Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A czym innym sÂą quady jak nie motorami, tyle Âże na czterech koÂłach :>

A na stronie PAP-u sÂą fotki z imprezy, tylko niestety nie do otwarcia :/ WiĂŞc nie przekonamy siĂŞ, czy na fotach jest Anita :/

Ale Grzesioo zrobiÂł kilka capsĂłw z faktĂłw i umieÂściÂł na :xx: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Black Jack '62 pisze:Ale Grzesioo zrobiÂł kilka capsĂłw z faktĂłw i umieÂściÂł na :xx: :lol:
Nawet dla swoich ulubieĂącĂłw nie bĂŞdĂŞ miaÂł litoÂści, jeÂśli chodzi o warny. :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :devil:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ÂŁukasz, no przecieÂż Black w ostatniej chwili siĂŞ powstrzymaÂł :lol:
Co Anita robi z czasem wolnym??
Oto pytanie na ktĂłre mam odpowiedÂź.
ÂŚciga siĂŞ z panem premierem na motorze. I wygrywa.
Yes, yes, yes :tanczy: - wiedziaÂłam, Âże Marcinkiewicz to cienias :lol:
;) he, he - ale kto by wygraÂł z naszÂą AnitkÂą? :tanczy:
Moje gratulacje :brawa:
ÂŚwietnie, Âże w Radio Zet o tym mĂłwili :D Fajnie, Âże Anita udzieliÂła tej rozgÂłoÂśni mini wywiadu :D
Ale jak to Anita nigdy nie jeÂździÂła na quadach? Ja mam nawet fotkĂŞ :xx: :xx: :devil:
:> pamiĂŞĂŚ ludzka bywa zawodna ;) Poza tym, Anita na pewno braÂła udziaÂł w tylu rajdach, Âże mogÂły jej pomieszaĂŚ maszyny, na ktĂłrych jeÂździÂła ;) :lol:
Szkoda, ¿e TVN24 tylko wczoraj w relacji Marzeny Lewandowskiej wspomina³ o zwyciêstwie Anity :( PóŸniej w serwisach by³a ju¿ tylko krótka wzmianka o samej imprezie, o Anicie ani s³owa :evil:
Ale z dostĂŞpnych informacji wiadomo, Âże oprĂłcz Anity i Miecia z TVN-u byÂł tam jeszcze Kuba Porada, ale ten nie jeÂździÂł na motocyklu, tylko na ........ zwykÂłej desce :lol:
Pierwsza to byÂła ta, ktĂłra dotyczyÂła urodzin krĂłlowej ElÂżbiety ... Anita powiedziaÂła coÂś w rodzaju: ''my Happy birthday ÂśpiewaĂŚ nie bĂŞdziemy [...]'' :lol:
Szkoda, ¿e nie zaœpiewali :/ No, ale mogli chocia¿ toast wznieœÌ :lol:
A nie! :D Anita musiaÂła w sobotĂŞ stawiĂŚ siĂŞ na motopikniku :lol:
MaÂło brakowaÂło a prze KaczyĂąskiego i jego beÂł ... tzn. konferencjĂŞ, zajawki byÂśmy nie mogli obejrzeĂŚ

MoÂże na rychÂły i w odpowiednim momencie zakoĂączonÂą konferencjĂŞ KaczyĂąskiego wpÂłynĂŞÂły twoje klÂątwy Black :> :devil:
Zajawka byÂła taka jak te dwie poprzednie, czyli interesujÂąca, dynamiczna i treÂściwa :D Teraz oczywiÂście jeszcze nie byÂło ani jednego komentarza Anity, aÂż bojĂŞ siĂŞ pomyÂśleĂŚ do jakiej rangi program dobrnie, kiedy dojdÂą do caÂłoÂści te wÂłaÂśnie wyszukane komenty Anity – sÂłowo wi¹¿¹ce rzeczy wielkie i poruszajÂące. :D :D
W zajawce wypÂłynĂŞÂła jedna bardzo interesujÂąca, acz z krainy bÂłahych, sprawa, ktĂłrÂą Anita mogÂłaby wcieliĂŚ w swoim Âżyciu medialnym :D ;) Mianowicie, tak jak pani Vaira Vike – Freiberga zacz¹Ì ubieraĂŚ siĂŞ bardziej kolorowo :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Bardziej kolorowo piszesz :> Tak, ÂżebyÂśmy znowu mogli podziwiaĂŚ zgrabny tyÂłek Anity :D ( :lol: )
Nawet dla swoich ulubieĂącĂłw nie bĂŞdĂŞ miaÂł litoÂści, jeÂśli chodzi o warny :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :devil:
ÂŁukasz, przecieÂż mnie znasz, czy ja kiedykolwiek sprawieÂłem jakiekolwiek problemiki? :aniol: No przypomnij sobie choĂŚ jeden? :D Jedyne co moÂżna mi zarzuciĂŚ, to bezustanny - momentami aÂż do znudzenia - Anitoentuzjazm :D

... :D

Z tego wzglĂŞdu, Âże na obecnoœÌ Anity w tvn24 pĂłki co – w perspektywie najbliÂższych godzin :rozglada: nie mamy co liczyĂŚ, korzystajÂąc z urokĂłw wolnej chwili przekopaÂłem zasoby internetowe w celu znalezienia jakiejÂś informacji o sobotnim zwyciĂŞstwie Anity :D OczywiÂście jak Âłatwo siĂŞ domyÂśliĂŚ niewiele znalazÂłem :/
''UrzekÂło'' mnie jednak to, jak otoczenie premiera sprytnie przemilcza fakcik, iÂż premier przegraÂł z naszÂą AnitÂą :devil:
Oto fragment pochodzÂący z oficjalnej strony kancelarii premiera:
22.04.2006
Premier Kazimierz Marcinkiewicz spotka³ siê z mi³oœnikami jednoœladów podczas VII edycji ogólnopolskiego sezonu motocyklowego na Bemowie. Szef rz¹du do³¹czy³ do uczestnicz¹cych w Moto Pikniku motocyklistów jad¹c na quadzie.
G³ównym punktem otwarcia sezonu motocyklowego by³ konkurs "POLITYCY kontra DZIENNIKARZE". Polityków reprezentowali m.in.: Katarzyna Piekarska, Joanna Fabisiak, Ryszard Kalisz i Wojciech Olejniczak, natomiast w dru¿ynie dziennikarzy znaleŸli siê m.in.: Anita Werner, Piotr Pi¹tek, Tomasz Macha³a oraz kapitan - Grzegorz Miecugow. W pierwszej konkurencji wyst¹pi³ kapitan dru¿yny polityków Kazimierz Marcinkiewicz, pokonuj¹c na quadzie slalom równoleg³y. Cz³onkowie rywalizuj¹cych ze sob¹ dru¿yn rzucali opon¹ do celu, brali tak¿e udzia³ w wyœcigu "na nartach" oraz konkursie przeci¹gania liny.
Walka obu druÂżyn zakoĂączyÂła siĂŞ remisem. Prezes Rady MinistrĂłw w imieniu obu druÂżyn przekazaÂł nagrodĂŞ pieniĂŞÂżnÂą ufundowanÂą przez organizatora, Fundacji, ktĂłra przeznaczy jÂą na zorganizowanie majĂłwki dla osĂłb niepeÂłnosprawnych.
ZwróÌcie uwagê na to, ¿e o remisie w tych dwu ostatnich konkurencjach wspomnieli, a o zwyciêstwie Anity nad premierem nie :devil: Teraz ju¿ siê nie dziwiê, ¿e Anita zastanawia³a siê nad tym, czy to dobrze, czy Ÿle, ¿e wygra³a :lol: Mo¿e mia³a postaraÌ siê o remis :devil: Jak dobrze, ¿e wa¿niejsze dla niej by³o to, ¿eby wygraÌ :devil: :brawa:

PS Na stronie Prezesa Rady MinistrĂłw jest kilka fotek z tej sobotniej imprezy, nie ma na nich Anity, ale jest za to Mieciu – informujĂŞ, gdyby fani Grzegorza byli zainteresowani :D

PPS W SuperExpresie teÂż ani sÂłowem o przegranej premiera nie wspomnieli :/

PPPS JuÂż wiem, co chcĂŞ znaleŸÌ po choinkÂą w grudniu – quada :devil: Tyle siĂŞ o tych czterokoÂłowych maszynach naczytaÂłem, Âże pokochaÂłem caÂłym sercem :P
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ZwróÌcie uwagê na to, ¿e o remisie w tych dwu ostatnich konkurencjach wspomnieli, a o zwyciêstwie Anity nad premierem nie :devil:
Ciekawe, czy premier chociaÂż pogratulowaÂł Anicie zwyciĂŞstwa? :evil:

Zobacz Black, co uda³o mi siê dziœ dla ciebie wynaleŸÌ :D Sama nie wiem jak mi siê to uda³o :lol2:
Wiem, Âże zawsze marzyÂłeÂś o tym, by mieĂŚ zdjĂŞcia z tej sesji w wiĂŞkszym formacie :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzisiaj Wiktory – ciekawe, czy Anita dostaÂła zaproszenie :roll:
A jeÂśli dostaÂła, to ciekawe, czy pojawi w towarzystwie, czy solo? :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Anita nominowana w kategorii prezenter. :shock: :shock: :shock: :shock: WiĂŞc pewnie ma zaproszenie.
Obok Justyny, Popek, Smoktunowicz.
:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jasna Cholera :D maÂło nie spadÂłam z krzesÂła ANITA NOMINOWANA W KATEGORI DZIENNIKARZ TV

PrzegraÂła ze StyÂśkÂą ;( ;( co byÂło oczywiscie wiadome... Ale byÂła NOMINOWANA !!!!!
Ciesze sie ze wygraÂła StyÂśka bo inaczej wygraÂła by Smoktunowicz... lub Popek :/
Ale oczywiscie zaÂłuje ze to nie Anita :]

btw... zaproszenia ma ale nie ma jej tam raczej
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

ANITA NOMINOWANA W KATEGORI DZIENNIKARZ TV
DokÂładnie tobyÂło chyba "prezenter telewizyjny", bo nazwanie Popek dziennikarkÂą byÂłoby obraxliwe dla prawdziwych dziennikarzy.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:buzi: Funcky piĂŞkneeeeeeeeeeeeeeeee fotki :D

:hahaha: :hahaha: Anita nominowana? :lol: A z jakiej okazji, Âże tak zapytam :devil: :>
Dziwiê siê tej nominacji, bo Anita przecie¿ aktualnie w miedialnym niebycie, a o nagrody by³o nie by³o walcz¹ ludzie doœÌ czêsto pojawiaj¹cy siê na szklanym ekranie :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

No tak. Black nigdy nie spadnie z krzesÂła... nawet gdyby Anita dostaÂła Superwiktora :>
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Poprzez mêtlik zwi¹zany z :xx: zapomnia³em skomentowaÌ rozpoczêcia sezonu motocyklowego z Anit¹ w tle. Ale có¿ sta³o siê... :roll:

Dziwne dlaczego Anita dosta³a nominacjê a nie taka Gawryluk. Nigdy bym siê jej nie spodziewa³ w Wiktorach 2005. A tak w ogóle to cieszê siê, ¿e Anita dosta³a chocia¿ nominacjê. Ka¿da okazja do pokazania siê jest dobra. A ja mam pytanie, bo niestety ogl¹da³em tylko pó³ gali Wiktorów :/ : Jak Anitê przedstawiono w nominacjach? Co mówi³a?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Martin pisze: Jak AnitĂŞ przedstawiono w nominacjach? Co mĂłwiÂła?
To byÂł fragment "FaktĂłw" popoÂłudniowych po lub przed wyborami - dokÂładnie nie wiem. :roll: Nic od siebie nie mĂłwiÂła tak jak jest to w Telekamerach tylko pokazali wÂłasnie fragment prowadzonego przez nia programu. :P

No i tak trzeba siĂŞ cieszyĂŚ, Âże Anita byÂła chociaÂż nominowana. :D WidaĂŚ nie zapomnieli o niej i ja ceniÂą. 8) :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

kamuii pisze:btw... zaproszenia ma ale nie ma jej tam raczej
A jednak Anita Werner dostaÂła zaproszenie na galĂŞ WiktorĂłw :D
WyglÂądaÂła nad wyraz piĂŞknie poÂśrĂłd tej caÂłej Âśmietanki medialnej 8)

Patrzcie i podziwiajcie :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:brawa: :brawa: :brawa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

GdybyÂście siĂŞ uwaÂżniej przyglÂądali, to byÂście jÂą zobaczyli. :D Ze 3 razy jÂą dostrzegÂłem. :D A sama nominacja faktycznie wielkie zaskoczenie. Popek, Pochanke, Smoktunowicz, ... Werner. :devil: :shock: MaÂły szok to byÂł. :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

ZapomniaÂłeÂś jeszcze o jedym rodzynku spoÂśrĂłd paĂą :D Nominowany byÂł teÂż Bogdan Rymanowki.

:mhm: Dziwne, nie ja jej nie widziaÂłem :?
Mniej wiêcej gdzie siedzia³a Anita? Po tej stronie gdzie Wa³êsa, Marcinkiewicz, czy po tej gdzie Sekielski, Morozowski? Bli¿ej, czy dalej sceny?
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości