Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

AnitĂŞ w ostatnim czasie dosiĂŞga tylko degradacja, a M24h to byÂłby jednak awans ...

A wiĂŞc ... zapomnij :neutral:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Osobiœcie bardzo ¿a³ujê, ¿e Anita zrezygnowa³a z Poranków, przenios³a siê do Raportów Wieczornych. Nie bardzo w tej kwestii rozumiem decyzjê TVN poniewa¿ puszczanie przez 5 dni w tygodniu non stop jednego cz³owieka o 6 rano naprawdê mo¿e os³abiÌ i usypiaÌ ogl¹daj¹cego. Jak ju¿ wczeœniej pisa³em mam doœÌ tego faceta.

SzczegĂłlnie jeÂżeli chodzi o tak bezwyrazistego PoradĂŞ. :?

UwaÂżam, Âże akurat Poranki to byÂło to co dla Anity byÂło najlepsze w obecnej sytuacji. Napewno lepsze od RaportĂłw.

A teraz ma³a dygresja do obie¿yœwiata i michaeka. Ten pierwszy jest krótko na forum (a mo¿e d³ugo tylko zmieni³ oblicze) i nie wie co tu siê wczeœniej dzia³o w sprawie wojny fanów Pochanke i Werner natomiast michaek ju¿ chwilê jest i dziwiê siê, ¿e po raz kolejny zaczyna prowokacje i szukanie dziury w ca³ym. Otó¿ chcia³em zaznaczyÌ, ¿e od momentu gdy zwar³em porozumienie i pogodziliœmy siê z jednym z najwa¿niejszych u¿ytkowników tego w¹tku nic nie jest w stanie wyprowadziÌ mnie z równowagi a dla wy¿ej wymienionej dwójki polecam ten punkt regulaminu:
PiszÂąc posty nie naleÂży:
3. Wywo³ywaÌ konfliktów i k³ótni, które mog³yby popsuÌ mi³¹ atmosferê na Forum;
i radzĂŞ uwaÂżaĂŚ bo moderatorzy sÂą wyczuleni szczegĂłlnie na ten wÂątek :devil: :devil: (to uwaga do obieÂżyÂświata :D )
ZIMA
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

DziĂŞki Black za pocieszenie. :]
Ja jednak chcia³bym zobaczyÌ ponownie Fakty g³ówne, Magazyn 24h z Anit¹. :( :( :( :(
To byÂły czasy.
Anita Werner Fakty Witam PaĂąstwa... :( :(
MoÂże jeszcze kiedys wrĂłcÂą(marzenia ÂściĂŞtej gÂłowy).

A w ktĂłrym miejscu ja zÂłamaÂłem ten punkt regulaminu? :roll:
No chyba, ¿e uwa¿asz, ¿e gratulacje TVNowi tego wspania³ego duetu by³o jak¹œ ironi¹.
SkÂądÂże znowu. Ironizowanie jest grzechem przeciw VIII przykazaniowi, a ja staram siĂŞ nie grzeszyĂŚ.

A atmosferĂŞ to chyba pospuÂły osoby, ktĂłre zafundowaÂły Anicie ten "awans". ( nie wskazujĂŞ tu na nikogo, Âżeby potem nie byÂło Âżadnych niejasnoÂści, bo moze Anita na prawdĂŞ sama zrezygnowaÂła)
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Szkoda, ze Anity nie bêdzie ju¿ w poranku czekam na jakieœ szczegó³y m.in. odpowiedz na pytanie dlaczego :?: :>

A dziÂś Anita w "Faktach" popoÂłudniowych. :P 4 capsy:

Obrazek

No i do zobaczenia jutro. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

DziĂŞki za capsy pawell. :D
Ja tez chciaÂłbym znac odpowiedÂź na to pytanie. :mhm:
Jest kilka hipotez(nie wykluczam zadnej z niej):
:arrow: Anita sama zrezygnowaÂła
:arrow: Anita zostaÂła zmuszona do zmiany(czyt. degradacji=abdykacji)
:arrow: To chwilowa zmiana(jakÂże ja chciaÂłbym w to wierzyĂŚ)
:arrow: To rzekomy awans :? :shock:
:arrow: ...(inny powĂłd)
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black - tak to po tobie spÂłynĂŞÂło jak woda po kaczce – jestem oburzona twojÂą postawÂą :evil:

Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, co straciliÂśmy?!!!
Nie zobaczysz juÂż Anity – dziennikarki w tej swobodniejszej ciepÂłej i luÂźnej odmianie, czyli spacerujÂącej po studio z kartkami w rĂŞce. Nie zobaczysz Anity w spotkaniach z biznesem, sportem i pogodÂą (to ostatnie to akurat najmniejszy problem ;) ) , nie zobaczysz promiennych uÂśmiechĂłw skierowanych w stronĂŞ uhahanego Miecia – to akurat teÂż raczej ciĂŞ ucieszy niÂż zmartwi, ale jednak tego juÂż nie zobaczymy :sad:

A Anita we Flashu jak gdyby nigdy nic siĂŞ staÂło :shock: UÂśmiechniĂŞta, w dobrym nastroju – cholera jasna!!! Cieszy siĂŞ, Âże prowadzi taki krĂłtki Flash :evil:
A atmosferĂŞ to chyba pospuÂły osoby, ktĂłre zafundowaÂły Anicie ten "awans".
ÂŚwiĂŞte sÂłowa michaek!
Czy ona nie naprawdĂŞ nie widzi, Âże ma w tej cholernej stacji wrogĂłw?!!!
Szkoda, ze Anity nie bêdzie ju¿ w poranku czekam na jakieœ szczegó³y m.in. odpowiedz na pytanie dlaczego :>
Pawell, przecie¿ to oczywiste, powód jest od lat ten sam, ale nie bêdê go szczegó³owo omawiaÌ, ¿eby nie ³amaÌ regulaminu :twisted:

Nie mam dzisiaj zdrowia na napisanie czegokolwiek pozytywnego o jej wystĂŞpie :evil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

jak woda po kaczce
Ty Funky chcesz w kamasze??
Nie mam dzisiaj zdrowia na napisanie czegokolwiek pozytywnego o jej wystĂŞpie
Ja teÂż nie. Na dodatek o godzinie 15:59 nad moim domem przeszÂła dokÂładnie jednominutowa ulewa(skonczyÂła siĂŞ rĂłwnoz poczatkiem FaktĂłw). JakiÂś znak czy co :uhh:
UÂśmiechniĂŞta, w dobrym nastroju – cholera jasna!!! Cieszy siĂŞ, Âże prowadzi taki krĂłtki Flash
Oj, Funky ty nic nie rozumiesz. Kto by siĂŞ nie cieszyÂł z takiego awansu. :?
Chyba tylko my.
A atmosferĂŞ to chyba pospuÂły osoby, ktĂłre zafundowaÂły Anicie ten "awans".
ÂŚwiĂŞte sÂłowa michaek!
DziĂŞkuje. :aniol:
Tak siĂŞ zastanawiam jak ja na to wpadÂłem. :spiewa:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

michaek pisze:
jak woda po kaczce
Ty Funky chcesz w kamasze??
Nawet Kaczki na mnie dzisiaj nie robi¹ wra¿enia - zdominowa³ moj¹ z³oœÌ temat pt. ,,Kolejna degradacja Anity. Co dalej .....? '' :twisted:

WytÂłumaczcie mi, bo ja nie rozumiem - po co emitujÂącaÂły czas reklamĂŞ biznesu i przeglÂądu prasy ekonomicznej, w ktĂłrych to reklamach widnieje wizerunek Anity?

Na dodatek o godzinie 15:59 nad moim domem przeszÂła dokÂładnie jednominutowa ulewa(skonczyÂła siĂŞ rĂłwnoz poczatkiem FaktĂłw). JakiÂś znak czy co :uhh:
Nie bardzo wiem, czego ten znak mĂłgÂłby byĂŚ zwiastunem :rozglada:
Dla nas pogoda ...... ducha schrzaniÂła siĂŞ na dobre :/ :twisted:
UÂśmiechniĂŞta, w dobrym nastroju – cholera jasna!!! Cieszy siĂŞ, Âże prowadzi taki krĂłtki Flash
Oj, Funky ty nic nie rozumiesz. Kto by siĂŞ nie cieszyÂł z takiego awansu. :?
Chyba tylko my.
Chyba niestety tak - ja Anity nigdy nie zrozumiem do koĂąca, przykro mi :evil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wikipedia rĂłwnieÂż wyjÂątkowo szybka

ArtykuÂł o poradku:


Kod: Zaznacz cały

Pasmo prowadzi Jakub Porada. Porankowe serwisy informacyjne prowadzÂą przede wszystkim Anna KalczyĂąska, Marta Kuligowska, Krzysztof GĂłrlicki oraz Beata Tadla. [b]WczeÂśniej Poranek TVN24 prowadziÂła takÂże Anita Werner[/b].

ArtykuÂł o Anicie:

KarierĂŞ w mediach rozpoczĂŞÂła od Wizji Sport. NastĂŞpnie pojawiÂła siĂŞ w TVN oraz TVN24, z ktĂłrym zwiÂązana jest od poczÂątku, czyli od 2001 r. W TVN24 prowadzi pasmo Wieczorny raport, DamĂŞ Pik, a czasami rĂłwnieÂż serwisy informacyjne. NiegdyÂś prowadziÂła rĂłwnieÂż programy: Poranek TVN24, Studio 24, Wybory 2005, Studio Europa , Magazyn 24 Godziny i przeglÂądy prasy.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Martin pisze:Wikipedia rĂłwnieÂż wyjÂątkowo szybka
No bo wikipediĂŞ to przecieÂż Marcin zaktualizowaÂł. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:( :( :( :(
Znowu siĂŞ poryczĂŞ Obrazek
:( Jak ten czas przeszÂły okrutnie brzmi :( :( :(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

michaek pisze:DziĂŞki za capsy pawell. :D
Nie ma za co. :]
Funckyrella pisze:Pawell, przecie¿ to oczywiste, powód jest od lat ten sam, ale nie bêdê go szczegó³owo omawiaÌ, ¿eby nie ³amaÌ regulaminu :twisted:
Oj Funky :> Ty chyba jesteÂś juÂż uprzedzona, Âże wszystko co zÂłe dotykajÂące AnitĂŞ to przez JustynĂŞ, bo chyba o to Ci chodziÂło. :> PrzecieÂż nikt stÂąd nie zna odpowiedzi na pytanie dlaczego Anity nie bĂŞdzie juÂż w poranku... :>
Funckyrella pisze:
michaek pisze: Na dodatek o godzinie 15:59 nad moim domem przeszÂła dokÂładnie jednominutowa ulewa(skonczyÂła siĂŞ rĂłwnoz poczatkiem FaktĂłw). JakiÂś znak czy co :uhh:
Nie bardzo wiem, czego ten znak mĂłgÂłby byĂŚ zwiastunem :rozglada:
Mo¿e dlatego, ¿e Anita by³a w "Fakach". :) Rozpada³o siê aby ludzie nie wyszli z domów, a w³¹czyli "Fakty" na TVN lub TVN 24. :devil: :D Potem gdy sie zorientowali, ¿e przesta³o padaÌ to sobie wyszli... :] Oczywiœcie po, bo wczeœniej wzroku od ekranu nie odrywali. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

pawell pisze:PrzecieÂż nikt stÂąd nie zna odpowiedzi na pytanie dlaczego Anity nie bĂŞdzie juÂż w poranku... :>
Oficjalnej nie znamy, a nieoficjalnych chyba nie trudno siĂŞ domyÂśliĂŚ :>
Nie zaprzeczysz, Âże PieczyĂąski kieruje, Pochanke steruje :devil:
Funckyrella pisze:nie zobaczysz promiennych uÂśmiechĂłw skierowanych w stronĂŞ uhahanego Miecia – to akurat teÂż raczej ciĂŞ ucieszy niÂż zmartwi, ale jednak tego juÂż nie zobaczymy :(
Miecugow tak :> WidziaÂłem kilka razy w Poradku te czarujÂące (Anity) uÂśmiechy i wybuch euforii na widok Miecugowa :D
A jakÂą on ma fuchĂŞ w TVN24? KiedyÂś byÂł jakimÂś szefem :mhm:
Cienias i gamoĂą z niego, skoro daje pomiataĂŚ takÂą kobietÂą jak Anita :x
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

obieÂżyÂświat pisze:Nie zaprzeczysz, Âże PieczyĂąski kieruje, Pochanke steruje :devil:
ÂŚwietnie. I tÂą wypowiedziÂą proponujĂŞ zakoĂączyĂŚ spekulacje na temat osoby, ktĂłra wykopaÂła AnitĂŞ z PorankĂłw. Warto zaznaczyĂŚ, Âże "sterujÂąca" niedawno sama zostaÂła zdegaradowana do M24 o 17.
Na odejÂściu Anity skorzystaÂł na pewno Porada- bĂŞdzie miaÂł teraz zamiast miliona dyÂżurĂłw, milion jeden.
A Anity faktycznie bardzo bĂŞdzie w Poranku brakowaĂŚ. Z PoradÂą nie bĂŞdĂŞ w ogĂłle oglÂądaĂŚ tego programu.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

terraX pisze: Warto zaznaczyĂŚ, Âże "sterujÂąca" niedawno sama zostaÂła zdegaradowana do M24 o 17.
ÂŻyczymy takiej 'degradacji' Anicie ;)
terraX pisze:A Anity faktycznie bardzo bĂŞdzie w Poranku brakowaĂŚ. Z PoradÂą nie bĂŞdĂŞ w ogĂłle oglÂądaĂŚ tego programu.
Nie ma jak to miÂłe i w stu procentach prawdziwe sÂłowa od moderatora :P

Bojkot PorankĂłw :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pinokio81 i 40 gości