Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ByÂłby ktoÂś Âłaskaw opisaĂŚ tĂŞ rozmowĂŞ :> Teraz spotkaĂŚ AnitĂŞ w tivi to bĂŞdzie tak, jak typowaĂŚ szczĂŞÂśliwy numerek :evil: Chyba trochĂŞ zbyt wczeÂśnie zrezygnowaÂłem z wstawania o 6.00 i z oglÂądania poranionego ... tzn. porannego pasma :/
MĂłwi siĂŞ trudno, Âżyje siĂŞ dalej :D
Jak tam nasza dziennikareczka sobie radziÂła z mydlÂącym posÂłem? :D Nie zanudziÂł jej na ÂśmierĂŚ? ByÂła zaspana - piszecie, wiĂŞc moÂże zasnĂŞÂła na wizji? :lol:
SpacerowaÂła z Kubulkiem po studio? Ciekawe, czy nie zatĂŞskniÂła za prowadzeniem poradka :> :lol:
Jak wynika z moich notatek (cholera jasna, tyle nowych oznaczeĂą muszĂŞ wymyÂśliĂŚ :lol: ), Âże Anita ostatni raz byÂła w GP 10 lutego, a wiĂŞc przy odrobinie szczĂŞÂścia bĂŞdĂŞ miaÂł okazjĂŞ pod koniec czerwca znowu AnitĂŞ w GP zobaczyĂŚ, wiĂŞc dziÂś – nic straconego :lol:
Szkoda, ¿e nie starczy³o jej czasu na dzieù na ¿ywo :/ Ale czego ja bym ¿¹da³ od Anity :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

ByÂłby ktoÂś Âłaskaw opisaĂŚ tĂŞ rozmowĂŞ :>
Ni grzaÂła, ni ziĂŞbiÂła. TrwaÂła niespeÂłna 20 min. Anita 'trzymaÂła rĂŞkĂŞ na pulsie' i wbrew Twoim przypuszczeniom byÂła bardzo czujna i kiedy Wierzejski zaczynaÂł przynudzaĂŚ, ona wytyczaÂła mu tor rozmowy i czas wypowiedzi. Ale nie narzucaÂła interpretacji.
Mimo, Âże wyglÂądaÂła na zaspana, to fryzurĂŞ miaÂła jakby szÂła na imprĂŞ :lol: Loczki, loczki i jeszcze raz loczki 8)
Anita zaczĂŞÂła od wspomnienia wczorajszej burzy sejmowo-ko;acyjnej a rozmowĂŞ od pytania: 'co siĂŞ dziÂś panu ÂśniÂło'? :D
PóŸniej próbowa³a 'rozgryœÌ' samopoczucie pos³a i reszty Ligi, bo jego wypowiedzi na ten temat by³y dwuznaczne. Z jednej strony krytykuj¹ ostro pis, z drugiej ca³y czas s¹ gotowi do rozmów :?
Anita prĂłbowaÂła odniosÂłem wraÂżenie mu uÂśiwadomiĂŚ, Âże jest sfrustrowany :devil:
UstaliÂła ponadto o jakie resory zabiega Liga.
SpacerowaÂła z Kubulkiem po studio?
Tak. Najpierw byÂło relacja z sejmu, a tuÂż po 9. na Jakubie pojawiÂł siĂŞ ogromny cieĂą :lol: Wtedy juÂż wiedziaÂłem, Âże Anita stoi obok :lol:
Anita bĂŞdzie 3 dzieĂą z rzĂŞdu we Flashu.:> :roll: :P
Nie wiem :roll:

Obrazek
JeÂśli mnie wzrok nie myli na tym zdjĂŞciu widzĂŞ AnitĂŞ :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Martin pisze:Taa, ale tam tych Fleszy byÂło kilka w ciÂągu dnia. :roll:
Tak, FleszĂłw byÂło duÂżo co kaÂżdÂą peÂłnÂą godzinĂŞ. :roll: WiĂŞc nie wiem co by byÂło lepsze. :] Jeszcze w tym Fleszu caÂły czas widaĂŚ byÂło prezentera. :)
obieÂżyÂświat pisze:
Anita bĂŞdzie 3 dzieĂą z rzĂŞdu we Flashu.:> :roll: :P
Nie wiem :roll:
No skoro jest na swoim stanowisku to chyba szykuje siĂŞ na 16:00. :P :roll:
obieÂżyÂświat pisze:JeÂśli mnie wzrok nie myli na tym zdjĂŞciu widzĂŞ AnitĂŞ :D
Nie myli, bo faktycznie tam jest Anita. :D Fajnie, Âże jest choĂŚ jedna fotka na ktĂłrej widaĂŚ Anite i premiera... :D
Ostatnio zmieniony piątek 28 kwie 2006, 15:17 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

JeÂśli mnie wzrok nie myli na tym zdjĂŞciu widzĂŞ AnitĂŞ :D
Wzrok CiĂŞ ne myli.

MĂłj ulubiony poseÂł LPRu byÂł gosciem u Anity, a ja tego nie widziaÂłem. :( :(
Biedny pan poseÂł, ta wstrĂŞtna dziennikarka zamĂŞczaÂła go jakimiÂś docieliwymi pytaniami.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

pawell pisze: No skoro jest na swoim stanowisku to chyba szykuje siĂŞ na 16:00. :P :roll:
Co? :shock: I to nie jest za duÂżo dla niej? :shock: trzy dni w pracy, a dzisiaj jeszcze od rychÂłego rana? – jak ona wytrzymuje taki nawaÂł pracy :> :lol: Kiedy znajdzie czas na DamĂŞ Pik? :lol:
JeÂśli mnie wzrok nie myli na tym zdjĂŞciu widzĂŞ AnitĂŞ :D
Zamiast ganiaĂŚ po takich piknikach, mogÂłaby lepiej na wizji popracowaĂŚ nad swoim wizerunkiem dziennikarskim – jeÂśli takowy jeszcze istnieje :? O! Albo w koĂącu rozliczyĂŚ siĂŞ z fiskusem :devil:
Anita 'trzymaÂła rĂŞkĂŞ na pulsie' i wbrew Twoim przypuszczeniom byÂła bardzo czujna i kiedy Wierzejski zaczynaÂł przynudzaĂŚ,
Jakie¿ to musia³o byÌ dla Anity poni¿aj¹ce :( prowadziÌ rozmowê, zasi¹œÌ do rozmowy ze zwyk³ym pos³em, w zwyk³ym studio, po tym jak Ona ma za sob¹ rozmowy z wielkimi damami œwiata ...... pomy³ka - Europy :devil: we wspania³ych salonach :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Funckyrella pisze:
pawell pisze: No skoro jest na swoim stanowisku to chyba szykuje siĂŞ na 16:00. :P :roll:
Co? :shock: I to nie jest za duÂżo dla niej? :shock: trzy dni w pracy, a dzisiaj jeszcze od rychÂłego rana? – jak ona wytrzymuje taki nawaÂł pracy :> :lol: Kiedy znajdzie czas na DamĂŞ Pik? :lol:
Jednak jej nie ma. :cry: No to byÂłoby zbyt piĂŞkne, Âżeby byÂło prawdziwe... No ale byÂłem pewny, Âże bĂŞdzie :> nie musieliby fatygowaĂŚ Patrycji na jedno wydanie. :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:[Co? :shock: I to nie jest za duÂżo dla niej? :shock: trzy dni w pracy, a dzisiaj jeszcze od rychÂłego rana? – jak ona wytrzymuje taki nawaÂł pracy :> :lol: Kiedy znajdzie czas na DamĂŞ Pik? :lol:
He, he :twisted: My to jednak lepiej znamy AnitkĂŞ :? Wiemy, Âże potrĂłjnego flasha nigdy nie ''zagra'' :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie mogÂła Flasha prowadziĂŚ, bo na pewno doszlifowywaÂła premierowy odcinek Damy Pik :devil:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek

Komentarz do fotki z WiktorĂłw :D
Zamiast tej torebki w rĂŞce powinna trzymaĂŚ statuetkĂŞ Wiktora, ale jeÂśli takÂą lekkÂą rĂŞkÂą bĂŞdzie nadal rezygnowaÂła z prowadzenia poszczegĂłlnych programĂłw, ktĂłrych juÂż w sumie niewiele zostaÂło, to bĂŞdzie sobie z torebkÂą, a nie z Wiktorem po takich galach chodziÂła :devil: :lol: :lol: :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wiesz Funcky ;) Zawsze istnieje taka mo¿liwoœÌ: zamiast Wiktora ... Jack :lol2:

Z innej beczki ;)

Obrazek

Oczywiœcie nie uwzglêdniam w tym podsumowaniu programu zwanego Dam¹ Pik, poniewa¿ przez wzgl¹d na doœÌ powa¿nych sponsorów program jest regularnie, co sobotê, czy to w postaci zajawki, czy premierowego odcinka, emitowany. Ma³ym wyj¹tkiem s¹ wiekopomne wydarzenia z naszej sceny politycznej, kiedy to np. wszechw³adny ród Kaczy zabiera decyduj¹cy g³os w sprawie iœcie politycznej :] Wtedy oczywiœcie sponsorzy musz¹ wykazaÌ zrozumienie i pogodziÌ siê z nie wyemitowaniem spotu reklamowego przed programem :] Na razie jednak nie by³o z tym a¿ tak wielkiego problemu ;)

W podsumowaniu, moim zdaniem, to jest bardzo interesujÂące :>

Przepracowanych dni na wizji:

StyczeĂą - 12.

Luty – 11.

Marzec – 11.

KwiecieĂą – 10!

Istny ser szwajcarski – na pierwszy :mhm: drugi ... :mhm: trzeci ... itd. rzut oka :devil:
Jak widaĂŚ miesiÂące: styczeĂą i kwiecieĂą charakteryzujÂą minirekordy ;) Z tym, Âże miesiÂąc pierwszy jest minirekordem zwyÂżkowym – Anita przepracowaÂła rekordowÂą liczbĂŞ dni = 12 :brawa: Natomiast miesiÂąc kwiecieĂą jest minirekordem zniÂżkowym – Anita po tym jak zrezygnowaÂła z prowadzenia poradkĂłw, przepracowaÂła na wizji zaledwie 10 dni :?
:brawa: :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

WyglÂąda na to, Âże Anitka ma ,jakby to powiedzieĂŚ, zapisane w umowie, Âże miesiĂŞcznie na wizji musi siĂŞ pojawiĂŚ 11 razy. W styczniu byÂła 12, wiĂŞc Âżeby to uregulowaĂŚ to w kwietniu przyszÂła tylko 10 razy. :lol:

Jeszcze jedno co do tego, Âże Anita nie prowadzi juÂż porankĂłw:

ZAGADKA - kto to powiedziaÂł
NIech Anitka najlpeij wydostanie siê z tego cholernego getta poranków Przez to strasznie siê cofa w rozwoju i nie pozwlka to w ogóle jej siê rozwin¹Ì
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Martin pisze: ZAGADKA - kto to powiedziaÂł
NIech Anitka najlpeij wydostanie siê z tego cholernego getta poranków Przez to strasznie siê cofa w rozwoju i nie pozwlka to w ogóle jej siê rozwin¹Ì
Michos :]

No dobra, to prawda :] Ale byÂłoby prawdÂą jeszcze piĂŞkniejszÂą, gdyby te sÂłowa miaÂły odzwierciedlenie w rzeczywistoÂści, gdyby faktycznie wydostaÂła siĂŞ z tego getta w jakieÂś miejsce, ktĂłre jest rajem dla jej klasy dziennikarki :] A ona z jednego getta dostaÂła siĂŞ do jeszcze wiĂŞkszego getta - jeÂśli moÂżna tak siĂŞ wyraziĂŚ :roll: Po tym jak odeszÂła z porankĂłw jej sytuacja nie polepszyÂła siĂŞ ... a zatem? ... pogorszyÂła siĂŞ :/

No ale jeÂśli ona nade wszystko woli spacery po piĂŞknych salonach, rozmowy ze starszymi paniami - jej wola :]
W dzisiejszej ''DP'' jedna scena byÂła - przynajmniej w moim odczuciu, ÂświetnÂą metaforÂą aktualnego Anity ''dyÂżurowego'' stanu rzeczy. Mianowicie byÂła to scena, kiedy Anita staÂła na tej pustej plaÂży pokrytej Âśniegiem - takie to byÂło smutne :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

[quote="Black Jack '62"] Michos :] [quote]

Bardzo dobrze! :P Ciekaw jestem
dlaczego on
siĂŞ juÂż tu nie pojawia :neutral:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black :D W tym twoim zestawieniu dyÂżurĂłw ....... Poranek - jakieÂż ÂżaÂłobne barwy :devil: No fakt, Poradek pogrzebany, a wiĂŞc ÂżaÂłoba trwa w najlepsze :/
W podsumowaniu, moim zdaniem, to jest bardzo interesujÂące

Przepracowanych dni na wizji:

StyczeĂą - 12.

Luty – 11.

Marzec – 11.

KwiecieĂą – 10!
Istne szaleĂąstwo :lol2: ZwÂłaszcza jak siĂŞ sprĂłbuje podliczyĂŚ jak to wyglÂąda czasowo :lol2:
Black Jack '62 pisze:No dobra, to prawda :] Ale byÂłoby prawdÂą jeszcze piĂŞkniejszÂą, gdyby te sÂłowa miaÂły odzwierciedlenie w rzeczywistoÂści, gdyby faktycznie wydostaÂła siĂŞ z tego getta w jakieÂś miejsce, ktĂłre jest rajem dla jej klasy dziennikarki :] A ona z jednego getta dostaÂła siĂŞ do jeszcze wiĂŞkszego getta - jeÂśli moÂżna tak siĂŞ wyraziĂŚ :roll: Po tym jak odeszÂła z porankĂłw jej sytuacja nie polepszyÂła siĂŞ ... a zatem? ... pogorszyÂła siĂŞ :/
Black!!! ZainspirowaÂłeÂś mojÂą wyobraÂźnie :lol:
:shock: WÂłaÂśnie mnie oÂświeciÂło :devil: MoÂże Anita stopniowo rezygnuje z poszczegĂłlnych programĂłw :> zrezygnuje ze wszystkich ... i w koĂącu odejdzie z TVN :jupi:

A z dzisiejszego najbardziej podoba³o mi siê, jak ca³¹ tvn-owsk¹ band¹ ( t³. ekipa TVN24 :devil: ) ,,zapakowali siê'' do tego zamczyska :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak, tak ... odejdzie w koĂącu :? PrĂŞdzej chyba my odejdziemy :devil:

WracajÂąc do DP - zwaÂżcie na to, Âże nie byÂło Âżadnych zakupĂłw, spacerĂłw po zoo, kawiarniach itp. z damÂą :( :devil: Freiberga mogÂła AnitĂŞ chociaÂż do kina zabraĂŚ :lol:
Wszak chodzÂą z mĂŞÂżem do kina i to bez ochroniarzy. Ostatnio byli na ''Harrym Poterze'' :D
WiĂŞc moÂże ten fakt naleÂży potraktowaĂŚ jako zwiastun kolejnej juÂż DP, ktĂłrej bohaterkÂą bĂŞdzie Joan Rowling, czyli autorka HP :jupi:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Rowling :> Nic bardziej mylnego!

Kolejna bardzo 'znana' Dama Pik :devil:
Obrazek
Segolene Royal
27.05.2006, 15:35

Segolene Royal – kiedyÂś trzykrotnie minister, w przyszÂłym roku byĂŚ moÂże prezydent, teraz czarny koĂą prezydenckich sondaÂży. Czy jej popularnoœÌ to tylko wynik niepopularnoÂści jej rywali? Dlaczego ma poparcie w spoÂłeczeĂąstwie, ale nie ma go we wÂłasnej partii? Czy wywalczy i dostanie partyjnÂą nominacjĂŞ? Czy pomoÂże jej, czy teÂż przeszkodzi fakt, Âże szefem jej partii jest jej Âżyciowy partner? Dlaczego za swĂłj najwiĂŞkszy polityczny sukces uwaÂża wprowadzenie urlopĂłw dla ojcĂłw i jakie polityczne plany chce sukcesywnie wprowadziĂŚ w Âżycie? Dlaczego rzadko mĂłwi, raczej sÂłucha? Czy to przedkampanijna strategia? I czy w budowaniu programu pomaga jej zaÂłoÂżona przez niÂą dyskusyjna strona internetowa?
Czemu nazywana jest kobiecym objawieniem we francuskiej polityce? I czy jej pojawienie siĂŞ jest poczÂątkiem kobiecej rewolucji? Czego nauczyÂło jÂą wychowanie w wielodzietnej rodzinie? I dlaczego pierwsze wÂłasne ubranie dostaÂła dopiero w wieku 14 lat? Dlaczego uwaÂża, Âże najlepsza woÂłowina jest w regionie Poitou-Charentes? I czy zamiast politykiem, wolaÂłaby byĂŚ piosenkarkÂą, lekarzem, albo architektem?

Segolene Royal, kandydatka na prezydenta Francji, w programie Anity Werner „Dama Pik”, w TVN24 w maju, w soboty o 15.35.
Obrazek
Dla tego programu warto zrezygnowaĂŚ ze wszystkiego :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 30 gości