Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Myœmy to ju¿ prze¿ywali, ale dla was widzê to ca³kowita nowoœÌ :D
Ta fotka, to z uprzejmoÂści Agaty na stronĂŞ trafiÂła ;)
A wywiad faktycznie sympatyczny i wielu rzeczy nowych caÂłkowicie o Agacie siĂŞ z niego dowiedzieliÂśmy :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

aveo pisze:No,no mi teÂż siĂŞ podoba te zdjĂŞcie..Agata z nutkÂą melancholii w czarnoziemych oczach na tle leniwego 'pejzaÂżu' Poznania.. :roll: Ciekawy wywiad
http://dziennikarze.info/w_tomaszewska.html :)
PiĂŞkne wspomnienie :) ale zarazem bolesne :( JakimÂż moÂże byĂŚ ... w sytuacji, kiedy widujemy AgatĂŞ tak rzadko ... prawie wcale :( Czytam ten wywiad raz jeszcze i serce pĂŞka mi z rozpaczy zwÂłaszcza w tym momencie
[...] : Ale juÂż o to, czym do siebie przekonuje pewnie trzeba by spytaĂŚ tych „przekonanych” :) Sama mogĂŞ mieĂŚ tylko nadziejĂŞ, Âże to nie efekt „ÂświeÂżoÂści” i Âże z czasem bĂŞdĂŞ mogÂła wszystkim udowodniĂŚ, Âże warto byÂło poÂświĂŞciĂŚ mi chwilĂŞ uwagi.
JakÂą ''chwilĂŞ''?!!! My juÂż nawet na ''chwilĂŞ'' nadziei mieĂŚ nie moÂżemy, bo tvn24 zapomina o Poznaniu, a mam wraÂżenie, iÂż o Agacie caÂłkowicie juÂż zapomniaÂł :( Wiem, Âże warto poÂświĂŞciĂŚ Agacie chwilĂŞ uwagi, ale dlaczego nie mamy na to najmniejszej szansy, dlaczego ta chwila nie chce zaistnieĂŚ?!!! :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Wywiad fajny, tylko szkoda, Âże autor nie postaraÂł siĂŞ teÂż o jakiÂś maÂły kwestionariusz(miejsce urodzenie, studia, hobby, itp.)

A jedno mi sie spodobaÂło.
Agata Tomaszewska pisze:Podziwiam wytrwaÂłych
Szkoda, Âże Anita nie, wtedy Black miaÂłby pewny sukces. :devil:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Funckyrella pisze:Myœmy to ju¿ prze¿ywali, ale dla was widzê to ca³kowita nowoœÌ :D
Ta fotka, to z uprzejmoÂści Agaty na stronĂŞ trafiÂła ;)
hehe,dok³adnie!Teraz ja to prze¿ywam :D Szkoda,¿e odnalezienie ¿yciorysu reporterów,prezenterek jest takie trudne.mogliby napisaÌ urodzi³am siê wtedy i wtedy,skoùczy³am to i to,moja ulubiona ksi¹¿ka taka i taka.. :evil:

Co do wytrwaÂłych..'Ostatni bĂŞdÂą pierwszymi,a pierwsi ostatnimi' :P
Black chyba jest nr 1 wÂśrĂłd tych i tych... :brawa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black chyba jest nr 1 wÂśrĂłd tych i tych...
Heh, przeceniacie go :devil: to najbardziej niewierny typ, jakiego w Âżyciu miaÂłam okazjĂŞ spotkaĂŚ, o wytrwaÂłoÂści w takim przypadku mowy byĂŚ nie moÂże :lol:

WracajÂąc do tematu ;)

WyÂłoniÂła siĂŞ ,,brudna'' sprawa szpitala w Ostrowie Wielkopolskim - Âświetnie ;) red. poznaĂąska w koĂącu ma o czym gadaĂŚ. Wczoraj Artur w raporcie wieczornym nadaÂł relacjĂŞ. Anna J. zapewniÂła, Âże do tego tematu bĂŞdÂą oczywiÂście w TVN24 wracaĂŚ.
No i tak siĂŞ staÂło, dzisiaj w Poradku faktycznie sporo o tym mĂłwili. Kiedy Anita zapowiedziaÂła po jednym z przeglÂądĂłw prasy, Âże za chwilĂŞbĂŞdzie relacja ....... zamarliÂśmy w bezruchu :lol2: NastÂąpi ta wyczekiwana chwila i anita zapowie relacje Agaty, czy nie ....?

No i nie nastÂąpiÂła :/
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze: Kiedy Anita zapowiedziaÂła po jednym z przeglÂądĂłw prasy, Âże za chwilĂŞbĂŞdzie relacja ....... zamarliÂśmy w bezruchu :lol2: NastÂąpi ta wyczekiwana chwila i anita zapowie relacje Agaty, czy nie ....?
Serce waliÂło mi jak mÂłotem na samÂą myÂśl, Âże mogĂŞ AnitĂŞ i AgatĂŞ u mnie na jednym ... monitorze zobaczyĂŚ :devil:
No i nie nastÂąpiÂła :/
MoÂże to i lepiej :lol: Przynajmniej dziĂŞki temu mogĂŞ tu coÂś napisaĂŚ :neutral:

Tylko po co Agata Adamek mĂłwiÂła, ze bĂŞdÂą w Ostrowie? :? Hmmm.... a wiĂŞc moÂże ktoÂś z Poznania tam jest, na miejscu :roll: MiaÂły byĂŚ relacje, no ale wiadomo – transmisja procesu i caÂła reszta poszÂła siĂŞ pasaĂŚ :? ChociaÂż ... :mhm: byÂło juÂż kilka innych relacji w przerwie.

P.S. Ta mnie ni stÂąd ni zowÂąd olÂśniÂło ;) MoÂże Agata ma w koĂącu urlop? :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:Tylko po co Agata Adamek mĂłwiÂła, ze bĂŞdÂą w Ostrowie? :?
.. to na pewno byÂła przenoÂśnia :lol2:
Hmmm.... a wiĂŞc moÂże ktoÂś z Poznania tam jest, na miejscu :roll:
..to juÂż raczej niestety pewne Âże nikogo a tym bardziej Agaty tam nie ma :/
P.S. Ta mnie ni stÂąd ni zowÂąd olÂśniÂło ;) MoÂże Agata ma w koĂącu urlop? :)
..gdyby Agata w kaÂżdym czasie kiedy jej nie widzimy byÂła na urlopie to by oznaczaÂło Âże jest najmniej pracujÂącÂą osobÂą w Âświecie.. ;)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jakby to napisaÌ :roll: Najwa¿niejsze, ¿e tvn24 po³knê³a haczyk :lol2: Ten temat, który tak wa³kuj¹ bêdzie siê ci¹gn¹³ jeszcze d³ugo, wiêc a nu¿ ... ;)
..gdyby Agata w kaÂżdym czasie kiedy jej nie widzimy byÂła na urlopie to by oznaczaÂło Âże jest najmniej pracujÂącÂą osobÂą w Âświecie..
KtoÂś kiedyÂś napisaÂł, Âże sÂą bardziej odpowiedzialne zadania niÂż siedzenie przed kamerÂą i nadawanie relacji – dla pracownika telewizji. A wiĂŞc odpowiedzmy sobie, có¿ to moÂże byĂŚ? Z punktu widzenia kompletnego laika medialnego :lol2: Przede wszystkim tzw. praca w terenie, czyli zdobywanie nagraĂą, ktĂłre póŸniej sÂą wykorzystywane w relacjach i materiaÂłach.
JeÂśli Agata posiada takie umiejĂŞtnoÂści – a na pewno posiada :lol2: - produkcja, montaÂż, itd.
Ale to co dziœ mo¿na by³o zaobserwowaÌ, czyli relacje Joanny Komolki, materia³ Marty Gordziewcz i Artura Zakrzewskiego wskazuje, i to bardzo mocno, na nieobecnoœÌ Agaty :(
Tak wiêc urlop jest wielce prawdopodobny :D Nic tylko udaÌ siê na poszukiwania Agaty na Pó³wysep Iberyjski albo do krajów Po³udniowej Ameryki :szalony: A mo¿e po prostu do pozaùskich pubów, b¹dŸ clubów :>
nika masz wolny wieczĂłr? :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze: A moÂże po prostu do pozaĂąskich pubĂłw, bÂądÂź clubĂłw :>
nika masz wolny wieczĂłr? :lol2:
oczywiÂście, to kiedy bawimy sie w Sherlocka i Watsona poszukujÂących poznaĂąskiej zguby :lol:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Funckyrella pisze:Anna J. zapewniÂła, Âże do tego tematu bĂŞdÂą oczywiÂście w TVN24 wracaĂŚ.
No i tak siĂŞ staÂło
Nie mogÂło byĂŚ wiĂŞc inaczej :P

Od trzech dni Âśledzimy losy lustracji Zyty Gilowskiej i naszej poznaĂąskiej reporterki... ;) Teraz w sÂądzie pozostaÂły juÂż tylko mowy koĂącowe,a nasza Agata kiedy przemĂłwi.........
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

nika pisze:
Black Jack '62 pisze: A moÂże po prostu do pozaĂąskich pubĂłw, bÂądÂź clubĂłw :>
nika masz wolny wieczĂłr? :lol2:
oczywiÂście, to kiedy bawimy sie w Sherlocka i Watsona poszukujÂących poznaĂąskiej zguby :lol:
Spotkanie niby umĂłwione, ale chyba nie zsynchronizowaliÂśmy zegarkĂłw :devil: No, ale nie moÂżemy byĂŚ pewni, czy nie spotkaliÂśmy siĂŞ przypadkiem na rogu jakiejÂś ulicy zmywanej strugami deszczu? :lol:
Teraz w sÂądzie pozostaÂły juÂż tylko mowy koĂącowe,a nasza Agata kiedy przemĂłwi.........
Moja tĂŞsknota za AgatÂą zaczyna przybieraĂŚ smak niepokoju ... :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:
nika pisze:
Black Jack '62 pisze: A moÂże po prostu do pozaĂąskich pubĂłw, bÂądÂź clubĂłw :>
nika masz wolny wieczĂłr? :lol2:
oczywiÂście, to kiedy bawimy sie w Sherlocka i Watsona poszukujÂących poznaĂąskiej zguby :lol:
Spotkanie niby umĂłwione, ale chyba nie zsynchronizowaliÂśmy zegarkĂłw :devil: No, ale nie moÂżemy byĂŚ pewni, czy nie spotkaliÂśmy siĂŞ przypadkiem na rogu jakiejÂś ulicy zmywanej strugami deszczu? :lol:
W ciemnym prochowcu na zalanej kaÂłuzami ulicy Kramarskiej udawaÂłam Âżebraka, niestety Agata NIE przechodziÂła obok mnie wrzucajÂąc po drodze monetĂŞ do mojego pomiĂŞtego kapelusza... :devil:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

:cry: zazdroszczĂŞ wam Âże w tak dramtycznej i niekorzystnje sytuacji dla nas jakÂą jest przedÂłuÂżajÂąca siĂŞ niemiÂłosiernie nieobecnosĂŚ Agaty potraficie jeszcze ÂżartowaĂŚ :cry:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nauczysz siĂŞ tego od nas :buzi: CierpliwoÂści :devil:
nika pisze: W ciemnym prochowcu na zalanej kaÂłuzami ulicy Kramarskiej udawaÂłam Âżebraka, niestety Agata NIE przechodziÂła obok mnie wrzucajÂąc po drodze monetĂŞ do mojego pomiĂŞtego kapelusza... :devil:
To byÂłaÂś ty? :shock: UdawaÂłaÂś Âżebraka? A wiĂŞc oddawaj te piĂŞĂŚ dych, ktĂłre ci wrzuciÂłam do kapelusza :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:Nauczysz siĂŞ tego od nas :buzi: CierpliwoÂści :devil:
Umiejêtnoœci aprobaty dla niesprawiedliwie wymuszanej na nas têsknoty nale¿y têpiÌ, a nie zara¿aÌ nimi innych! To jest najgorsze z mo¿liwych rozwi¹zaù :( Ale co nam pozostaje w sytuacji, kiedy w³aœnie mija 10-ty postny dzieù bez Agaty :( Jedyne pociesze jakie z ka¿dym dniem mi przychodzi do g³owy jest takie, ¿e ka¿dy dzieù bez mo¿liwoœci wpatrywania siê w oblicze Agaty, ka¿dy dzieù bez mo¿liwoœci ws³uchania siê w jej g³os, jest granic¹ naszej roz³¹ki z ni¹ o jeden dzieù krótsz¹ :( I takie pocieszenie powtarzam sobie ka¿dego dnia ... dziœ ju¿ poraz dziesi¹ty :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości