Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:Œpiochy - pobudka :uwaga: :plus: To, ¿e Agaty nie ma w Poranku nie oznacza, ¿e mo¿na wylegiwaÌ siê w ³ó¿kach do nieprzyzwoicie póŸnej pory :lol2: Bierzcie przyk³ad ze mnie :lol2: Wróci³am do domu wczoraj o nieprzyzwoicie póŸnej porze i proszê - paluszki ju¿ œmigaj¹ na klawiaturce :devil:
Ale¿ nie œpiê :lol2: Ja, podobnie jak i Ty, mam dylemat :mhm: Nie potrafiê znaleŸÌ odpowiedzi na pytanie, dlaczego, kiedy pracujê, mam wiêcej czasu na odwiedziny forum, ni¿ wtedy, kiedy teoretycznie odpoczywam? :devil:
Najpierw odpowiem Al'owi -mimo Âże powinienem odpowiedzieĂŚ dziewczynie :lol2: !! Ale skoro walczyÂłyÂście o rĂłwnouprawnienie :devil: !! :lol2:
No wiêc Al -nie rozwik³am Twojego dylematu , a to dlatego , ¿e ja zarówno gdy pracujê (kiedy to by³o :mhm: ?? :devil: ) , gdy powinienem (o to mo¿e lepsze s³owo :lol2: !! ) uczyÌ siê i gdy mam wolny czas , staram siê go zawsze za wszelk¹ cenê spêdzaÌ na forum :lol2: !! No chyba , ¿e tak jak dzisiaj (i to ju¿ jest odpowiedŸ na pytanie-zarzut Funcky :lol2: jestem zmuszony braÌ udzia³ w zakupach :hyh: !! to wtedy wchodzê na forum o..... w³aœnie o tak póŸnej porze :hmm: !!
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:Dobra, dobra :stop: Nie wszyscy ludzie sÂą tacy sami :lol2:
Zdecydowanie nie :lol2: Gdyby Agatta miaÂła w sobie choĂŚ odrobinĂŞ Twojej otwartoÂści na... taram, taram - NAS - Âżycie nasze byÂłoby o wiele piĂŞkniejszym :lol2:
Ale nie od dzisiaj wiadomo , ¿e Agatka woli siê otwieraÌ na Jarka -to na p³aszczyŸnie zawodowej ;) !! A prywatnie , to na ca³¹ rzeszê ludzi pewnie :lol2: ?? No a my do ¿adnej siê nie zaliczamy niestety :/ i mamy to co mamy , czyli to co widaÌ :spiewa: !!
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:ChociaÂż sÂłyszaÂłam, Âże Agaty rodzina oglÂąda Poranki Tvn24, to zupeÂłnie jak moja :lol2: ZwÂłaszcza wtedy, kiedy Agata prowadziÂła serwisy ;)
Wydaje mi siê, ¿e nasze grono wtedy w³aœnie, kiedy Agatta goœci³a w Porankach, by³o zgrane, jak nigdy dot¹d :lol2: Wystarczy spojrzeÌ na to, ¿e jej duch wci¹¿ tam obecny, a dok³adniej to rogaliki, które ze sob¹ przywioz³a, znów nas scali³y wokó³ Poranka tej pamiêtnej niedzieli :lol2:
No podobno oglÂądajÂą , ale ciekawe , czy tak jak my :lol2: ?? SwojÂą drogÂą fajnie by byÂło , gdyby Agatka jeden weekend pracowaÂła rano , a drugi wieczorem , a w tygodniu w dzieĂą :lol2: !! Ujjhh :hmm: !! znĂłw siĂŞ zagalopowaÂłem :lol2: !!
not that kind pisze:Funkcy, jeœli mo¿esz, to przeka¿ Blackowi pozdrowienia i powiedz, ¿e bardzo têsknimy :) Mo¿esz jeszcze napomkn¹Ì, ¿e winien mi jest imprezê na moj¹ czeœÌ :devil:
:o RzeczywiÂście :o !! Jest ci to winien :o !! :lol2: I rzeczywiÂście tĂŞsknimy :lol2: !! :devil:
not that kind pisze:
Alchemik pisze:Opcji jest co najmniej kilkadziesi¹t, wiêc niech wypowie siê ten, kto ma do chocia¿ jednej stu procentow¹ pewnoœÌ :devil:
PewnoÂści 100 % nie mam, ale wydawaÂło mi siĂŞ, Âże widziaÂłam AgatĂŞ w studio TVN24 :D OczywiÂście w Warszawie :D MoÂże to byĂŚ ta jedna z kilkudziesiĂŞciu opcji spĂŞdzania weekendu przez AgatĂŞ? :lol2:
:shock: Przyznam siĂŞ , Âże do tej chwili tej opcji wcale nie braÂłem pod uwagĂŞ :o !! :lol2: Z racji tego , Âże Agatka do tej pory raczej przyjeÂżdÂżaÂła co 2 tygodnie :mhm: Ale idÂą ÂświĂŞta i moÂże w tym gorÂącym okresie przedÂświÂątecznym Agatce pozwolÂą byĂŚ w Poznaniu , no a przynajmniej z tymi najbliÂższymi :tanczy: !! :lol2:
Ostatnio zmieniony sobota 15 gru 2007, 15:37 przez marcinkowsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

PewnoÂści 100 % nie mam, ale wydawaÂło mi siĂŞ, Âże widziaÂłam AgatĂŞ w studio TVN24 :D OczywiÂście w Warszawie :D MoÂże to byĂŚ ta jedna z kilkudziesiĂŞciu opcji spĂŞdzania weekendu przez AgatĂŞ?
No, juÂż raz ktĂłremuÂś z chÂłopakĂłw siĂŞ zdawaÂło, Âże widzi AgatĂŞ w studio w sobotĂŞ i okazaÂło siĂŞ to prawdÂą. CzyÂżby Agata miaÂła zamiar sprawiĂŚ nam bardzo sympatycznego psikusa i prowadziĂŚ wekendowe wieczory poza kolejnoÂściÂą ? :shock: :rozglada:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

epsztajnek pisze:
PewnoÂści 100 % nie mam, ale wydawaÂło mi siĂŞ, Âże widziaÂłam AgatĂŞ w studio TVN24 :D OczywiÂście w Warszawie :D MoÂże to byĂŚ ta jedna z kilkudziesiĂŞciu opcji spĂŞdzania weekendu przez AgatĂŞ?
No, juÂż raz ktĂłremuÂś z chÂłopakĂłw siĂŞ zdawaÂło, Âże widzi AgatĂŞ w studio w sobotĂŞ i okazaÂło siĂŞ to prawdÂą. CzyÂżby Agata miaÂła zamiar sprawiĂŚ nam bardzo sympatycznego psikusa i prowadziĂŚ wekendowe wieczory poza kolejnoÂściÂą ? :shock: :rozglada:
ChÂłopaki to jednak majÂą wzrok bardziej wyostrzony na AgatĂŞ :rozglada: Mnie mogÂło siĂŞ tylko wydawaĂŚ, Âże to ona :rozglada: Jak to nie byÂła ona, to juÂż Was przepraszam, za robienie nadziei... :rydzyk:
Nie sÂądziÂłam, Âże aÂż tak bardzo siĂŞ ucieszycie :lol:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

notka nie przejmuj siĂŞ :lol2: ! :* Nawet jeÂśli to nie byÂła Agatka , to trudno -jakoÂś przeÂżyjemy :lol2: !! Ja nie piszĂŞ nigdy , Âże jÂą widzĂŞ , Âże wydaje mi siĂŞ , bo ja jÂą mam prawie zawsze przed oczyma :szalony: !! I bez sensu byÂłoby pisaĂŚ ..... :lol: !!

Tak wiĂŞc spoko :stop: !! Nic sie nie stanie w razie czego :lol2: !!
epsztajnek pisze:No, juÂż raz ktĂłremuÂś z chÂłopakĂłw siĂŞ zdawaÂło, Âże widzi AgatĂŞ w studio w sobotĂŞ i okazaÂło siĂŞ to prawdÂą. CzyÂżby Agata miaÂła zamiar sprawiĂŚ nam bardzo sympatycznego psikusa i prowadziĂŚ wekendowe wieczory poza kolejnoÂściÂą ? :shock: :rozglada:
A moÂże teraz -no moÂże po ÂświĂŞtach dopiero ;) -bĂŞdzie prowadziÂła serwisy co tydzieĂą :tanczy: ?? :D Stopniowo , stopniowo moÂże bĂŞdÂą dokÂładali Agatce prezenterce obowiÂązkĂłw na wizji :tanczy: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:notka nie przejmuj siĂŞ :lol2: ! :* Nawet jeÂśli to nie byÂła Agatka , to trudno -jakoÂś przeÂżyjemy :lol2: !! Ja nie piszĂŞ nigdy , Âże jÂą widzĂŞ , Âże wydaje mi siĂŞ , bo ja jÂą mam prawie zawsze przed oczyma :szalony: !! I bez sensu byÂłoby pisaĂŚ ..... :lol: !!
I nawet wtedy, gdy Agatta nadaje z Poznania, Ty widzisz jÂą oczyma wyobraÂźni w Warszawie :lol2: A kiedy jest sytuacja odwrotna, i Tobie wydaje siĂŞ na odwrĂłt :lol2:
notka nie przejmuj siĂŞ :lol2: I tak byÂśmy zapewne pokÂładali nadziejĂŞ i oglÂądali Tvn24 o 18-stej :lol2: Teraz doÂłoÂżyÂłaÂś nam odrobinĂŞ nadziei w realizacjĂŞ marzeĂą :lol2:
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:No, juÂż raz ktĂłremuÂś z chÂłopakĂłw siĂŞ zdawaÂło, Âże widzi AgatĂŞ w studio w sobotĂŞ i okazaÂło siĂŞ to prawdÂą. CzyÂżby Agata miaÂła zamiar sprawiĂŚ nam bardzo sympatycznego psikusa i prowadziĂŚ wekendowe wieczory poza kolejnoÂściÂą ? :shock: :rozglada:
A moÂże teraz -no moÂże po ÂświĂŞtach dopiero ;) -bĂŞdzie prowadziÂła serwisy co tydzieĂą :tanczy: ?? :D Stopniowo , stopniowo moÂże bĂŞdÂą dokÂładali Agatce prezenterce obowiÂązkĂłw na wizji :tanczy: !!
Tak, a dzisiaj jest, a dokÂładniej dopiero bĂŞdzie, do tego wÂłaÂśnie przymiarka :lol2:
Z Nowym Rokiem dopiero siĂŞ zacznie hulanka dyÂżurowa :tanczy:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

No niestety -jest Jakub :lol2: Ale nic nie szkodzi :lol2:

Agatka na pewno bĂŞdzie w przyszÂłym tygodniu :lol2:

A teraz moÂżemy pohulaĂŚ gdzie indziej :lol: !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:No niestety -jest Jakub :lol2:
Tak, sÂłowo siĂŞ rzekÂło ;) Zamiast Agatty T. mamy dzisiaj Jakuba P. :lol:
Ale nic nie szkodzi :lol2:

Agatka na pewno bĂŞdzie w przyszÂłym tygodniu :lol2:
Pewnie, Âże nie szkodzi, choĂŚ mogÂło byĂŚ bardzo przyjemnie :szalony: Trudno siĂŞ mĂłwi i czeka siĂŞ dalej :lol2:
marcinkowsky pisze:A teraz moÂżemy pohulaĂŚ gdzie indziej :lol: !! :lol:
Oby nie zbyt mocno :lol2: Wszak gotowym trzeba byÌ i zachowywaÌ trzeŸwoœÌ umys³u o ka¿dej porze dnia i nocy :lol2:
Na razie spocznij :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:No niestety -jest Jakub :lol2:
Tak, sÂłowo siĂŞ rzekÂło ;) Zamiast Agatty T. mamy dzisiaj Jakuba P. :lol:
MieliÂśmy wczoraj :lol2: Dzisiaj Agatka Âściga przestĂŞpcĂłw :rozglada: !! :o
Pewnie, Âże nie szkodzi, choĂŚ mogÂło byĂŚ bardzo przyjemnie :szalony: Trudno siĂŞ mĂłwi i czeka siĂŞ dalej :lol2:
I doczekaliœmy siê :D !! Tyle , ¿e ja nie prosi³em o to , ¿eby Agatka zajmowa³a siê tematem o zorganizowanej grupie przestêpczej napadaj¹cej na konwoje przewo¿¹ce kasê :nie: !! Ja ¿yczê jej tylko radosnych ,lekkich ,a co najwa¿niejsze bezpiecznych tematów :uwaga: !!
Oby nie zbyt mocno :lol2: Wszak gotowym trzeba byÌ i zachowywaÌ trzeŸwoœÌ umys³u o ka¿dej porze dnia i nocy :lol2:
Na razie spocznij :lol2:
Zachowa³em trzeŸwoœÌ na tyle , ¿e starcza mi jej i dzisiaj rano -czyli wzorowa :lol2: !!
A teraz bacznoœÌ i trzymamy kciuki za to , ¿eby ci przestêpcy nie zechcieli porwaÌ nam Agatki :rydzyk: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:MieliÂśmy wczoraj :lol2: Dzisiaj Agatka Âściga przestĂŞpcĂłw :rozglada: !! :o
Uch :uhh: To na capsy ode mnie niestety nie moÂżecie liczyĂŚ, bo ja tej relacji nie widziaÂłam, niestety :rozglada: TrochĂŞ za wczeÂśnie zrezygnowaÂłam z oglÂądania Poranka :spiewa:

MuszĂŞ siĂŞ chyba udaĂŚ na maÂły wypoczynek, a odpoczynek od TVN24 zwÂłaszcza :uhh: Ostatnio coÂś mi nie wychodzÂą Âżadne proroctwa :mhm:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Uch :uhh: To na capsy ode mnie niestety nie moÂżecie liczyĂŚ, bo ja tej relacji nie widziaÂłam, niestety :rozglada: TrochĂŞ za wczeÂśnie zrezygnowaÂłam z oglÂądania Poranka :spiewa:
Przyznam , Âże troszkĂŞ szkoda ;( !! Ale to nie powĂłd od razu do zaÂłamywania siĂŞ :* !!
notka nie przejmuj siĂŞ -zrobiÂłem moje capsy :lol2: !! Od biedy przecieÂż starczÂą , nie :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

O , i widaĂŚ na nich AgatkĂŞ :lol2: !! MoÂże nie jest taka Âładna jak na Twoich ) :szalony: ) ale przecieÂż moÂże byĂŚ :lol2: ??
not that kind pisze:MuszĂŞ siĂŞ chyba udaĂŚ na maÂły wypoczynek, a odpoczynek od TVN24 zwÂłaszcza :uhh: Ostatnio coÂś mi nie wychodzÂą Âżadne proroctwa :mhm:
:o Co :o ?? Wykluczone :nie: !! Mówi³em nie przejmuj siê :) !! To na pewno tylko chwilowe -jak ka¿de zaÌmienie kiedyœ musi min¹Ì :lol2: !!

A teraz nasze jedyne zmartwienie to takie , czy Agatka jest tam w tym miejscu caÂłkowicie bezpieczna :rozglada: ?? :rydzyk:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Uch :uhh: To na capsy ode mnie niestety nie moÂżecie liczyĂŚ, bo ja tej relacji nie widziaÂłam, niestety :rozglada: TrochĂŞ za wczeÂśnie zrezygnowaÂłam z oglÂądania Poranka :spiewa:
Przyznam , Âże troszkĂŞ szkoda ;( !! Ale to nie powĂłd od razu do zaÂłamywania siĂŞ :* !!
notka nie przejmuj siĂŞ -zrobiÂłem moje capsy :lol2: !! Od biedy przecieÂż starczÂą , nie :lol2:
marcinkowsky, notka - kiedy patrzĂŞ na powyÂższe capsy i mam w pamiĂŞci relacjĂŞ za Âżywo, to wielka szkoda, iÂż staÂło siĂŞ tak, jak siĂŞ staÂło :devil: Lecz naprawdĂŞ, to nie jest powĂłd, by zaÂłamywaĂŚ rĂŞce - bĂŞdÂą jeszcze z pewnoÂściÂą kolejne relacje :lol2:
O proszê :lol2: nie zd¹¿y³em dokoùczyÌ zdania, a Agatta z relacj¹ ju¿ jest :lol2:

Takie to dziwne... :mhm: Agatta pracuje w kaÂżdy weekend... :mhm: Co by komu szkodziÂło wobec tego, aÂżeby co weekend witaÂła nas z Warszawy? :>
marcinkowsky pisze:A teraz nasze jedyne zmartwienie to takie , czy Agatka jest tam w tym miejscu caÂłkowicie bezpieczna :rozglada: ?? :rydzyk:
W³aœnie :] Jak komukolwiek mog³o przyjœÌ do g³owy, a¿eby nara¿aÌ na niebezpieczeùstwo najdro¿sz¹ nam dziennikarkê Tvn24? :o Jestem oburzony :x ¯ebym ja w niedzielê jeszcze martwiÌ siê musia³ ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

No proszê, cz³owiek wstaje sobie w niedzielny poranek, nie spieszy siê z w³¹czeniem TV , no bo co mo¿e siê ciekawego wydarzyÌ w niedzielny poranek, a tu taka niespodzianka :shock: :shock: :shock: Chcia³o by siê podziêkowaÌ losowi, gdyby nie tragiczna przyczyna wystêpu Agaty :<
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

epsztajnek pisze:No proszê, cz³owiek wstaje sobie w niedzielny poranek, nie spieszy siê z w³¹czeniem TV , no bo co mo¿e siê ciekawego wydarzyÌ w niedzielny poranek, a tu taka niespodzianka :shock: :shock: :shock: Chcia³o by siê podziêkowaÌ losowi, gdyby nie tragiczna przyczyna wystêpu Agaty :<
Nieszczêœcia chodz¹ po ludziach :spiewa: Na szczêœcie, odk¹d powsta³y niezale¿ne media, w œlad za nieszczêœciami mo¿e pod¹¿aÌ nasze szczêœcie, jakim bez w¹tpienia jest Agatta :lol2:
A jeÂśli chodzi o te niedzielne poranki, to ja uÂż szczerze mĂłwiÂąc przyzwyczaiÂłem siĂŞ do tego, Âże spĂŞdzam je w towarzystwie Agatty :spiewa: A przynajmniej co drugi tydzieĂą :lol2: PoniewaÂż pomiĂŞdzy nimi sÂą weekendowe wieczory :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

SÂłyszalem, Âże nie macie screenĂłw z pierwszej relacji, a tak siĂŞ zÂłoÂżyÂło, Âże ja mam :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ChciaÂło by siĂŞ podziĂŞkowaĂŚ losowi, gdyby nie tragiczna przyczyna wystĂŞpu Agaty :<
Co gorsza, temat tak niewesoÂły, Âże nawet prowadzÂący Poranek nie zdobyÂł siĂŞ na choĂŚby najmniejszy Âżarcik :/ A to rĂłwna siĂŞ brak uÂśmiechu na twarzy Agaty ;(
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:SÂłyszalem, Âże nie macie screenĂłw z pierwszej relacji, a tak siĂŞ zÂłoÂżyÂło, Âże ja mam :D
A kto Ci powiedziaÂł? :lol2: Spokojnie moÂżesz juÂż pretendowaĂŚ do tytuÂłu ÂŚw. MikoÂłaja Forum :lol2: A w naszym wÂątku to na pewno :lol2:

O :o WidzĂŞ, zauwaÂżyÂłem dopiero teraz, Âże ZmieniÂło siĂŞ tÂło relacji :lol2: Poza tym, Âże przesunĂŞÂło siĂŞ w nasze lewo, to staÂło siĂŞ bogatsze o radiowĂłz :lol2:
Co gorsza, temat tak niewesoÂły, Âże nawet prowadzÂący Poranek nie zdobyÂł siĂŞ na choĂŚby najmniejszy Âżarcik :/ A to rĂłwna siĂŞ brak uÂśmiechu na twarzy Agaty ;(
ZdziwiÂło mnie to, poniewaÂż myÂślaÂłem, Âże dla P. KuÂźniara nie ma tematĂłw, z ktĂłrych nie moÂżna poÂżartowaĂŚ :devil: Plus dla niego ;)
Oswojony jestem z tym, Âże po spotkaniach z AgattÂą doÂświadczam uÂśmiechowego deficytu :neutral:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości