[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Owszem Beata Kolis mogÂła prowadziĂŚ tylko wydania w programie Kawa czy herbata - ale jednak rĂłzniÂły siĂŞ one troszeczkĂŞ od obecnych. Ulka byÂł na pewno - pamiĂŞtam go doskonale i tutaj rĂŞczĂŞ sÂłowem :P
A ta pani Z Ech tygodnia pracuje rĂłwniez jako lektor w TVP3 - czyta zapowiedzi prgramowe, filmowe etc. JuÂż dawno nie udaÂło mi siĂŞ wstaĂŚ na Echa tygodnia, ale zazwyczaj program ten nadawano ze studia WiadomoÂści. ZresztÂą sÂądzĂŞ, Âże wzorem niemieckich stacji o 19.30 na TVP3 powinna byĂŚ wersja WiadomoÂści dla osĂłb niesÂłyszÂących - tj ukoÂśne okienko z obrazem WiadomoÂści, obok osoba znajÂąca jĂŞzyk migowy - codziennie!!!!!!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

PS>1 PAMIÊTACIE TO STUDIO PANORAMY: http://www.tvp.pl/fotopat/galeria/images/galeria_3.jpg


MoÂżna siĂŞtu dopatrzyĂŚ elementĂłw wspĂłlnych ze studiemTVN24.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

[quote="kamuii"]2.Kiedy oni wreszcie uspokoj¹ siê z tymi dy¿urami nie doœÌ ¿e dzisiaj nastawi³am siê na Holeck¹ w porannych wydaniach a by³a prokopiuk to jeszcze znowu motaj¹ w wieczornych codziennie inaczej mogli by raz grafik ustawiÌ a nie bawiÌ siê w jakieœ roszady zeby widzów wywieœÌ w pole.No ale mo¿e to taka taktyka Warakomskiej "jak prowadz¹cy bed¹ siê zmieniaÌ jak w kalejdoskopie to mo¿e widzowie nie zauwa¿¹ jak siê ich wykopie :)" no ale zobaczymy[/quote]


Motaj¹ siê i to wszêdzie ³¹cznie z Kochanym przez wszystkich TVN-em.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

tobi pisze:MoÂżna siĂŞtu dopatrzyĂŚ elementĂłw wspĂłlnych ze studiemTVN24.
ProszĂŞ mi wymieniĂŚ te elementy wspĂłlne ze studiem TVN24, ktĂłrych moÂżna siĂŞ dopatrzyĂŚ na tym zdjĂŞciu. Bo ja nie widzĂŞ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie, dziĂŞkuje.
Brak mi s³ów............
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ten pan po lewej jest wspĂłlny, wydaje mi sie ze w trakcie jednego z serwisĂłw tvn24 widzialem go w tle w newsroomie :D :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

o...jaki dokÂładny...ja go Nie a moÂże.... Tak widziaÂłem.

Bardziej grafika-OPRAWA- mi przypomina stare studio TVN24.Te obrzeÂża czy ramki? podobnie byÂło w Âścianach-RAMACH- Âścian tvn24.PodÂświetlane paski....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Tobi, prosze cie, mi to bardziej przypomina pierwsze studio kuriera na tvp3 niÂż cokolwiek z tvn24 :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja na tym zdjĂŞciu nie widzĂŞ wspĂłlnego piksela ze studiem TVN24, nie mĂłwiÂąc juÂż o jakichkolwiek elementach wspĂłlnych. :D

A to do Faustusa:

Przed chwil¹ ogl¹da³em Wiadomoœci TVP, ¿eby dowiedzieÌ siê co najchêtniej ogl¹dany dziennik powie o trzêsieniu. Hmm... materia³ kiepski, nawet bardzo. A po materiale live z jakimœ dziadziem, który czyta³ z kartki! Tak, nie mówi³, tylko czyta³! I to nie jakieœ skomplikowane dane, czy nazwiska ale zdania typu: "doniczki spada³y z parapetów, a talerze ze sto³ów". Komentarz zbêdny? Prawda? Zreszt¹ Kamuii zrobi to lepiej.

W dalszej czêœci Wiadomoœci by³o coœ jeszcze ciekawszego. Jakiœ straszny i pe³ny emocj materia³. Na pocz¹tku zacz¹³em siê baÌ myœl¹c, ¿e to BUKA. Dopiero po chwili zorientowa³em siê, ¿e Pan którego g³os s³ysza³em to Mariusz MAX Kolonko...
Ostatnio zmieniony wtorek 21 wrz 2004, 19:49 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze: A ta pani Z Ech tygodnia pracuje rĂłwniez jako lektor w TVP3 - czyta zapowiedzi prgramowe, filmowe etc. JuÂż dawno nie udaÂło mi siĂŞ wstaĂŚ na Echa tygodnia, ale zazwyczaj program ten nadawano ze studia WiadomoÂści.
RzeczywiÂście ona to czyta. Chyba sobie nagram i potem Wam powiem. MoÂże kojarzĂŞ to nazwisko. Co do Ulki - chyba mnie przekonaÂłeÂś.

A poniewaÂż mnie oÂświeca z reguÂły po jakimÂś czasie wiĂŞc prostujĂŞ. Nie Piotr Trzebieszewski, nie PaweÂł Trzebiechowski, ale Tomasz BiaÂłoszewski. Wszystko inne, Âże prowadziÂł Echa Tygodnia i coÂś na TV Polonia oczywiÂście podtrzymujĂŞ :D

doktorfaustus1 pisze: ZresztÂą sÂądzĂŞ, Âże wzorem niemieckich stacji o 19.30 na TVP3 powinna byĂŚ wersja WiadomoÂści dla osĂłb niesÂłyszÂących - tj ukoÂśne okienko z obrazem WiadomoÂści, obok osoba znajÂąca jĂŞzyk migowy - codziennie!!!!!!
MajÂą codziennie PanoramĂŞ o 16.00. Wg mnie wystarczy. A jak jest w Niemczech? Tagesschau leci rĂłwnolegle do ARD z miganiem na Br3, N3 Sudwest 3 itd?
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

po rozmowie z moim Tat¹ dowiedzialem sie ze to studio na soboty bylo bardzo male ale byla taka dekoracje ze wygl¹da³o jak by bylo duze (jaki wlasciwie byl wtedy stó³??
Żartowałem.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

WiadomoÂści nie oglÂądaÂłem ,ale w takim razie i dobrze. A juÂż siĂŞ przekonywaÂłem do TVP.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Moim zdaniem wÂłaÂśnie Panorama o 16.00 nie wystarcza. o 19.30 na TVP3 lecÂą jedyne w TVP telezakupy, zaraz potem jest powtĂłrka Rozmowy dnia -a przecieÂż ten czas moÂżna wykorzytaĂŚ z wiĂŞkszym poÂżytkiem.
Niestety w mojej kablówce jedynym kana³em niemieckojêzycznycm jest DW-TV. Mia³em równiez antenê satelitarn¹, ale spadaj¹cy z dachu œnieg ca³kowicie zniszczy³ konewnter a tym samym straci³em dostêp do kana³ów z Astry. Ale pamiêtam, ¿e czo³owy dziennik ARD lecia³ równolegle na kana³ach poszczególnych landów w wersji dla osób nies³ysz¹cych. Poza tym od jesieni Panorama o 16.00 trwa tylko 10 minut - nie mam ju¿ rozmowy, wiêszej analizy etc. Owszem osoby nies³ysz¹ce mog¹ korzytaÌ z internetu, ale przeciez nie wszystkich na to staÌ, a niektórych nawet na gazety.
Moim zdaniem model niemiecki powinnien byĂŚ powtĂłrzonyy w Polsce - nikt nie jest obywatelem drugiej kategorii. Owszem, duÂża liczb programĂłw (nawet Teleexpres) ma napisy, ale to wciÂąz za maÂło. Ba, kaÂżda Wieczorynka powinna byĂŚ emitowana z napisami w Telegazecie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

AleÂż proszĂŞ ÂŁukaszu.
Przede wszytkim s¹dzê, ¿e materia³ o trzêsieniu przygotowany przez K. Nowick¹ by³ dobry, wejœcie na ¿ywo z Gdaùska te¿. Natomisat pana z Bia³egostoku chyba dobrze oceni³eœ. Ale tutaj mamy do czynienia z pewn¹ istotn¹ spraw¹. Otó¿ TVN ma zaledwie kilkunastu korespondentów w kraju. Tak wiêÌ widzowie wiedz¹, ¿e je¿eli £ódŸ to Marzanna Zieliùsk etc. Natomiast w oœrodkach regionalnych TVP pracuje oko³o 200 dziennikarzy - niestety na antenê nie trafiaj¹ najlepsi - wyj¹tek to Poznaù, Katowice, Wroca³aw i Gdaùsk. Reszta zazwyczaj lansuje szefów redakcji regionalnych programów etc - przyk³ad Bia³ystok - tan starszy pan zapewne o wszytkim tam decyduje i sam postanowi³ informowaÌ ludzi o trzêsieniu. Tak samo jest z Krakowem. Centrala z Pl. Powstùców dzwoni i mówi ze ma byÌ ktoœ na miejscu, trudno, ¿eby jednak mówi³a dok³adnie kto. PS oczywiœcie TVP mog³a daÌ tam kogoœ w stylu Batera - emocjê gwarantowane, tragizm, napiêcie, dr¿¹cy g³os i mina jak z koùca œwiata etc. Ale po co? A¿ tak wielkim wydarzeniem raczej to nie by³o.
Nie przeczĂŞ to wejÂście moÂżna byÂło poprawiĂŚ.
Ale juÂż caÂłkowicie nie rozumiem krytyki M. M. Kolonko - dzisiaj naprawdĂŞ nie byÂł showmenem, maÂło tego miaÂł ciekawe zakoĂączenie, a sam materiaÂł dokÂładnie opisywaÂł sprawĂŞ Iraku i sporu miĂŞdzy USA a ONZ. Polityka przez duÂże "P"
PS w jaki wiêc sposób ocenisz materia³ o terroryzmie Kurowskiego i o Nikiforze? TVN raczej czegoœ takiego nie puœci - ich ludzie nie potrafi¹ zrobiÌ a¿ tak dobrych materia³ów, zw³aszcza o kulturze. Nota bene w Faktach nie mówili o Nikiforze.

PS powtrzam materiaÂł Nowickej byÂł dobry - udowodniÂła, zĂŞ wstrzÂąs nie zostaÂł wywoÂłany przez ludzi, a przecieÂż moÂżna byÂło przypuszczaĂŚ jakiÂś wybuch u Rosjan. PS przed materiaÂłem byÂło wejscie na Âżywo z GdaĂąska. WidzĂŞ, Âże nie oglÂądaÂłeÂś dokÂładnie - radzĂŞ wiĂŞc oglÂądaĂŚ uwaÂżniej.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Faustusie, mimo Twoich wyjaÂśnieĂą o tym reporterze TVP wspomniaÂłem w newsie. Wiesz przecieÂż, Âże ja nie przepuszczĂŞ takiej okazji, Âżeby skrytykowaĂŚ tv publicznÂą. Ciekawy jestem Twojego komentarza pod newsem jutro. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości