Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ale pewnie maÂłe szanse sÂą, Âżeby juÂż o 16 byÂła :rozglada:
BĂŞdĂŞ musiaÂł do 17:10 czekaĂŚ ;(
Ale przyznacie, Âże w tym kucyku wyglÂąda Âświetnie, co :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:Ale przyznacie, Âże w tym kucyku wyglÂąda Âświetnie, co
JuÂż przyznaÂłem ;)

Niestety juÂż Jej o 16.00 nie zobaczymy - jest Kacper Kaliszewski ;(
Teraz musimy czekaĂŚ cierpliwie do 17.10 :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nie bĂŞdzie-tak jak kamilo napisaÂł ;( Natomiast na podglÂądzie tuÂż przed wejÂściem Kacpra ponownym przeszÂła w strone studio 'PzP' -moÂżliwe,Âże Ona mu przygotowaÂła zapowiedzi na serwis,szepnĂŞÂła tylko co i jak zreszta jak mĂłwi caÂły dzieĂą o podobnych tematach to juÂż mniej wiĂŞcej wie co i jak.
arczi pisze:Ale przyznacie, Âże w tym kucyku wyglÂąda Âświetnie, co
Wole nic nie mĂłwiĂŚ,bo jeszcze siĂŞ rozpĂŞdze :lol2: Dla mnie super-zreszta od dawna o to apelowaÂłem 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Wczoraj siĂŞ zaÂłapaÂłem na jeden serwis, dziÂś na Âżaden ;(
No trudno :spiewa: Jak widaÌ z M24 Beata musia³a siê pójœÌ uzeraÌ, ale Joasia dobrze j¹ napewno zast¹pi³a :tanczy:
maxxx pisze:Wole nic nie mĂłwiĂŚ,bo jeszcze siĂŞ rozpĂŞdze Dla mnie super-zreszta od dawna o to apelowaÂłem
No wszyscy apelowaliÂśmy 8) Jestem przekonany, Âże to dziĂŞki nam Joasia odwaÂżyÂła siĂŞ na takÂą eksteawagancjĂŞ :lol2:

No to teraz aby do PzP- mam nadziejĂŞ, Âże nic nie stanie na przeszkadzie tego nmagazynu :stop: MuszĂŞ zobaczyĂŚ ten kucyk na Âżycwo :szalony:
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

Ja osobiÂście wolĂŞ Joasie od Beaty nawet to lepiej ze ona prowadzi serwisy informacyjne
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No to w koĂącu zobaczyÂłem Joasiowy kucyk z prawdziwego zdarzenia :tanczy:
Fryzura elegancka, nieprzylizana :stop:
A wiecie kogo jutro zobaczymy w PzP- Joasie i to znĂłw z kucykiem :lol2:
Jak tak dalej pĂłjdzie to bĂŞdziemy musieli jÂą bÂłagaĂŚ o rozpuszczenie :szalony:

Joasia dziœ usilnie zachêca³a, by informowaÌ j¹ o sprawach o których powinna mówiÌ :tanczy: Szkoda, ¿e nie poda³a swojego prywatnego maila, przynajmniej by³aby pewnoœÌ, ¿e przeczyta :lol2:

Humor dziÂś Joasi dopisywaÂł, oczywiÂście pokazywaÂła to przy materiaÂłach przy ktĂłrych wypada siĂŞ uÂśmiechaĂŚ :stop: StwierdziÂła teÂż, Âże pan, ktoremu przysÂłano rachunek z izby wytrzeÂźwieĂą miaÂł pecha :devil:
I wesoÂła byÂła podczas rekrutacji na psiego policjanta, choĂŚ niestety juÂż ÂżegnajÂąc siĂŞ nie uraczyÂła nas zniewalajÂącym uÂśmiechem :nie:
Ostatnio zmieniony piątek 04 sty 2008, 16:48 przez arczi, łącznie zmieniany 1 raz.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Moja jedyna zdobycz-ale za to jaka fajna :D :arrow:

Obrazek

Joasie rozbawi³ goœÌ omy³kowo wezwany do zap³aty za izbê wytrzeŸwieù :lol2:
Nawet to troche skomentowaÂła,poza tym jak zwykle peÂłen luz :D .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Joasia pojawiÂła siĂŞ juÂż o 13 w De eN ÂŻetach, wÂłasnie zbieraÂłam siĂŞ do wyjÂścia i walczyÂłam w korytarzu z zacinajÂącym siĂŞ zamkiem od kozakĂłw, gdy usÂłyszaÂłam swojsko brzmiÂący gÂłos z serwisĂłw, i nie byÂła to Beata, ani tym bardziej Kacper. 8) Zamek dziwnym trafem automatycznie naprawiÂł siĂŞ, a ja rzuciaÂłm szybko okiem na ekran i zobaczyÂłam AsiĂŞ, marynarĂŞ, kucyk, i jedna myÂśl: chÂłopaki chyba zemdlejÂą!
No to przyby³am z odsiecz¹ by was cuciÌ, ale chyba juz za póŸno, bo dawno le¿ycie z wra¿enia pod telewizorem :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No widzisz Tobie zamek od kozakĂłw naprawiÂła a mi coÂś porobiÂła z internetem :D
Bo jak tylko zniknê³a z wizji siê zaci¹³,¿e ledwo chodzi :D
Czyli moje przeczucie nieœmia³e z 13:00 siê sprawdzi³o-no có¿ i tak nie móg³bym wtedy ogl¹daÌ,a tylko bym siê wkurza³ a tak s³odka niewiedza a jaka niespodzianka :tanczy:
Nika skÂąd Ty znasz nasze reakcje :tanczy: Ale jedno ale..mianowicie ja juÂż wstaÂłem :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ja nawet nie miaÂłem po czym mdleĂŚ :nie: Bo Âżadnego serwisu nie widziaÂłem, a czekajÂąc na PzP juÂż byÂłem na kucyk przygotowany :lol2:
Oczywiœcie bardzo siê cieszê z takiego przetasowania, to pewnie sprawka Piotra Marciniaka, który sobie z M24 czmychn¹³ :rozglada:
Ale mnie odpowiada taki ukÂład :lol2:
Ja to siê wci¹¿ nie mogê tylko pozbieraÌ przez tego kucyka :rozglada:
Bo naprawde jestem pewien, Âże Joasia go dla nas zorbiÂła :szalony:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:Ja nawet nie miaÂłem po czym mdleĂŚ Bo Âżadnego serwisu nie widziaÂłem, a czekajÂąc na PzP juÂż byÂłem na kucyk przygotowany
MoÂże to dziwnie zabrzmi, ale jakoÂś nie zdziwiÂłem siĂŞ, Âże Joasia byÂła w DnÂż - jakbym to juÂż wczeÂśniej przeczuwaÂł :rozglada:
Ale mnie odpowiada taki ukÂład
Mnie rĂłwnieÂż :tanczy:
Bo naprawde jestem pewien, Âże Joasia go dla nas zorbiÂła...
I jak siĂŞ moÂżna z TobÂą nie zgodziĂŚ? :aniol:
CzujĂŞ, Âże wkrĂłtce bĂŞdziemy musieli prosiĂŚ JoasiĂŞ, by rozpuÂściÂła swe coraz dÂłuÂższe wÂłosy :tanczy:
WkrĂłtce, znaczy nieprĂŞdko, choĂŚ najbardziej odpowiada mi jednego dnia kucyk, drugiego rozpuszczone - takie urozmaicenie :lol2:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:MoÂże to dziwnie zabrzmi, ale jakoÂś nie zdziwiÂłem siĂŞ, Âże Joasia byÂła w DnÂż - jakbym to juÂż wczeÂśniej przeczuwaÂł
Ja teÂż aÂż tak bardzo zdziwiny nie byÂłem, skoro byÂła wczoraj to czemu miaÂłoby jej nie byĂŚ dzisiaj :D Poza tym ostatnio po Joasi moÂżna siĂŞ wszystkiego spodziewaĂŚ :tanczy:
I jak siĂŞ moÂżna z TobÂą nie zgodziĂŚ?
Nie da siĂŞ 8)
CzujĂŞ, Âże wkrĂłtce bĂŞdziemy musieli prosiĂŚ JoasiĂŞ, by rozpuÂściÂła swe coraz dÂłuÂższe wÂłosy
WkrĂłtce, znaczy nieprĂŞdko, choĂŚ najbardziej odpowiada mi jednego dnia kucyk, drugiego rozpuszczone - takie urozmaicenie
No tak najlepiej, Âżeby nie przegiĂŞÂła teraz w drugÂą stronĂŞ :devil:
Jak rozpuszcza to jeszcze moÂże jakieÂś loczki zrobiĂŚ czy coÂś :rozglada:
Ja to bym siĂŞ na dniach spodziewaÂł teÂż spĂłdniczki :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:MoÂże to dziwnie zabrzmi, ale jakoÂś nie zdziwiÂłem siĂŞ, Âże Joasia byÂła w DnÂż - jakbym to juÂż wczeÂśniej przeczuwaÂł
No tak,ale nie wierze,Âże jeÂśli byÂś oglÂądaÂł od 11 dnÂż to myÂślaÂłbys ,Âże sie pojawi :tanczy:
WkoĂącu M24 to duÂże wyzwanie,nieczesto ktoÂś oprĂłcz Magazynu byÂł w DnÂŻ :D
CzujĂŞ, Âże wkrĂłtce bĂŞdziemy musieli prosiĂŚ JoasiĂŞ, by rozpuÂściÂła swe coraz dÂłuÂższe wÂłosy
Pewnie tak-widaĂŚ ,Âże Jej sie spodobaÂło-teoretycznie jest to wygodne :aniol:
Ale jak Âładnie poprosimy to speÂłni nasze zachcianki-taka dobra jest dla Nas ostatnio :aniol:
arczi pisze:Jak rozpuszcza to jeszcze moÂże jakieÂś loczki zrobiĂŚ czy coÂś
Dlaczego nie,ale to moÂże w przyszÂłym tygodniu :tanczy:
Ja to bym siĂŞ na dniach spodziewaÂł teÂż spĂłdniczki
Chyba siĂŞ mrozĂłw zapowiadanych wystraszy :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:No tak,ale nie wierze,Âże jeÂśli byÂś oglÂądaÂł od 11 dnÂż to myÂślaÂłbys ,Âże sie pojawi
WkoĂącu M24 to duÂże wyzwanie,nieczesto ktoÂś oprĂłcz Magazynu byÂł w DnÂŻ
KiedyÂś- po wprowadzeniu popoÂłudniowego wydania, to o ile mnie pamiĂŞĂŚ nie myli, M24 prowadziÂła osoba, ktĂłra miaÂła w DnÂŻ serwisy o peÂłnej godzinie :rozglada:
A teraz to by mog³o tak byÌ, ¿e ta osoba prowadzi dwa serwisy, a póŸniej Joaœ przejmuje 8)
Pewnie tak-widaĂŚ ,Âże Jej sie spodobaÂło-teoretycznie jest to wygodne
Ale jak Âładnie poprosimy to speÂłni nasze zachcianki-taka dobra jest dla Nas ostatnio
W koĂącu zasÂłuÂżyliÂśmy po dÂługim czasie oczekiwania :tanczy:
Ma wygodnie i porzÂądeczek na gÂłowie :D
Nie wiem tylko, jak znosi to, ¿e nie mo¿e za bardzo poprawiaÌ podczas materia³ów :hmm:
Dlaczego nie,ale to moÂże w przyszÂłym tygodniu
W tym to juÂż nie :nie: Jutro znĂłw kucyk :tanczy:
Chyba, Âże teraz na sobotnie wydania oprĂłcz marynary bĂŞdzie i fryzurĂŞ zmieniaĂŚ :jupi:
Chyba siĂŞ mrozĂłw zapowiadanych wystraszy
Jak zaÂłoÂży jakieÂś ciepÂłe kalesony, to nie zmarznie :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:A teraz to by mog³o tak byÌ, ¿e ta osoba prowadzi dwa serwisy, a póŸniej Joaœ przejmuje
Pewnie,waÂżne ,Âże coÂś sie ruszyÂło nie stoimy w miejscu 8) CaÂły czas martwi mnie tylko ten Piotr Marciniak-bo jakby byÂł to by Beata pewnie do konca zostaÂła :roll: Ale z drugiej strony jest jeszcze Anita-no nie wiem.Niezbadane sÂą wyroki boskie i tvnu24 :spiewa:
W koĂącu zasÂłuÂżyliÂśmy po dÂługim czasie oczekiwania
Chyba sporo byliÂśmy w maraÂźmie-waÂżne ,Âże godnie to przetrwaliÂśmy :jupi:
Ma wygodnie i porzÂądeczek na gÂłowie
Nie wiem tylko, jak znosi to, ¿e nie mo¿e za bardzo poprawiaÌ podczas materia³ów
TeÂż mnie to trochĂŞ martwi :D Widzisz jak sie dla Nas poÂświĂŞca :shock: :tanczy:
Chyba, Âże teraz na sobotnie wydania oprĂłcz marynary bĂŞdzie i fryzurĂŞ zmieniaĂŚ
MoÂże,ale narazie nie czas-trzeba sie jeszcze nacieszyĂŚ kucykiem :aniol:
Jak zaÂłoÂży jakieÂś ciepÂłe kalesony, to nie zmarznie
Oj to ja juz jednak dÂżinsy poprosze :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Wojciech 35 xxx i 29 gości