Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

UdziaÂły stacji z wczoraj (wg AGB Polska):

TVP1 24,3%
TVP2 22,6%
Polsat 17,4%
TVN 15,1
TVP3 4,4%
TVN7 2,1%
TV4 1,8%
TVN24 0,9%

WiĂŞkszych niespodzianek nie ma. No moze poza wynikiem TVN 7 ktĂłry jest lepszy od TV 4, ale o tym pisaÂł ktoÂś wczeÂśniej.

NajchĂŞtniej oglÂądane programy z wczoraj (wg TNS OBOP):

1.TVP2 - M jak Mi³oœÌ 30,27%
2.TVP1 - Klan 16,59%
3.TVP1 - Teleexpress 15,57%
4.TVP1 - WiadomoÂści 14,26%
5.TVP1 - Jaka to melodia? 11,4%
6.TVP1 - Polska z bocznej drogi 10,53%
7.Polsat - Samo ÂŻycie 10,1%
8.TVP2 - Jeden z dziesiĂŞciu 8,88%
9.TVP1 - Zag³ada z g³êbin 8,81%
10.TVN - TVN Fakty 8,63%

Ju¿ ponad 30% ma M jak M i wiem, ze wcale nie musi oznaczaÌ to rekordu tylko tyle, ze inne stacje mog³o ogl¹daÌ akurat mniej osób w tym czasie, ale mam nadzieje, ze rekord to bêdzie :D Tym razem widaÌ doœÌ spor¹ róznice miêdzy "Wiadomoœciami" i "Faktami", ale zobaczymy jak to bêdzie w milionach o ile "Fakt" uraczy Nas wynikami. Tradycyjnie juz Polsat wprowadzi³ jeden program (w tygodniu) i jest to "Samo ¯ycie" które wyraŸnie odrobi³o straty po przeniesieniu na 19-t¹.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ArO pisze:Oto ogl¹dalnoœÌ z wczoraj czyli 15 listopada (wg TNS OBOP):

[...]
7.Polsat - Samo ÂŻycie 10,07%
[...]
9.TVP1 - Wieczorynka: Tabaluga 9,23%
10.TVN - TVN Fakty 9,2%
Fakty przegrywajÂą nawet a takim gÂłupim "Samym Âżyciem" Polsatu
no a wieczorynka o 0.03% przewyzsza ogladalnosc FaktĂłw :x
Mam nadziejĂŞ, Âże Fakty ze statystykami pĂłjdÂą w gĂłrĂŞ :)
Ostatnio zmieniony czwartek 18 lis 2004, 13:11 przez Anonymus, łącznie zmieniany 3 razy.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Anonymus pisze: no a wieczorynka o 0.2% przewyzsza ogladalnosc FaktĂłw :x
Mam nadziejĂŞ, Âże Fakty ze statystykami pĂłjdÂą w gĂłrĂŞ :)
Nie o 0,2%, lecz o 0,03% :twisted: Granica b³êdu statystycznego wynosi 0,3%, wiêc w tym wypadku wszystko siê mog³o zdarzyÌ i w rezczywistoœci Fakty mog³y byÌ przed dobranock¹.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ok, dziĂŞki :wink:
ju¿ poprawi³em b³¹d :)
faktycznie ró¿nica wynosi 0.03% :D
Ostatnio zmieniony czwartek 18 lis 2004, 13:12 przez Anonymus, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »


Anonymus pisze:no a wieczorynka o 0.2% przewyzsza ogladalnosc FaktĂłw :mad:

marcin_pabianice pisze:Nie o 0,2%, lecz o 0,03% :twisted:

Anonymus pisze:faktycznie ró¿nica wynosi 0.02% :D


Hmm... fajnie Wam to wyszÂło... :lol:

***EDIT:

Na stronie TVN uzupe³nili trochê danych [wci¹¿ nie ma aktualizacji "Flimów i seriali", a wyniki reszty s¹ i tak doœÌ znacznie opóŸnione] i dowiadujemy siê, ¿e na przyk³ad "Najs³absze ogniwo" 29 wrzeœnia ogl¹da³o ponad 2 miliony widzów :)

MoÂże bĂŞdzie kolejna seria (?)... Kazia idzie z ogladalnoÂściÂą do gĂłry, co prawda jak Âślimak, ale idzie...
:)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

szymcio9 pisze: Kazia idzie z ogladalnoÂściÂą do gĂłry, co prawda jak Âślimak, ale idzie...[/color]
A jak niby Kazia ma iœÌ :?: :?: :?: Jej ¿ó³wie tempo widaÌ po stylu mówienia. Ciekawe ile czasu zabiera jej napisanie ksi¹¿ki 8) 8)

ArO- gdzie scan z dzisiejszego FAktu :wink:
MAKEPOVERTYHISTORY
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Tylko nie obraÂżaj KAzi! Jak zwykle argumenty przeciw jej: powoli czyta, Âźle mĂłwi, nie moÂżna jej zrozumieĂŚ. W porĂłwnaniu z pierwszymi odcinkami Kazia bardzo poprawiÂła swoje tĂŞpo czytania, aparatu juÂż nie ma -moÂżna jÂą Âłatwiej zrozumieĂŚ (choĂŚ mi to nigdy bie sprawiaÂło problemu).

I na koniec: brawa dla KAzi :lol: Napewno bêdzie 3 sezon programu. W prime -time teleturniej osi¹ga doœÌ dobre wyniki. 2 miliony ponad -no, no -tyle piechot¹ nie chodzi. Na Wspólnej notowa³o ni¿sze wyniki :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A jak niby Kazia ma iœÌ Jej ¿ó³wie tempo widaÌ po stylu mówienia. Ciekawe ile czasu zabiera jej napisanie ksi¹¿ki
dokÂładnie angora Âładnie jÂą podsumowaÂła :)
Android <3
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

kamuii pisze:
A jak niby Kazia ma iœÌ Jej ¿ó³wie tempo widaÌ po stylu mówienia. Ciekawe ile czasu zabiera jej napisanie ksi¹¿ki
dokÂładnie angora Âładnie jÂą podsumowaÂła :)
Oj, Angora Ÿle j¹ podsumowa³a. Wogóle felieton by³ beznadziejny (wg mnie 8) ). ¯artowanie sobie z czyjejœ wady wymowy -to nie w moim stylu. I dalej podkreœlam, ¿e rozumiem Kaziê, rozkrêci³a siê, z odcinka na odcinek jest lepsza -wci¹¿ zaskakuje. Wczorajszy odcinek np. by³ œwietny. Odesz³a ze stanowiska (tego swojego obrotowego stanowiska), poda³a monetê uczestnikowi, który chcia³ wyeliminowaÌ jedn¹ z osób z remisu. Orze³ odpadnie jeden, reszka-drugi. Pokaza³a kamera dok³adnie monetê, odcinek œwietny :wink:

Przypominam tym, ktĂłrzy nie oglÂądajÂą: NajsÂłabsze ogniwo od poniedziaÂłku do Âśrody o 20:10 :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Kubs pisze:
ArO- gdzie scan z dzisiejszego FAktu :wink:
Dzis jest czwartek, a w czwartki jest dodatek telewizyjny wiec wynikĂłw nie ma.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

kaseta89 pisze:Tylko nie obraÂżaj KAzi! Jak zwykle argumenty przeciw jej: powoli czyta, Âźle mĂłwi, nie moÂżna jej zrozumieĂŚ. W porĂłwnaniu z pierwszymi odcinkami Kazia bardzo poprawiÂła swoje tĂŞpo czytania, aparatu juÂż nie ma -moÂżna jÂą Âłatwiej zrozumieĂŚ (choĂŚ mi to nigdy bie sprawiaÂło problemu).

I na koniec: brawa dla KAzi :lol: Napewno bêdzie 3 sezon programu. W prime -time teleturniej osi¹ga doœÌ dobre wyniki. 2 miliony ponad -no, no -tyle piechot¹ nie chodzi. Na Wspólnej notowa³o ni¿sze wyniki :wink:
Ale ja wrĂŞcz ubĂłstwiam Kazie, nie powiem skÂąd, ale znam jÂą osobiÂście i prywatnie jest fantastycznÂą osobÂą :D:D:D
MAKEPOVERTYHISTORY
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

wczorajszy odcienek ogniwa byl wspanialy mysle ze tumi posunieciami wykraczaja poza format i to mi sie naprawde podoba...a ogldalnosc jak mowilem ok 2 mln czyli dobra, napewno bedzie 3 sezon bo caly czas jescez przyjmuja zgloszenia na casttingi nie maja wyjscia a ja bede strasznie na ten sezon czekal :D :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Na pewno bĂŞdzie 3 sezon. PowĂłd: trudno zrobiĂŚ ciekawy teleturniej, w ktĂłrym nie wieje nudÂą. NajsÂłabsze ogniwo jest bardzo ciekawe i nie ma nudnego odcinka - teksty Kazi, ciekawe pytania (jak siĂŞ nazywam? :lol: ), rzut monetÂą, wyjÂątkowe zasady, fajna grafika studio, muzyka, fajna i zaskakujÂąca prowadzÂąca - to siĂŞ oglÂąda z wielkim zaciekawieniem, a trudno stworzyĂŚ taki teleturniej. Z odwagÂą powiem, Âże nawet koĂącowe odcinki MilionerĂłw byÂły nudne jak buÂłka z masÂłem - mimo, Âże wystĂŞpowaÂły znane postacie, po 3 osoby itd. program staÂł siĂŞ nudny - sam nie wiem czemu. Puki co programowi Kazi to nie grozi, bo z odcinka na odcinek jest nie coraz gorzej, a coraz lepiej. Coraz wiĂŞcej ludzi teÂż przekonuje siĂŞ do Kazi - Âświetnym przykÂładem jest mĂłj tata, ktĂłry na poczÂątku jej nie znosiÂł, a teraz nie moÂże przegapiĂŚ Âżadnego odcinka. :D MoÂże i nie bĂŞdzie nadawane w prime-time, ale na pewno nie zdejmÂą NO z anteny.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

marcin_pabianice pisze: Z odwagÂą powiem, Âże nawet koĂącowe odcinki MilionerĂłw byÂły nudne jak buÂłka z masÂłem - mimo, Âże wystĂŞpowaÂły znane postacie, po 3 osoby itd. program staÂł siĂŞ nudny - sam nie wiem czemu.
A ja myœlê, ¿e koùcowe odcinki "Milionerów" od tych wczeœniejszych wcale nudniejsze nie by³y. Wci¹¿ ta sama, œwietna, niepowtarzalna dramaturgia, doskona³e prowadzenie Huberta Urbaùskiego. Ale wcale proszê nie myœleÌ, ¿e z zainteresowaniem ogl¹da³em wszystkie odcinki (a obejrza³em spor¹ wiêkszoœÌ). Nudzi³y mnie, ale tylko te, nieliczne odcinki, w których gra³y ca³e rodziny. :twisted:
marcin_pabianice pisze:(...) byÂły nudne jak buÂłka z masÂłem (...)
Nudne jak "buÂłka z masÂłem"? JesteÂś pewien, Âże wÂłaÂśnie tego porĂłwnania (inaczej: anafory 8)) chciaÂłeÂś uÂżyĂŚ...? :roll: :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja niestety nie zamieszcze dziœ scanu z "Faktu" poniewa¿ przez œnie¿yce jaka przesz³a czêœÌ sklepów (a raczej pewne targowisko) by³a pozamykana. :twisted:

Pewnie ÂŁukasz albo Michos kupili wiec jesli mogÂą to niech zeskanujÂą.[:/color] :wink:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości