Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

matik pisze:W niedziele dodzwoniła się do Szkła Kontaktowego starsza Pani i poprosiła Grzegorza Markowskiego o to by Grzegorzowi Miecugowowi przekazał, że czcionka z treścią sms-ów jest za mała i że nie może ich odczytać w komfortowy sposób.
Przed momentem włączyłem SK i nie wierzę w to co widzę, ale teraz takie wielkie krowy dali (zasłaniane przez pilny pasek), że aż z kolei nie da się patrzeć....
Tak, też uważam, że ta nowa czcionka smsów jest niedobra. Jak dadzą jakiegoś długiego smsa to jest on trochę zasłonięty przez pilny pasek.
Może dzisiaj tę czcionkę znowu poprawią ?
D4M14N
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: piątek 22 sie 2014, 07:43

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: D4M14N »

Ja mam takie pytanie: było kiedykolwiek Szkło prowadzone przez G. Miecugowa, a komentatorem była M. Czubaszek?
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: maxxx »

Było.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Trzeciak »

Maria Czubaszek była i to wiele, wiele razy - tak jak w "Pytaniu na śniadanie" w tym samym czasie. :)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Ciekawe, czy jutro będą telefony do Szkła Kontaktowego. A może program zostanie nagrany?
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

michal_borkowski pisze:Ciekawe, czy jutro będą telefony do Szkła Kontaktowego. A może program zostanie nagrany?
Czemu program ma być dzisiaj nagrany ? O co chodzi ?
Przecież program jest zawsze na żywo, bo czytali w nim moje smsy :)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Chodzi o ew. telefony w sprawie okładki tygodnika Wprost. Ale pewnie i z tym w TVN by sobie poradzili.
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

michal_borkowski pisze:Chodzi o ew. telefony w sprawie okładki tygodnika Wprost. Ale pewnie i z tym w TVN by sobie poradzili.
Program był na żywo , a telefony były. Były nawet telefony o tę okładkę.Pan Grzegorz Miecugow przy jednym telefonie wspomniał o tej komisji w TVN, która zajmuje się tą sprawą.
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: ketjow »

na pytanie widza, dlaczego nie poruszają tematu Durczoka, Miecugow odpowiedział "a Pan ma kolegów?".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Na facebookowym Fanpagu "Szkła Kontaktowego" jeden z internautów poprosił o pełną listę kolegów p. Miecugowa, żeby wiedzieć, kogo będzie oczerniał, a kogo - bronił.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Dzisiaj nietypowo jak na niedzielę duet Iwaszkiewicz&Zimiński. Z tym, że chyba jest dwóch Zimińskich. W Trójce, zwłaszcza w rozmowach z Marcinem Łukawskim, facet bywa naprawdę błyskotliwy i dowcipny, całkiem nieźle to wychodzi, a w "Szkle" tak jakby za dużo myślał i za bardzo starał się ważyć słowa - plącze się w tym co mówi, często nie umie się wysłowić i wychodzi z tego takie masło maślane. Chyba, że ta słuchawka w uchu mu tak wadzi i tak dekoncentruje mimo tych paru lat.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: matik »

Przyznam, że nie wiem jaki jest w Trójce, ale w Szkle Kontaktowym duet Zimiński&Iwaszkiewicz od pewnego czasu ogląda mi się najprzyjemniej. Wydania weekendowe wypadają najlepiej - te w tygodni z głównymi prowadzącymi stały się dla mnie ciężkostrawne.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

W Trójce pod względem poczucia humoru jest podobnie, tylko 3 razy szybszy refleks i o wiele poprawniejsza polszczyzna. Choć duet z Iwaszkiewiczem rzeczywiście jest dobry, lubię ich od samego początku. Teraz przyszło im się tłumaczyć z Durczoka.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Rzeczywiście duet Wojciech Zimiński - Jerzy Iwaszkiewicz jest według mnie najlepszy z weekendowego :)
Szkoda, że nie ma tego duetu częściej . Pamiętam so dzisiaj te kurdybanki, cietrzewie (ciećwierze)

Wczoraj zauważyłem podczas napisów końcowych Szkła małą wpadkę tj. było napisane, że komentował Marek Przybylik .
Ktoś chyba wstawił napisy z soboty
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Zimiński&Iwaszkiewicz to duet znakomity na sobotnie wieczory, bo raz, że skierowany do nieco starszej widowni, która wówczas tłumnie siedzi przed telewizorem, a dwa, że z gadatliwością Pana Jerzego nie trzeba nawet zbyt wielu materiałów wynajdywać. Szkoda tylko, że od czasu niedzielnego duetu Markowski&Dąbrowa nie znaleziono nic dla nieco młodszego targetu. Robiono ostatnio jakieś przymiarki z Maxem Cegielskim, ale po kilkukrotnym występie, najwyraźniej odstąpiono od tego pomysłu. Szkoda, bo z Markowskim nadawali na dość podobnych falach i spokojnie by się dotarli.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości