Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Sz. P. Jack Black '62 pisze:Faktycznie, tylko raz by³a ubrana na ró¿owo
A nie by³a jeszcze kiedyœ ca³a na ró¿owo w Poranku :>
No chyba, Âże to ja mam coÂś z pamiĂŞciÂą :hmm: .
Mo¿e troche za póŸno, ale lepiej póŸno, ni¿ w cale, wiêc ¿ycze wszystkim weso³ych i mokrych :twisted: œwi¹t.
P.S ÂŁadny avatar Black. Tez muszĂŞ jakiegoÂś Âładnego zrobiĂŚ, bo jak na razie to ten mĂłj stary doÂśc sÂłabo wyglÂąda na tle Twojego, Funky i kamuii.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A nie by³a jeszcze kiedyœ ca³a na ró¿owo w Poranku
:mhm: Ten ró¿owy na pewno mia³a na sobie tylko raz, ale Tobie mo¿e myli siê z tym ''biskupim'' :devil: - zreszt¹ bardzo ³adnym, który wielokrotnie ubiera³a :P
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Chyba pĂłjde na badania. MoÂże mi wykryjÂą daltonizm. :P
Tak Black w Poranku byÂł tan "biskupi' :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nie martw siê, wed³ug badaù mê¿czyŸni gorzej rozró¿niaj¹ kolory od kobiet. Ostatnio idzie im coraz lepiej, ale tzn. ¿e mê¿czyŸni niewieœciej¹. :hyh:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

w³och pisze:Nie martw siê, wed³ug badaù mê¿czyŸni gorzej rozró¿niaj¹ kolory od kobiet. Ostatnio idzie im coraz lepiej, ale tzn. ¿e mê¿czyŸni niewieœciej¹. :hyh:
Eeeehhh ;) No chyba nie jest tak Âźle :lol: Ja to mam przy boku niewiastĂŞ, ktĂłra mi uÂświadamia, Âże niebieska bluzka Anity nie jest niebieska tylko morska ... Âże fioletowy kostium nie jest fioletowy tylko biskupi ... itd :devil: Prawda Funcky? :D :lol: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

To co zakÂładamy "Stowarzyszenie WidzÂących Inaczej" bÂądÂź jak kto woli "Stowarzyszenie DaltonistĂłw".
Wpisowe 15 zÂł
w³och pisze:Nie martw siê, wed³ug badaù mê¿czyŸni gorzej rozró¿niaj¹ kolory od kobiet. Ostatnio idzie im coraz lepiej, ale tzn. ¿e mê¿czyŸni niewieœciej¹. :hyh:
DziĂŞki za pocieszenie. Od razu czuje siĂŞ lepiej. :D
A co siĂŞ staÂło z tÂą pÂłciÂą, ktĂłra rzekomo lepiej widzi(z wyjÂątkiem tego co siĂŞ dzieje na drodze)?
Bo coÂś znowu znikÂły.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie, nie - ja siê nie piszê do ¿adnych stowarzyszeù i kó³ek ... :D
michaek pisze:A co siĂŞ staÂło z tÂą pÂłciÂą, ktĂłra rzekomo lepiej widzi(z wyjÂątkiem tego co siĂŞ dzieje na drodze)?
Bo coÂś znowu znikÂły.
Ten docinek o drodze to chyba nie do Anity :> :lol:

No a te dwie pozostaÂłe przedstawicielki pÂłci, ktĂłra widzi lepiej ... :D pierwsza - Kamuii ma awariĂŞ komputera, ale obiecaÂła, Âże wrĂłci i to w dodatku ''podbudowana'' :D
A Funcky :mhm: ta siĂŞ zrobiÂła wiĂŞkszÂą ''leserkÂą'' nawet od Anity :> Olewa nas :uhh:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Black Jack pisze:pierwsza - Kamuii ma awariĂŞ komputera, ale obiecaÂła, Âże wrĂłci i to w dodatku ''podbudowana'' :D
Ty dobrze Black poinformowany jesteÂś. Ciekawe skÂąd tak duzo wiesz:?:
Ten docinek o drodze to chyba nie do Anity :> :lol:
Nie ÂśmiaÂłbym.
Szkoda, Âże Anita tak dobrze nie widzi, co siĂŞ z niÂą dzieje w TVNie. No dobra, nie psuje sobie humoru.

[ Dodano: Pon Kwi 17, 2006 10:48 pm ]
Uwaga!!!
Anita wystÂąpiÂła w Szymon Majewski Show. WprowadzaÂła Szymona do studia!!!
ByÂła bardzo Âładnie ubrana.

[ Dodano: Wto Kwi 18, 2006 9:57 am ]
tvn.tivi pisze:Znamy juÂż datĂŞ debiutu Kamila Durczoka w roli prowadzÂącego "FaktĂłw". ByÂła gwiazda TVP1 powita widzĂłw programu TVN po raz pierwszy w poniedziaÂłek, 1 maja. Durczok "Fakty" prowadziĂŚ ma od poniedziaÂłku do czwartku na przemian z JustynÂą Pochanke. Dziennikarz zapowiada, Âże nie zamierza przeprowadzaĂŚ rewolucji personalnej.

Chce jednak, by do zespo³u dziennika TVN do³¹czy³a jedna osoba z konkurencyjnego programu - nie wymienia jednak jej nazwiska. Z wywiadu "Dziennika" z Durczokiem wynika, ¿e prezenter uwa¿a ekipê "Faktów" za siln¹ i profesjonaln¹.
Czyli Durczok AnitĂŞ chciaÂłby zobaczyĂŚ, ale tylko w Playboy'u. WstrĂŞtny babiarz. :evil: :evil:
A ja liczy³em, ¿e jednak Kamil bêdzie chcia³ œci¹gn¹Ì Anitê do g³ównych.
Swoj¹ drog¹ to jak s³yszê, ¿e Grzesiu jest silny i profesjonalny to chce mi sie z krzes³a spaœÌ.
I jeszcze taki maÂły off topic.
Ciekawe kogo chce Durczok œci¹gn¹c do Faktów z innej redakcji. :mhm: Pewnie bedzie to ktoœ z Wiadomœci, bo on mówi³, ¿e chcia³by przyci¹gn¹Ì kilku dziennikarzy ze sob¹. Nie wiemy tylko czy chodzi o prowadz¹cego, czy o zwyk³ego dziennikarza.
Bo 5 prowadz¹cych g³ówne to troche duzo, wiêc raczej bêdzie reporter.

[ Dodano: Wto Kwi 18, 2006 10:23 am ]
No to 3 aktualizacja posta.
Jako, ¿e przed chwil¹ przegl¹dn¹³em inne w¹tk to bedzie szybkie dementi.
Durczok nie chce ÂściÂągnÂąc nikogo z WiadomoÂści, jednak ma byĂŚ to ktoÂś z telewizji i nie jest to Tomasz Lisi. To tyle.
P.S MoÂże ktoÂś wreszcie napisze tu jakiegoÂś posta. :arrow:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

michaek pisze:P.S MoÂże ktoÂś wreszcie napisze tu jakiegoÂś posta. :arrow:
Jestem wiĂŞc piszĂŞ... :D
michaek pisze:Uwaga!!!
Anita wystÂąpiÂła w Szymon Majewski Show. WprowadzaÂła Szymona do studia!!!
ByÂła bardzo Âładnie ubrana.
:devil: :devil: Bardzo Âśmieszne. :>
michaek pisze:Czyli Durczok AnitĂŞ chciaÂłby zobaczyĂŚ, ale tylko w Playboy'u. WstrĂŞtny babiarz. :evil: :evil:
A ja liczy³em, ¿e jednak Kamil bêdzie chcia³ œci¹gn¹Ì Anitê do g³ównych.
Wielka szkoda... :cry: To zostanÂą nam dalej popoÂłudniowe, poranki i "Dama Pik". :roll:
michaek pisze:I jeszcze taki maÂły off topic.
Ciekawe kogo chce Durczok œci¹gn¹c do Faktów z innej redakcji. :mhm: Pewnie bedzie to ktoœ z Wiadomœci, bo on mówi³, ¿e chcia³by przyci¹gn¹Ì kilku dziennikarzy ze sob¹. Nie wiemy tylko czy chodzi o prowadz¹cego, czy o zwyk³ego dziennikarza.
Bo 5 prowadz¹cych g³ówne to troche duzo, wiêc raczej bêdzie reporter.
MoÂże z "WiadomoÂści", a moÂże z "WydarzeĂą" i napewno reportera. :] W pewnym temacie pisaliÂśmy ze moze byĂŚ to Kunica... :roll: Czas pokaÂże jak to bĂŞdzie. :P
michaek pisze:Jako, ¿e przed chwil¹ przegl¹dn¹³em inne w¹tk to bedzie szybkie dementi.
Durczok nie chce ÂściÂągnÂąc nikogo z WiadomoÂści, jednak ma byĂŚ to ktoÂś z telewizji i nie jest to Tomasz Lisi. To tyle.
Gdzie Ty to wyczyta³es ¿e Durczok nie chce œci¹gn¹Ì nikogo z "Wiadomoœci" :?: :> Durczok powiedzia³ ¿e nie przewiduje przyjœcia nikogo, ale jednak tam mo¿e byÌ ta osoba któr¹ by Durczok chcia³by œci¹gnÌ do "Faktów"... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

ChodziÂło mi wÂłasnie po ta wypowiedÂź. Na nastĂŞpne pytanie odpowiada, Âże jest jedna osoba z innych mediĂłw(wg nie z WiadomoÂści i TVN) ktĂłra chciaÂłby mieĂŚ w Faktach.
Nie wydaje mi sie wiĂŞc, Âże chodzi tu o kogoÂś z WiadomoÂści, ale zauwaÂż, Âże Durczok mĂłwi tylko o WiadomoÂściach, a nie o TVP.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Michaek'u zapĂŞdziÂłeÂś siĂŞ trochĂŞ. MoÂże pisz o tym tutaj :arrow: http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... 3&start=90
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

pawell pisze:
michaek pisze:Uwaga!!!
Anita wystÂąpiÂła w Szymon Majewski Show. WprowadzaÂła Szymona do studia!!!
ByÂła bardzo Âładnie ubrana.
:devil: :devil: Bardzo Âśmieszne. :>
no dobrze, proszĂŞ jaÂśniej :> To Âżart? :>
ByÂła w tym programie, czy jej nie byÂło? :neutral:

Chyba jednak prêdzej w SMS j¹ bêdzie mo¿na zobaczyÌ, ni¿ w g³ównych :?

Acha! BĂŞdzie dziÂś Anita w popoÂłudniowych.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

no dobrze, proszĂŞ jaÂśniej :> To Âżart? :>
ByÂła w tym programie, czy jej nie byÂło? :neutral:
OczywiÂście, Âże Âżart. Anity nie byÂło w SMSie.
Acha! BĂŞdzie dziÂś Anita w popoÂłudniowych.
Szkoda, ¿e nie w g³ównych. :devil:

Ps. Chyba jednak po przyjÂściu Durczoka nie bĂŞdzie Âżadnych zmian z prowadzÂącymi. :?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

wÂłoch pisze: OczywiÂście, Âże Âżart. Anity nie byÂło w SMSie.
Nie rozumiem, skÂąd w ogĂłle pomysÂł michaek'a na taki Âżart? :?

Szkoda, ¿e nie w g³ównych. :devil:
Najgorsze w tym wszystkim jest to, ¿e (abstrahuj¹c ju¿ od g³ównych :? ) Anita pewnie ca³y tydzieù bêdzie w popo³udniowych siedzia³a i poradek znowu weŸmie w ³eb :/
Ach ta okrutna rzeczywistoœÌ :(
Ps. Chyba jednak po przyjÂściu Durczoka nie bĂŞdzie Âżadnych zmian z prowadzÂącymi. :?
A czego siê spodziewaliœcie? :D ¯e Durczok o niczym innym nie marzy³, jak o tym, ¿e kiedy obejmie stanowisko niejakiego szefa, to od razu Anicie da sto³ek w g³ównych? :D
Pewnie w kontrakcie ma zastrze¿one, ¿e zatrudni¹ go, jeœli nawet przez myœl mu nie przejdzie, ¿eby do zespo³u g³ównych sprowadzaÌ Anitê ;) :evil:
Ja po Durczoku niczego dobrego siĂŞ nigdy nie spodziewaÂłem :]
ZaskoczyÂł mnie jedynie - pozytywnie - z tym Playboy'em :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie rozumiem, skÂąd w ogĂłle pomysÂł michaek'a na taki Âżart? :?
Trzeba byÂło odkodowaĂŚ TVN i oglÂądac SMSa to byÂś wiedziaÂł. :D
Jak chcesz sobie poÌwiczyÌ kojarzenie faktów to wróÌ siê do dyskusji o "taùczacych jajach" i poproœ kogoœ o dok³adne streszczenie samego poczatku SMSa, a mo¿e zrozumiesz o co chodzi³o. :D
Taka maÂła zagadka.
A jak Black bĂŞdzie :aniol: to moÂże :klamca: michaek :spiewa: Blackowi o co chodzi.
A jeÂśli uda Ci siĂŞ rozwiÂązaĂŚ to ode mnie wielkie :brawa:
No to do dzieÂła Black.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 7 gości