Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:MuszĂŞ siĂŞ chyba udaĂŚ na maÂły wypoczynek, a odpoczynek od TVN24 zwÂłaszcza :uhh: Ostatnio coÂś mi nie wychodzÂą Âżadne proroctwa :mhm:
:o Co :o ?? Wykluczone :nie: !! Mówi³em nie przejmuj siê :) !! To na pewno tylko chwilowe -jak ka¿de zaÌmienie kiedyœ musi min¹Ì :lol2: !!
PodziaÂłaÂło :devil: ZaĂŚmienie minĂŞÂło :devil: epsztajnek juÂż daÂł capsy, a czy chcecie moje? :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:
marcinkowsky pisze::o Co :o ?? Wykluczone :nie: !! Mówi³em nie przejmuj siê :) !! To na pewno tylko chwilowe -jak ka¿de zaÌmienie kiedyœ musi min¹Ì :lol2: !!
PodziaÂłaÂło :devil: ZaĂŚmienie minĂŞÂło :devil: epsztajnek juÂż daÂł capsy, a czy chcecie moje? :)
Czy chcemy :mhm: ?? musiaÂłbym siĂŞ zastanowiĂŚ :lol2: Daj mi trochĂŞ czasu .... :lol2: !!
A juÂż na powaÂżnie :lol2: !! Czy nasze motto nie brzmi -dawaj co masz :lol2: ?? no , moÂże zabrzmiaÂło nie najlepiej , ale o to przecieÂż chodzi , ÂżebyÂśmy mieli moÂżliwie jak najpeÂłniejszy obraz tego , co dzieje siĂŞ u Agatki :tanczy: !!
Alchemik pisze:
epsztajnek pisze:No proszê, cz³owiek wstaje sobie w niedzielny poranek, nie spieszy siê z w³¹czeniem TV , no bo co mo¿e siê ciekawego wydarzyÌ w niedzielny poranek, a tu taka niespodzianka :shock: :shock: :shock: Chcia³o by siê podziêkowaÌ losowi, gdyby nie tragiczna przyczyna wystêpu Agaty :<
Nieszczêœcia chodz¹ po ludziach :spiewa: Na szczêœcie, odk¹d powsta³y niezale¿ne media, w œlad za nieszczêœciami mo¿e pod¹¿aÌ nasze szczêœcie, jakim bez w¹tpienia jest Agatta :lol2:
A jeÂśli chodzi o te niedzielne poranki, to ja uÂż szczerze mĂłwiÂąc przyzwyczaiÂłem siĂŞ do tego, Âże spĂŞdzam je w towarzystwie Agatty :spiewa: A przynajmniej co drugi tydzieĂą :lol2: PoniewaÂż pomiĂŞdzy nimi sÂą weekendowe wieczory :lol2:
A co sobie Agatka musia³a pomyœleÌ jak siê dowiedzia³a , ¿e dzisiaj znowu bêdzie musia³a spotkaÌ siê z nami :spiewa: ?? :devil: Mo¿e przecie¿ byÌ tak , ¿e dzisiaj wcale nie mia³a w planach pojawiÌ siê w pracy :spiewa: No a ¿e zdarzy³o siê coœ tak wa¿nego ,to mo¿e j¹ œci¹gnêli na alarm :rozglada: ?? OooooOOO -jeœli tak , to nie chcia³bym , dzisiaj wyj¹tkowo nie chcia³bym znaleŸÌ siê w jej pobli¿u :spiewa: !!
A to MieÂścisko to tak w ogĂłle , to daleko od Poznania :> ??

Buuu :/ ! Czy teraz to bĂŞdzie ta prawie dwugodzinna przerwa w dostawie relacji :rozglada: ?? :/ !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

A to MieÂścisko to tak w ogĂłle , to daleko od Poznania
Wed³ug relacji le¿y ko³o W¹growca, a W¹growiec to tak pi razy oko 60-70 km od Poznania na pó³noc.
Czy nasze motto nie brzmi -dawaj co masz
Z³oœliwoœÌ nakazuje siê zapytaÌ, czy to motto dotyczy równie¿ samej Agaty ? :devil: :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
A to MieÂścisko to tak w ogĂłle , to daleko od Poznania
Wed³ug relacji le¿y ko³o W¹growca, a W¹growiec to tak pi razy oko 60-70 km od Poznania na pó³noc.
To przez to pierwsza relacja byÂło dopiero po 9. :] !! No to juÂż wszystko rozumiem ;) !!
Z³oœliwoœÌ nakazuje siê zapytaÌ, czy to motto dotyczy równie¿ samej Agaty ? :devil: :devil:
No jasne , Âże tak :lol2: !!
:devil: PrzecieÂż Agatka daje nam z siebie wszystko , co najlepsze :lol2: !! OczywiÂście co moÂże nam daĂŚ ;) !! Czyli piĂŞkne relacje :lol2: !! A o reszcie zapomnijmy :devil: !! Ba .... nawet nie myÂślmy :devil: !!

Ejjjhhh , no wiedziaÂłem , Âże zbyt prymitywnie sformuÂłowaÂłem to capsowe motto :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:
A to MieÂścisko to tak w ogĂłle , to daleko od Poznania
Wed³ug relacji le¿y ko³o W¹growca, a W¹growiec to tak pi razy oko 60-70 km od Poznania na pó³noc.
To przez to pierwsza relacja byÂło dopiero po 9. :] !! No to juÂż wszystko rozumiem ;) !!
W takim razie proszê mi jeszcze wyt³umaczyÌ, dlaczego tak d³ugo musieliœmy czekaÌ na kolejne wejœcie? :> Ostatnie by³o w ostatniej godzinie Poranka, i dopiero teraz, chwilê przed wpó³ do trzeciej kolejne :o Skandal! :ban:
Ale rozmowa z policjantem wynagrodziÂła... nieco (!) ten dÂługi okres czekania :)
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze: Z³oœliwoœÌ nakazuje siê zapytaÌ, czy to motto dotyczy równie¿ samej Agaty ? :devil: :devil:
No jasne , Âże tak :lol2: !!
:devil: PrzecieÂż Agatka daje nam z siebie wszystko , co najlepsze :lol2: !! OczywiÂście co moÂże nam daĂŚ ;) !! Czyli piĂŞkne relacje :lol2: !! A o reszcie zapomnijmy :devil: !! Ba .... nawet nie myÂślmy :devil: !!

Ejjjhhh , no wiedziaÂłem , Âże zbyt prymitywnie sformuÂłowaÂłem to capsowe motto :devil: !!
Popracujmy moÂże jeszcze trochĂŞ nad tym mottem? :devil: Tylko prĂŞdzej niÂż nad zmianÂą tytuÂłu wÂątku :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:W takim razie proszê mi jeszcze wyt³umaczyÌ, dlaczego tak d³ugo musieliœmy czekaÌ na kolejne wejœcie? :> Ostatnie by³o w ostatniej godzinie Poranka, i dopiero teraz, chwilê przed wpó³ do trzeciej kolejne :o Skandal! :ban:
Ale rozmowa z policjantem wynagrodziÂła... nieco (!) ten dÂługi okres czekania :)
Napiszê tak :] !! Nie po to wysy³a siê zacn¹ reporterkê w drugi koniec regionu , ¿eby ta musia³a Bóg wie ile czasu czekaÌ (zreszt¹ mo¿na czas jaki up³yn¹³ miêdzy relacjami ³atwo obliczyÌ :devil: !! nie bêdê ju¿ taki .... :devil: ) na wejœcie :> ?? :ban:

Aaaaa , ju¿ wiem , wiem -Agatka nie pró¿nowa³a przez ten czas :lol2: W³aœnie nadaje kolejnego live'a i chwali siê zdobytymi rozmowami :tanczy: !!

CoÂś siĂŞ odmieniÂło :tanczy: !! A na pewno ruszyÂło w sprawie relacji :tanczy: !!

Popracujmy moÂże jeszcze trochĂŞ nad tym mottem? :devil: Tylko prĂŞdzej niÂż nad zmianÂą tytuÂłu wÂątku :devil:
Ojjjhhh :hmm: !! Sam widzisz , Âże ja nie mam coÂś weny :spiewa: !! :devil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Skoro tyle byÂło czekania, to siĂŞ dziwiĂŞ, Âże udaÂło mi siĂŞ dzisiaj na te wÂłaÂściwe akurat relacje trafiĂŚ :devil:

Ta rozmowa, to chyba jednak na Âżywo nie byÂła :> Ale mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ, to tylko moje przypuszczenie :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Za to relacja juÂż jak najbardziej w moim mniemaniu na Âżywo :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Skoro tyle byÂło czekania, to siĂŞ dziwiĂŞ, Âże udaÂło mi siĂŞ dzisiaj na te wÂłaÂściwe akurat relacje trafiĂŚ :devil:


W sumie to trudno ich nie zauwaÂżyĂŚ :lol2: !! ZwÂłaszcza jeÂśli siĂŞ tyle czekaÂło i czekaÂło na wejÂście Agatki -piszĂŞ o sobie , bo nie wiem jak Ty trafiÂłaÂś na nie :> ?? Mo ze metodÂą na chybiÂł-trafiÂł i akurat w tych serwisach siĂŞ udaÂło :jupi: !!
Ta rozmowa, to chyba jednak na Âżywo nie byÂła :> Ale mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ, to tylko moje przypuszczenie :devil:
Hmmmm :mhm: nie zauwaÂżyÂłem , ale mniejsza z tym -i tak byÂła super :lol2: !! A pan policjant byÂł chyba speszony rozmowÂą -a moÂże wstydziÂł siĂŞ kamery :lol2: ?/ no jak tak bĂŞdÂą epkipa rozpraszaĂŚ policjantĂłw , to nigdy nie zÂłapiÂą tych bandytĂłw :devil: !!
not that kind pisze:Za to relacja juÂż jak najbardziej w moim mniemaniu na Âżywo :lol2:
Aaaa ju¿ chyba wiem , po czym wnosisz :> ? :lol2: Po tym ekranie podzielonym na pó³ :tanczy: !! Zgad³em :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

O, biedaczysko - sam zostaÂłeÂś :lol2:
JuÂż Ci notka zapodaje capsy, juÂż.... :lol2:
marcinkowsky pisze:W sumie to trudno ich nie zauwaÂżyĂŚ :lol2: !! ZwÂłaszcza jeÂśli siĂŞ tyle czekaÂło i czekaÂło na wejÂście Agatki -piszĂŞ o sobie , bo nie wiem jak Ty trafiÂłaÂś na nie :> ?? Mo ze metodÂą na chybiÂł-trafiÂł i akurat w tych serwisach siĂŞ udaÂło :jupi: !!
Powiedzmy, Âże tak nie analizujĂŞ tego, czy i kiedy uda mi siĂŞ trafiĂŚ na Agaty relacjĂŞ :lol2:
Gorzej, kiedy przegapiĂŞ :> Wtedy zastawiam siĂŞ, co jest nie tak :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jak na razie to byÂła ostatnia relacja, ale znĂłw gdzieÂś na odcinku WÂłocÂławek-PÂłock pĂŞkÂła jakaÂś rura z olejem, ktĂłry przedostaÂł siĂŞ do rzeki, wiĂŞc moÂże skierujÂą AgatĂŞ w tĂŞ stronĂŞ :rozglada:
Ostrzegam jednak :lol2: Nie polegajcie na moim przeczuciu, tak zawodnym ostatnio :devil:
Aaaa ju¿ chyba wiem , po czym wnosisz :> ? :lol2: Po tym ekranie podzielonym na pó³ :tanczy: !! Zgad³em :lol2: ??
MiĂŞdzy innymi :lol2: Zgaduj dalej :devil:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:O, biedaczysko - sam zostaÂłeÂś :lol2:
JuÂż Ci notka zapodaje capsy, juÂż.... :lol2:
Dziêkujê .... poci¹gn¹³em nosem ze wzruszenia , dziêkujê ci raz jeszcze :* !! Niewdziêcznicy oddalili siê ode mnie -tylko na Ciebie zawsze mogê liczyÌ :* !! Dziêkujê :* !! Jeszcze raz dziêkujê :* !! Dziêkujê :* !! Sk¹d mi siê ca³uœnoœÌ wziê³a :> ?? Czy¿byœmy zbyt wiele czasu spêdzali we dwoje :lol2: ??
not that kind pisze: Powiedzmy, Âże tak nie analizujĂŞ tego, czy i kiedy uda mi siĂŞ trafiĂŚ na Agaty relacjĂŞ :lol2:
Gorzej, kiedy przegapiĂŞ :> Wtedy zastawiam siĂŞ, co jest nie tak :devil:
Czyli ¿e w sumie , to wszystko jest jak byÌ powinno :lol2: !! To ja mam tak¹ mêcz¹c¹ tendencjê do analizowania wszystkiego , co jest wokó³ -lepiej skupiaÌ siê na analizie tego , co nie wysz³o , ¿eby to poprawiÌ -masz racjê :lol2: !!
not that kind pisze:Jak na razie to byÂła ostatnia relacja, ale znĂłw gdzieÂś na odcinku WÂłocÂławek-PÂłock pĂŞkÂła jakaÂś rura z olejem, ktĂłry przedostaÂł siĂŞ do rzeki, wiĂŞc moÂże skierujÂą AgatĂŞ w tĂŞ stronĂŞ :rozglada:
Ostrzegam jednak :lol2: Nie polegajcie na moim przeczuciu, tak zawodnym ostatnio :devil:
ÂŻadnego , nawet obserwujÂąc passĂŞ nietrafionych przypuszczeĂą nie naleÂży bagatelizowaĂŚ :nie: !! Trzeba to sprawdziĂŚ -koniecznie :] !! Ale kiedy teraz bĂŞdzie nastĂŞpny serwis :rozglada: ??
Z tymi przestĂŞpcami , to wiedziaÂłem , Âże tak bĂŞdzie ;) !! Policjanci koncentrowali siĂŞ nie na tym, na czym powinni -ale czy moÂżna im siĂŞ dziwiĂŚ :P ? :tanczy:
A teraz chÂłopaki , kiedy Poznanianki juÂż nie ma na obÂławie -do roboty :ban: !! SzukaĂŚ zÂłodziei :devil: !! wiem , Âże to mniej przyjemne niÂż pogaduchy z piĂŞknÂą paniÂą reporterkÂą , ale taka jest praca , takie jest Âżycie , a przestĂŞpcy grasujÂą nie wiadomo gdzie :devil: !!

MiĂŞdzy innymi :lol2: Zgaduj dalej :devil:
Innych opcji nie przewidujĂŞ :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Post autor: }{ypnosea »

Zauwa¿y³am, ¿e ostatnio denerwuje mnie u Agaty ten jej porz¹dek w relacjach. Zawsze wszystko zaplanowane co do joty od A do Z i nic nie mo¿e wyjœÌ poza ramy ramy wczeœniej ustalonego planu :neutral: Mo¿e bym nie narzeka³a, gdyby chocia¿ od czasu do czasu te relacje tr¹ci³y spontanicznoœci¹, mo¿e nawet ma³¹ wpadk¹ techniczn¹? :) A wszystko zawsze jest w najlepszym porz¹dku ;) Nie mówiê, ¿e zawsze, bym chcia³a zamieszania, bo to by œwiadczy³o o czymœ niedobrym i wiem, ¿e taka spontanicznoœÌ ca³y czas jest niemo¿liwe, ale od czasu do czasu da³oby siê - mam co do tego pewnoœÌ :D Wyobra¿a³am sobie niedawno, ¿e Agata w tym czasie szczególnie np. kupuje choinki, ³apie karpia, robi zakupy - na wizji oczywiœcie ;) Niestety - wszystkie tematy roz³o¿ono pomiêdzy inne redakcje, a Agacie znowu trafi³ siê taki, który mog³a sobie od pocz¹tku do koùca zaplanowaÌ :?
Na koniec - Sidorkiewicz zajmuje siĂŞ olejem w WiÂśle ;)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

}{ypnosea pisze:ZauwaÂżyÂłam, Âże ostatnio denerwuje mnie u Agaty ten jej porzÂądek w relacjach.
:shock: ChciaÂłbym doÂżyĂŚ chwili , w ktĂłrej mnie by denerwowaÂły takie rzeczy :devil: !! A , a .... a moÂże lepiej nie :> ?? :devil:

}{ypnosea pisze:Zawsze wszystko zaplanowane co do joty od A do Z i nic nie mo¿e wyjœÌ poza ramy ramy wczeœniej ustalonego planu :neutral:
Nie da siĂŞ ukryĂŚ , Âże Agatka zawsze jest przygotowana do relacji , ale to chyba dobrze :>

}{ypnosea pisze:Mo¿e bym nie narzeka³a, gdyby chocia¿ od czasu do czasu te relacje tr¹ci³y spontanicznoœci¹, mo¿e nawet ma³¹ wpadk¹ techniczn¹? :) A wszystko zawsze jest w najlepszym porz¹dku ;) Nie mówiê, ¿e zawsze, bym chcia³a zamieszania, bo to by œwiadczy³o o czymœ niedobrym i wiem, ¿e taka spontanicznoœÌ ca³y czas jest niemo¿liwe, ale od czasu do czasu da³oby siê - mam co do tego pewnoœÌ :D


SÂłuchaj :lol2: !! Jak chcesz , Âżeby reporterka robiÂła dla Ciebie (na antenie :lol2: ) szalone rzeczy , to udaj siĂŞ pod inny adres :lol2: !! nie zniechĂŞcam ciĂŞ do Agatki :stop: !! , ale nie wiem , czy zauwaÂżyÂłaÂś , Âże ona jest bardzo poukÂładana , powaÂżna i powÂściÂągliwa.... :lol2: !! z silnym akcentem na to ostatnie zwÂłaszcza :lol2: !!
U Agatki ciĂŞÂżko jest wywoÂłaĂŚ uÂśmiech w pracy , a co dopiero mĂłwiĂŚ o bardziej skomplikowanych akcjach :spiewa: !!
}{ypnosea pisze:WyobraÂżaÂłam sobie niedawno, Âże Agata w tym czasie szczegĂłlnie np. kupuje choinki, Âłapie karpia, robi zakupy - na wizji oczywiÂście ;)
Nie nasza wina , ¿e z³odziejaszki postanowi³y akurat jedn¹ ze stacji Wielkopolski obrabowaÌ :devil: !! Cholera jasna :/ !! No mogli przynajmniej na jakiegoœ Miko³aja œw. napaœÌ :devil: !!
}{ypnosea pisze:Na koniec - Sidorkiewicz zajmuje siĂŞ olejem w WiÂśle ;)
Wiem , wiĂŞc dzisiaj Agatka nie popÂłynie do domu z plamÂą oleju :lol: !!
JuÂż pewnie dojeÂżdÂża do domku :racja: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:
}{ypnosea pisze:WyobraÂżaÂłam sobie niedawno, Âże Agata w tym czasie szczegĂłlnie np. kupuje choinki, Âłapie karpia, robi zakupy - na wizji oczywiÂście ;)
Nie nasza wina , ¿e z³odziejaszki postanowi³y akurat jedn¹ ze stacji Wielkopolski obrabowaÌ :devil: !! Cholera jasna :/ !! No mogli przynajmniej na jakiegoœ Miko³aja œw. napaœÌ :devil: !!
¿eby nam Agata nie wykrêci³a numeru podobnego do tego jaki fanom wykrêci³a Marta Gordziewicz (podobno) i z okazji gwiazdki nie zasz³a w ci¹¿ê :lol2:
a jest to przecieÂż jak najbardziej moÂżliwe :lol2:
to by byÂła dopiero niespodzian(zaÂłam)ka dla fanĂłw :neutral: :spiewa:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:¿eby nam Agata nie wykrêci³a numeru podobnego do tego jaki fanom wykrêci³a Marta Gordziewicz (podobno) i z okazji gwiazdki nie zasz³a w ci¹¿ê :lol2:
a jest to przecieÂż jak najbardziej moÂżliwe :lol2:
to by byÂła dopiero niespodzian(zaÂłam)ka dla fanĂłw :neutral: :spiewa:
A co to juÂż epidemia :> ?? :lol2:
:o Chyba nie chcesz powiedzieĂŚ , Âże w tvn24 zaczĂŞÂła panowaĂŚ moda na dzieci :o ?? Racja , ta seria ciĂŞÂżarnych dziennikarek zaczĂŞÂła siĂŞ juÂż jakiÂś czas temu :lol2: !! Ale my jesteÂśmy caÂły czas w sferze spekulacji :lol2: !! no a tak w ogĂłle , to Agatka dopiero co zaczĂŞÂła tak na dobre rozkrĂŞcaĂŚ swojÂą karierĂŞ ..... :)
Chyba , Âże tym razem wykaÂże siĂŞ "spontanicznoÂściÂą" ....... :lol: !!

Ale przecieÂż nie mamy prawa o jej planach -takich planach dyskutowaĂŚ :xx: !! Bo nie mamy teÂż na nie Âżadnego wpÂływu :devil: !!

PóŸniej siê bêdziemy martwiÌ :stop: !! :lol2: A wszystkim przysz³ym mamom z³o¿yÌ trzeba najserdeczniejsze ¿yczenia :lol2: !! chocia¿ nie ma dzisiaj dnia matki :lol: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Jak to siê sta³o, i¿ czu³em, ¿e omija mnie szalenie interesuj¹ca dyskusja? :lol2: Jak to zrobiÌ, ¿eby przez 5 minut odnieœÌ siê do wszystkich interesuj¹cych kwestii? :lol2: Najlepiej mo¿e po prostu zacz¹Ì, a póŸniej siê zobaczy, co dalej :lol2:
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:O, biedaczysko - sam zostaÂłeÂś :lol2:
JuÂż Ci notka zapodaje capsy, juÂż.... :lol2:
Dziêkujê .... poci¹gn¹³em nosem ze wzruszenia , dziêkujê ci raz jeszcze :* !! Niewdziêcznicy oddalili siê ode mnie -tylko na Ciebie zawsze mogê liczyÌ :* !! Dziêkujê :* !! Jeszcze raz dziêkujê :* !! Dziêkujê :* !! Sk¹d mi siê ca³uœnoœÌ wziê³a :> ?? Czy¿byœmy zbyt wiele czasu spêdzali we dwoje :lol2: ??
Kiedy zostaliÂście tutaj we dwoje zapanowaÂła bardzo kameralna atmosfera, sprzyjajÂąca nawiÂązywaniu mocnych wiĂŞzi... :lol2: Proste! :lol2:
Ja niestety musiaÂłem (co Was widzĂŞ wcale mocno nie zmartwiÂło :lol2: ) opuÂściĂŚ dom, a co za tym idzie odciĂŞty zostaÂłem od dopÂływu Tvn24, a to z kolei oznacza odciĂŞcie dopÂływu tlenu... znaczy siĂŞ Agatty ;(
PiĂŞknie dziĂŞkujĂŞ zatem za relacjĂŞ capsowÂą :*
marcinkowsky pisze:
}{ypnosea pisze:ZauwaÂżyÂłam, Âże ostatnio denerwuje mnie u Agaty ten jej porzÂądek w relacjach.
:shock: ChciaÂłbym doÂżyĂŚ chwili , w ktĂłrej mnie by denerwowaÂły takie rzeczy :devil: !! A , a .... a moÂże lepiej nie :> ?? :devil:
Mnie - ba³aganiarza, te¿ kiedyœ dra¿ni³a pedanteria u mojej ¿ony, do momentu, kiedy zrozumia³em, ¿e to nie wada, a zaleta :lol2: Trzeba jednak samemu do tego dojrzeÌ, nie mo¿na na si³ê nawracaÌ :devil:
marcinkowsky pisze:SÂłuchaj :lol2: !! Jak chcesz , Âżeby reporterka robiÂła dla Ciebie (na antenie :lol2: ) szalone rzeczy , to udaj siĂŞ pod inny adres :lol2: !! nie zniechĂŞcam ciĂŞ do Agatki :stop: !! , ale nie wiem , czy zauwaÂżyÂłaÂś , Âże ona jest bardzo poukÂładana , powaÂżna i powÂściÂągliwa.... :lol2: !! z silnym akcentem na to ostatnie zwÂłaszcza :lol2: !!
U Agatki ciĂŞÂżko jest wywoÂłaĂŚ uÂśmiech w pracy , a co dopiero mĂłwiĂŚ o bardziej skomplikowanych akcjach :spiewa: !!
Wszystko... zgoda :lol2: Za wyjÂątkiem jednego :lol2: Agatta faktycznie nie sÂłynie z karkoÂłomnych relacji, co nie znaczy, Âże nie popisaÂła siĂŞ nigdy odwagÂą, albo, Âże widz oglÂądajÂąc jej relacje czuje jakiÂś mĂŞczÂący niedosyt :nie: To jednakÂże nie stoi na przeszkodzie do tego, aÂżeby ten i tak juÂż nasycony widz nie mĂłgÂł zamarzyĂŚ o czymÂś wiĂŞcej :) Tutaj jest to ta mniej lub bardziej zapeÂłniona efektami specjalnymi relacja :lol2:
marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:¿eby nam Agata nie wykrêci³a numeru podobnego do tego jaki fanom wykrêci³a Marta Gordziewicz (podobno) i z okazji gwiazdki nie zasz³a w ci¹¿ê :lol2:
a jest to przecieÂż jak najbardziej moÂżliwe :lol2:
to by byÂła dopiero niespodzian(zaÂłam)ka dla fanĂłw :neutral: :spiewa:
A co to juÂż epidemia :> ?? :lol2:
:o Chyba nie chcesz powiedzieĂŚ , Âże w tvn24 zaczĂŞÂła panowaĂŚ moda na dzieci :o ?? Racja , ta seria ciĂŞÂżarnych dziennikarek zaczĂŞÂła siĂŞ juÂż jakiÂś czas temu :lol2: !!
PĂłki co musimy jednakÂże ustaliĂŚ ze 100 procentowÂą dokÂładnoÂściÂą, czy Agatta zaopatrzyÂła siĂŞ juÂż w mĂŞÂża, bo inaczej, to przecieÂż niemoÂżliwe, aÂżeby... :devil: :lol:
Nie rozpowszechniajmy jednakÂże plotek i nie planujmy przyszÂłoÂści innych :) Zostawmy to... innym :devil:

Ech :/ Wiedzia³em, ¿e nie zd¹¿ê napisaÌ tyle, ile bym chcia³ :/
Agatty dzisiaj nie ma - dobrze widziaÂłem? :>
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości