Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

azbest-ch³op pisze:Ktoœ rozmawia³ z anonimowym mê¿czyzn¹, który nieszczêœliwie zosta³ zara¿ony ¿ó³taczk¹. Rozmowa odbywa³a siê w samochodzie - nie by³o widaÌ twarzy. W pewnym momencie ktoœ dopyta³ tego pana o jakiœ fakt - po g³osie pozna³em, ¿e to Agata Tomaszewska, niestety nie pamiêtam pytania :?
No proszĂŞ. OglÂądaÂłam te Fakty, ale przez gÂłowĂŞ mi nie przeszÂło, Âże to Agata. A tu niespodzianka. :D Jedno co zauwaÂżyÂłam to to, Âże miaÂła bardzo powaÂżny gÂłos.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Agata w pracy, zdobywa³a wypowiedzi podró¿nych, korzystaj¹cych z portu lotniczego w Poznaniu. :D
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

...no words )-:

Post autor: HERMEN »

wojtek-poznan pisze:Jejku! to juz kilkanascie dni bez Agaty i co sie robi... juza dawno watek AGATY nie byl tak nisko w spisie forum!
Dzisiaj mijajÂą dokÂładnie 2 tygodnie od pamiĂŞtnych wystĂŞpĂłw w podpoznaĂąskich wioskach :(
Przez ten czas bieda aÂż piszcz(e)y ):

Dzisiaj z rana ³adne live'y siê zapowiada³y - akcja policji, pan policjant goœci³ w poznaùskim studio - kto wie, czy gdyby nie jedyna wiadomoœÌ dnia, Agata nie przywita³aby siê z nami delikatnym uœmiechem?!
W zamian za to pewnie by³a na poznaùskim lotnisku.., z której to wizyty pokazano jedynie wypowiedzi podró¿nych ):
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Marcin pisze:Agata w pracy, zdobywa³a wypowiedzi podró¿nych, korzystaj¹cych z portu lotniczego w Poznaniu. :D
A to juÂż coÂś, daje to nam cieĂą nadziei, Âże lada moment lada dzieĂą ( lada jakiÂś poznaĂąski temat :lol: ) Agata pojawi siĂŞ na srebrnym ekranie 8)
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

hmm.... smiem watpic, czy to Agata robila material z lotniska... slyszalem kobiecy glos w tle, ale to nie byl Jej... a jesli tak, to jeszcze gorzej, bo to znaczy, ze przestali dawac Ja na "wizje", tylko robi reporterke stricte...
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No pewnie, Âże to nie byÂł jej gÂłos - ten rozpoznam zawsze i wszĂŞdzie :D
a jesli tak, to jeszcze gorzej, bo to znaczy, ze przestali dawac Ja na "wizje", tylko robi reporterke stricte...
Niestety wszystko na to wskazuje :( 2 tygodnie minĂŞÂły i ani jedniuÂśkiego live'a :( :( :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..czy tylko ja widziaÂłem w ciÂągu ostatnich kilku godzin zarĂłwno wczorajszo-wieczorno-nocnych jak i dzisiejszych porannych materiaÂł Agatki? :tanczy:
..a juÂż miaÂłem obawy Âże Agatka moÂże odeszÂła z tvn24 :rozglada:

..materiaÂł o top temacie z Ostrowa W.

..ale live-Ăłw nie ma :( ..i nie zanosi siĂŞ :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

obieÂżyÂświat pisze: ..ale live-Ăłw nie ma :( ..i nie zanosi siĂŞ :(
e ...
Agata na Âżywo byÂła w serwisie o 14:00
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

..czy tylko ja widziaÂłem w ciÂągu ostatnich kilku godzin zarĂłwno wczorajszo-wieczorno-nocnych jak i dzisiejszych porannych materiaÂł Agatki?
A widziaÂłem, widziaÂłem i nawet bardzo mi siĂŞ podobaÂł :D Ale dopiero dzisiaj widziaÂłem - cholera, wczoraj nie miaÂłem Âżadnego przeczucia :/

Za to dziœ pe³na rewelka - nasza piêknoœÌ nas zaszczyci³a swoj¹ obecnoœci¹ w naszych tele-odbiornikach :jupi:
Knapik teÂż siĂŞ chyba ucieszyÂł :lol2:
No proszĂŞ, jak chcÂą to byle pierdoÂła zainteresuje tvn24 ;)
Temat relacji: Wandalizm w Nowej Soli :D KaÂżda osoba, ktĂłrej informacje przyczyniÂą siĂŞ do ujĂŞcia przez straÂż miejskÂą bÂądÂź policjĂŞ wandali, otrzyma od nowosolskiego urzĂŞdu nagrodĂŞ o wartoÂści 500 zÂłotych.
DziĂŞki lekkiej tematyce mogliÂśmy podziwiaĂŚ pogodne oblicze naszej bogini, ktĂłra pogodnym tonem opowiadaÂła o pomyÂśle prezydenta Nowej Soli i stwierdziÂła, Âże lepiej bĂŞdzie jak koĂącowy bilans bĂŞdzie zerowy :lol2:

Ehh ... ale tak bidula sobotnie popoÂłudnie musi w pracy przesiadywaĂŚ :/ Za to pewnie wieczĂłr juÂż bĂŞdzie wolny :spiewa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..ooo :o ..i wraz z AgatkÂą nasz wielki nieobecny siĂŞ pojawiÂł :lol2:
e ...
Agata na Âżywo byÂła w serwisie o 14:00
..na szczêœcie nie da³em siê sam sobie zwieœÌ :lol2:

..jak orzeÂźwienie :tanczy:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

No to mnie dzis sporo ominĂŞÂło, przez caÂły dzieĂą wogĂłle tv nie oglÂądaÂłam ( czasami trzeba sobie wrzuciĂŚ na luz z odbiornikiem, co nie?! :devil: ). Ale dobrze chociaÂż wiedzieĂŚ, Âże nasza ulubienica zaszczyciÂła nas swoja obecnoÂściÂą :)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..prawdziwy obieÂżyÂświat z tej naszej Agatki :tanczy:

..wow :shock: Agata razem z SylwiÂą WalendowskÂą czekajÂą na wielkÂą wodĂŞ :shock:
..a woda nie przyszÂła w takich iloÂściach jak siĂŞ spodziewano :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..a wczoraj jeszcze w Poznaniu byÂła :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

...Âświatezianka (:

Post autor: HERMEN »

azbest-ch³opie tyœ niejako po³¹czy³ zadaniowo Agatê i Sylwiê - dziêki Ci!!!

A jam myœla³ do niedawna, ¿e osi¹gn¹³ pe³niê szczêœcia (: Myœla³em tak, kiedy rano us³ysza³em w telewizorze g³os Agaty - wczoraj zasypia³em z Agat¹ i jej materia³em o Nowej Soli, a dziœ obudzi³em siê z jej materia³em o zrujnowanych poznaùskich kamienicach (:

A tu nagle taki kÂąsek w postaci relacji Agaty :P
MateriaÂły dwa, relacja z wczoraj i dziÂś... mam nadziejĂŞ na wiĂŞcej (:
WspaniaÂły dÂłuuuugi wekend jak na razie :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: ...Âświatezianka (:

Post autor: obieżyświat »

HERMEN pisze:azbest-ch³opie tyœ niejako po³¹czy³ zadaniowo Agatê i Sylwiê - dziêki Ci!!!
.. to moÂże dziwnie zabrzmi ale skoro ulew nie byÂło powodzi nie ma o czym teraz dziewczyny bĂŞdÂą mĂłwiÂły :roll:
..to nic dziwnego Âże zÂło siĂŞ nie staÂło bo zawsze tak byÂło Âże w miejscach w ktĂłrych pojawia siĂŞ Agatka zaczyna ÂświeciĂŚ sÂłoĂące :)
..zobaczycie tak bĂŞdzie i tym razem ;)
Soli, a dziÂś obudziÂłem siĂŞ z jej materiaÂłem o zrujnowanych poznaĂąskich kamienicach (:

A tu nagle taki kÂąsek w postaci relacji Agaty :P
MateriaÂły dwa, relacja z wczoraj i dziÂś... mam nadziejĂŞ na wiĂŞcej (:
WspaniaÂły dÂłuuuugi wekend jak na razie :tanczy:
:)
..nieÂśmiaÂło juÂż mogĂŞ napisaĂŚ Âże to dla nas koĂącowy bilans dÂługo-weekendowy okaÂże siĂŞ bardzo korzystny (nawiÂązujÂąc do wczorajszego materiaÂłu Agaty) :jupi:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:hyh: MiaÂł byĂŚ top temat i nie wyszÂło ;) Meteorolodzy zawiedli :devil:
A w tvn24 zarwali (czyt. zmarnowali) dziewczynie dÂługi weekend posyÂłajÂąc pod WrocÂław i powodzi nie ma :uhh:
ZnajÂąc Âżycie, Agata dowiedziaÂła siĂŞ o wyjeÂździe w ostatniej chwili i ewentualne plany caÂłkowicie albo czĂŞÂściowo ( :D ) wziĂŞÂły w Âłeb :evil:
No, ale dziêki temu mogliœmy w dwu relacjach Agatê podziwiaÌ :D Gdzie¿ ona siê ulokowa³a ...? W miejscowoœci Tró¿a - to lepsze ni¿ Siekierki :lol: Najbardziej w relacji podoba³o mi siê, najmilej wspominam jej s³owa o tym, ¿e mieli okazjê obserwowaÌ wyczyn kierowcy jad¹cego ''ma³ym fiatem'', któremu uda³o siê przeprawiÌ przez zalan¹ drogê :lol:
Czyli nie jest Âźle :spiewa:
a dziÂś obudziÂłem siĂŞ z jej materiaÂłem o zrujnowanych poznaĂąskich kamienicach (:
Agata pokazaÂła PoznaĂą od ''najatrakcyjniejszej'' strony :lol: MateriaÂł wspaniaÂły, tym bardziej, Âże Agata pokazaÂła, Âże to ona gromadziÂła, zdobywaÂła materiaÂły :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości