Ja teÂż bym nie odmĂłwiÂł, jakby mi JoasiĂŞ zaserwowali w serwisie :lol2:
JuÂż dziÂś nie ma co liczyĂŚ - Joasia siedzi sobie teraz w ciepÂłym domku i odpoczywa po pracowitym dniu
Pewnie sobie bÂąble narobiÂła od biegania w buciorkach tych piĂŞknych :hmm:
Teraz siedzi przed tv i moczy stĂłpki :szalony:
Nika pisze:JesteÂście boscy z tym nasyceniem. To co ja mam powiedzieĂŚ jak parĂŞ dni pdo rzÂąd leci Krzychu z Kacprem serwis niemal za serwisem od Âświtu do wieczora. To siĂŞ nazywa zmĂŞczenie materiaÂłem. Ale ja tam nie narzekam, juÂż mi brakuje ktĂłregokolwiek..
JesteÂś przesycona :lol2: Ale i tak zara Twoi ukochani powrĂłcÂą, wiĂŞc siĂŞ niemartw :nie:
A teraz tak znienacka jeszcze- :* , tak Âżeby Joasia siĂŞ pojawiÂła w DnÂŻ :lol2:
maxxx pisze:Nawet bym Jej nie chcia³ dzis widzieÌ Nie mo¿e siê zapracowywaÌ-musi sobie odpocz¹Ì
Nie tym tonem koleÂżko :grozi:
ÂŚmiesz rozkazywaĂŚ Joasi :devil: Opanuj siĂŞ :stop:
No co Nawet nie masz pojĂŞcia jak my tĂŞsknimy za JoasiÂą w serwisowej postaci nie mowiÂąc o reporterskiej
WeÂź nic nie mĂłw, bo siĂŞ okaÂże, Âże Joasia jutro w sejmie bĂŞdzie skakaĂŚ :jupi:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze:Ten "szokujÂący" cytat z Twoich ust wstawmy w ramki jak obrazek!
arczi pisze:Nie tym tonem koleÂżko
ÂŚmiesz rozkazywaĂŚ Joasi Opanuj siĂŞ
Ja tu tylko sprzatam :spiewa:
Nika pisze:No jej reporterki brak mi szczegĂłlnie, ale jeszcze bardziej gdy zadawaÂła pytania na konferencjach, nie byÂło widaĂŚ jej, a zawsze pierwsza do zadania pytanka sie wyrywaÂła.
Joasia atakowanie ma we krwi :spiewa: I jeszcze Jej za to pÂłacÂą 8)
Jeden wtedy gdy najmniej sie tego spodziewam!
No to teraz nie to byÂłoby zbyt infantylne :rozglada: :spiewa:
Niech zachowa wszystkie dla siebie, w zamian za to niech nam robi takie niespdzianki jak wczoraj i dziÂś!
WÂłasnie,swietna myÂśl :D !! MoÂże Ona kumulowaÂła je w sobie caÂły rok jako paliwo na ten 2008-narazie wystartowaÂła Âświetnie :tanczy:
arczi pisze:No nie inaczej Taki bezcenny brylant jakiÂś czy coÂś
Albo poprostu Âżywe srebro :lol2:
Ja teÂż bym nie odmĂłwiÂł, jakby mi JoasiĂŞ zaserwowali w serwisie
MyÂślicie,Âże jest to moÂżliwe :shock:
Pewnie sobie bÂąble narobiÂła od biegania w buciorkach tych piĂŞknych
Teraz siedzi przed tv i moczy stĂłpki

MoÂże w PzP miaÂła klapeczki i dlatego nie pozwoliÂła sie caÂłoksztaÂłtnie kadrowaĂŚ :D
WeÂź nic nie mĂłw, bo siĂŞ okaÂże, Âże Joasia jutro w sejmie bĂŞdzie skakaĂŚ
Dobra,dobra ja juz nic nie mĂłwie :stop: :stop:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości