Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Raport popoÂłudniowy

Obrazek

Obrazek

Obrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

wow !! ZupeÂłna, zupeÂłna odmiana Pani KalczyĂąskiej :)

Ania widaÌ, ¿e przesz³a du¿¹ metamorfozê w wygl¹dzie zdecydowanie pozytywn¹. :D :brawa: dla Pani Ani.

Ten kolor wÂłosĂłw jest bardzo intrygujÂący :devil: tak to powiem :aniol:
ZIMA
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Zmiana wspaniaÂła :)

co do 'Raportu popoÂłudniowego"... obejrzaÂłem caÂły... obydwie Panie Âświetnie daÂły sobie radĂŞ... na koniec byÂło widaĂŚ jak Ania siĂŞ do Marty tak fajnie uÂśmiechnĂŞÂła. To miaÂło miejsce przy odjeÂździe kamery na zakoĂączenie programu. OgĂłlnie to gdyby nie Ania to ten raporcik byÂłby nudny :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Wspaniale Pani Ania wyglÂąda :)
Normalnie brak s³ów...... :]
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jak to brak s³ów? Wrêcz przeciwnie, kiedy patrzy siê na Aniê, kiedy siê jej s³ucha, s³owa same cisn¹ siê na usta - przynajmniej ja tak mam ;)
Ania musi mieÌ niesmowite relacje ze wszystkimi wspó³pracownikami stacji, przynajmniej po tych dwu raportach wnioskujê ;) Aha :D No jedynie ten wyj¹tek z Anit¹, chyba nie darz¹ siê sympati¹, w koùcu zaobserwowaliœmy to niedawno, no ale mo¿e o wzglêdy Grzesia im posz³o :devil:
Nie waÂżne :D JuÂż od poczÂątku raportu dziewczyny wymieniaÂły siĂŞ spojrzeniami uÂśmiechami oddajÂąc sobie nawzajem gÂłos :D Ja siĂŞ zastanawiam, jak udaje im siĂŞ nie popeÂłniĂŚ Âżadnej gafy, jak udaje siĂŞ im nie wchodziĂŚ sobie w sÂłowo? Chyba ĂŚwiczÂą podziaÂł rĂłl :D
Ania oczywiÂście bardzo uÂśmiechniĂŞta :D Ten jej uÂśmiech to byÂła rekompensata za ten pochmury dzieĂą :/ AÂż czuÂło siĂŞ powiew wiosny :D No a absolutnym punktem kulminacyjnym byÂła rozmowa z Morozowskim, Ania podeszÂła do niej z wiĂŞkszym luzem niÂż Marta ;)
PrzyznajĂŞ, Âże niezÂły pomysÂł z raportem we dwĂłjkĂŞ :D

No a dziÂś jeszcze ''SE'' - od rana na pasku o tym informujÂą ;)

[ Dodano: Sob Mar 18, 2006 10:49 am ]
Ahhh 8) JuÂż jest ...
Có¿ za imponuj¹cy dekolt ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

ale mi chodzi³o oto, ¿e Ania wygl¹da tak œwietnie, ze a¿ brak s³ów by to opisaÌ ;)
Teraz kaÂżdy program z AniÂą jesttaki inny... ciepÂły i w ogĂłle... zawsze tak byÂło, ale naprawde ta fryzura to strzaÂł w dziesiÂątke :) Powinni teraz Anie dawaĂŚ czeÂściej na antene :)

A co do STUDIA EUROPA :) magazyn wypadÂł jak zwykle wspaniale :) Ania aÂż promieniaÂła... nie wiem czy zauwaÂżyliÂście, ale na koĂącu jak juÂż pojawiÂły siĂŞ napisy koĂącowe Ania do ekipy realizatorskiej (chyba) powiedziaÂła tak: MoÂże byĂŚ?! :D:D:D fajnie to wyglÂądaÂło :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

"Moze byc?" co z zenada!!! :roll: Przy takim "doswiadczeniu"na wizji...

Fryzure sciagnieta zywcem z Magdy Sakowskiej, jak na moje oko. Kolor wlosow i makijaz tez. Ciekawe, czy sie p. Magda nie wkurzyla :lol: Ale chyba nie, bo ona wyglada o niebo lepiej :) Tyle, ze przestala sie Kalczynska opalac w solarium jak wiesniara - a to juz duzy sukces.


SE...Nie wiem dla kogo i o czym jest ten program... A juz ten przeglad tygodnia... :roll: Po prostytutkach niepelnosprawni... :brawa: :brawa: Brawo za brak wyczucia i sensu :devil:
I info o programie na stronie niech wymysli wlasne, a nie zrzyna z DP.

Na kazdym kroku wychodza kompleksy, pani Anno :devil:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

oj krytyczny to z Ciebie wychodzÂą kompleksy a nie z Ani
zmieĂą pÂłytĂŞ bo to juÂż siĂŞ robi nudne :neutral:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

krytyczny pisze:(...)Tyle, ze przestala sie Kalczynska opalac w solarium jak wiesniara - a to juz duzy sukces.(...)
Tu juÂż powinna moderatorka zwrĂłciĂŚ Ci uwagĂŞ :x rozumiem Âże jej nie lubisz, ale Âżeby jÂą odrazu obraÂżaĂŚ... :? :x
krytyczny pisze:(...)I info o programie na stronie niech wymysli wlasne, a nie zrzyna z DP. (...)
:hahaha: Ty myÂślisz Âże to prezentrzey piszÂą informacje o programie na stronie i w ogĂłle jÂą prowadzÂą :?: :hahaha:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

pawell pisze: Tu juÂż powinna moderatorka zwrĂłciĂŚ Ci uwagĂŞ :x rozumiem Âże jej nie lubisz, ale Âżeby jÂą odrazu obraÂżaĂŚ... :? :x
JuÂż nawet nie zwrĂłciĂŚ uwagĂŞ. On zasÂługuje na bezwzglĂŞdnego warna.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Krytyczny jeÂśli juÂż klasyfikujesz ludzi ze wzglĂŞdu na wyglad ubiĂłr fryzurĂŞ to raczej Sakowska jest wiesniarÂą :]
Zobacz jak siĂŞ ubiera...

A Ania ma zupeÂłnie innÂą fryzurkĂŞ ;) Bardzo fjanie wyglÂąda jak zawsze szyk styl elegnacja
Android <3
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Dobrze piszesz Kamuii... :)
Ania teraz wyglÂąda bardzo elegancko... aÂż chce siĂŞ jÂą oglÂądaĂŚ :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kosik pisze:Dobrze piszesz Kamuii... :)
Ania teraz wyglÂąda bardzo elegancko... aÂż chce siĂŞ jÂą oglÂądaĂŚ :)
No pewnie, Âże chce siĂŞ jÂą oglÂądaĂŚ non stop i chyba trudno siĂŞ niÂą znudziĂŚ :D Widok Ani, to jest jeden z najbardziej orzeÂźwiajÂących widokĂłw dostĂŞpnych w tv 8) W tym tygodniu tego orzeÂźwienia dostarczono nam sporo, tylko szkoda, Âże to byÂło dzieÂło przypadku, a dokÂładniej ''niedyspozycyjnoÂści'' gÂłosowej Anny JĂŞdrzejowskiej :/
Pewnie w tym tygodniu tak dobrze nie bĂŞdzie :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Krytyczny - naprawdê przeginasz. Powtarzasz w kó³ko to samo i naprawdê stajesz siê poprostu nudny...Bardziej nudny jak inny u¿ytkownik tego forum non stop opluwaj¹cy Justynê Pochanke.

Nie uwaÂżam, Âżeby tu Moderatorka mogÂła pomĂłc. Nie - tutaj jeÂżeli user krytyczny nie zmieni swojego podejÂścia do sprawy to nic ani nikt mu nie pomoÂże :?
Niestety jego bowiem posty ÂświadczÂą tylko o nim. I bardzo Âźle ÂświadczÂą. MoÂżna bowiem kogoÂś nie lubieĂŚ i od tego jest forum, Âżeby o tym napisaĂŚ. Ale trzeba mieĂŚ teÂż wyczucie i dobry smak.

OD MODERATORKI:
A Ty opluwasz non stop tego usera, nie zauwaÂżyÂłeÂś? Czemu to sÂłuÂży? ZastanĂłw siĂŞ.
Krytycznemu nic nie zostaÂło skasowane, wiĂŞc sprawa zamkniĂŞta. Nie widzĂŞ powodu, Âżeby do tego wracaĂŚ.
Ostatnio zmieniony niedziela 19 mar 2006, 21:05 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości