Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:Szybciutko pewnie narzuca³a na siebie p³aszczyk i przypadkowa, acz urocza twórczoœÌ fryzjerska wysz³a na jaw :P
MyÂślisz , Âże tak maÂło byÂło .... , Âże wcale w tym nie byÂło poetyckiej nuty inspirowanej nudÂą :o ?? :lol2: ?? :lol:
Ja myÂślĂŞ, Âże kiedy kobieta jest bĂłstwem, to kaÂżdy jej gest trÂąci poezjÂą, wiĂŞc nie ma siĂŞ o co sprzeczaĂŚ :lol2:
marcinkowsky pisze:Czy mnie pamiêÌ nie myli , czy Agatka sta³a ju¿ przed tym szpitalem :mhm: ?? bo tak w³aœciwie to dopiero kingus zmotywowa³ mnie , ¿ebym spogl¹dn¹³ na drugi plan :lol2: !!
ToÂś mocno wzrok utkwiÂł w pierwszy plan, skoroÂś nie widziaÂł drugiego :lol2:
Tak, prawda, Agatta dwukrotnie juÂż nawet, stacjonowaÂła pod tym szpitalem :D Wtedy chodziÂło o ratowanie jednej z najbardziej zadÂłuÂżonych placĂłwek sÂłuÂżby zdrowia :D Jak widaĂŚ, po ostatnich doÂświadczeniach, nie byÂło co siĂŞ tak staraĂŚ :devil:
marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:A to juÂż mix dzisiejszych wspaniaÂłych relacji :D
Wooooohoooo :jupi: !! :tanczy: !! MĂłwili o nim king ..... mĂłwili o nim Grz :jupi: !! no , to Agatka dzisiaj postanowiÂła dzisiaj znowu wymiataĂŚ :tanczy: !! Dzisiaj nie byÂło Âłagodnie :lol2: !! DostaÂło siĂŞ komu trzeba :lol2: !! :devil:
Jak zwykle nie wierzy nam na sÂłowo i dopiero jak zobaczy i usÂłyszy daje wiarĂŞ, iÂż prawdĂŞ w zachwycie pisaliÂśmy :lol2: No trudno, skoro tak musi byĂŚ :lol2:
marcinkowsky pisze:Teraz chyba nie prze¿yjê , ¿e by³o tak ma³o relacji :hyh: !! :twisted: Odbierzcie mi ten nó¿ ..... :devil: !! :lol:
Nie wiem po co ci w pielgrzymce do CBA, przez ktĂłre to biuro Agatta wczoraj relacji nadawaĂŚ nie mogÂła? :mhm: :devil:
marcinkowsky pisze:Ojjhhh :hmm: !! A mo¿e ktoœ z tvn24 us³ysza³ jak rano krzycza³em -dajcie nam od niej jeden dzieù odpocz¹Ì , a póŸniej nie katujcie kilkutygodniow¹ roz³¹k¹ :ban: !! :devil:
:lol: WidzĂŞ, Âże i Ty martwisz siĂŞ o to, Âże wkrĂłtce rozdzielÂą nas z AgattÂą na... na dÂługo ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:ToÂś mocno wzrok utkwiÂł w pierwszy plan, skoroÂś nie widziaÂł drugiego :lol2:
Tak, prawda, Agatta dwukrotnie juÂż nawet, stacjonowaÂła pod tym szpitalem :D Wtedy chodziÂło o ratowanie jednej z najbardziej zadÂłuÂżonych placĂłwek sÂłuÂżby zdrowia :D Jak widaĂŚ, po ostatnich doÂświadczeniach, nie byÂło co siĂŞ tak staraĂŚ :devil:
No , no wczoraj nawet odszukaÂłem ten fragment na forum :lol2: !! Raz to nawet Agatka byÂła w popoÂłudniowych Faktach :tanczy: !!
Alchemik pisze:Jak zwykle nie wierzy nam na sÂłowo i dopiero jak zobaczy i usÂłyszy daje wiarĂŞ, iÂż prawdĂŞ w zachwycie pisaliÂśmy :lol2: No trudno, skoro tak musi byĂŚ :lol2:
Ile razy mam pisaĂŚ , Âże nie chodzi o to , Âże Wam nie wierzĂŞ , a o to , Âże bardziej wierzĂŞ wÂłasnym oczom i uszom :devil: ? :lol2: !!
Alchemik pisze:JNie wiem po co ci w pielgrzymce do CBA, przez ktĂłre to biuro Agatta wczoraj relacji nadawaĂŚ nie mogÂła? :mhm: :devil:
Po to , ¿eby nastêpnym razem nie wchodzili Agatce w drogê :devil: !! Ale siê zastanowiê :devil: !! GróŸb nie mo¿na rzucaÌ na lewo i prawo , bo ktoœ jeszcze w nie uwierzy i siê ich przestraszy :devil: !!
Alchemik pisze: :lol: WidzĂŞ, Âże i Ty martwisz siĂŞ o to, Âże wkrĂłtce rozdzielÂą nas z AgattÂą na... na dÂługo ;(
Dziwne by by³o jakbym siê nie martwi³ , nie ;) ?? Zd¹¿y³em ju¿ trochê tvn24 poznaÌ i wiem , ¿e rz¹dzi siê czêsto absurdalnymi prawami ;) !! Najpierw nie pozwalaj¹ dziennikarzom odpocz¹Ì , a póŸniej jest tak , ¿e nie daj¹ przez d³ugi czas wejœÌ na wizjê :/ !! Ale nadziejê pok³adajmy , ¿e nas i Agatki tym razem i ju¿ nigdy to dotyczyÌ nie bêdzie :lol2: !!

A czy dzisiaj moÂżna juÂż postawiĂŚ pierwszÂą kreskÂą jako dzieĂą , kiedy nie widzieliÂśmy sie z AgatkÂą :rozglada: ?? ;( !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze: :lol: WidzĂŞ, Âże i Ty martwisz siĂŞ o to, Âże wkrĂłtce rozdzielÂą nas z AgattÂą na... na dÂługo ;(
Dziwne by by³o jakbym siê nie martwi³ , nie ;) ?? Zd¹¿y³em ju¿ trochê tvn24 poznaÌ i wiem , ¿e rz¹dzi siê czêsto absurdalnymi prawami ;) !! Najpierw nie pozwalaj¹ dziennikarzom odpocz¹Ì , a póŸniej jest tak , ¿e nie daj¹ przez d³ugi czas wejœÌ na wizjê :/ !! Ale nadziejê pok³adajmy , ¿e nas i Agatki tym razem i ju¿ nigdy to dotyczyÌ nie bêdzie :lol2: !!

A czy dzisiaj moÂżna juÂż postawiĂŚ pierwszÂą kreskÂą jako dzieĂą , kiedy nie widzieliÂśmy sie z AgatkÂą :rozglada: ?? ;( !!
A co ty :> Zapuszkowany jesteÂś, Âże jak wiĂŞzieĂą chcesz kreski - pewnie jeszcze na murze - stawiaĂŚ? :lol: UwaÂżaj, Âżeby ciĂŞ nikt nie zauwaÂżyÂł jak to robisz i nie oskarÂżyÂł o niszenie jakiegoÂś mienia :lol:
No, ale chyba nie bêdziecie czyniÌ wyrzutów Agacie, ¿e po takim intensywnym czasie pracy, kiedyœ postanowi trochê odpocz¹Ì? ;)
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

not that kind pisze:A co ty :> Zapuszkowany jesteÂś, Âże jak wiĂŞzieĂą chcesz kreski - pewnie jeszcze na murze - stawiaĂŚ? :lol: UwaÂżaj, Âżeby ciĂŞ nikt nie zauwaÂżyÂł jak to robisz i nie oskarÂżyÂł o niszenie jakiegoÂś mienia :lol:
No, ale chyba nie bêdziecie czyniÌ wyrzutów Agacie, ¿e po takim intensywnym czasie pracy, kiedyœ postanowi trochê odpocz¹Ì? ;)
marcinkowsky kreÂśli scenariusz po ewentualnej akcji na CBA :devil: ÂŻaÂłujĂŞ, Âże go dopingowaÂłem :devil:
KreskĂŞ na murze niestety moÂże juÂż nakreÂśliĂŚ, oby nie musiaÂł stawiaĂŚ drugiej :/ Agaty redakcyjny kolega przed chwilÂą nadawaÂł relacjĂŞ :/

Ale mam teÂż dobre wieÂści :lol2: Chyba za chwilĂŞ bĂŞdziemy mieli na forum niecodziennego goÂścia :jupi:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Kopara opada, kiedy siê do Was zagl¹da :uau: :lol: Powiem tak :D Próbowa³am na coœ niecoœ rzuciÌ okiem: na Wasz¹ dyskusjê, zdjêcia, filmy.... filmy, zdjêcia i jeszcze raz dyskusjê i oko mi zbiela³o :lol2: Próbowa³am ogarn¹Ì wszystko, ale mi siê to nie uda³o :lol: Ale to paradoksalnie dobry znak, œwiadczy o tym, ¿e u agaty wszystko ma siê tak, jak nale¿y :lol2: Wnioskujê po - oprócz objêtoœci informacji, które tu zamieszczacie, jeszcze, a mo¿e szczególnie po Waszych wyœmienitych nastrojach :D
I tu postaram siĂŞ niepostrzeÂżenie, jak gdyby nigdy nic, wtopiĂŚ w dyskusjĂŞ ;) ChociaÂż z ogromnym trudem mi to przychodzi, bo czujĂŞ ewidentnie po koÂściach, Âże dawno temu wypadÂłam z gry :/
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze: :lol: WidzĂŞ, Âże i Ty martwisz siĂŞ o to, Âże wkrĂłtce rozdzielÂą nas z AgattÂą na... na dÂługo ;(
Dziwne by by³o jakbym siê nie martwi³ , nie ;) ?? Zd¹¿y³em ju¿ trochê tvn24 poznaÌ i wiem , ¿e rz¹dzi siê czêsto absurdalnymi prawami ;) !! Najpierw nie pozwalaj¹ dziennikarzom odpocz¹Ì , a póŸniej jest tak , ¿e nie daj¹ przez d³ugi czas wejœÌ na wizjê :/ !! Ale nadziejê pok³adajmy , ¿e nas i Agatki tym razem i ju¿ nigdy to dotyczyÌ nie bêdzie :lol2: !!
Nie chciaÂłabym przekazywaĂŚ zÂłych wiadomoÂści, bo tak gÂłupio po takiej dÂługiej nieobecnoÂści wskakiwaĂŚ z takimi, ale dzisiaj Artur live'uje :/

No, ale jak tak przegl¹dam forum :lol2: to jedyny wniosek, jaki siê mo¿e nasun¹Ì, to taki, o którym ju¿ zreszt¹ pisaliœcie (czy jest coœ, o czym nie pisaliœcie? :devil: ), to taki, ¿e Agata w ostatnim czasie ¿yje niemal wy³¹cznie prac¹ :o
MogÂła lepiej nie braĂŚ w zeszÂłym roku dyÂżuru w WigiliĂŞ, bo niegdyÂś wiele uwagi przywiÂązywano do tego, co wÂłaÂśnie w WigiliĂŞ siĂŞ dziaÂło :lol2: ,,Ten dzieĂą jaki, caÂły rok taki" - czy jakoÂś tak leciaÂło to staropolskie prawidÂło ludowe :lol2:

Relacje, serwisy, podsumowania raporty - Bo¿e Drogi - ile tego by³o :o W ogóle, jeœli chodzi o to ostatnie, to zauwa¿y³am, ¿e majstruj¹ przy tym paœmie po 20-stej jak szaleni :lol2: Teraz maj¹ tak¹ pere³kê w programie, która inspiruje do wymys³ów, ¿e wcale im siê nie dziwiê :lol2: I jak tak ogl¹da³am ten raport i kilka serwisów, to zauwa¿y³am, ¿e Agata czuje siê ju¿ niemal w 100 procentach pewnie w roli prezenterki :)
No i teraz chyba musi zatroszczyĂŚ siĂŞ o naprawdĂŞ szaÂłowe stroje :lol2: JeÂśli w dalszym ciÂągu raporty bĂŞdÂą w wersji stan up :jupi:

A zaraz, zaraz :> Pewnego ogniwa mi tu brakuje :mhm: Gdzie jest obi :> :shock:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Akcja serca zatrzyma³a mi siê w bezruchu, kiedy zobaczy³em, ¿e logujesz siê na forum :lol2: Przeciera³em oczy ze zdumienia, poniewa¿ przez wzgl¹d na d³ugotrwa³¹ Twoj¹ absencjê, myœleÌ zacz¹³em, ¿e i Ty postanowi³aœ od nas odejœÌ ;(
Jak¹¿ ch³opiêc¹ wrêcz radoœÌ odczuwam teraz w moim sercu, ulokowanym w ciele doros³ego mê¿czyzny, widz¹c, ¿e sta³o siê jednak inaczej :jupi:
Witaj ponownie wÂśrĂłd nas :*
Funckyrella pisze:Kopara opada, kiedy siĂŞ do Was zaglÂąda :uau: :lol: Powiem tak :D PrĂłbowaÂłam na coÂś niecoÂś rzuciĂŚ okiem: na WaszÂą dyskusjĂŞ, zdjĂŞcia, filmy.... filmy, zdjĂŞcia i jeszcze raz dyskusjĂŞ i oko mi zbielaÂło :lol2:
Och :) JuÂż nie przesadzaj - zaczynam siĂŞ rumieniĂŚ :red:
Naprawdê uwa¿asz, i¿ zbudowaliœmy tak okaza³¹ œwi¹tyniê na czêœÌ Agatty? :lol2:
Jakie¿ to przyjemnie dra¿ni¹ce jest, us³yszeÌ, a dok³adniej przeczytaÌ tak¹¿ opiniê :racja:
Funckyrella pisze:Próbowa³am ogarn¹Ì wszystko, ale mi siê to nie uda³o :lol: Ale to paradoksalnie dobry znak, œwiadczy o tym, ¿e u agaty wszystko ma siê tak, jak nale¿y :lol2: Wnioskujê po - oprócz objêtoœci informacji, które tu zamieszczacie, jeszcze, a mo¿e szczególnie po Waszych wyœmienitych nastrojach :D
PowodĂłw do radoÂści mamy tyle, co nieodkryta jeszcze prawdziwa Wyspa skarbĂłw, skarbĂłw wÂłaÂśnie :lol2:
Funckyrella pisze:I tu postaram siĂŞ niepostrzeÂżenie, jak gdyby nigdy nic, wtopiĂŚ w dyskusjĂŞ ;) ChociaÂż z ogromnym trudem mi to przychodzi, bo czujĂŞ ewidentnie po koÂściach, Âże dawno temu wypadÂłam z gry :/
Na taki wniosek nigdy nie jest za póŸno :lol2: Najwa¿niejsze to, kiedy nadarzy siê sposobnoœÌ zakasaÌ rêkawy i wzi¹Ì siê ostro do roboty :lol2:
Funckyrella pisze:MogÂła lepiej nie braĂŚ w zeszÂłym roku dyÂżuru w WigiliĂŞ, bo niegdyÂś wiele uwagi przywiÂązywano do tego, co wÂłaÂśnie w WigiliĂŞ siĂŞ dziaÂło :lol2: ,,Ten dzieĂą jaki, caÂły rok taki" - czy jakoÂś tak leciaÂło to staropolskie prawidÂło ludowe :lol2:
Przy takich okazjach warto wspomnieÌ o okrucieùstwie fanów dziennikarskiej gwiazdy telewizyjnej, których jej ustawiczne pojawianie siê a wizji, a poprzez to brak czasu na prywatne ¿ycie, si³¹ rzeczy bardzo raduje :jupi: Ale, co pewnie ju¿ zauwa¿y³aœ, zdajemy sobie sprawê z tego, ¿e ta idylla kiedyœ odwróciÌ siê musi na nasz¹ niekorzyœÌ, a korzyÌ Agatty bliskich ;) I to te¿ jesteœmy w stanie zaakceptowaÌ... mo¿e nie w pe³ni, ale w znacznej czêœci :lol2:
Funckyrella pisze:No i teraz chyba musi zatroszczyĂŚ siĂŞ o naprawdĂŞ szaÂłowe stroje :lol2: JeÂśli w dalszym ciÂągu raporty bĂŞdÂą w wersji stan up :jupi:
MoÂże byĂŚ lepiej? :D Cudownie :lol2: ÂŻeby tylko nie byÂło gorzej pod tym wzglĂŞdem :lol2:
A powiedz jeszcze, droga Funcky, jak Black przyj¹³ wiadomoœÌ o zmianach w sposobie prowadzenia raportu, która sta³a siê udzia³em Agatty? :lol2:
Funckyrella pisze:A zaraz, zaraz :> Pewnego ogniwa mi tu brakuje :mhm: Gdzie jest obi :> :shock:
OdszedÂł po tym, jak ktoÂś tutaj niestety naruszyÂł regulamin wÂątku - pomimo gÂłoÂśnego apelu o poszanowanie zasad u nas panujÂących, zamieszczajÂąc zdjĂŞcie, a potem link do prywatnych informacji na temat Agatty :/ A wiesz zapewne dobrze, Âże ona sobie tego nie Âżyczy :]
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Alchemik pisze:Akcja serca zatrzymaÂła mi siĂŞ w bezruchu, kiedy zobaczyÂłem, Âże logujesz siĂŞ na forum :lol2:
To chyba muszĂŞ czĂŞÂściej tu zaglÂądaĂŚ, bo nie chcĂŞ mieĂŚ Ciebie na sumieniu :devil: Witaj rĂłwnieÂż :*
Alchemik pisze:Och :) JuÂż nie przesadzaj - zaczynam siĂŞ rumieniĂŚ :red:
Naprawdê uwa¿asz, i¿ zbudowaliœmy tak okaza³¹ œwi¹tyniê na czêœÌ Agatty? :lol2:
Jakie¿ to przyjemnie dra¿ni¹ce jest, us³yszeÌ, a dok³adniej przeczytaÌ tak¹¿ opiniê :racja:
DziĂŞki temu, Âże ciÂągle Âśpiewacie niby na tĂŞ samÂą, ale nigdy nienudzÂącÂą siĂŞ nutĂŞ :lol2:
Alchemik pisze:OdszedÂł po tym, jak ktoÂś tutaj niestety naruszyÂł regulamin wÂątku - pomimo gÂłoÂśnego apelu o poszanowanie zasad u nas panujÂących, zamieszczajÂąc zdjĂŞcie, a potem link do prywatnych informacji na temat Agatty :/ A wiesz zapewne dobrze, Âże ona sobie tego nie Âżyczy :]
Acha :D
Ale ja na serio pytam, dlaczego odszedÂł? :devil:
Wiem o obietnicy, jakÂą skÂładali Agacie Black z obi'm, ale przecieÂż obi nie jest winny tego, Âże (tak zresztÂą i wtedy nie byÂł winny ;) ), Âże ktoÂś zamieÂściÂł tutaj informacje, ktĂłre wczeÂśniej (w tym przypadku) umieÂściÂła w sieci sama Agata :? No, ale obietnica obietnicÂą jest i trzeba przyznaĂŚ, Âże obi zachowaÂł siĂŞ honorowo :) Ale szkoda obi'ego ;( MĂłgÂłby juÂż wrĂłciĂŚ :lol2:
A wiêc powód inny ni¿ w przypadku Blacka :mhm: Hej, a mo¿e obi po prostu pozna³ jak¹œ ,,Agatkê" w realu?! :lol:
Alchemik pisze:A powiedz jeszcze, droga Funcky, jak Black przyj¹³ wiadomoœÌ o zmianach w sposobie prowadzenia raportu, która sta³a siê udzia³em Agatty? :lol2:
Tylko nie mĂłw mi, Âże kiedy ja siĂŞ pojawiam, przychodzi Ci na myÂśl Black, bo siĂŞ zaÂłamiĂŞ :devil: Wiem, Âże u panuje tu moda na przydzielanie funkcji rzecznikĂłw, ale ja nigdy nie czuÂłam siĂŞ rzeczniczkÂą Blacka :devil: A przynajmniej mĂłj portfel tego jeszcze nie odczuÂł :devil: Skoro juÂż tak dyskutujemy o ex-rycerzach damy poznaĂąskiego dworu TVN24, to dzisiaj zrobiĂŞ wyjÂątek :devil:
Pytasz jak zareagowa³ :> A przecie¿ ju¿ kiedyœ pisa³am, ¿e trudno znaleŸÌ Blacka ogl¹daj¹cego Agatê - wszystko po wiadomym incydencie z biografi¹ :devil: Ale rzeczywiœcie uda³o mi siê podstêpem zwabiÌ go w niedzielny wieczór przed telewizor - gdybyœcie widzieli jego reakcjê :szalony: Nie³atwo mi j¹ nawet opisaÌ :devil: nie wiem, czy dobrze robiê zdradzaj¹c rodzinne sekrety :> :devil:
Mo¿e zacznê od tego, ¿e zanim jeszcze Agata zaczê³a pe³niÌ w TVN24 funkcjê prezenterki i by³a jeszcze zwyk³¹ szeregow¹ reporterk¹ ( :devil: ), po tym jak Black dowiedzia³ siê, ¿e Agata piêknie prezentuje siê nie tylko od pasa w górê mówi¹c wprost, lecz te¿ w ,,ca³oœci okaza³oœci" (tobie Al chyba nie muszê tego uœwiadamiaÌ? :lol2: ) :lol: , zacz¹³ wyobra¿aÌ sobie, co by by³o gdyby.....? :lol2: Wszystko by³o piêknie - jak to w marzeniach bywa :devil: Tylko jednego Black siê obawia³, ale o tym na koùcu mojej opowieœci :lol2:
Przysz³a w koùcu ta ostatnia niedziela niedziela (bo w sobotê nie widzieliœmy :/ ) i..... marzenia sta³y siê rzeczywistoœci¹ :lol2: Agata w telewizorze, a w studio przed wielkim ekranem :o I jest tak piêknie jak w marzeniach, a nawet piêkniej, bo Black odetchn¹³ z ulg¹ :lol2: No i w tê niedzielê wchodzi Black do pokoju, zwabiony podstêpem przeze mnie (pozwólcie, ¿e metodê wabienia zachowam w tajemnicy - to te¿ rodzinny sekret :devil: ), wytrzeszcza oczy, pada na kolana (a mo¿e to by³o na twarz :mhm: nie pamiêtam - skleroza nie boli :devil: ) i krzyczy: Hurra :jupi: Hurra :jupi: Agata nie stoi w rozkroku, tak jak to ma w zwyczaju Anita :devil:
SÂłyszaÂłam, jak kamieĂą spada mu z serca :lol2: NaprawdĂŞ :lol2:
OkazaÂło siĂŞ, Âże Agata prezentuje siĂŞ jak na prawdziwÂą kobietĂŞ przystaÂło :P

Dora Al, ale mnie juÂż nie zatrzymuj, bo muszĂŞ teraz rzuciĂŚ siĂŞ w wir przedÂświÂątecznych obowiÂązkĂłw :lol2: :*
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Funckyrella pisze:To chyba muszĂŞ czĂŞÂściej tu zaglÂądaĂŚ, bo nie chcĂŞ mieĂŚ Ciebie na sumieniu :devil: Witaj rĂłwnieÂż :*
Oj, zdecydowanie :neutral: Po dzisiejszych Twoich odwiedzinach ledwo zipiĂŞ :lol: :lol:
Funckyrella pisze:Acha :D
Ale ja na serio pytam, dlaczego odszedÂł? :devil:
Wiem o obietnicy, jakÂą skÂładali Agacie Black z obi'm, ale przecieÂż obi nie jest winny tego, Âże (tak zresztÂą i wtedy nie byÂł winny ;) ), Âże ktoÂś zamieÂściÂł tutaj informacje, ktĂłre wczeÂśniej (w tym przypadku) umieÂściÂła w sieci sama Agata :?
Po ciuchu Ci powiem, Âże mam takie samo zdanie w tej kwestii jakie i Ty masz, domyÂślam siĂŞ, Âże obi takÂże :D Ale nawet najbardziej absurdalnÂą wolĂŞ KrĂłlowej winniÂśmy uszanowaĂŚ :]
Funckyrella pisze:No, ale obietnica obietnicÂą jest i trzeba przyznaĂŚ, Âże obi zachowaÂł siĂŞ honorowo :) Ale szkoda obi'ego ;( MĂłgÂłby juÂż wrĂłciĂŚ :lol2:
Noooo ;( Mimo, Âże trzymamy siĂŞ dobrze, czĂŞsto mamy wyÂśmienite nastroje, to obi'ego brakuje nam bardzo :( Tak jak zresztÂą kaÂżdego usera, ktĂłry z tego lub innego powodu nas nie odwiedza ;)
Funckyrella pisze:A wiêc powód inny ni¿ w przypadku Blacka :mhm: Hej, a mo¿e obi po prostu pozna³ jak¹œ ,,Agatkê" w realu?! :lol:
TeÂż moÂże byĂŚ :lol2: Ale to chyba nie jest aÂż tak duÂża przeszkoda, aÂżeby tutaj nie mĂłgÂł zaglÂądaĂŚ? :lol2:
Funckyrella pisze:Tylko nie mĂłw mi, Âże kiedy ja siĂŞ pojawiam, przychodzi Ci na myÂśl Black, bo siĂŞ zaÂłamiĂŞ :devil:
Przykro mi :neutral: :lol2:
Funckyrella pisze:Pytasz jak zareagowaÂł :>
DziĂŞkujĂŞ :* Nie spodziewaÂłem siĂŞ aÂż tak barwnej odpowiedzi :hahaha: :hahaha:
Funckyrella pisze: Agata w telewizorze, a w studio przed wielkim ekranem :o I jest tak piêknie jak w marzeniach, a nawet piêkniej, bo Black odetchn¹³ z ulg¹ :lol2: No i w tê niedzielê wchodzi Black do pokoju, zwabiony podstêpem przeze mnie (pozwólcie, ¿e metodê wabienia zachowam w tajemnicy - to te¿ rodzinny sekret :devil: ), wytrzeszcza oczy, pada na kolana (a mo¿e to by³o na twarz :mhm: nie pamiêtam - skleroza nie boli :devil: ) i krzyczy: Hurra :jupi: Hurra :jupi: Agata nie stoi w rozkroku, tak jak to ma w zwyczaju Anita :devil:
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: Jakie to Black'owe :hahaha: :hahaha: Jego zawsze drêczy³y nietypowe dylematy :hahaha: :hahaha: Jednak¿e móg³ pok³aœÌ wiêksze zaufanie w zachowanie siê na wizji Agatty :hahaha: :hahaha:
Echhhhh :D Ale chyba nie chcesz powiedzieĂŚ, Âże to byÂła jedyna reakcja Blacka :>

W³aœciwe :mhm: Skoro tak bardzo zak³óca³o to spokó jego duszy, to nic dziwnego, ¿e... :arrow:
Funckyrella pisze:SÂłyszaÂłam, jak kamieĂą spada mu z serca :lol2: NaprawdĂŞ :lol2:
...poniewaÂż musiaÂł poczuĂŚ niesamowitÂą ulgĂŞ :lol2:
Funckyrella pisze:OkazaÂło siĂŞ, Âże Agata prezentuje siĂŞ jak na prawdziwÂą kobietĂŞ przystaÂło :P
DokÂładnie tak, jak inspirowani Blacka opowieÂściami dawno, dawno temu sobie wyobraÂżaliÂśmy :lol2: A moÂże nawet jeszcze lepiej :lol2:
Funckyrella pisze:Dora Al, ale mnie juÂż nie zatrzymuj, bo muszĂŞ teraz rzuciĂŚ siĂŞ w wir przedÂświÂątecznych obowiÂązkĂłw :lol2: :*
Pod warunkiem, Âże choĂŚ odrobinka z tych przedÂświÂątecznych przygotowaĂą i na mnie skapnie :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:To chyba muszĂŞ czĂŞÂściej tu zaglÂądaĂŚ, bo nie chcĂŞ mieĂŚ Ciebie na sumieniu :devil: Witaj rĂłwnieÂż :*
Oj, zdecydowanie :neutral: Po dzisiejszych Twoich odwiedzinach ledwo zipiĂŞ :lol: :lol:
No to ja juÂż nie bĂŞdĂŞ sugerowaÂł z czym mi siĂŞ to skojarzyÂło , bo powiedzmy , Âże nie wypada :spiewa: !! :devil: Tak jak wypada napisaĂŚ to , Âże siĂŞ cieszĂŞ z powrotu Funcky :jupi: !! Teraz widaĂŚ najlepiej jak bardzo brakujÂące ogniwo do nas zawitaÂło :jupi: !!
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:Wiem o obietnicy, jakÂą skÂładali Agacie Black z obi'm, ale przecieÂż obi nie jest winny tego, Âże (tak zresztÂą i wtedy nie byÂł winny ;) ), Âże ktoÂś zamieÂściÂł tutaj informacje, ktĂłre wczeÂśniej (w tym przypadku) umieÂściÂła w sieci sama Agata :?
Po ciuchu Ci powiem, Âże mam takie samo zdanie w tej kwestii jakie i Ty masz, domyÂślam siĂŞ, Âże obi takÂże :D Ale nawet najbardziej absurdalnÂą wolĂŞ KrĂłlowej winniÂśmy uszanowaĂŚ :]
Absurdaln¹ jak absurdaln¹ ,ale na pewno niezrozumia³¹ -ja to dopiero pretendujê do roli pupila Królowej , co :lol2: ??
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:No, ale obietnica obietnicÂą jest i trzeba przyznaĂŚ, Âże obi zachowaÂł siĂŞ honorowo :) Ale szkoda obi'ego ;( MĂłgÂłby juÂż wrĂłciĂŚ :lol2:
Noooo ;( Mimo, Âże trzymamy siĂŞ dobrze, czĂŞsto mamy wyÂśmienite nastroje, to obi'ego brakuje nam bardzo :( Tak jak zresztÂą kaÂżdego usera, ktĂłry z tego lub innego powodu nas nie odwiedza ;)
Za to ostatnie zdanie obi mĂłgÂłby siĂŞ obraziĂŚ :devil: !! PrzecieÂż chcÂąc go przekonaĂŚ do powrotu , powinien czuĂŚ , Âże jest uwaÂżany za wyjÂątkowego usera :lol2: !! A Ty go zrĂłwnaÂłeÂś z innymi dezerterami :lol2: !!
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:A wiêc powód inny ni¿ w przypadku Blacka :mhm: Hej, a mo¿e obi po prostu pozna³ jak¹œ ,,Agatkê" w realu?! :lol:
TeÂż moÂże byĂŚ :lol2: Ale to chyba nie jest aÂż tak duÂża przeszkoda, aÂżeby tutaj nie mĂłgÂł zaglÂądaĂŚ? :lol2:
To zdecydowanie nie jest Âżadna przeszkoda :lol2: !! Jedna Agatka tu , druga tam , a trzecia jeszcze gdzie indziej -prawda -marynarze :devil: ?? Na pewno czas trzeba inaczej rozkÂładaĂŚ i dzieliĂŚ , ale pogodzenie obu przyjemnoÂści naleÂży do rzeczy jak najbardziej moÂżliwych :lol2: !! Wystarczy odrobina elastycznoÂści i sprytu , no i dobrej woli :lol2: !!
Czy rozprowadzamy tu plotki , czy mi siĂŞ tylko wydaje :> ?? :devil:
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:Pytasz jak zareagowaÂł :>
DziĂŞkujĂŞ :* Nie spodziewaÂłem siĂŞ aÂż tak barwnej odpowiedzi :hahaha: :hahaha:
Jak zacznĂŞ rzÂądziĂŚ tvn'em bĂŞdziesz mojÂą czoÂłowÂą reporterkÂą -wÂłaÂśnie tak barwnie naleÂży opowiadaĂŚ historie z Âżycia wziĂŞte :lol2: !! CzoÂłowÂą , ale zaraz po Agatce :lol2: !! Ona jednak bĂŞdzie tÂą , ktĂłra powÂściÂąga emocje na wizji :lol2: !!
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze: Agata w telewizorze, a w studio przed wielkim ekranem :o I jest tak piêknie jak w marzeniach, a nawet piêkniej, bo Black odetchn¹³ z ulg¹ :lol2: No i w tê niedzielê wchodzi Black do pokoju, zwabiony podstêpem przeze mnie (pozwólcie, ¿e metodê wabienia zachowam w tajemnicy - to te¿ rodzinny sekret :devil: ), wytrzeszcza oczy, pada na kolana (a mo¿e to by³o na twarz :mhm: nie pamiêtam - skleroza nie boli :devil: ) i krzyczy: Hurra :jupi: Hurra :jupi: Agata nie stoi w rozkroku, tak jak to ma w zwyczaju Anita :devil:
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: Jakie to Black'owe :hahaha: :hahaha: Jego zawsze drêczy³y nietypowe dylematy :hahaha: :hahaha: Jednak¿e móg³ pok³aœÌ wiêksze zaufanie w zachowanie siê na wizji Agatty :hahaha: :hahaha:
Echhhhh :D Ale chyba nie chcesz powiedzieĂŚ, Âże to byÂła jedyna reakcja Blacka :>
:hahaha: !! :devil: !! A czy czegoœ ci brakuje w tej reakcji :> ?? :lol: Jak dla mnie to ona wszystko wyra¿a :hahaha: Lepsza jest ni¿ sto innych s³ów :lol: !! Black -wracaj do nas :rydzyk: !! :lol2:
Alchemik pisze:W³aœciwe :mhm: Skoro tak bardzo zak³óca³o to spokó jego duszy, to nic dziwnego, ¿e... :arrow:
Funckyrella pisze:SÂłyszaÂłam, jak kamieĂą spada mu z serca :lol2: NaprawdĂŞ :lol2:
...poniewaÂż musiaÂł poczuĂŚ niesamowitÂą ulgĂŞ :lol2:
Wiem doskonale ( z Âżycia :lol2: ) co to znaczy obawiaĂŚ siĂŞ czegoÂś i przekonaĂŚ siĂŞ w jednej sekundzie , Âże obawy byÂły niepotrzebne :lol2: !! Doskonale jestem w stanie wyobraziĂŚ sobie , co mĂłgÂł czuĂŚ tego wieczora Black :lol: !! :devil:

Ale zdziwiÂło mnie wtedy , a teraz dziwi jeszcze bardziej , Âże nie wrĂłciÂł po tym jak zobaczyÂł zeszÂły weekend jak marzenia o oglÂądaniu Agatki w peÂłnej okazaÂłoÂści realizujÂą siĂŞ na jego oczach :o ?? :> !!
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:OkazaÂło siĂŞ, Âże Agata prezentuje siĂŞ jak na prawdziwÂą kobietĂŞ przystaÂło :P
DokÂładnie tak, jak inspirowani Blacka opowieÂściami dawno, dawno temu sobie wyobraÂżaliÂśmy :lol2: A moÂże nawet jeszcze lepiej :lol2:
¯eby by³o jeszcze , jeszcze piêkniej to mam ma³¹ sugestiê :lol2: !! W tvn24 powinno byÌ tak , jak w wielu innych stacjach i programach telewizyjnych , ¿e obowi¹zuje "sposnoring ubraniowy" :lol2: !! Wtedy ciuchów prezenterzy mieliby co niemiara :lol2: !! Nie zawsze s¹ ³adne i pasuj¹ , ale przynajmniej jest ich wiêcej :lol2: !!

Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:Dora Al, ale mnie juÂż nie zatrzymuj, bo muszĂŞ teraz rzuciĂŚ siĂŞ w wir przedÂświÂątecznych obowiÂązkĂłw :lol2: :*
Pod warunkiem, Âże choĂŚ odrobinka z tych przedÂświÂątecznych przygotowaĂą i na mnie skapnie :lol2:
Jako poznanianka powinnaœ wzi¹Ì przyk³ad z Agatki i tak jak ona Jarkowi KuŸniarowi przywioz³a œwiêtomarciùskie rogale , tak i Ty nam powinnaœ coœ tu zaserwowaÌ :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze: Agata w telewizorze, a w studio przed wielkim ekranem :o I jest tak piêknie jak w marzeniach, a nawet piêkniej, bo Black odetchn¹³ z ulg¹ :lol2: No i w tê niedzielê wchodzi Black do pokoju, zwabiony podstêpem przeze mnie (pozwólcie, ¿e metodê wabienia zachowam w tajemnicy - to te¿ rodzinny sekret :devil: ), wytrzeszcza oczy, pada na kolana (a mo¿e to by³o na twarz :mhm: nie pamiêtam - skleroza nie boli :devil: ) i krzyczy: Hurra :jupi: Hurra :jupi: Agata nie stoi w rozkroku, tak jak to ma w zwyczaju Anita :devil:
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: Jakie to Black'owe :hahaha: :hahaha: Jego zawsze drêczy³y nietypowe dylematy :hahaha: :hahaha: Jednak¿e móg³ pok³aœÌ wiêksze zaufanie w zachowanie siê na wizji Agatty :hahaha: :hahaha:
Echhhhh :D Ale chyba nie chcesz powiedzieĂŚ, Âże to byÂła jedyna reakcja Blacka :>
:hahaha: !! :devil: !! A czy czegoœ ci brakuje w tej reakcji :> ?? :lol: Jak dla mnie to ona wszystko wyra¿a :hahaha: Lepsza jest ni¿ sto innych s³ów :lol: !! Black -wracaj do nas :rydzyk: !! :lol2:
Jednak coÂś, wiĂŞcej niÂż moÂżna byÂło przypuszczaĂŚ, siĂŞ zmieniÂło w relacjach miĂŞdzy Blackiem a AgatÂą :devil: :hahaha: JeÂśli dobrze kojarzĂŞ fakty, to jeszcze kilka miesiĂŞcy temu zemdlaÂłby na taki jak niedzielny widok :devil: :hahaha:
Mimo tego, komentarz udaÂł mu siĂŞ niesamowicie :devil: :hahaha:
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:DokÂładnie tak, jak inspirowani Blacka opowieÂściami dawno, dawno temu sobie wyobraÂżaliÂśmy :lol2: A moÂże nawet jeszcze lepiej :lol2:
¯eby by³o jeszcze , jeszcze piêkniej to mam ma³¹ sugestiê :lol2: !! W tvn24 powinno byÌ tak , jak w wielu innych stacjach i programach telewizyjnych , ¿e obowi¹zuje "sponsoring ubraniowy" :lol2: !! Wtedy ciuchów prezenterzy mieliby co niemiara :lol2: !! Nie zawsze s¹ ³adne i pasuj¹ , ale przynajmniej jest ich wiêcej :lol2: !!
A mĂłwiÂą, Âże nie szata zrobi czÂłowieka :devil: Powinno siĂŞ do tego przysÂłowia dodawaĂŚ, Âże szatÂą moÂżna siĂŞ oszpeciĂŚ :devil: Ale miejmy nadziejĂŞ, Âże Agatka nigdy juÂż tego ÂżadnÂą marynarÂą nie zrobi :devil:
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:To chyba muszĂŞ czĂŞÂściej tu zaglÂądaĂŚ, bo nie chcĂŞ mieĂŚ Ciebie na sumieniu :devil: Witaj rĂłwnieÂż :*
Oj, zdecydowanie :neutral: Po dzisiejszych Twoich odwiedzinach ledwo zipiĂŞ :lol: :lol:
No to ja juÂż nie bĂŞdĂŞ sugerowaÂł z czym mi siĂŞ to skojarzyÂło , bo powiedzmy , Âże nie wypada :spiewa: !! :devil: Tak jak wypada napisaĂŚ to , Âże siĂŞ cieszĂŞ z powrotu Funcky :jupi: !! Teraz widaĂŚ najlepiej jak bardzo brakujÂące ogniwo do nas zawitaÂło :jupi: !!
Nie wiem, z czym takim mog³o skojarzyÌ siê Tobie nasze serdeczne i powitanie, czego zapisaÌ nie mog³eœ, jak to uj¹³eœ przez wzgl¹d na nieodpowiedni¹ treœÌ? :> :devil:
marcinkowsky pisze:Absurdaln¹ jak absurdaln¹ ,ale na pewno niezrozumia³¹ -ja to dopiero pretendujê do roli pupila Królowej , co :lol2: ??
Uwa¿aj jak to zauwa¿y i doceni :hahaha: ByÌ mo¿e awansujesz z roli podnó¿ka Królowej do wycieraczki :devil: A przypominam, ¿e ostatnio Agatta sporo musi nachodziÌ siê po b³otnistych terenach, wiêc w sumie rolê w jej ¿yciu odgrywa³ bêdziesz znaczn¹ :lol2:
marcinkowsky pisze:Za to ostatnie zdanie obi mĂłgÂłby siĂŞ obraziĂŚ :devil: !! PrzecieÂż chcÂąc go przekonaĂŚ do powrotu , powinien czuĂŚ , Âże jest uwaÂżany za wyjÂątkowego usera :lol2: !! A Ty go zrĂłwnaÂłeÂś z innymi dezerterami :lol2: !!
AleÂż ona doskonale zdaje sobie sprawĂŞ z tego, Âże dla nas wszystkim takim najwaÂżniejszym jest :) Nikt nie zaprzeczy, Âże jako zaÂłoÂżyciel, szacownego wÂątku, jest ponad nami wszystkimi odwiedzajÂącymi to miejsce :) Nie odbieraj jednakÂże praw naleÂżnych nie-zaÂłoÂżycielom :grozi: :lol2:
marcinkowsky pisze:Jedna Agatka tu , druga tam , a trzecia jeszcze gdzie indziej -prawda -marynarze :devil: ??
Jak¹¿ opiniê Ty nam w publicznym miejscu wystawiasz? :devil:
marcinkowsky pisze::hahaha: !! :devil: !! A czy czegoœ ci brakuje w tej reakcji :> ?? :lol: Jak dla mnie to ona wszystko wyra¿a :hahaha: Lepsza jest ni¿ sto innych s³ów :lol: !! Black -wracaj do nas :rydzyk: !! :lol2:
ZapomniaÂłem o tym, Âże Black poprzysiÂągÂł sobie, iÂż odwoÂływaĂŚ siĂŞ bĂŞdzie po wsze dni do prawa do ochrony prywatnoÂści jego opinii na tematy majÂące zwiÂązek z AgattÂą :devil:
marcinkowsky pisze:Ale zdziwiÂło mnie wtedy , a teraz dziwi jeszcze bardziej , Âże nie wrĂłciÂł po tym jak zobaczyÂł zeszÂły weekend jak marzenia o oglÂądaniu Agatki w peÂłnej okazaÂłoÂści realizujÂą siĂŞ na jego oczach :o ?? :> !!
DÂługo zastanawiaÂłem siĂŞ, co mĂłgÂłby Ci odpowiedzieĂŚ na takie pytanie :mhm: I w 99 procentach jestem pewien, Âże odpowiedziaÂłby Ci, Âże teraz, Âżeby wrĂłciÂł, to Agata musiaÂłaby siĂŞ rozebraĂŚ na wizji :hahaha: :devil: Notka ma racjĂŞ, Âże coÂś w relacjach siĂŞ zmieniÂło :devil:
ByĂŚ moÂże tak, Âże siĂŞ mylĂŞ, moÂże oboje siĂŞ mylimy? ;)
not that kind pisze:
marcinkowsky pisze:¯eby by³o jeszcze , jeszcze piêkniej to mam ma³¹ sugestiê :lol2: !! W tvn24 powinno byÌ tak , jak w wielu innych stacjach i programach telewizyjnych , ¿e obowi¹zuje "sponsoring ubraniowy" :lol2: !! Wtedy ciuchów prezenterzy mieliby co niemiara :lol2: !! Nie zawsze s¹ ³adne i pasuj¹ , ale przynajmniej jest ich wiêcej :lol2: !!
A mĂłwiÂą, Âże nie szata zrobi czÂłowieka :devil: Powinno siĂŞ do tego przysÂłowia dodawaĂŚ, Âże szatÂą moÂżna siĂŞ oszpeciĂŚ :devil: Ale miejmy nadziejĂŞ, Âże Agatka nigdy juÂż tego ÂżadnÂą marynarÂą nie zrobi :devil:
Stanie siĂŞ tak jedynie wtedy, jeÂśli teraz Agatta w ogĂłle siĂŞ nam nie pokaÂże :lol2: Na razie nieÂźle jej idzie... :>
PomysÂł ze sponsoringiem... :mhm: Dlaczego nikt w Tvn24 jeszcze na takowy nie wpadÂł :o marcinkowsky - pĂŞdÂź szturmem zdobywaj tĂŞ firmĂŞ :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Nie wiem, z czym takim mog³o skojarzyÌ siê Tobie nasze serdeczne i powitanie, czego zapisaÌ nie mog³eœ, jak to uj¹³eœ przez wzgl¹d na nieodpowiedni¹ treœÌ? :> :devil:
Ju¿ nic -niewa¿ne ;) !! Powiedzmy , ¿e ta serdecznoœÌ zawróci³a mi w g³owie :devil: !!
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Absurdaln¹ jak absurdaln¹ ,ale na pewno niezrozumia³¹ -ja to dopiero pretendujê do roli pupila Królowej , co :lol2: ??
Uwa¿aj jak to zauwa¿y i doceni :hahaha: ByÌ mo¿e awansujesz z roli podnó¿ka Królowej do wycieraczki :devil: A przypominam, ¿e ostatnio Agatta sporo musi nachodziÌ siê po b³otnistych terenach, wiêc w sumie rolê w jej ¿yciu odgrywa³ bêdziesz znaczn¹ :lol2:
Wymarzona wrĂŞcz :jupi: !! ZwaÂżywszy na to , Âże czÂłowiek urodziÂł siĂŞ po to , Âżeby awansowaĂŚ , moÂże w niedÂługim czasie staÂłbym siĂŞ chodniczkiem pod Jej WysokoÂści wannÂą :lol: !! :devil:
Alchemik pisze:DÂługo zastanawiaÂłem siĂŞ, co mĂłgÂłby Ci odpowiedzieĂŚ na takie pytanie :mhm: I w 99 procentach jestem pewien, Âże odpowiedziaÂłby Ci, Âże teraz, Âżeby wrĂłciÂł, to Agata musiaÂłaby siĂŞ rozebraĂŚ na wizji :hahaha: :devil:


Pewnie jeszcze w rytmie muzyki , songu ,który nieod³¹cznie kojarzy mu siê z rozbieraniem :devil: !! Ejjjhhh , pomyœleÌ , ¿e kiedyœ wystarczy³oby , ¿eby Agatka zdjê³a marynarê :devil: !! Czasy staj¹ sie trudniejsze , a ludzie coraz bardziej wymagaj¹cy :devil: !!

not that kind pisze:A mĂłwiÂą, Âże nie szata zrobi czÂłowieka :devil: Powinno siĂŞ do tego przysÂłowia dodawaĂŚ, Âże szatÂą moÂżna siĂŞ oszpeciĂŚ :devil: Ale miejmy nadziejĂŞ, Âże Agatka nigdy juÂż tego ÂżadnÂą marynarÂą nie zrobi :devil:
PiĂŞknie by byÂło :tanczy: !! MĂłc teraz AgatkĂŞ tylko w jakiÂś lekkich zwiewnych sukienkach oglÂądaĂŚ :) !! :szalony: Dlaczego tylko fani pogodynek mogÂą mieĂŚ ten przywilej :uhh: ??
Alchemik pisze:Stanie siĂŞ tak jedynie wtedy, jeÂśli teraz Agatta w ogĂłle siĂŞ nam nie pokaÂże :lol2: Na razie nieÂźle jej idzie... :>
Ujjjhh ..... :/ !! Niedobrze :nie: !! Czujê po koœciach , ¿e to powoli przeradza siê w niebezpiecznie wygl¹daj¹cy urlop :/ !! Nie mamy prawa zak³ócaÌ Agatce tego piêknego czasu wypoczynku ;( !!
Alchemik pisze:PomysÂł ze sponsoringiem... :mhm: Dlaczego nikt w Tvn24 jeszcze na takowy nie wpadÂł :o marcinkowsky - pĂŞdÂź szturmem zdobywaj tĂŞ firmĂŞ :devil:
No ale w pierwszej kolejnoÂści odmawiaÂłbym Agatce prawa do dÂłuÂższego niÂż 2 dni urlopu :devil: !! I przynajmniej co drugi dzieĂą dyzur na wizji , a miĂŞdzy tymi dyÂżurami materiaÂły do programĂłw :lol2: !! :tanczy: MarzylibyÂście o takim szefie tvn24 , co :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Œpiochy - pobudka :uwaga: :plus: To, ¿e Agaty nie ma w Poranku nie oznacza, ¿e mo¿na wylegiwaÌ siê w ³ó¿kach do nieprzyzwoicie póŸnej pory :lol2: Bierzcie przyk³ad ze mnie :lol2: Wróci³am do domu wczoraj o nieprzyzwoicie póŸnej porze i proszê - paluszki ju¿ œmigaj¹ na klawiaturce :devil:
marcinkowsky pisze:Jako poznanianka powinnaœ wzi¹Ì przyk³ad z Agatki i tak jak ona Jarkowi KuŸniarowi przywioz³a œwiêtomarciùskie rogale , tak i Ty nam powinnaœ coœ tu zaserwowaÌ :lol2: !!

Dobra, dobra :stop: Nie wszyscy ludzie sÂą tacy sami :lol2:
Chocia¿ s³ysza³am, ¿e Agaty rodzina ogl¹da Poranki Tvn24, to zupe³nie jak moja :lol2: Zw³aszcza wtedy, kiedy Agata prowadzi³a serwisy ;) A jednak nas Poznaùczyków, wiele ³¹czy :lol2: Mo¿e nie szczodroœÌ w rozdawaniu obcym ludziom rogalików, ale na pewno przywi¹zanie do Tvn24 :lol2:
A jako poznanianka, to ja powinnam, czym prĂŞdzej znowu udaĂŚ siĂŞ zakupy, bo chyba najprĂŞdzej, to na zakupach wÂłaÂśnie podczas tej formy spĂŞdzania czasu, moÂżna dzisiaj spotkaĂŚ AgatĂŞ :lol2:
Alchemik pisze:Echhhhh :D Ale chyba nie chcesz powiedzieĂŚ, Âże to byÂła jedyna reakcja Blacka :>
Nie tyle moÂże nie chcĂŞ, co nie mogĂŞ wiĂŞcej o jego reakcji i wraÂżeniach opowiedzieĂŚ :devil:
ObiecaÂłam :neutral: A poza tym Black jest ostatnimi czasy taki kochany, Âże nawet nie mam najmniejszej ochoty mu siĂŞ sprzeciwiĂŚ :aniol: A tak poza tym nr 2 ( :devil: ) to liczĂŞ na pewien prezent od niego i nie chciaÂłabym siĂŞ niczym powaÂżniejszym naraziĂŚ :aniol:
A poza tym nr 3, to Black zacz¹³ racjonalnie myœleÌ...... no coooo siê œmiejecie - serio :lol2: Te¿ mnie zadziwia, ale chyba chyba dojrza³ :devil: Mo¿e ten dystans tak na niego podzia³a³ :lol2: No nie wiem, mo¿e pomyœla³ wiêcej, w ka¿dym b¹dŸ razie powiedzia³ tyle, ile napisa³am :devil: W ka¿dym b¹dŸ razie nr 2, to widzicie, ¿e w zwi¹zku z powy¿szym powrót po rozbieranym serwisie odpada :devil:
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Oj, zdecydowanie :neutral: Po dzisiejszych Twoich odwiedzinach ledwo zipiĂŞ :lol: :lol:
No to ja juÂż nie bĂŞdĂŞ sugerowaÂł z czym mi siĂŞ to skojarzyÂło , bo powiedzmy , Âże nie wypada :spiewa: !! :devil: Tak jak wypada napisaĂŚ to , Âże siĂŞ cieszĂŞ z powrotu Funcky :jupi: !! Teraz widaĂŚ najlepiej jak bardzo brakujÂące ogniwo do nas zawitaÂło :jupi: !!
Nie wiem, z czym takim mog³o skojarzyÌ siê Tobie nasze serdeczne i powitanie, czego zapisaÌ nie mog³eœ, jak to uj¹³eœ przez wzgl¹d na nieodpowiedni¹ treœÌ? :> :devil: [/quote]
Al :> mimo wszystko, chyba musimy sobie coœ wyjaœniÌ :devil: A na pewno powœci¹gn¹Ì relacje miêdzy nami :devil:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Absurdaln¹ jak absurdaln¹ ,ale na pewno niezrozumia³¹ -ja to dopiero pretendujê do roli pupila Królowej , co :lol2: ??
Uwa¿aj jak to zauwa¿y i doceni :hahaha: ByÌ mo¿e awansujesz z roli podnó¿ka Królowej do wycieraczki :devil: A przypominam, ¿e ostatnio Agatta sporo musi nachodziÌ siê po b³otnistych terenach, wiêc w sumie rolê w jej ¿yciu odgrywa³ bêdziesz znaczn¹ :lol2:
Co niektĂłrzy tutaj strasznie wysoko mierzÂą :lol2: MarzÂą im siĂŞ takie zaszczytne funkcje na dworze krĂłlowej powÂściÂągliwoÂści :lol2: ÂŻeby tak awansowaĂŚ, to trzeba siĂŞ napracowaĂŚ :spiewa: A wiesz przecieÂż, jaka wymagajÂąca jest :D
marcinkowsky pisze:No ale w pierwszej kolejnoÂści odmawiaÂłbym Agatce prawa do dÂłuÂższego niÂż 2 dni urlopu :devil: !! I przynajmniej co drugi dzieĂą dyzur na wizji , a miĂŞdzy tymi dyÂżurami materiaÂły do programĂłw :lol2: !! :tanczy: MarzylibyÂście o takim szefie tvn24 , co :lol2: ??
W takim razie, to ja wolĂŞ ograniczaĂŚ siĂŞ do pracy z TobÂą na polu dyskusyjnym :devil:
Nie chcĂŞ podlegaĂŚ takiemu szefowi jak Ty - masz apodyktyczne zapĂŞdy :devil:
A tak, ja sobie siedzĂŞ aktualnie przed komputerem - bezstresowo, a Agata.... :> Kto zna odpowiedÂź niech jÂą napisze :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Funckyrella pisze:Œpiochy - pobudka :uwaga: :plus: To, ¿e Agaty nie ma w Poranku nie oznacza, ¿e mo¿na wylegiwaÌ siê w ³ó¿kach do nieprzyzwoicie póŸnej pory :lol2: Bierzcie przyk³ad ze mnie :lol2: Wróci³am do domu wczoraj o nieprzyzwoicie póŸnej porze i proszê - paluszki ju¿ œmigaj¹ na klawiaturce :devil:
Ale¿ nie œpiê :lol2: Ja, podobnie jak i Ty, mam dylemat :mhm: Nie potrafiê znaleŸÌ odpowiedzi na pytanie, dlaczego, kiedy pracujê, mam wiêcej czasu na odwiedziny forum, ni¿ wtedy, kiedy teoretycznie odpoczywam? :devil:
Funckyrella pisze:
marcinkowsky pisze:Jako poznanianka powinnaœ wzi¹Ì przyk³ad z Agatki i tak jak ona Jarkowi KuŸniarowi przywioz³a œwiêtomarciùskie rogale , tak i Ty nam powinnaœ coœ tu zaserwowaÌ :lol2: !!

Dobra, dobra :stop: Nie wszyscy ludzie sÂą tacy sami :lol2:
Zdecydowanie nie :lol2: Gdyby Agatta miaÂła w sobie choĂŚ odrobinĂŞ Twojej otwartoÂści na... taram, taram - NAS - Âżycie nasze byÂłoby o wiele piĂŞkniejszym :lol2:
Funckyrella pisze:ChociaÂż sÂłyszaÂłam, Âże Agaty rodzina oglÂąda Poranki Tvn24, to zupeÂłnie jak moja :lol2: ZwÂłaszcza wtedy, kiedy Agata prowadziÂła serwisy ;)
Wydaje mi siê, ¿e nasze grono wtedy w³aœnie, kiedy Agatta goœci³a w Porankach, by³o zgrane, jak nigdy dot¹d :lol2: Wystarczy spojrzeÌ na to, ¿e jej duch wci¹¿ tam obecny, a dok³adniej to rogaliki, które ze sob¹ przywioz³a, znów nas scali³y wokó³ Poranka tej pamiêtnej niedzieli :lol2:
Funckyrella pisze:A jednak nas Poznaùczyków, wiele ³¹czy :lol2: Mo¿e nie szczodroœÌ w rozdawaniu obcym ludziom rogalików, ale na pewno przywi¹zanie do Tvn24 :lol2:
Przede wszystkim jednak, Wy PoznaĂączycy, macie ogromny powĂłd do dumy z tego powodu, Âże z regionu Waszego wywodzi siĂŞ nasza KrĂłlowa :lol2:
Funckyrella pisze:A jako poznanianka, to ja powinnam, czym prĂŞdzej znowu udaĂŚ siĂŞ zakupy, bo chyba najprĂŞdzej, to na zakupach wÂłaÂśnie podczas tej formy spĂŞdzania czasu, moÂżna dzisiaj spotkaĂŚ AgatĂŞ :lol2:
JeÂśli wczoraj jej nie spotkaÂłaÂś, to pewnie juÂż nie spotkasz ;) Ale powodzenia ÂżyczĂŞ :lol2: :*
Funckyrella pisze:Nie tyle moÂże nie chcĂŞ, co nie mogĂŞ wiĂŞcej o jego reakcji i wraÂżeniach opowiedzieĂŚ :devil:
LojalnoœÌ braterska ponad wszystko :lol2:
Funckyrella pisze:ObiecaÂłam :neutral: A poza tym Black jest ostatnimi czasy taki kochany, Âże nawet nie mam najmniejszej ochoty mu siĂŞ sprzeciwiĂŚ :aniol: A tak poza tym nr 2 ( :devil: ) to liczĂŞ na pewien prezent od niego i nie chciaÂłabym siĂŞ niczym powaÂżniejszym naraziĂŚ :aniol:
A poza tym nr 3, to Black zacz¹³ racjonalnie myœleÌ...... no coooo siê œmiejecie - serio :lol2: Te¿ mnie zadziwia, ale chyba chyba dojrza³ :devil: Mo¿e ten dystans tak na niego podzia³a³ :lol2: No nie wiem, mo¿e pomyœla³ wiêcej, w ka¿dym b¹dŸ razie powiedzia³ tyle, ile napisa³am :devil:
Ja zaœ nie wiem, które "tak poza tym" wydaje mi siê najbardziej prawdopodobne? :lol2: choÌ nie ulega w¹tpliwoœci, ¿e sporo wody do Ba³tyku wp³ynê³o, od czasu mojej ostatniej pogawêdki z BJ-em, wiêc nie wiem te¿, jakie zmiany mog³y w jego wnêtrzu zajœÌ? :lol2: Zaufam, wiêc bezgranicznie Tobie, droga sis BJ-a :lol2:
Funckyrella pisze:W kaÂżdym bÂądÂź razie nr 2, to widzicie, Âże w zwiÂązku z powyÂższym powrĂłt po rozbieranym serwisie odpada :devil:
:shock: ChoĂŚ takiego zwrotu w ÂświadomoÂści mĂŞÂżczyzny jeszcze 3 miesiÂące temu bym siĂŞ nie spodziewaÂł? :shock: :lol:
Funckyrella pisze:Al :> mimo wszystko, chyba musimy sobie coœ wyjaœniÌ :devil: A na pewno powœci¹gn¹Ì relacje miêdzy nami :devil:
O ktĂłrej jesteÂś dziÂś wolna? :lol2: :lol2: :lol2:
Funckyrella pisze:A tak, ja sobie siedzĂŞ aktualnie przed komputerem - bezstresowo, a Agata.... :> Kto zna odpowiedÂź niech jÂą napisze :lol:
Opcji jest co najmniej kilkadziesi¹t, wiêc niech wypowie siê ten, kto ma do chocia¿ jednej stu procentow¹ pewnoœÌ :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Funckyrella pisze:ObiecaÂłam :neutral: A poza tym Black jest ostatnimi czasy taki kochany, Âże nawet nie mam najmniejszej ochoty mu siĂŞ sprzeciwiĂŚ :aniol: A tak poza tym nr 2 ( :devil: ) to liczĂŞ na pewien prezent od niego i nie chciaÂłabym siĂŞ niczym powaÂżniejszym naraziĂŚ :aniol:
A poza tym nr 3, to Black zacz¹³ racjonalnie myœleÌ...... no coooo siê œmiejecie - serio :lol2: Te¿ mnie zadziwia, ale chyba chyba dojrza³ :devil: Mo¿e ten dystans tak na niego podzia³a³ :lol2: No nie wiem, mo¿e pomyœla³ wiêcej, w ka¿dym b¹dŸ razie powiedzia³ tyle, ile napisa³am :devil:
Funkcy, jeœli mo¿esz, to przeka¿ Blackowi pozdrowienia i powiedz, ¿e bardzo têsknimy :) Mo¿esz jeszcze napomkn¹Ì, ¿e winien mi jest imprezê na moj¹ czeœÌ :devil:
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:A tak, ja sobie siedzĂŞ aktualnie przed komputerem - bezstresowo, a Agata.... :> Kto zna odpowiedÂź niech jÂą napisze :lol:
Opcji jest co najmniej kilkadziesi¹t, wiêc niech wypowie siê ten, kto ma do chocia¿ jednej stu procentow¹ pewnoœÌ :devil:
PewnoÂści 100 % nie mam, ale wydawaÂło mi siĂŞ, Âże widziaÂłam AgatĂŞ w studio TVN24 :D OczywiÂście w Warszawie :D MoÂże to byĂŚ ta jedna z kilkudziesiĂŞciu opcji spĂŞdzania weekendu przez AgatĂŞ? :lol2:
:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości