Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

pawell pisze:TeÂż tak zaczynam myÂśleĂŚ. :? PrzestanĂŞ jak usÂłyszĂŞ zarzuty pod adresem Andrzeja Leppera,
wystarczÂą podejrzenia
pawell pisze: a póŸniej jeszcze wymierzon¹ dla niego karê.
to juÂż sprawa sÂądu...
sprawa moze siĂŞ ciÂągnaĂŚ latami

ja mysle, Âże KaczyĂąski chciaÂł siĂŞ Leppera po prostu pozbyĂŚ,
nadarzyÂła sie okazja i ciach ;)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Samoobrona tak Âłatwo z koalicji nie odejdzie, bo to by oznaczaÂło przedterminowe wybory. Samoobrona siĂŞ boi, Âże do sejmu mogÂą siĂŞ nie dostaĂŚ i bĂŞdÂą siĂŞ trzymaĂŚ dalej KaczyĂąskiego. O LPR juÂż nie wspominajÂąc bo majÂą zaledwie 0,5 % poparcia.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ciekawe jeœli by te zarzuty wzglêdem Andrzeja L. siê potwierdzi³y jak na to zareagowali by potencjalni wyborcy :rozglada: Z jednej strony znów bêdzie propaganda sukcesu ,¿e wykryli jak oni to mówi¹ kolejna patologiê i s¹ mega wierni swoim obietnic¹ oczyszczenia kraju z korupcji :stop: Ale z drugiej strony sami wiedzieli z kim sie "wi¹¿¹" :rozglada:
Tylko znĂłw powiedzÂą,Âże nie byÂło z kim ble ble :spiewa:
Szkoda gadaĂŚ co sie dzieje w tym kraju :hmm:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wirtualna Polska pisze:Œcigania dziennikarzy telewizji TVN 24 za przek³amanie s³ów o. Rydzyka, przez co wypowiedŸ zniewa¿a Prezydenta RP, domagaj¹ siê wspó³pracownicy Radia Maryja. Formalne zawiadomienie o podejrzeniu pope³nienia przestêpstwa skierowano do Prokuratury Generalnej.


"Po opublikowaniu przez jeden z tygodników taœm z rzekomymi wypowiedziami ojca Rydzyka, oskar¿ono go o obra¿enie pary prezydenckiej. AutentycznoœÌ taœm nie jest potwierdzona, ale nawet ich treœÌ zosta³a przek³amana przez pozosta³ych dziennikarzy" - napisano w oœwiadczeniu odczytanym w pi¹tek wieczorem, w serwisach informacyjnych TV Trwam i Radia Maryja.
Autorzy oœwiadczenia zaznaczyli, ¿e "nale¿¹ca do rodziny Walterów TVN 24" w poniedzia³ek informowa³a w swych serwisach, ¿e ojciec Tadeusz Rydzyk nazwa³ prezydenta oszustem, a wed³ug nich "takie s³owa nie znalaz³y siê na owych taœmach".

"Pojawi³o siê jedynie stwierdzenie, ¿e prezydent sk³ama³ w jakiejœ jednej sprawie. Nastêpnego dnia k³amstwo to powtórzy³a Monika Olejnik, a dziœ tak¿e (w pi¹tek) prezenter Faktów. W ten sposób stacja ta rozpowszechnia oszczercze stwierdzenie godz¹ce w godnoœÌ Prezydenta RP" - uznali autorzy oœwiadczenia.

Jak poinformowano w TV Trwam i Radiu Maryja, zawiadomienie o popeÂłnieniu przestĂŞpstwa przez TVN 24 podpisali: kpt. Zbigniew Sulatycki - honorowy prezes Polskiego Stowarzyszenia Morsko-Gospodarczego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego i byÂły dziaÂłacz SpoÂłecznego Komitetu Ratowania Stoczni GdaĂąskiej oraz profesorowie Janusz Kawecki, Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz i Dominik Sankowski - przewodniczÂący i czÂłonkowie "ZespoÂłu Wspierania Radia Maryja w sÂłuÂżbie Bogu, KoÂścioÂłowi, OjczyÂźnie i Narodowi Polskiemu".

Ojciec Tadeusz Rydzyk dotychczas wielokrotnie podkreÂślaÂł, Âże zaÂłoÂżone przez niego media moniturujÂą i archiwizujÂą krytyczne publikacje na swĂłj temat, ktĂłrych liczbĂŞ szacujÂą na kilkanaÂście tysiĂŞcy. Duchowny konsekwentnie jednak odmawia wystĂŞpowania przeciwko ich autorom ma drogĂŞ sÂądowÂą, tÂłumaczÂąc to brakiem czasu, ktĂłry musiaÂłby poÂświĂŞciĂŚ na wystĂŞpowanie przed sÂądem i dÂługotrwaÂłoÂściÂą procesĂłw.

W poniedziaÂłek "Wprost" udostĂŞpniÂł w Internecie fragmenty nagrania wykÂładu o. Rydzyka z toruĂąskiej WyÂższej SzkoÂły Kultury SpoÂłecznej i Medialnej. PadajÂą w nim stwierdzenia, Âże prezydent Lech KaczyĂąski "oszukaÂł" o. Rydzyka. SÂłowa: "Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijaĂŚ ludzi, to sama siĂŞ podstaw pierwsza", wedÂług "Wprost", sÂą skierowane do prezydentowej.
Biedne TVN24 - niedÂługo przestanie zapewne ze strachu przestanÂą "SzkÂło Kontaktowe" :devil:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ÂŻal, po prostu Âżal... NiewaÂżne, Âże inne media podawaÂły tak samo. Trzeba ÂścigaĂŚ TVN24. W koĂącu TVN to dzieÂło szatana. :mhm: :devil:
TVN_FAN pisze:Biedne TVN24 - niedÂługo przestanie zapewne ze strachu przestanÂą "SzkÂło Kontaktowe" :devil:
I wszystko jasne... :lol: ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i co - mamy LiS i PiS :devil: I oczywiÂście Samoobrona wraz z LigÂą w koalcji zostajÂą. Ale tak sÂłuchajÂąc konferencji dwĂłch wodzĂłw obu partii odniosÂłem nieodparte wraÂżenie, Âże tacy grzeczni to oni tylko do czasu zaÂłatwienia wszelkich spraw z nowÂą partiÂą bĂŞdÂą. :P
Potem jakby siĂŞ okazaÂło, Âże sondaÂże nie sÂą takie zÂłe to coÂś mi siĂŞ zdaje, Âże bĂŞdziemi mieĂŚ nowe wybory :devil:
ZIMA
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Przystawki siê ³¹cz¹ :spiewa: Tak wiêc teraz PIS juz nie poszanta¿uje nikogo z koalicji :nie:
Lepper wg mnie nie powinien bac siĂŞ nowych wyborĂłw-pewnie by siĂŞ dostali :stop:
Tylko,Âże chÂłop juÂż drugiej szansy na zaistnienie w rzadzie juÂż by nie dostal dlatego trzyma sie lisimi pazurami :devil: Fajna byÂła ta maskotka :aniol: KtĂłrys tam polityk-chyba Suski z pisu mĂłwiÂł,Âże lisy czĂŞsto chorujÂą :hmm: -a koalicjant Piiiiiis zaleci wybiĂŚ zwierza-leczyc to nie bĂŞdÂą :nie:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

maxxx pisze:Lepper wg mnie nie powinien bac siĂŞ nowych wyborĂłw-pewnie by siĂŞ dostali :stop:
No, ale juÂż Giertych miaÂł siĂŞ czego baĂŚ. Nie zdziwiÂłbym siĂŞ gdyby to on zaproponowaÂł LiS. :roll: I "nowe" hasÂło: Silny jak lew, sprytny jak lis", a nie chytry jak to mĂłwiÂł Lepper. :twisted:
maxxx pisze:Fajna byÂła ta maskotka :aniol:
W sumie... :) A jak siĂŞ rzucili, dziennikarzom teÂż je rozdawali. :lol2:
maxxx pisze:KtĂłrys tam polityk-chyba Suski z pisu mĂłwiÂł,Âże lisy czĂŞsto chorujÂą :hmm:
:> No a kaczki nie chorujÂą? :D SÂłyszaÂłem, Âże do Polski znĂłw siĂŞ zbliÂża ptasia grypa... :devil: Oj :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

pawell pisze:No, ale juÂż Giertych miaÂł siĂŞ czego baĂŚ. Nie zdziwiÂłbym siĂŞ gdyby to on zaproponowaÂł LiS. I "nowe" hasÂło: Silny jak lew, sprytny jak lis", a nie chytry jak to mĂłwiÂł Lepper.
Na pewno tak byÂło a Lepper byÂł wÂściekÂły i chciaÂł namieszaĂŚ :uhh: W razie czego jako jedno ciaÂło moga szantaÂżowaĂŚ :spiewa: Tylko,Âże oni sÂą niepeÂłnosprytni :devil:
W sumie... A jak siĂŞ rzucili, dziennikarzom teÂż je rozdawali.
No :devil: Na reklame nie trzeba wydawac pieniedzy to sobie lisy kupujÂą :spiewa:
No a kaczki nie chorujÂą? SÂłyszaÂłem, Âże do Polski znĂłw siĂŞ zbliÂża ptasia grypa...
Lepper mĂłwiÂł,Âże lisy poluja na dzikie kaczki :tanczy: A co do ptasiej grypy-juz jedna fala sie przetoczyÂła :spiewa: Teraz druga zagraÂża? :shock:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

maxxx pisze:Na reklame nie trzeba wydawac pieniedzy to sobie lisy kupujÂą :spiewa:
Co do reklamy to powinni zatrudniĂŚ Tomasza LiSa. :D Wiadomo teÂż jaka stacja bĂŞdzie za nimi staĂŚ murem - TV PULS, ktĂłra moÂże zmieni nazwĂŞ na FOX. :lol: Taki dziwny zbieg okolicznoÂści. :twisted: :aniol:
maxxx pisze:Lepper mĂłwiÂł,Âże lisy poluja na dzikie kaczki :tanczy:
Oj to nie zabraknie im zwierzyny, nie zabraknie. :spiewa:
maxxx pisze:A co do ptasiej grypy-juz jedna fala sie przetoczyÂła :spiewa: Teraz druga zagraÂża? :shock:
Niestety tak, ostatnio w "Faktach" byÂło, Âże ptasia grypa jest u naszych sÂąsiadĂłw - CzechĂłw...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

pawell pisze:Co do reklamy to powinni zatrudniĂŚ Tomasza LiSa.
Powinni ale to bedzie cieÂżki orzech do zgryzienia Âżeby go przekonac,wrĂŞcz nie moÂżliwy :spiewa: Ciekawe w ogĂłle czy bedzie mu dane goÂściĂŚ po wakacjach w programie kogoÂś z LiS-a(LiS-a :rozglada: ?)czy juÂż odejdzie to "ugrupowanie" w niebyt :lol:
Oj to nie zabraknie im zwierzyny, nie zabraknie.
Tak ta koalicja wyglÂąda,Âże albo lis zaatakuje kaczĂŞta albo jak sÂądzÂą inni PiS wytresuje Lisa,udomowi Go :uhh: PasjonujÂące to bedzie :spiewa: :devil:
Niestety tak, ostatnio w "Faktach" byÂło, Âże ptasia grypa jest u naszych sÂąsiadĂłw - CzechĂłw...
To nie dobrze :< Oby lisia grypa nie zaatakowaÂła :uhh:
Polityka-powaÂżnie brzmi a My sobie Âżartujemy :tanczy: Ale co tam-nawet Roman Edukator rozbawiony gdy Lepper mĂłwiÂł o tym,Âże prezydent zaÂłatwiÂł traktat unijny "na buzie"--> :*
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Znalezione w sieci chyba jeszcze tego nie byÂło tutaj :P :
Jam jest twĂłj ojciec Rydzyk. Oto przykazania moje:

1. Nie bĂŞdziesz miaÂł radiĂłw cudzych przed moim.

2. Nie bĂŞdziesz odbieraÂł radia mojego bez opÂłaty.

3. PamiĂŞtaj, aby w dzieĂą ÂświĂŞty rentĂŞ mi przesyÂłaĂŚ.

4. Czcij Ojca swego i rozgÂłoÂśniĂŞ jego.

5. Nie zagÂłuszaj.

6. Nie cudzosÂłysz.

7. Nie przestrajaj.

8. Nie unikaj faÂłszywego Âświadectwa na antenie mojej.

9. Nie po¿¹daj mybacha ojca dyrektora swojego.

10. Ani Âżadnej kasy, ktĂłra jego jest."
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

maxxx pisze:Ciekawe w ogĂłle czy bedzie mu dane goÂściĂŚ po wakacjach w programie kogoÂś z LiS-a(LiS-a :rozglada: ?)czy juÂż odejdzie to "ugrupowanie" w niebyt :lol:
Na pewno zobaczymy nieraz taka sytuacjĂŞ. Pierwszy raz z nowÂą partiÂą bĂŞdzie ciekawy. :P
maxxx pisze:(LiS-a :rozglada: ?)
Lepiej pasuje LiS-u, tak jak PiS -> PiS-u. :roll:
maxxx pisze:Tak ta koalicja wyglÂąda,Âże albo lis zaatakuje kaczĂŞta albo jak sÂądzÂą inni PiS wytresuje Lisa,udomowi Go :uhh: PasjonujÂące to bedzie :spiewa: :devil:
Wydaje mi siê, ¿e LiS nie da siê wytresowaÌ. Teraz po po³¹czeniu si³ miejsce w parlamencie maj¹ raczej zagwarantowane, wiec wybory im nie straszne. :rozglada: ChoÌ z drugiej strony mog¹ siê daÌ ze wzglêdu na sto³ki. :rozglada: Wiadomo - Samoobrona nie wysz³a z koalicji, bo nie chcia³a ich straciÌ, a nie - jak mówi³ Lepper - "ponad sprawami ambicjonalnymi jest nasza Polska". :rozglada:
maxxx pisze:Polityka-powaÂżnie brzmi a My sobie Âżartujemy :tanczy:
Wakacje sÂą, moÂżna sobie pozwoliĂŚ. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

pawell pisze:Na pewno zobaczymy nieraz taka sytuacjĂŞ. Pierwszy raz z nowÂą partiÂą bĂŞdzie ciekawy.
PogadajÂą sobie jak Lis z Lisem :P
Lepiej pasuje LiS-u, tak jak PiS -> PiS-u
Masz racjĂŞ :aniol: Tak samo jak LiD->LiD-u :spiewa: Wszystko na jedno kopyto :roll:
Wydaje mi siê, ¿e LiS nie da siê wytresowaÌ. Teraz po po³¹czeniu si³ miejsce w parlamencie maj¹ raczej zagwarantowane, wiec wybory im nie straszne. ChoÌ z drugiej strony mog¹ siê daÌ ze wzglêdu na sto³ki. Wiadomo - Samoobrona nie wysz³a z koalicji, bo nie chcia³a ich straciÌ, a nie - jak mówi³ Lepper - "ponad sprawami ambicjonalnymi jest nasza Polska".
KaczyĂąski juz coÂś przebÂąkuje o wyborach w listopadzie :uhh: MĂłwi,Âże nie da sie rzÂądziĂŚ w takiej atmosferze :nie: .TakÂże Lisy wejda pewnie do Sejmu ale poÂżegnajÂą siĂŞ ze stanowiskami :stop: Zreszta widzisz sam na jakiej zasadzie wybierajÂą ludzi na stanowiska :hmm: Nikt nie chce-wkoncu ktĂłrys siĂŞ zgadza to jest,tak jak nowy wynalazek na min. rolnictwa :hyh:
Czasami sobie myÂśle,Âże bez problemu bym sobie poradziÂł jako poseÂł :tanczy: Niewiele potrzeba,gadane jakie takie mam 8)
Wakacje sÂą, moÂżna sobie pozwoliĂŚ
A co sobie bĂŞdziemy ÂżaÂłowaĂŚ :tanczy: Przynajmniej smiesznie jest :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ciekawe co na to wszystko Lis?!
...Tomasz Lis oczywiÂście! 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości